• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta kamoska ma ine priezvisko ako jej matka. lebo jej matka sa rozviedla a zobrala si spat svoje a deti sa volali po otcovi. kamoska tym az pokial sa nevydala dost trpela. vsade to riesili a tiez jej maju oslovovali podla nej a ju podla mamy. proste tym trpela. ale to mozno pochadza aj tym, ze rodicia sa rozviedli.
nemam nic proti tomu, aby sa moje dieta volalo inak, ale ked ho vychovavam ja, co asi aj v pripade
@mafynka tak bude, tak by som jednoznacne chcela aby sa volalo po mne. ved aj to moje, bude ma moje priezvisko :slight_smile:
6. zář 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 len na to budem potrebovat jeho suhlas
6. zář 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka na co budes potrebovat jeho suhlas?
6. zář 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky robi niektora z vas cinsku ostrokyslu polievku??,,,nejaky chutny receptik nepoznate??
6. zář 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, zajtra nam drzte palce, ideme po siestich tyzdnoch na utz, tak snad bude vsetko v poraidku, lebo mam trosku strach :unamused: a este maju prist vysledky na hepa c, tak nech to nie je take strasne, ako ma strasia :cry:
6. zář 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 budu na tebe myslet. Hlavu vzhuru, urco to bude v poho :wink: . V kolik ho mas?
6. zář 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce okolo obeda uz by som mala byt vybavena, strasne vela bab tam byva uz od rana od siestej :confounded:
6. zář 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tak hodne stesti, ja mazu domu. Papapa a tfuj, tfuj, tfuj :wink:
6. zář 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky...tak konecne som videla miminko aj s manzelom sme sa tesili :slight_smile: male tam boxovalo a krutilo sa a kopalo ma riadne :slight_smile: vsetko je v poriadku celeho nas zmeral, vsetky testy negativne tak jupiiii :grinning: :grinning: :grinning: ideme o 5 hodin na dovolenku nasli sme egypt i ked drahsi ale tak oddychneme si..doki povedal ze v poho mozem aj lieky brat keby sa nieco vyskytlo.....tak prajem vam pekne tehulkovanie pridem vas sem pozret az 12 dni drzte sa
6. zář 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Provokaterka:slight_smile: Gratulujem a teším sa. Normálne ide veľká radosť z tvojich písmen!!! Uzite si poriadne dovolenku vseci traja:wink: Tesime sa o 12 dni na zážitky:slight_smile: papa a stastnu cestu, teple počasie:slight_smile:
6. zář 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky :slight_smile: tak zacal sa nam dalsi prac tyzden a ani nie je vidiet,ze je len zaciatok skolskeho roka,tolko prace mame. ja este pohyby necitim,ale male sa statocne ozyva kopancami do praveho boku,az mam obavy o slepak. veci uz nejake kupene mame,aj kozmetiku a cajiky,lebo som chcela zo slovenska. ale vsetko je priserne drahe a to sme kupili len par veci a minuli cez 200eur :confused:

@alexis13 prijemnu dovolenku prajem :slight_smile:
6. zář 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dakujeme....sme uplne happy dufam ze vsetko dopadne dobre..... :wink: trosku sa bojim predsa egypt mala som pred dvoma rokmi hnacku dva dni ale tak dam si pozor a nebudem sa prejedat :wink: ....aaaaa doki povedal ze zatial pipika nevidi ze zatial to vyzera na dievcatko tak dalsia radost....ale povedal ze sa nato nemame spoliehat tak uvidim na daslom sone :slight_smile:
@hrozienko11 dakujem
6. zář 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 peknu dovolenku :wink: a gratulujem!
6. zář 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzik77 caute babizne, ja mam babo narodene vo februari t.r., a uz mi poriadne vyrastlo, a mam prichystany takyto balicek, kuk:

http://www.modrykonik.sk/bazar/baliky-oblecenia/ghsz/predam-balik-oblecenia-c...

su to nove a takmer nove vecicky za dobru cenu. pre januarove, ci februarove babatka ako stvorene, nemate zaujem? ak ano, napiste mi do IP.

a prajem vam vela stastia a zdrave deticky!
6. zář 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka neurob chybu ako ja,ak mas co i len jednu pochybnost a tvoj priatel sa chova presne tak nezodpovedne ...
ostala som s nim len kvoli babu,aj tak sme sa rozviedli, naco byt s niekym kto si ta nezasluzi ak mozes byt stastna s niekym inym, zivot je na to prilis kratky
6. zář 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 urcite to bude dobra dovolenka :slight_smile: len davat pozor na vodu.
6. zář 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik77 ahoj, neviem ho na bazari najst:(
6. zář 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim vas po dlhom case:slight_smile:)) u mna, co sa tyka tehu zatial nic nove, este stale nevieme, ci je to chlapcek alebo dievcatko, najblizsie utz mam az 05/10, tak budeme musiet dovtedy pockat...vsetky vysledky zatial v poriadku:slight_smile:

oznamila som uz v praci, zatial neoficialne, ze som tehu, oficialne sa na to chystam asi az ked to bude vidno uplne...zatial to nie je az tak vidno:slight_smile: Ozaj, kolko ste pribrali? Ja som citala v jednej knihe, ze odteraz to uz pojde jedna radost, no ja som stale na +1.5 KG...co ma aj celkom tesi:slight_smile: Maminka mi povedala, ze pri mne pribrala iba 8kg a pri bratovi 11kg, tak dufam, ze je to scasti dedicne a nepriberiem vela:slight_smile:))

Prajem vam pekny tyzden...
6. zář 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 tiez prajem peknu a pohodovu dovolenku, opatruj sa :sunglasses:
6. zář 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem baby....nahádzala som veci do kufra dufam ze tam bude zehlicka lebo budem ako kravicka požuvaná :grinning: :grinning:
6. zář 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja som pribrala 5kg :slight_smile: ale to najma aj na bokoch a stehnach by som povedala... beriete vsetky vitamniny???
6. zář 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 co by som ja za to dala egypt a romantika a ja sa tu na maturitu pripravujem :angry:
6. zář 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak aj ja mam uz 5 kil naviac, od zaciatku beriem Femibion, od dnes aj Magne B6
6. zář 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 ja beriem calibrum mami asi stvrty den ale vraj su z toho fest velke deti ci co :grinning:
6. zář 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a preco by to malo byt strasne??? ved je strasne mala sanca zeby si tu v nasich koncinach mala hepatitidu ci??? :wink:
6. zář 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 hmmm a zase. tak ti napisem do IP postup. najdes to v polozke bazar - baliky oblecenia

http://www.modrykonik.sk/bazar/baliky-oblecenia/ghsz/predam-balik-oblecenia-c-62-za-vyhodnu-cenu/

alebo si daj vyhladat moj fotoblog a v nom klikni na inzeraty a najdes tam balik oblecenia :wink:
6. zář 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejde to odoslat cele, asi je to nejak bloknute :confounded:
6. zář 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac,dnes som si nasla vysledky z down's syndrome. tak mi vyslo 1:100 000 :slight_smile: tak ma potesili,aj ked vsade pisu,ze nizke riziko nevylucuje moznost syndromu. a k vahe,tak ja ani netusim. musim sa uz niekedy odvazit. a este v pohode nosim normalne nohavice,lebo zatial mam male brucho a nik o tom este nevie v praci. mam cas este niekolko tyzdnov :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a k tym vitaminom,tak uzivam zatial len magnezium. v pondelok idem pozriet noveho doktora,tak uvidim,co mi este dovoli a ake vitaminy odporuci. lebo uzivam bakterie a mam inhalatori. tak som zvedava,ci mi upravi aspon davkovanie.
6. zář 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek