• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@katustek Paralen resp. paracetamol sa v tehotenstve moze, pretoze paracetamol neprechadza cez placentu :wink: Aj ked som bola v nemocnici a bolela hlava, tak mi dali Medipyrin, ale povedali mi, ze mam najprv skusit kavu a ked neprejde, az potom si ho dat.
8. zář 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka naramky - hlupost :sweat_smile: Inak neviem, ci by som chodila k takemu doktorovi, co len homeopatika odporuca... :unamused: Prirodne latky a bylinky su fajn, ale skor ako prevencia. Mne osobne pri chripke a nadche homeopatika nezaberaju. Ale zaludok som si vyliecila cajmi, ale trvalo to tak do dvoch rokov...
8. zář 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka, my ho pouzivame , ja skoro stale , drahy ked hra golf a malinkemu davam ked ideme von na preliezky alebo na cely den do mesta :wink:
8. zář 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 teraz co myslis?
8. zář 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka naramky :grinning: :grinning: :grinning: sory :sweat_smile: a nakupuj , kasli na vsetkych , len nekupuj vsetko v najmensej velkosti :wink: :grinning: :grinning:
8. zář 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka: taky si myslim, ze nejaky naramky je blbost :slight_smile: a pekne bych rekla ty tvy kamaradce co si o ni myslim :grinning:
8. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 ja mam na mysli ale toto http://www.slovak.bionicband.sk/
no ja kupujem,,ked sa mi daco lubi,tak kupim,,malych veciciek mame len par,,
8. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ved nato,ze ma uz jedno dieta,,sa mi zdaju jej nazory niekedy,,,ja neviem,,take lahostajne
8. zář 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka je otazne, ci je to skor psychlogicky efekt, alebo to naozaj funguje....
8. zář 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka: ale aby mi rikala co mam kupovat a co ne, tak to bych ji nekam poslala, ze je to moje vec :wink:
8. zář 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ano , ja mam z tejto fy, http://www.bionic.sk/ drahy ma neaky co kupil v amerike pred par r. ; on ho pouziva okolo 5 rokov, ja teraz 2. rok
8. zář 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 a co na to hovoris??,,,mne to nanutil priatel,,tak to nosim stale,,ale neviem si na to urobit nejaky nazor,,
8. zář 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce no neviem,co si mam o nej mysliet,,,vies ked ona je zvlastna,,ked som zacala chodit s priatelom,tak o mesiac prisla s tym,ze aj ona ma starsieho priatela ako ja,,,ked sme zacali s priatelom planovat prve babatko,,,tak ona zacala kupovat testy, ze je mozno tehotna a bola tym posadnuta,,bola rovnako tehotna ako ja,,a rovnako aj potratila,,,ked som jej teraz povedala,ze som zasa tehotna,,tak dovtedy bola v reciach o dietati ticho,,a o dva mesiace mi zasa oznamila,ze aj ona je tehotna,,ked sa ma spyta na kontrolu,,tak vzdy ona ma vacsie babo,,,ked som mala krce,,ze jej doki vravel,ze ona ma ukazokove tehu,,ona vsetko dostane od kamosiek,,,ja nemam take kamosky,co by mi podarovali vecicky,,,a po sestre,ta sice ma,,ale ona je teraz tiez tehotna,,tak sama bude potrebovat,,,tak ja si musim vsetko kupit,,,ale predsa aj keby sa mi nieco nepacilo,,nebudem predsa kazit druhym radost,,vsak aj to patri k tomu,,vyberat, tesit sa z veciciek,,,ja si ich stale okukavam a tesi ma,ked si nieco kupim,,niekedy mam z nej pocit,akoby babo bola len zataz a nie radost,,,zohnat vybavicku je pre nu povinnost,,,a nie radost z nakupovania a planovania
8. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka: no vypada to, ze se kamaradka opici a musi mit lepsi ako ty. Ja bych si z ni hlavu nedelala, bych ji rekla, ze pokud se takhle mini chovat tak at ti uz nevola. Zivot je kratky na takove konflikty, aby ti ubirali radost a stesti :wink:
8. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ked ja som sa tesila,ze v meste niekoho budem mat, s kym taketo veci riesit,,,aj na materskej niekam s detmi vybehnut,,,,ale vidim,ze sa to s nou asi nebude dat :frowning2:
8. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no kedze drahemu sa to osvecilo , kupili sme ...neviem ti to popisat , mam akoby viac energie , aj pri cviceni , omnoho mnej ma bolieva hlava , malemu som to kupila hlavne z dovodu stability , je to niekedy kamikadze co vyvadza na preliezkach ...sme velmi spokojni, ale urcie si nic nekupuj len preto ze ta niekto nuti...funguju len tie veci , o ktorych sme sami presvedcene ( inak si to blokujeme negativnou energiou ) :slight_smile:
8. zář 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 a je to v tehu vhodne??
8. zář 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nema to ziadny vplyv na tehu ...ja to mam na ruke stale, aj sa s tym kupem ...zlatko naozaj zalezi len a len na tebe :wink:
8. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka, neboj az budes chodit na nejake cviceni pre tehotne tak poznas a v porodnici taky. ja si teda kamaradky vybiram. nechci se stresovat jenom proto, protoze nikoho jinyho tu nemam. Ja tu taky nikoho nemam, ale vim, ze poznam az budu chodit na predporodni kurzy a nebo v porodnici :wink:
8. zář 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky mate uz "kojacie" vankuse ? ja som nasla fantasticky, je to akoby 3 v jednom teraz bude pre mna na spinkanie, potom malemu ako podlozka s hrazdickou alebo bez ...ked som mala Hneryho som na taky nenatrafila http://www.hracky-vybavicky.cz/76-kojici-polstar/503-kojici-polstar-cocoon-plus-6-v-1-nattou-pol-jade/
8. zář 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 ja ho mam,,a neviem si ho vynachvalit,,,sa dobre na tom spi
8. zář 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - to je super, že kupuješ veci už postupne. My sme pri prvom kupovali od ukončeného mesiaca a veľmi sme sa tešili. Teraz ešte nekupujeme, máme veľa vecí po Romankovi. :slight_smile: A ani by sme to nestíhali - kupovali sme teraz veľa pre nášho prváka. :slight_smile:
8. zář 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca no moj nazor je,ze zachvilku mame zimu,,,sneh, bude sa smykat,,,a ludia budu saliet s vianocnymi nakupmi,,tak nechcem s bruskom behat po obchodoch,,,plus ked kupujem priebezne,,mam prehlad o cenach,,viem,co uz mam,,plus mam do mnohych obchodov karty na zlavy,,,a vsak budu aj vianoce,,tak treba aj tam peniazky,,,ja radsej vsetko postupne,,ako potom sa nahanat a stresovat
8. zář 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jaj, Vianoce... zasa treba peniaze:slight_smile:
No nic.. tento tyzden kupujeme autosedacku pre simonka, aby vajce ostalo babu.
Do tejto autosedacky som sa zamilovala http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&code=1166110 keby ze nemam vajce, urcite kupim.
8. zář 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett krasna. tusim ma tato znacka aj dobre hodnotenia v testoch. ale nie je lepsie vajce pre babo kvoli tomu, ze sa da prenasat? ze ma tu rucku? ja neviem, lebo my sme pri dcerke nemali vajce
8. zář 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav hej, je lepsie:slight_smile: Presne toto povedal aj moj manzel. Tu rucku tam mohli dorobit. A este lepsie je,ked sa nakliknut na kociar:slight_smile:
Teraz sme pre simona vybrali romerku, tak dufam, ze budeme spokojni
8. zář 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ja som aj pozerala, ci ju nevidim niekde zlozenu - ze sa iba vysunie - ale nevidela som :wink: romer je isto super :wink:
a co krpcek? zobudil sa? myslim toho v brusku
8. zář 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - presne tak. Ja určite začnem pomaly nakupovať od októbra. :slight_smile:
8. zář 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá - akurát mi telefonovala sestrička môjho gynekológa - tripple testy mám v poriadku - tak supeeer. 24. 9. idem na kontrolu aj na sono, tak dúfam, že drobčiatko sa nám ukáže, aby sme už vedeli pohlavie. :slight_smile:
8. zář 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek