• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@cutce dik :wink: no snad :slight_smile:
7. zář 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolittka Ja som objednana do Medifery, tam robia morfo ultrazvuky v 20. a 30. tt, a objednava sa cez to hlavne cislo, co maju na stranke, a cennik je tam takisto (zalezi aj na tvojej poistovni, ako samoplatca budem platit okolo 90 Eur).

@slavkav Super, aj 2 tyzdne su nieco, budes aspon kludnejsia (ja som sa prave dozvedela, ze moj hematolog je 3 tyzdne na dovolenke, takze sice vysledky z krvi mam, no co s nimi, to mi nikto nepovie- tiez parada :frowning2:)
7. zář 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka blbe :unamused: a tvoj gyndos z toho nieco nevycita? ja idem tiez do medifery. kedy ides? ja 27.9. o 9.45.
7. zář 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neviete nahodou, kde by som nasla, v ktorom kalendarnom mesiaci som? Lebo kazdy sa ma pyta, ze ktory mesiac a ja neviem...teda lunarny viem...ale kalendarny nie...a laicka verejnost nechape, aky je rozdiel medzi lunarnym a kalendarnym a tyzden tehotenstva im nic nehovori... :angry:
7. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta to netusim,kde sa da najst,,mozno nejaka kalkulacka??,,,nikdy ma to nenapadlo
7. zář 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Uvidime, na gyndu idem buduci utorok. Ja som zatial iba vycitala, ze mam malo magnezia, tak to ma trosku hneva, lebo hned, ako som sa dozvedela, ze som tehu, som si ho nasadila a potom mi ho doktorka vysadila.
Ja do Medifery tiez idem 27. 9. :slight_smile: Ale az vecer o 17:00, tak sa tam asi nestretneme :slight_smile: Dufam, ze uz Dr. Holan bude ordinovat, strasne sa totiz tesim a mrzelo by ma, keby to nevyslo.
7. zář 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka prave ze som prehladala cely google... :angry: a nic...
7. zář 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka no skoda :slight_smile: ze sa nestretneme :wink: ja som tam pisala, odpisali mi, ze 13.9. uz sa vracia naspat, ze bude robit menej pacientok ako zvycajne, tak snad sa tam dostaneme :wink:
7. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 - blahoželám k výborným výsledkom a na dovolenke si oddýchnite.

@slavkav - neboj nič pohyby prídu čoskoro a prídu určite nečakane :slight_smile:
7. zář 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Veru skoda :frowning2: Ale to je dobra sprava, ze uz aspon bude pracovat, dakujem, ja tam urcite este predtym zavolam a necham si potvrdit, ze ma vezme. My budeme teraz na Slovensku asi poslednykrat do porodu, tak ked to nevyjde toho 27., tak vobec. Drzim nam palce :slight_smile:
7. zář 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja sa pozeram na http://tehotenstvo.academy.sk/, zadas tam len datum poslednej menstruacie, presne ti vypocita v ktorom si dni, tyzdni a mesiaci aj s podrobnym popisom :wink:
7. zář 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 hej, ale tam pocita lunarne mesiace a nie kalendarne. Vlatne vsade na SK strankach pocita lunarne mesiace...
7. zář 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka tak tak, nech nas zoberie a hlavne, nech sa dockame dobrych informacii :wink:

@leginca - dakujem :wink:
7. zář 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no a to im nestaci povedat??
7. zář 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nie, oni nechapu...ze jak to, ze som v 5. mesiaci, ked som otehotnela na konci maja
7. zář 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ja som mala 160, vraj to je chlapec, a 180 baba.
7. zář 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta a nie je to tak, ze v 5 lunarnom a 9 kalendarnom?
7. zář 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak nech sa do toho nestaraju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vsak tvoje babo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: toto ja neriesim,,poviem iba 5ty mesiac,,a ked je niekto zvedavy, tak ho niecim odbijem,,vsak pockaj ked budeme hovorit,ze sme v 10tom mesiaci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak ja zacinam byt nejaka hakliva,ked sa niekto vypytuje,,teraz ta zenska, co priatel je krstny jej synovi a my sa im vzdy musime prisposobovat,,tak ze nam z dovolenky nieco priniesla,,,ale este sme si po to neboli,,tak ale ja som uz zurila,ze si neprajem,aby to bolo nieco pre babo,,a priatelovi som nakazala,ze ak nieco pre babo kupili, nech to pekne necha v ich dome,,aspon do narodenia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neviem co som taka hakliva,,,,

@minnehaha2005 o com su tieto hodnoty,co tu rozoberate?
7. zář 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav a nie je kalendarny mesiac o nieco nizszi ako ten lunarny?
7. zář 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 ja nevim presne, jen mi midwife rikala, ze je to kravina :grinning:
7. zář 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka
@slavkav 5. lunarny mesiac a 4. kalendarny, ale neviem, kedy tie kalendarne zacinaju a kedy koncia, tak to pocitam podla poslednej MS. :sweat_smile: Mojej naj kamaratke som to povedala, az ked som to mala potvrdene od Dr. a ona sa urazila, ze uz som v druhom mesiaci a jej to az teraz hovorim...A ja som to vtedy vedela asi 2 tyzdne...
@mafynka hej, tesim sa na vyraz tvare, ked im poviem, ze som v 10. mesiaci :grinning:
7. zář 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka jasne, boze blbost som napisala, myslela som 5 lunarny 4 kalendarny :grinning:
7. zář 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta u me se ptaji, kdy mame datum porodu a kdyz to chces vedet presne tak pocitej ode dne vzniku malyho a to pak den porodu by mel byt 38 tyden :wink:
7. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no ja som to nikomu nepovedala,,,len rodine,,tak v dedine u priatela boli stavky v krcme,,vsetci rozmyslali,ci som,ci nie som,,,mojej kamoske som to povedala az pred tyzdnom,,,mna len brusko pomaly prezradza kade chodim,,,a mnohi sa cuduju,ze preco som nic nepovedala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ja som si to chcela uzivat sama zo zaciatku,,
7. zář 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka my sme to tiez az neskor oznamovali. a keby sa to neprejavovalo fyzicky - povedala by som to az po porode :grinning:
7. zář 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se rada pochlubim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a zatim se vsichni tesi s nama :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav vsak,,aj ja som mala ten nazor,,ze po porode staci povedat,,,no mnohi ma uvidia az po porode :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: minule som riesila taku blbost, ze ked budeme uz v nemocnici, ze nechcem,aby nas prisiel niekto z priatelov pozerat,,ani nejake navstevy doma aspon zo dva mesiace,,,,mozno hlupost
7. zář 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Ja som to nevravela nikomu, iba mojej mame, ocovi a bratovi, lebo som sa bala, co bude a ako bude. S tou kamaratkou sa pozname od 6 rokov...Takze ju tiez beriem, ako rodinu. Chodili sme spolu na zakladnu, strednu aj vysku.
7. zář 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta vsak ja som sa tiez bala,,teraz je to v pohode,,nechavam to volne,,kazdy sa to dozvie,ked pride cas
7. zář 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky a nechavate si hladkat bruska?? myslim ked niekoho stretnete
7. zář 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek