• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ja som dnes mala downa 1:12000 ale lekarka mi neverila ze uz citim pohyby,presunula termin porodu o 2 tt skor,koncom januara
6. zář 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Krasnu pohodovu dovolenku Vám želám.Tak dnes más uplne štastny den :sweat_smile: Mna čaka ultrazvuk az o tri tyzdne :unamused:
6. zář 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a to vam normalne doktor povie ze kolko je to riziko??? ja si idem zajtra po vysledky... :angry:
6. zář 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak no, problem je v tom, ze vsetky vysledky vysli pozitivne :frowning2: a navyse som pracovala s nakazenymi ludmi
7. zář 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne ranko tehulky :slight_smile:
V poslednej dobe nestiham sem velmi chodit, no sem tam vas citam, a vsetkym moc blahozelam k pohybom, my stale este cakame :slight_smile:

Chcela som sa vas spytat, viem, ze ste tu spominali, ze chlapcekovi a dievcatku biju rozne rychlo srdiecka, napisali by ste mi prosim, aka frekvencia je pri akom pohlavi? Prisli mi dnes papiere od hematologa a tam je 120, tak som iba zvedava, viem, ze to vela neznamena :slight_smile: Dakujem!
7. zář 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko tehule:slight_smile:
Tak ako sa dnes máte? Všetko ok???
Slavka dúfam, že ta nezablokovali:wink:
7. zář 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko! :slight_smile: Dnes rano mi drobec kopol do ruky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ked som sa zobudila, citila som, ze sa tam nieco hybe a skusila som na brucho prilozit ruku a zrazu TUK! :grinning: Tak toto by uz creva nedokazali... :dizzy_face:
7. zář 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
@sharlotta super:slight_smile: take jsem to uz jednou zazila, je to uzasny pocit :dizzy_face:
7. zář 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta gratulujem ku kopancu :slight_smile:
7. zář 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett cau :wink:
nezablokovali. ale vcera som stravila na hemato cely den a potom som nemala uz chut pisat :unamused:
a vsetky pisete o pohyboch a kopancoch - ja sa nemozem pochvalit ... tak si tu sama potisku stresujem :unamused:
7. zář 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin
@imzadi Dakujem :wink:
@slavkav Neboj sa, ja tomu este stale neverim, lebo kopance sa vraj daju citit az v 20tt :confused: Vsade sa to tak pise...
7. zář 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta len ja som druhorodicka - tie maju citit skor. ale je to jedno. bude ako bude :unamused: ja sa uz pripravujem na najhorsie. ale dnes vam sem nebudem pisat - mam dost silnu depresivnu naladu z toho vsetkeho :frowning2:
ale dakujem za povzbudenie :wink:
7. zář 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav a preco? mas nejake zle vysledky, alebo co? ked mas depresivnu naladu, treba to dat von...bude ti lahsie...
7. zář 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ale mam uz nejake zvysene hodnoty pri zrazanlivosti krvi - pri hemato. na moj laicky pohlad dost vela, dr. sa tvari, ze je to uplne ok. dalsia kontrola o 2m, co mne pride straaaasne daleko a dovtedy sa moze cokolvek udiat. a potm citas na nete, ze niekomu ina hemato uz da inj a mne nie ... a k tomu tie pohyby/nepohyby ... to vies - mne staci malo a uz stresujem. ja proste neviem - bojim sa mysliet pozitivne ...
7. zář 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav asi by sme sa nemali tak pozorovat, skratka sa tesme na babetko :slight_smile:
7. zář 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 mne je to uplne jasne, aj mm mi to stale hovori, len tym, ze toto je vytuzene tehu po 3r - tak ja sa neviem odosobnit
no nic nejdem sem uz vnasat to moju depre naladu :wink:
ozvem sa, ked zacne kopcovat babo aj mna
7. zář 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
@pallacinka na to nespolehej, je to blbost, teda aspon me to rikala :wink:
@slavkav ja mam UTZ taky az po 2 mesicich a kopance taky necitim, jen to simrani. Neboj i mi se dockame kopancu abychom vedeli, ze tam je :wink: , jen trpelivost
7. zář 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
radsej si podme kupit nieco pekne na seba, uz mi je vsetko tesne :grinning:
7. zář 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Ja viem, len som bola zvedava. Nepamatas tie cisla?
Ja necitim vobec nic, ani to simrani, no snazim sa byt trpezliva. UTZ som mala minuly utorok, no u hematologa, tak mi len povedal, ze srdiecko bije normalne, no babatko sa vobec nehybalo, asi este spinkalo. Ku gyn. ideme uz buduci utorok, tak sa hadam dozvieme viac :slight_smile:
7. zář 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky
@slavkav mojaaaa :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: co je s tebou??,,preco ta depka??
7. zář 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav tak z toho si nic nerob, ja mam kamosku co ma dve deti a pri obidvoch citila kopance az po 20tom tt to je u kazdeho ine :wink:
7. zář 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ani ja necitim pohyby. vobec a uz si ani neviem predstavit, zeby som si prilozila ruku a tak to citila :frowning2: tiez mam problem so zrazanlivostou krvy. ale to mam uz dlho a ta moja doktorka nic neriesi. zapal mocaku riesil iny lekar...ach jaj. teraz idem do poradne az po vyse 5 tyzdnoch a tiez mam strach ci je vsetko v poriadku. a este stale nepriberam na vahe nic.
a nema pocit, zeby som sa pozorovala, lebo bolesti brucha co mavam, tak uz neriesim, nejako som si na ne zvykla.
od vcera mam taku blbu naladu :frowning2:
7. zář 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 asi je nieco vo vzduchu :wink: kedy mas poradnu? silno drzim palce. ja mam az o 2t. a co mas s krvou? mas tiez trombofiliu? vies ja odkedy som mala problem s malou pred porodom a ta "starostlivost" tak ja nejako uz neverim lekarom ... a tam bude asi problem .. no uvidim, ci zmenim hemato ... ..

@mafynka nejako to na mna dolahlo ... :unamused:

@gumimacko - dakujem za povzbudenie

a aj vsetkym ...
7. zář 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav nechces sa vyrozpravat??,,,mozes aj do IP
7. zář 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neblbnete, vsechno bude v poradku :wink:
@pallacinka myslim ze holky rikali pod 140 kluk a nad holka :wink:
7. zář 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Ach jaj:frowning2: Urcite je to pre teba deprimujuce, keď tu väčšina Pise o kopancoch a ty nič. No neboj sa, príde to. A ty si povies, že si zbytočne stresovala. Každá mame inú stavbu tela, každá cítime inak, či už bolesť, alebo kopance. Kedy máš usg? O 3 týždne morfo??? Čo sa týka tej hematologie, nemôžeš skúsiť ešte niekde inde? Vypočuť si iný názor a tak.
Sme tu od toho aby si sa vyrozpravala a aj vydepkovala! Vôbec nás neotravujes, ani nezatazujes a ani nič podobne. Rady s Tebou budeme zdielat radosti, starosti, depky a iné nalady. A možno sa budeš cítiť lepšie keď sa vykecas z toho.
7. zář 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Dakujem, tak dalsie plus pre chlapceka :slight_smile: Uvidime o tyzden, dufam...
7. zář 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky co hovorite na vitaminy prenatal od jamiensona??,,,,lebo u nas nemali femibion
@mafynka pisala som to tu o 9.52 - skus mrk :wink:
To bude asi tým počasím:slight_smile: Mali by sme si dať stretavku, zajstna kávu a kúpiť niečo pre mimco, alebo na seba:slight_smile:)
A mala by som si umyt vlasy, oholit nohy, vytrhat obocie:slight_smile:)) ach jaj... Aj kadernicku by trebalo, na porazenie ... Hahaha
7. zář 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek