• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@amadu dakujem za privitanie :slight_smile: ja si budem urcite farbit vlasy, myslim si ze sa nema co zle stat. dokonca som na farbeni bola pred tyzdnom, to som nevedela este, ze som tehotna. neviem ako by som to vydrzala, keby som si vlasy nefarbila :slight_smile: a co sa tyka tych plienok, rada by som pouzivala latkove, zname mi vraveli, ze su lepsie.... ale tazko povedat. co nakoniec budem pouzivat... kazdemu vyhovuje nieco ine :slight_smile:
18. čer 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ma12 myslím že by si mohla kloktať s vincentkou,to sa v tehu môže....a že to super pomáha
18. čer 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. čer 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame psa sice malyho ale hodne aktivniho :grinning:
tak jsem zvedava jak to pak bude ale malou vzala dobre pèorad ji chce olizovat :sunglasses:
18. čer 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko. ja som si prave vcera kupila farbu spolu s tehotenskym testom a tamponmi :D uz mam dost vyrastene vlasy a takto nemozem chodit do roboty. ale tak ta farba je dost agresivna. neviem, co mam teraz robit. alebo to mam brat tak, ze kym to nemam potvrdene od dr. tak tehotna nie som? :grinning:
18. čer 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame psov troch, ale byvame v rodinnom dome, takze pohoda. a mam aj jedneho kocurika. bojim sa ho teraz aj pohladkat, chuda moje male. myslite, ze ked si vzdy hned umyjem ruky, toxoplazmozu nemozem dostat?
18. čer 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a musim sa priznat, vcera ked som sa to dozvedela, som si zapalila. a aj neskor. a mam chut aj teraz. co mam robit? ak som podla minulej M. teraz v 4 tyzdni, tak ma plod cca 2 tyzdne. este neberie ziviny z mojho tela, je to tak? od kedy zacne? dakujem
este stale som v soku a stale tomu neverim
18. čer 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 hladit ho můžeš :slight_smile: Já jsem to oznámila doktorovi.Protože jsem jim léta měnila a měním kočičí záchod.Ten mi udělal z krve nějaký test a vyloučil toxoplazmozu. Je lepší doktora na to upozornit. Jinak tady na MK je o tom diskuze v sekci těhotenství. To můžeš chytnout i z masa. Hlavně je třeba si mít ruce.
18. čer 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratuluju novim tehulinkam pekne tu rosteme :grinning:
18. čer 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 miminko si začne brát z placenty někdy kolem 14tt. Radši s tím sekni hned :wink:
Já taky kouřila, je to těžký přestat, ale mysli na to malé :wink:
18. čer 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady v i talki se na toxoplazmoizu sedelaj testy kazdej mesic
ja ted nesmim jit bisteky prosciuto crudo a pravy syry..ale vynahradim si to necim jinym :grinning:
18. čer 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
el267 jasne, ruky si budem za kazdym umyvat. upozornim na to moju dr.
ked ja som taka z toho nervozna v soku, neviem co bude... cely zivot som si hovorila, ze prestanem fajcit ked budem tehotna. a teraz je to tu a ja mam na cigaretu chut. mozno este vacsiu ako inokedy. alebo mozno sa vsetko zmeni, akonahle mi to potvrdi dr. robila som si len jeden test. v pondelok sa chystam este jeden a ak bude pozitivny volam dr.

blackie26 dakujeme
18. čer 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 asi te zklamu, ale uplne na zacatku, az se zahnizdi, tak uz je nebezpecny pit alkohol a vse, vyviji se organy a proto je ten prvni trimestr tak strasne dulezity a zradny, ze mamky nekdy jeste nevi, ze jsou tehule :wink:
Jestli mas silu s tim seknout, sekni s tim. Je to tezky

No tak salvejovy cucavy bonbony mi nedaly, prej to zvysuje riziko potratu. Chjo. S vincentkou je to dobry napad, diky za nej.
18. čer 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 teraz si este v soku, ale ked sa z toho dostanes, myslim si, ze prestanes aj fajcit :slight_smile: aj ked davaj si pozor aby si sa teraz este viacej nerozbehla :slight_smile: ked mas tie chute :slight_smile:
18. čer 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja som pred tyzdnom este trochu pila :frowning2: som bola brachovi na svadbe
18. čer 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
idete v lete na dovolenku? lebo my mame v polke jula naplanovanu a teraz neviem co s tym.... myslite, ze mozem ist?
18. čer 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
co vsetko teraz vlastne nemozem jest a robit? co tak pitie kavy? ani to asi nie, ze?
18. čer 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma12 tak to si ma sklamala. pred vcerom som sa trosku viac pripila :frowning2:

bambulka nerozbehnem, to urcite nie. to mam len take nervy, ze neviem, ci to je pravda alebo nie.

inak moja kamoska fajcila cele tehotenstvo a dost vela - balicek aj viac denne a narodila sa jej mala s riadnou vahou a vsetko je v poriadku. ja by som ale neriskovala a je to podla mna strasne nezodpovedne.
18. čer 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozem vodu s citronom? strasne som si zvykla na citronovu vodu :dizzy_face:
18. čer 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no ja nebudem pit kavu. hoci dost som na nu zvyknuta. vymenim ju za caj. ale citala som, ze melut, caro mozme.
18. čer 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 planovala si to malicke? ja si myslim, ze ked mame dve ciarky, tak sme v tom..... ja som volala, povedali, ze mam prist zajtra, tak som kludnejsia :slight_smile: skus zavolat aj ty alebo si urob dalsi test dnes, budes si istejsia tym co sa deje :slight_smile:
a co sa tyka tej kamosky, urcite to bolo nezodpovedne, ja by som sa na jej mieste bala
18. čer 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ze budem bez kavy si neviem predstavit, ale asi celkovo aj kofein sa asi nesmie... to znamena aj zeleny a cierny caj a kola.... ci ako to je?
18. čer 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 proc bys na dovolenou nejela? Pokud nejedes do nejaky exotiky, kde potrebujes ockovani, ktery by ti stejne nedali, tak proc ne :wink:

@lubinka26: v cernym caji je tein, takze to mas nastejno s kavou :grinning: , ale ja si rano slaboucky dam.
Hele ja se taky jeste napila, kdyz jsem byla tehu a nevedela jsem o tom, test vysel negativni no :stuck_out_tongue_closed_eyes:, z toho se nestrili
Ale ted uz je to tabu, a to jsem se rada a casto napila :grinning:

Neminim to prehanet
18. čer 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 planovala? v podstate ano. s priatelom sme spolu spavali viac ako 6 rokov bez ochrany, ale davali sme si pozor. a nic sa nestalo. trosku som sa zlakla a tak sme sa v aprili dohodli, ze nebudeme davat pozor, nech to do 30tky stihnem. no a podarilo sa zrejme na druhykrat :astonished: to preto som z toho tak vedla. no ja som zostala dnes doma a test su budem vediet kupit az v pondelok. dovtedy to budem musiet nejak vydrzat. ale tak, mna nenormalne bolia prsia a predtym nikdy ma neboleli. a M. som tiez nedostala. takze to tak asi bude.
18. čer 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ma proste len strach aby sa nieco nestalo ked budem prec... tu mam svojho lekara a je rozdiel lezat v nemoznici tu a niekde v cudzej krajine..... ale myslim, ze mas pravdu, pojdem.... buduce leto to uz asi nepojde s babatkom :slight_smile:
18. čer 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 sú špeciálne čaje pre tehulky
inak nemali by sme piť fajčiť piť kávu
ale poviem vám ked som prvý krát prišla o bábenko,manžel ma viezol do nemocnice,revala som ako súdny deň z auta som videla romku vo vysokom štádiu tehu s cigaretou a flašou čuča/vína/ v ruke-tá určite nevyberala čo babo môže a čo nie...... :angry:
18. čer 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambulka jaaaj, tak ty uz ides zajtra? potom napis co a ako. myslis, ze tam uz bude nieco vidiet? ty si teraz ako ja v 4tt ze? no nemali by sa sladene veci ako cola, sprite, tonic atd. ani cierny a zeleny caj
ma12 myslela som tehotensky caj :slight_smile:
18. čer 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 mne sa to tiez podarilo na druhykrat :slight_smile: som sa mala vydavat v zime alebo na jar, ale asi o posunieme aby som nemala velke brusko. ale som rada ze to vyslo tak skoro. posunut svadbu je to najmenej :slight_smile:
18. čer 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 hej zajtra, tak mi povedali, ze ma prist....tak potom ti urcite dam vediet, tiez som asi len v 4tt
18. čer 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek