• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
8. zář 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumimacko a ake vysetrenie ti robil,ked si prisla oznamit tehu? mne absolutne ziadne. len zagratuloval k tehotenstvu a hned vypisoval papiere do nemocnice. a samozrejme mi zakazal vsetky lieky,okrem paralenu a inhalatorov,u ktorych mi nechal dost vysoke davkovanie. mam pocit,ze mi ani nekontrolovali zelezo a magnezium. a to doma mi hned napisal,lebo som velmi unavena a zas sa mi vratili krce. uvidim,co mi povie novy doktor,idem v pondelok. ale nejak sa nestresujem,ked sa citim dobre.
8. zář 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky mate niektora doma velkeho psa??
8. zář 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 ked som mu to povedala tak vtedy nic, on mi len take zakladne veci kontroluje ako som pisala, tak viac az v nemocnici, ale na magnezium ani zelezo ni, len sa ma pytal ci beriem nejake vitaminy, tak som mu povedala ze 3,5mesiaca pred otehotnenim som brala kyselinu listovu az do 12tt, a potom od 14tt som zacala brat zelezo lebo mi tak napisali do tych prvych papierov co mi dosli z nemocnice tak som mu len povedala ze teraz beriem zelezo a to je vsetko, povedal mi ze ok, ze je dobre naberat vitaminy skor zo stravy, no uvidim co mi zajtra povie, a co sa tyka magnezia tak ja len pijem vodu magneziu.ale pravdupovediac aj zelezo beriem len kazdy druhy den , lebo v nemocnici som bola na vysetreni prave vtedy ako som zacala 14tt tak som zelezo zacala brat az na druhy den lebo som len tak pre seba chcela vediet ci mam dobru krv aj bez toho a bolo vsetko v poriadku, takze beriem len kazdy druhy den a kebyze mi povedali ze nemam dobre vysledky alebo co tak az potom to budem tlacit kazdy den, ja tak nemam rada lieky :frowning2: :slight_smile: ja som uz pol roka pred otehotnenim nebrala ziadne lieky, teda my sme to planovali tak som sa na to chcela poriadne pripravit,myslim ze len raz ked som mala silnu bolest hlavy, chcela som si nacvicit organizmus na to ked budem tehotna a by ma nap. bolela hlava aby som to zvladla aj bez liekov a fungovalo to :slight_smile:
8. zář 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby uz vsetky citite pohyby???
8. zář 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka hej obrovskeho... civavu :grinning: preco sa pytas??? :wink:
8. zář 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak pytam sa,lebo mame velkeho psa,,ale este ma len 10 mesiacov,,takze je to v podstate stena,,a nie je zvyknute na deti,,tak by sme ho mali nejak zacat vychovavat aj tymto smerom,,,a on sa uz zacina chytat na strazenie, na vrcanie a zacalo sa mu lubit,ked sa ho ludia boja,,,tak ze ako to idete riesit so psami a babatkami,,,nas bude asi vacsinu casu v roku viac v dome ako vonka
8. zář 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka My mame síce iba maltezaka, no využívame klietku.Resp tu cestovnú. Vie, že keď nepocuva, pôjde tam:slight_smile: Simon má z toho zabavu, lbo ho stále z nej vyberá:slight_smile:
8. zář 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to nas pes je strasne agresivny ale je taky maly ze je to skor na smiech :grinning: uz citis pohyby???
8. zář 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak myslim,ze ano,,take mrvenie,,a ked dam ruku tak niekedy taky pohyb akoby jemne kopnutie citim,,,ale je to strasne jemnucke,,,
8. zář 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka asi som jedina co este necitim :frowning2: ale hadam do 2 tyzdnov uz zacnem :wink:
8. zář 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak nie si jedina,,ani ja to necitim stale,,a neda sa to presne opisat, ci su to pohyby,,,proste je to take slabucke,,na pravy kopanec, ze ma trkne, ze je to urcite babo este len cakam
8. zář 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak u mna sa tiez ziadne velke pohyby este nekonaju, iba take mravcenie a tak ale kopnutie velke este ziadne :unamused: snad uz coskoro :slight_smile:
8. zář 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumimacko no tak ja dlhodobo uzivam lieky a od min roka mam problemy s magneziom,tak priebezne uzivam a teraz pravidelne. len ja uzivam rozne dalsie lieky a musela som prestat a narobilo mi to dost problemov. ale doma som kupila v lekarni vhodne pre tehotne a uvidim,co mi tu doktor povie,lebo mam viacero problemov a nerada by som si skomplikovala tehotenstvo.

@moniciak ani ja este necitim pohyby. ale postupne sa to nalepi na kazdu z nas. male ma len kopne do kosti,co je obcas velmi neprijemne. ale ked prilozim ruku,tak nic :sweat_smile:
8. zář 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte, ja som len nakukla z januaroviek, babeny, ziadne stresy s pohybmi :slight_smile: ja som ich len minuly tyzden zacala citit...a to jak kukam, mam termin tak o tri tyzdne pred vami. najprv len raz dva krat za den, a teraz uz ovela castejsie. ale musim sa priznat, tiez som bola riadne netrpezliva
8. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak netráp sa, tiež ešte nič necítim, máme ešte čas :wink: chvíľku som si niečo nahovárala asi, nejaké bublinky alebo mravčenie, ale od včera vôbec nič. asi to boli iba črevá :slight_smile:
8. zář 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tolko ste toho popisali, ze kym som vas docitala uz ste dopisali :grinning:
@moniciak ani ja necitim pohyby, mame cas, hlavne, ze je vsetko v poriadku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@katustek, @marhulka13 aj ja som z NR :wink:
8. zář 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko kočky. Poraďte mi, čo si môžem dať? Včera ma začalo bolieť hrdlo a teraz už vôbec nemám hlas :frowning2: dúfala som, že ma choroba v tehotenstve obíde, ale bohužiaľ nevyzerá to tak :confounded:
9. zář 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko Cibulu s medom, studený obklad na krk a na to teply sal, alebo plienku. Paralen, pastilky na cumlanie z lekarne, jednu posteľ s milencom..
9. zář 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no ako pohyby? bola si u dr?
9. zář 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som prvé tehu bola chora, 40 teploty, je to strašne, nezavidim. Dúfam, že toto tehu to nejako zazenieme. Dnes SIM total nevyspata. V noci som sastale pokúšala lahnut na brucho a nedarilo sa:slight_smile: ach jaj. Vonku depresivny deň a nás čaká to čo včera, predvčerom, už 10 mesiacov dookola:-/
9. zář 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett a nemas nejake kamosky na MD, ze by ste sa navstevovali? my sme to tak robili a bolo to perfektne. deti sa "zahrali", maminky pokecali
9. zář 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Jeej ahoj. No do večera nič a večer take kopance že až. Som ho budila. Jemne klepala po brusku a on začal kopat:slight_smile: mi to teda pekne vrátil:slight_smile: Takze cely deň drichmal... Zasa nemám žiadne pohyby od ecera, ale už si s tým nelamem hlavu. Niekedy má kopalo cely deň. Teraz asi zmenil režim:slight_smile:
9. zář 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett vau, nadherne miesto pre svadbu, no v seredi by som take asi marne hladala :slight_smile:
9. zář 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett super :wink: to vies, vonku je sychravo, tak nabehlo na spankovy rezim :wink:
@natalca tak uz sme tu tri z nitry :grinning:
@moniciak ja tiez este necitim pohyby, tak hadam v pohode, ma cas :wink:
9. zář 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Poznam pár bab z mcecka, to je všetko. Ja som pristahovalec a doteraz som poznala iba klientov:slight_smile: Ked začne bambino, tak budeme zasa chodiť. Alebo sa supneme rovno do emcecka:slight_smile: Idem pozrieť na program.
9. zář 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ked zostanem ja na MD, tak sa mozme chodi navstevovat - vsak byvame pri sebe :wink:

@marhulka13 o take 2r sa asi aj my stahujeme do NR :wink:
9. zář 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav vau, ako dobre naplanovane :slight_smile: no kde my budeme o 2 roky, to je vo hviezdach... ani jeden nie sme odtialto a jedine, co nas tu drzi su dobre pracovne prilezitosti..no byvame tu v podnajme a tak sa neda zit naveky, tak co nas caka a neminie, zatial netusime :confounded:
9. zář 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek