• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka pozri si zlozenie lieku a porovnaj s femibionom :wink: aspon ja by som to tak asi urobila

@arrett - dakujem :wink: simko 23.9, 27.9. morfo. veru rozmyslam nad inou hemato - len to sa musim objednat k simkovi a vies -ake su tam cakacie doby ... ale skusim zavolat na kramare - ze ake terminy davaju ... ci mi nepovedia o 2m a pod ...urcite vyskusam ...
7. zář 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Uplne chapem tvoje obavy, ja tiez kvoli hemato stale trpnem, ci bude vsetko ok. Tiez by som ale nastojila na castejsich kontrolach, min. raz za mesiac, tak chodim ja a uz to sa mi zda malo, 2 mesiace su naozaj dlha doba. Urcite je ale vsetko v poriadku, to, ze necitis pohyby, naozaj nic zle neznamena. Skor myslim, ze by si ucitila, keby nieco bolo v neporiadku.
7. zář 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko žabky :slight_smile:...klebetíte? :grinning:
7. zář 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Inac, ja som svoje mimi nevidela od 12tt. Kedže mi ho na morfo neukazali. Takze najskôr až v 30tt. Hehe. Videla som ho len na foto a aj to si myslím, že to je hlavicka a trup a nie niečo iné. Beriem ukázať Simkovi, nech mi popise ten usg:slight_smile: Strasne :grinning:
7. zář 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no toto nema to DHA co ma femibion :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. zář 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ešte ani v tej telke nič nejde:grinning: xixi A chcem čokoládu:frowning2:
7. zář 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak ale pokial nemas nejake speci diagnozy, podla mna to nevadi :wink: aspon myslim. ja som v prvom tehu tiez brala vitaminy, co to nemali
7. zář 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka asi tam zavolam a skusim sa spytat, ci nemozem prist skor ...uvidim, co mi povedia
7. zář 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav jj zkus zavolat za to nic nedas :wink:
7. zář 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Este tak vedieť či je dha. Ja neberiem žiadne. Musím si dať smútku na ruku, aby som nezabudla. Ukludnujem sa tým, že keď ženy v Afrike porodía zdravé deti, tak snáď aj ja. Veď nemajú čo do úst, nie to ešte vitamíny:slight_smile:
7. zář 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett veru,,v telke nic nie je,,inac ku kadernicke by som aj ja chcela zajst,,,len neviem ci naberiem odvahu,,a mozno sa zafarbim sama nakoniec
7. zář 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jaaaj ale tam sa nestresuju,,su stale na vzduchu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Mna maluje mm. Tam nemá čo pokazit, okrem toho, že potom surujem týždeň uši, krk, čelo, ramna... A kúpeľnu:slight_smile:)
7. zář 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Hahaha:slight_smile:)))
7. zář 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem az o 3,5 tyzdna teraz a este aj problemy na byte....je mi na nic. pre babo nemam nic, ani meno, nic :frowning2:
7. zář 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav drz sa, najhorsie je to cakanie ja mam este 2 tyzdne na sono a plus stale cakam testy z krvy takze same cakanie snazim sa zamestnavat stahovanim aby som na to radsej nemyslela, kopance tiez este necitim ale dufam ze je vsetko ok. neboj vsetko bude fajn :slight_smile: ako pise arrett potes sa nejakou drobnostou a hned budes mat trosku lepsiu naladu
7. zář 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 nezoufej, vzdyt je jeste brzo, mas jeste 20 tydnu :wink:
7. zář 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Mas ešte kopec času. Ešte pól tehulkovania. Ani my ešte nemáme meno. Babo si samo meno vyberá. Polozis ruku na brucho a zacnes hovoriť. A potom to príde a zacnes tým pravim menom nazývať svoje dieťa:slight_smile:
7. zář 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach baby. Viete že ten strach už nikdy neprejde? Začne sa len zvacsovat po narodení. Budete v strehu kazdu stotinu sekundy. Počúvať svoje dieťa, pozerať o sa či mu niečo nehrozí, v noci o prikryvat aby neprechladlo... Ale je to všetko KRASNE:slight_smile:))
7. zář 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ja uz se strasne moc tesim, az to male budu drzet v naruci :sweat_smile: :grinning:
7. zář 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak tak - suhlasim :wink: , tak som volala na hemato - preobjednala som sa o 2t skor. tak aj to je nieco.
@kwetinka1 sme na tom podobne, ja tiez nemam ani meno a ani nic nekupujem a ani nebudem...
@arrett no...nejake stretnutie na kavu by mozno nebolo odveci...
@arrett ach jaj
aj z tejto prace som na nervy. stale je tu v kancli otvorene okno kvoli jednemu debilnemu kolegovi a uz ma bolia krize. vrrrr
7. zář 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett a potom ti v puberte povie, ze si hnusna zla mama a ze kamarati su prednejsi... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta v ktorej casti BA byvas? a arrett neviem ci moze zo senca...ale nie je to daleko
7. zář 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Petrzalke. Ja mam auto, aj ked mi mm nechal len Tico...trosku sa bojim na nom teraz chodit... :unamused:
7. zář 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja mam auto. s autom nie je problem, viem prist kdekolvek :slight_smile:
7. zář 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky, viete niekto niečo viac o 3D ultrazvuku v Bratislave?
v ktorom týždni sa robí, koľko to stojí, kde sa robí, ako objednáva..? ďakujem za rady a skúsenosti :dizzy_face:
7. zář 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolittka no mozes ist do gin-fivu alebo do mediferi alebo do femme tusim. isto je toho viac, ja poznam tychto. a ceny su rozne. popozeraj ich stranky - tam najdes vsetko. ja som bola v GF na malom 3d, uz sa chystam len na morfo.
7. zář 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav tak skvely aspon neco :wink:
7. zář 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek