• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@minnehaha2005 teda k veriacim maju veeelmi daleko
7. zář 2010 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte. tak citam,ze nie som jedina,co neciti pohyby. zatial ma to tak netrapi. a najblizsie idem na sono az v druhej polovici oktobra a doktorku/midwife uvidim v novembi sa mi zda. takze som na tom asi najhorsie,no beriem to pozitivne :sweat_smile:
kwetinka-neboj,vsetko bude.chce to len cas.a mien je tolko,ze sa tazko vybera. a tiez este nemame vybrate :grinning:
7. zář 2010 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@hrozienko11 Ja idem na ultrazvuk az 28.9 po 9 tyzdnoch,tak to uz velmi čakam,aby sme videli drobčeka. S midwife mam tiez az niekedy v novembri stretnutie,potom ultrazvuk v 30 tyzdni a este asi raz doktora.No nejak husté to tiez nemám. :unamused:
7. zář 2010 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 a kde sa nachadzas v zahranici? ako ja si z toho tazku hlavu nerobim,boli sme v polke augusta,teraz koncom oktobra a potom este niekedy v december-januar. ale som v poriadku a babenko nestresujem. aj ked citit pohyby by som uz brala,no sme pozadu a tak si tym nelamem hlavu.
oni sa tu snazia brat tehotne ako normalne zeny a prilis ich nestresovat a nerusit male si myslim. aj ked moj prvy scan bol hrozny,lebo male spalo a snazili sa ho zobudit :confused:
7. zář 2010 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka ja som sa malinamy pchala cele leto spolu s jahodami a cucoriedkami. viem ze pije caj z malinovych listov ak prenasa ale to je vsetko
7. zář 2010 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 a aky bude teraz postup???
7. zář 2010 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
uz mame vysledky z AFP a su dobre takze sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiime :wink: dufam ze tak vyjdu vsetkym co este nemaju po tom a dufam ze uz zacnem citip pohyby :wink:
7. zář 2010 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@moniciak hmm, ziadny, kedze ako tehotnej sa s tym nic neda robit... no babatku vraj nic nehrozi, tak to ma potesilo....aj vysledky AFP ma potesili :grinning:
7. zář 2010 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@moniciak tesim saa :grinning: :grinning: :grinning: super :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2010 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@hrozienko11 nic si z toho nerob, ja tiez este pohyby necitim a dnes mi lekar povedal, ze u prvorodicky je to uplne normalne :wink:
7. zář 2010 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ako nam tie tyzdne rastu,,,radost kukat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2010 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka - no rýchlo to letí. Ani sa nenazdáme a už budeme drobčiatka držať v náručí.
7. zář 2010 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka no normalne sa mi nechce verit,ze o chvilu uz polovoca za nami :sweat_smile:
@marhulka13 nebojim sa,ved aspon mam klud :grinning:
7. zář 2010 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@leginca chodis uz na to cvicenie?
7. zář 2010 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 tak koukam, ze je vse v poradku, tak to jsem rada :grinning:
7. zář 2010 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte baby toto som prave nasla http://zena.sme.sk/c/5534428/dobry-kocik-musi-byt-najma-bezpecny.html mozno to niekomu aj trochu pomoze aj ked to je skor vseobecny pokec :slight_smile:
7. zář 2010 ve 23:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@hrozienko11 Zijem v Sever.Irsku v Omaghu.Myslela som si,kedze som potratila minuly rok v novembri v 12tt a to tu v zahraničí, tak že aspon budem mat nejake 1-2 vysetrenia do plusu,ale tu ani neexistuje rizikove tehotenstvo.A co tu pisu tehulky o vseljakych vysledkoch,tak ani páru nemám o co ide,lebo som bola zatial len raz u midwife na krv a v 12 tyzdni na ultrazvuku.No sa mi zato zdá dost málo.
7. zář 2010 ve 23:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 no ja som na tom podobne s tym vysetreniami. doma sme isli na sono,lebo sme chceli vyjadrene doktora a vediet,ci sa zhodnu. plus neovladam vsetky tieto slovicka,takze mi to aspon pekne vysvetlil doma. ale to je vsetko. ku doktorovi ide dalsi tyzden len preto,ze som ho menila a bude mi treba aj lieky.
pokial nepotratis niekolkokrat,tak sa nic nedeje alebo vo vyssom stadiu tehotenstva. beru ta ako normalny pripad. obcas mi to pride,ze pri babach,co potratia sa im ulavi,lebo sa nemusia starat. hrozne cosi.
7. zář 2010 ve 23:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka - ešte nie, lebo sa tam môže začať chodiť až od 20-teho týždňa, tak čakám. :wink:
8. zář 2010 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko, aj ked neviem, ci toto sa da nazvat ranom... :confounded: Isla by som znova spat :rolling_eyes:
@minnehaha2005 no, to je z casti pravda, ale zeny niekedy boli navyknute fyzicky pracovat a mali pevnejsie tela a boli odolnejsie. My dnes tak maximalne upraceme doma a to je cel robota...cest vynimkam...Ja napr. nesportujem takmer vobec a skoro vsade sa odveziem autom. Naproti tomu, my mame neporovnatelne viac stresu, ako mali zeny v minulosti. My sme zamerane skor na psychicku pracu dnes, ako na tu fyzicku...
8. zář 2010 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce dakujem, no nastastie to nie je take hrozne, kao to na prvy pohlad vyzeralo.... len ten napis an papieri s vysledkami, ze VHODNE NA INTERUPCIU, no to ma skoro slak trafil..no to len v tom pripade, ze ja by som sa chcel azacat hned liecit, lebo cim skor, tym lepsie, no vbysledky boli zlepsene, ja osobne sa citim v pohode, takze to ani neriesim... potesilo ma hlavne to, ze je takmer nulova sanca to preniest na babatko
8. zář 2010 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko
@marhulka13 a leceni na co?
8. zář 2010 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce na to "céčko", lebo vy&sledky sice boli zlepsene, ale nie negativne... ale co ma este caka,, to zatial netusim a radsej ani nemyslim..tesim sa, ze aspon babo je ok :slight_smile:
8. zář 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano kocky,,,mne sa taaaak chce este spat,,,co robkate??
8. zář 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka snazim sa ist ospršiť a musim ist do banky, poplatit učty a mala by som si ist vyzdvihnut svadobne saty, ale asi to necham na zajtra...je otrasne studene pocasie... :angry: :angry:
8. zář 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 tu u nas vykuka slniecko
8. zář 2010 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka: ja jsem v praci, jak jinak :unamused:
8. zář 2010 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, tehulky .
Straaašne dlho som nepísala ale čítam Vás pravidelne. Ste tu už také zohraté tak sa sem nechcem moc pliesť :sweat_smile:
Dnes som sa zobudila do hrozného rána a ešte horšie som sa cítila asi som niekde prechladla, nebola som schopná ani malého zaniesť do škôlky... Ide mi hlavu roztrhať neviete mi poradiť môžem si dať paralen alebo niečo podobné už sa to fakt nedá vydržať. Moja doktorka robí poobede tak sa tam nedá ani dovolať no hrôza :rolling_eyes:
8. zář 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@katustek ahojky, jj paralen je povoleny, hlavne aby ti pomohl :wink:
8. zář 2010 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte tehule:slight_smile:
My sme práve prišli od pediatra. Simonko krasne priberá a všetko je ok:slight_smile: Tak sa teším.
Len nejako necítim pohyby od včera. Uvidíme. Pockam do večera a keď nič, skočim ku gyndosovi.
8. zář 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek