• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@cutce tak nech ti to rychlo zbehne,,,ta moja tehu kamoska, tak ked som jej spomenula,co mam pokupene,,tak ma zasa zjazdila, ze polovicu veci nevyuzijem, ze ona uz jedno dieta ma,a ze vie ako to chodi,,,a ze moooooc skoro nakupujem,,,jej asi staci ked babo bude mat zo vsetkeho po 2kusoch,,jaaaj iba ma rozladila,,,vsak moja vec!!!moje prve babo, a tak ked sa mi nieco paci a chcem si urobit radost, tak to je len moja vec,,,hrrr ako by som na nu zurila :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
8. zář 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett simonko - super
simko - to ako chodievas - ked nie si objednana? prides a cakas, kym prides na rad?
8. zář 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katustek paralen nie,,skus nejake homeopatika,,mne doki paralen zakazal,,,mne pomaha homeogenne9, alebo paragripe,,to som vzdy za den fit
8. zář 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ďakujem, už aj si idem dať nebola som si istá vedela som, že niečo sa môže len som si to nepamätala aj pri prvom tehotenstve som bola chorá. A ešte k tomu všetkému som v pondelok išla pre syna do škôlky a bác ja si tam odpadnem ? :confounded: Asi už vtedy ma to chytalo...
8. zář 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 troska sa k vam pripojim s tymi vysetreniami, ja som to mala podobne, ale mne ten ich system celkom vyhovuje, ziadne stresy...kym sa citim ok a aj babo je ok, tak si nemyslim ze by bolo potrebne kazde dva tyzdne vysetrovat krv....clovek ma potom z toho len nervy ked caka na vysledky a to babu urcite nepomoze. Ja som bola prvykrat u dr v 6tom tt teda mu oznamit ze som tehu :grinning: urobil mi test, podpisala som s nim zmluvu dohodla termin v nemocke a o mesiac som k nemu sla znova na kontrolu kde mi vysetril moc, zmeral tlak,odvazil a aj sme pocuvali srdiecko, to bolo cca v 11tt, potom dva tyzdne na to som mala kontrolu v nemocnici, kde mi znova vysetrili, krv, moc, vsetky tie veci s midwife...plus dr ktory mi hned urobil aj utz takze som videla v plnej nadhere nase babatko a vsetko co robilo...dalsiu kontrolu u midwife plus aj sono mam v ten isty den mam 4.oktobra, zajtra idem opat na kontrolu k mojmu dr, ten mi povedal ze tak raz do mesiaca staci k nemu prist pokial nie je ziaden problem, takze som spokojna, teda uvidim co mi zajtra povie na tu moju vahu, lebo brusko rastie ale kilecka stale rovnake a pritom sa fakt prezieram sice jem hlavne zdrave veci mozno tym to bude...ale dufam ze uz sa konecne aspon kilo na mna nalepi :frowning2: kopance este necitime, na to este mame cas, ale vecer si stale robime srandu, ked si lahnem na chrbat, tak sa babo zacne presuvat a urobi sa mi taka gulka stale na niektorej strane, ja to citim uz dopredu ze sa tam cosi deje tak sa rychlo odkryjem a pozerame sa ako vymysla ale akonahle polozime ruku na brusko tak sa schova :grinning: bude to maly nezbednik :slight_smile:
8. zář 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katustek hmm, mne povolil paralen alebo panadol..no napokon som zistila, ze mne hlava treští z nizkeho tlaku, tak sui davam po ranu colu a je mi fajn..dufam, ze aj tebe sa polepsi :wink:
8. zář 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka a to sa môže v tehu ? Zbehnem do lekárne a spýtam sa na nejaké homeopatiká dík
8. zář 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Nie, keď niečo surne, prídem, zaklopem, poviem o aký vec ide, sestricka povie že pockajte a potom má vezme. Napríklad keď som minule trhu mala kvasinky, tak som tam zavolala a pýtal si doktora. Vysvetlila o čo ide a on že mám prísť po recept. Tak som zaklopala, povedala že chcem recept, dala knižku s kartickou a sestricka mi vypisala. Ona keď tam zaklopes tak tá vezme keď niečo iba take chceš medzi dvermi, alebo keď je to surne. Na drzovku:slight_smile:
8. zář 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka posli aj sem slniecko, nech sa vyklubem uz :slight_smile: a co sa tyka nakupovania, rob ako sama myslis, ja sice tiez este nic nekupujem, no len preto, ze teraz chcem mat za sebou uzz tu svadbu a mozno potom.... len sa bojim, ze ked zbadam vsetko to pekne oblecenie, nebudem vediet odolat :grinning:
8. zář 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ajoj a ty uz vies, ci cakas chlapceka alebo dievcatko??? som zvedava, kto co bude mat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katustek tak aspon moj doki je zastanca, ze radsej homeopatika ako akekolvek lieky,,ani ked ma desne boli hlava,nesmiem nic,,ten ked som k nemu zacala chodit, aj duphaston mi hned zrusil,,,homeopatika sa davaju aj babatkam,,aj na letakoch je napisane, ze vhodne pre tehotne,,,tak sa popytaj v lekarni
@marhulka13 no veď aj aj som si po tom pondelku myslela, že to bude nízkym tlakom ale na druhý deň mi už bolo tak všeliako som cítila, že budem chorá aj hrdlo ma bolí ale teplotu nemám a dúfam, že ani nebudem mať.
@marhulka13 Na 80% dievčatko:slight_smile: No nespolieham sa na to. Aj pri Simonkovi mi vraveli dievčatko a až v 30tt ukázal vajka:slight_smile: Ale potesila by som sa:slight_smile:
8. zář 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katustek tak sa skoro uzdrav... ved as ani necudujem, ze je tolko chripky, ked je taketo pocasie
8. zář 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a ty si z Nitry ? Až teraz som si všimla máš termín 3 dni po mne možno sa stretneme v pôrodnici :wink:
@marhulka13 ja som minule kupila take papucky,,,tak ich mam na stoliku,,a mamka vzdy ked okolo nich prejde, tak ich chyti a bozkava,,sa z nich tesi viac ako ja,,,je to mile :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ona sama, ze kazdy mesiac mam nieco kupit, lebo peniaze sa rozkotulaju,,a pritom stara skusena baba,,a taka,co mala dieta v 16ke mi ide davat rozum,ze nic nevyuzijem
@mafynka super, ze sa o radost mozes delit aj s mamou, moja s astale tvari, ze si nicim zivot a este som lada na deti.. ato budem mat zanedlho 26.... :unamused:
8. zář 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katustek hej, som z nitry, no ja budem rodit v galante, teda dufam :slight_smile: byvam v nitre len kratucko, tak si tu pripadam o nicom :frowning2:
8. zář 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 máš lekára v Galante keď tam budeš rodiť?
8. zář 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka: je zlata tvoje mamka :wink:
8. zář 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katustek hej tam, lebo tu v nitre okrem buduceho manzela nikoho nepoznam...obaja sme tu len studovali, nasli pracu a tak sme tu zatial..no ci nastalo, to zatial netusim... inak ja som z trnavy
8. zář 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 akože nepoznáš? Už poznáš mňa :grinning: A kde bývate ak sa smiem spýtať?
8. zář 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katustek my byvame na dieloch, je to tu lacnejsie ako v centre ci na chrenovej...len ma uz nebavi sa tu driapat po kopcoch :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aha - to normalne prides a medzi tymi x poctom zien tam na drzovku zaklopes :slight_smile: uff, tak presne ja neviem. ale drzim palce, isto je vsetko ok :wink:
8. zář 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to hej, je to tam o niečo lacnejšie . Sestra mi bývala asi pred tromi rokmi na dieloch. Ale veď autobusové spoje sú tam celkom fajn i keď je to tak trošku odrezané od mesta . Idem si ja lažkať a oddychovať aby ma tá choroba čím skôr prešla prajem pekný zvyšok dňa. I keď počasie je otrasné papa.
8. zář 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katustek hmm, no my sme tu v podnajme, tak to tu vyhovuje a hej, spoje su super, no dolu niekwedy zbehnem peši, to ide lahko, horsie je to hore..navyse, mna vyjde mhd na 7 centov, tak sa mozem vozit :grinning: ja idem do toho mesta, tak ty pekne oddychuj, nech je choroba rychlo fuč
8. zář 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav No, veď keď ide o moje dieťa, nebudem čakať 2 týždne:slight_smile: A keď ide o maličkosť ako peciatka, recept, PN tak zdrzujem iba sestricku:slight_smile:
8. zář 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jasne ja viem :wink: ja sa musim tiez naucit takejto asertivite :slight_smile: a kedy si objednana na poradnu?
8. zář 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Tusim budúci štvrtok:slight_smile: Som strašne zvedava:slight_smile: a teším sa na srdiecko:slight_smile: Chcem sa opýtať, koľko kg môžem dvihat, či mi to nejako neuskodi:slight_smile:
8. zář 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky zacnem zasa s hlupostou,,,co poviete na take tie naramky,co maju pliesok,,ze to daco s telom robi,,myslim,ze sa to vola bionicband??
8. zář 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek