• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kwetinka1 Ani ja nemám este nic pre baby a ani meno,este máme par tyzdnov času :wink:
7. zář 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som to teda dlho neudrzala v tajnosti, uz druhy mesiac som zacala priberat,ale nasi sa z toho teda vobec nepotesili ani netesia, museli sme sa prestahovat a odvtedy sa ani nerozpravme, nechcem sa vobec radsej stresovat,kedze minuly rok som potratila, ale my traja sa z toho velmi tesime, snazim sa mysliet pozitivne :slight_smile:
7. zář 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som sa bala hovorit kvoli tomu, ak by sa to nahodou zle skoncilo. bruska - v ziadnom pripade. co ma maju co obchytkavat. mne to teda vadi.
7. zář 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav napodobne
7. zář 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce vsak aj s nami sa tesia, len ja som nechcela hovorit, aby sa netesili zbytocne. uz som si niecim presla, tak som sa bala.
7. zář 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka NIE! a rozmyslala som, ze si kupim toto tricko http://www.mamimo.sk/e-shop/index.php?cPath=23_322_398
7. zář 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett uz sa na to velmi teším :dizzy_face: ,ale mám aj take zmiešane pocity.S manzelom sme v zahranici len sami dvaja,tak si budeme musiet velmi pomahat a rozdelit ulohy .Tiez som nenasla nič v tv,tak som si pustila Toystory 3,páci sa mi tá rozpravka.
7. zář 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka a este k tym navstevam - urcite nie do 6t po narodeni. ale je to rozne. my sme pri dcerke sli k svokrovcom, ked dcerka mala 3m :wink: a to uz vsetci do nas, ze kde sme :wink: niekto nema problem. ja som ho mala. ale ked to som bola este taka neskoordinovana ... doma mi bolo najlepsie - bez navstev ... takze tak. prisla svokra mi pomoct a moja maminka. ale inak nik. mordovali sme sa s kojenim a tak ...
7. zář 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja mam taky tricko uz a mam tam napsano I LOVE MY BUMP (miluju sve brisko) :grinning:
7. zář 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav
@sharlotta tak to je fajn,,,nie som jedina taka,,,minule sme s priatelom stretli jeho kamosku,,a ta hned chytala brusko,,som sa odtiahla,tak po mne kukali ako po blaznovi,,,je to moje brusko a hocikto sa nas predsa nebude dotykat,,,to tricko je super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. zář 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta :sweat_smile: ja to uz stokrat vysvetlujem svokre a nevie to pochopit,uz sa nou nezatazujem,ale kazdy tyzden ked skypujeme,tak sa stále opyta a rata tie mesiace na prstoch a ja uz som radsej ticho.Ona vravi,ze to je este stara skola,ze neboli v tej dobe ultrazvuky a ze tipovali pohlavie dietatka podla tvaru bruska a co tehulky jedli a tak toto si vypocujem kazdu nedelu.Aaach
7. zář 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 :grinning: Nikdy nevies, mozno aj my budeme take...Starsie zeny vacsinou rozpravaju o svojom tehotenstve, ked sa dozvedia, ze som tehotna...a davaju mi rady. Ja si vypocujem a robim si po svojom...Teraz ked tu bola svokra doniesla zo zahrady maliny, zeler, petrzlen... :grinning: A na to vsetko jej mm hovori, ze ja nemozem maliny, ja nemozem petrzlen...A potom piekla kolace a dala do nich skoricu :grinning: A ja ze nemozem skoricu...tak len pozerala ako puk. Myslim, ze ani mi velmi neverila, len si myslela, ze vymyslam. A ked som jej povedala, ze maliny a skorica vyvolavaju kontrakcie, tak ona na to, ze to pocuje prvy krat... :sweat_smile: Moja mama to velmi nekomentuje, len ze citame kopu hovadin na internete a potom vymyslame hovadiny. :grinning:
7. zář 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta fuha,,to fakt by sme nemali maliny??,,,,juuuj a ja som ich na zaciatku tehu tolko papala :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. zář 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ked sa ti nic nestalo, tak ok... :wink:
7. zář 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja kazdy den manzela cakam nejakou informáciou z internetu,uz sa mi smeje,ze co by bolo,kebyze nie je internet :slight_smile: Nevedela som ze skorica vyvoláva kontracie,prave vcera som si robila krupicovu kasu s nutelou a poriadnou davkou skorice.Maliny su ok,tie nelubim.
7. zář 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta s tim ja tak trochu souhlasim. meli bychom se vyvarovat syrovych veci jako maso a ryba a vajicek, ale ostatniho ne, proc? Ze jedny zensky se to stalo tak ja to jist nebudu?

nase maminy jedli vsechno, uplne vsechno a jaky jsme :grinning:
7. zář 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tehulky,uz čitate drobcom rozpravky,alebo puštate hudbu? Ja kazdy vecer pred spanim citam a manzel sa tiez velmi teší,chvilku pocuva a potom zaspí.
7. zář 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka srdecny tep babatka, vraj ak srdce bije 160 a menej za minutu, tak je to chalan a ak je to 170-180, tak je to baba, nas maly mal 160 a podla lekara je to na 90 percent chlapciatko. Kamoskam to stale vyslo...
7. zář 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce to más pravdu,volakedy boli len vitaminy zo zahrady a niektore zeny tvrdo pracovali aj v tehotenstve.Rodili sa zdrave deti,neboli ultrazvuky a ani rozne testy.
7. zář 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz se tesim na vecer, budeme mit boruvky a maliny se slehackou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 to som nevedela
7. zář 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne už vidno, že bruško je tehotenské - tak to ani vravieť nemusím. :grinning:

Bruško mi hladí iba môj manžel a ešte jedna veľmi dobrá kamarátka - iným by som to zásadne nedovolila.
7. zář 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 Vdaka za vysvetlenie, to ja som sa na to pytala, lebo mi prisli dnes papiere od hematologa a tam stoji 120 uderov za minutu, tak som bola zvedava. Zatial vsetky "babske" povery naznacuju chlapca, aj ked im velmi neverim, uvidime :slight_smile:
7. zář 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ja sa dost zaujimam o bylinky a mam pred nimi respekt. Viem, ake latky obsahuju a ako tie latky posobia...Nie preto, ze sa to nejakej zenskej stalo...Ale kazdy nech robi podla vlastneho uvazenia, ako mysli. Ja napr. jem bryndzu a kyslu kapustu uplne bezne, pretoze neobsahuju nic skodlive a nebezpecne...a este si myslim, ze pokial tych malin nezjes 3 kila, tak by sa nemalo nic stat...
7. zář 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta nevim co je bryndza :sweat_smile: , ale zeli se muze jist uplne normalne ne? :grinning:

ja teda co se jen vyvaruju, tak je syrovy ryby a maso a vajicka + niva :sweat_smile:
7. zář 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 vasi sa z toho netesili?to je smutne!
7. zář 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 u nas je to zlozite, sestre sa dlhe roky nedari otehotniet,tak podla nich mala mat ona, ja este ku tomu cakam dieta v nemanzelskom zvazku, ale hlavne ze sa mame radi, na babetko sa velmi tesime a nikto nam nemoze vziat tu radost :slight_smile:
7. zář 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no, ved ...ale na druhej strane si myslim, ze sme sa my zeny nejako spustili, zeny rodili na poli a nic im nebolo, pocula som pribehy, ze zena porodila na poli, povila do plienok, a kopala dalej...
7. zář 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 no teda, nie aby sa tesili z babatka, ved ked su pobozni, tak dieta je predsa dar ...
7. zář 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek