• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
8. zář 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca gratulujem
8. zář 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca ja este stale neviem vysledky tesov. do kolko dni vam dali vediet vysledky?
8. zář 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav, @arrett - ďakujem

@kwetinka - na kontrole som bola minulý pondelok a výsledky prišli dnes - tak mi hneď sestrička volala. Presné hodnoty zistím, keď pôjdem na kontrolu 24. 9.
8. zář 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca tak neskoro si mala vysledky. ja som bola na krv v stvrtok a uz v pondelok som o 14.00 vedela vysledky. ale kaslat na to, hlavne, ze su negativne :wink:
8. zář 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja som bola v piatok a nic nemam zatial....mam tam zavolat?
8. zář 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 skus, ja som sa na odbere rovno opytala sestricky, kedy si mozem zavolat.
8. zář 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca tak super, ze je vse v poradku> Tak jdses na UTZ jako ja, taky doufam, ze se nam dobre natoci abychom vedeli :slight_smile:
8. zář 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca sme boli rovnako na tych testoch,,,tak uz hadam aj mne zavola,,,,a gratulujem k dobrym spravam :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte no na mňa tá zmena počasia tak doľahla že som včera prevracala a preležala, v panelákoch je neskutočná zima už som si myslela či som nechytili chrípku niekde. Našťastie už je lepšie.

@kwetinka1 - ja som bola na testoch predminulý týždeň vo štvrtok a min. týždeň som volala lekárovi, ale povedal mi že ich ešte nemá a že mu nemám volať, že on sa ozve ak budú zle, ale ja som chcela vedieť aj keby boli dobre, také uistenie, no teraz je už streda tak hádam je všetko ok keď nevolal a keďže sme z toho istého gyn centra tak asi ani tebe nebudú volať, iba keby bolo zle, čo podľa mňa nie je lebo výsledky už určite mali v piatok min. týždeň a to by ti už lekárka volala, neboj a 30 na poradni sa popýtame :wink:

my tiež nič nebudeme kupovať, iba vajíčko a matrac do postieľky
8. zář 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá, vidím, že rozoberáte triple testy. Ja som bola včera, a volať mám až po dvoch týždňoch, prípadne vôbec. Že ak by boli zlé, oni mi zavolajú. Máte to fajn, že ich máte tak skoro. Neviem, kde to teda naši posielajú, že im to tak dlho bude trvať :confounded:
8. zář 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka len mne vzdy volala moja doktorka, ze vsetko je oki. tak dufam, ze aj teraz je vsetko oki.
8. zář 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko kam ty chodis?
8. zář 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 jasne že bude všetko oki
@mafynka zdravim ťa
8. zář 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ahoj :grinning: :grinning: ako bolo u dokiho?
8. zář 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ahooj no dali mito dole a vysledky budu 5.10 :confused: :confused: :confused: :confused:
8. zář 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 fuha,,,az tak neskoro??
8. zář 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no hej maju vela pacientov
8. zář 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja chodím do Mediklinu k doktorovi Fruhwaldovi :slight_smile: včera som bola na druhej poradni a na ten triple test, takže sono nebolo v pláne, ale ukecala som ho ľahko, lebo tam bol aj manžel, tak nám doky chcel urobiť radosť, že nám zistí pohlavie, no ale drobček sa rozhodol, že mami tati, nič z toho nebude :grinning: nôžky skoro v tureckom sede, prekrížené, navyše pupočník pomedzi ne, takže nič nevieme. aj do neho pošťuchal, drobec sa pomrvil a nôžky zase prekrížil, milánik náš maličký :grinning:
8. zář 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko jeeej to muselo byt zlate :grinning: :grinning: :grinning: takze este nic neviete,,no snad nabuduce :grinning: :grinning:
8. zář 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka navyše doky bol taký zlatý, ako to komentoval a snažil sa niečo nájsť. že vraj: na tej malej riťke si sedí a má nás na háku :grinning: a keď hovoril, že má drobec prekrížené nohy, tak si ich aj doky pritiahol k sebe, ako sedel na stoličke, aby nám presne ukázal, ako to vyzerá :grinning: normálne ho žeriem, ako to vie s tou maminou prežívať :dizzy_face: síce niekedy má takú nijakú náladu, ale to my všetci :wink:
8. zář 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko hej pocula som o nom,ze je dobry,,,chcela som aj k nemu prestupit,,aj som mu pisala,,,ale nakoniec som skoncila na sliaci
8. zář 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko joj, to muselo byt uzasny :grinning: ja jdu az za 14 dni, uz se moc tesim :grinning:
8. zář 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce no s manželom od včera o ničom inom ani nehovoríme :grinning: morfologický budeme mať až o mesiac, tak to nám doky sľúbil, že to už drobca presvedčí, aby sa ukázal, tak som zvedavá, rada by som už čo-to pokúpila, ale určite si predtým ešte na výsledky triple testu počkám.
8. zář 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko len tak pre srandu, ja som ani nevedela, ake testy mi robi, iba mi vcera zacal oznamovat vysledky..takze som sa ani nebala, ci bude vsetko ok.... niekedy je aj lepsie nevediet, co sa robi :grinning:
8. zář 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tak to ja musim vzdy vediet co sa bude diat :wink:
8. zář 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja skor stracam prehlad v tom vsetkom, co sa deje... je toho teraz trochu vsetkeho vela :confounded:
8. zář 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 neboj,,vsak po svadbe toho uz budes mat menej
8. zář 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaaj svadba. My sme mali vonku na slnečných jazerách aj svadbu, aj obrad. To bola zurka:slight_smile: Som sa tak super bavila s manželom. Veľmi sme si to užili:slight_smile: Presne podľa našich predstav.. Ach, tak rada by som to opakovala. Dnes mame 25 vymesacie svadby a ja už po 25x SIM dostala bielu ruzicku.
8. zář 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Www.lobster.sk
tu sme mali
8. zář 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek