• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@slavkav Super:slight_smile: jasne:slight_smile: Dufam, že má za tých pár mesiacov neporazi:slight_smile:
9. zář 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 uvidime - najprv sa musi mm pacit v novej robote. a od toho sa bude odvijat vsetko
9. zář 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav a bude robit tu v nitre...uff, jak ja by som rada chodila do roboty...
9. zář 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 nie, 17 km od NR
9. zář 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nič baby, idem niečo variť. Taak sa mi dnes nič nechce. Najradšej by som si objednala pizzu. Tak zatiaľ... Pa
9. zář 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko! Pocasie sa vycasilo :grinning: Vcera poobede zacali chvalabohu kurit, tak mi konecne bolo teplo...Inak si neviem predstavit, co by som robila, keby sme nemali plynovu ruru. Kazde rano ju pekne zapnem a vykurujem az do poobedia, inak by som uz mala minimalne nadchu :angry: My sme na prizemi a u nas bolo chladno, aj ked bolo vonku 38 stupnov.
9. zář 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

u nás doma už jemne kúria do pondelka tak super.

@sharlotta - u nás je od včera otrasné chladné a upršané počasie. Najlepšie by bolo preležať celý deň v posteli, čo sa mi nedá, keďže som v práci. :frowning2:
9. zář 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte februárovky:slight_smile:
Takže sa k Vám oficiálne pripájam, sem tam som tu zašla a prečítala si čo ste popísali, a veru dosť toho bolo:slight_smile:
Ja mám termín až koncom februára takže uvidíme ako to nakoniec vypáli, ale od vás ktoré už ste vo vyššiom štádiu aspoň pozisťujem nejake infošky. Ja som zatial bola na nejakých vyšetreniach a včera na poradni, kde mi oznámili ok výsledy z NT ultrazvuku a krvi, tak sme boli s mm happy. Na morgolog. uzv som objednana o 4 týžde a rovno aj do poradne takže nás čaka ďalší mesiac čakania...ale ved to sme asi všetky také nedočkavé.
Čo sa týka toho "nádherneho" počasia tak na mňa tiež dosť vplýva, včera som sa končne dostala z 3dňovej migrény a tiež som sa potešila ked nám večer zapli kurenie.
Už sa teším na nové témy ktoré sa tu rozprúdia, a dúfam že niečim prispejem aj ja.
9. zář 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka mne dnes volala doktorka, ze testy su v poriadku :slight_smile:
pohyby zatial ziadne necitim :frowning2:
9. zář 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 super :dizzy_face: :dizzy_face:

@fialka12 vitaj :wink:
9. zář 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,vy nemozete spavat ci coooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@kwetinka1 super,ze su testy v poriadku,,tesime sa :grinning: :grinning: :grinning:

@fialka12 vitaj vitaj,,to cakanie je veru dlhe,ale stoji zato :grinning: :grinning: :grinning:

mna caka riadna kosa od zajtra,kedze asi idem na vikend k priatelovi a tam v dome setria a nekuria :angry: :angry: :angry: :sunglasses:
9. zář 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte aj nam uz trosku prikuruju, tak sa tesim :slight_smile:
@fialka12 vitaj a gratulujem ku krasnym vysledkom :dizzy_face:
marhulka13, to je super, my tri z Nitry :grinning: ja som z Chrenovej :slight_smile:
9. zář 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame vlastne kúrenie, ale ešte nekurime. Mame juho východnú byt, takze cez deň tu mame 23-24 stupňov. V podkrovi je to ešte horšie:slight_smile: cez leto sme mali večer o ôsmej 30 stupňov. Takze ja toto chladné počasie vitamíny a teším sa:slight_smile: Na budúci rok už davame klimatizáciu, takze dúfam bude cez leto lepšie:slight_smile:
9. zář 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

co noveho? :slight_smile:
9. zář 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak vlastne kurenie - super vec :wink: my sme sice navrchu, ale odkedy mame spravenu strechu, je to lepsie, ale uz sa ochladilo aj u nas - mame tak 20-21 stupnov. ale najzimomravejsia v rodine som ja - takze ja sa obleciem a este sme neskusali, ci prikurili :slight_smile:
9. zář 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi mame deky, takze pak kdyz uz nam je zima i pod dekou, tak pak topime, ale jen v hale a v obyvaku. Mi tu stejne takovou zimu nemame jako vy :grinning:
9. zář 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 my ich zacneme citit spolu :grinning:
mna uz druhy den boli brucho, no neviem, ci z jedla, chripky, zo stresu, no nie je to take hrozne
9. zář 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja by som aj vedela spat, no moj dragam chodi rano do prace a kedze mu budik vyzvana kazdych 5 minut a furt sa nevie prebrat, tak ho zobudim ja a uz neviem zaspat....
9. zář 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja mam teraz riadne vela stresu a tiez to citim, ale babatka budu urcite v poriadku. inak mna stale boli brucho, skor mam strach ked prestane, ci je vsetko v poriadku :slight_smile:
@natalca ja som z dalekych Dielov :grinning: beham tu po kopcoch ako kamzik :grinning:
@kwetinka1 hihi, no aj na tom nieco moze byt... v utorok som bola n akontrole, bolo vsetko v poriadku, no mam chut byt ako Cher a dat si vyoperovat rebra, co ma tak bolia
9. zář 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám doma už kúria, ale v práci je zima. Síce trošku kúria, ale je to veľká miestnosť, tak sedím za PC v dvoch svetroch a každú chvíľu si robím teplý čaj. Dúfam len, že neprechladnem. :wink:
9. zář 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca porad mi - dcerka bude v MS chodit na vytvarny kruzok - chceli odo mna koselu - aby sa nezaspinila - kde sa daju kupit take plaste? na internete neviem nic najst
9. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 gratulujem k vysledkom! :wink:

Inak mna posledne tri dni boli brucho tak mrchovo a do toho aj trochu krize, tak sa bojim... :unamused:

Ja som doma mala na sebe pancuchy, teplaky, tricko, flisovu bundu a bola som prikryta dekou a nos som mala ako cencul a palilo ma telo od chladu. :confounded: Vcear som si zapla ruru a sedela cely den v kuchyni.
9. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Ja som na vytvranu nosila ocovu staru koselu od uniformy :stuck_out_tongue_closed_eyes: bol lesnik...Alebo mi mama davala aj kuchunsku zasteru...taku od krku az dole. Ja som chodila na ZUS od 5 do 14 rokov.
9. zář 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule, po dlhej dobe zasa konecne sedim v klude..drobec zaspinkal, tak mam chvilku cas :slight_smile:
gratulujem ku vsetkym vysledkom :slight_smile: tie tyzdne tak neuveritelne letia, za chvilu uz budeme chodit do poradne do nemocnice...:slight_smile:
inac co sa tyka pohybov, ja ich sice citm uz dlhsie, ale stale to nie je nejake pravidelne, niekedy niekolko dni ani necitim..pri malom som prvykrat pocitila pohyby az v 19tt a to som potom na par dni zasa nic nepocitila a az od takeho 21-22tt to zacalo tak intenzivnejsie...takze sa nestresujte, este vam bude ta pohoda maleho bruska a kludu chybat :slight_smile:
my stale vyberame mena, a je to teda bieda, nejak sa nevieme zhodnut, dievcenskych mam vela, ale kedze je to chlapcek, tak je to trosku tazsie...
9. zář 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta dik za tip :wink: uz som nasla. teraz sa to vola zastera s rukavmi - nie plast ako som povodne hladala
9. zář 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav - my sme Romimu na výtvarnú dali manželovu starú flanelovú košeľu - odstrihli sme mu rukávy a aj z dĺžky sme skrátili :slight_smile:
9. zář 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca cize podobne ako @sharlotta :slight_smile: dakujem za tipy
9. zář 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka joooj moja no my by sme aj pospali ale ten budík ráno čo mňa budí do práce sa proste každý deň ozve :stuck_out_tongue_closed_eyes: ˇ

Čo sa týka tých bolestí tak mne najviac vadí to že v noci sa budím na bolesť krížova a to neviem či sa stále odkopem a prechladnem alebo čo, musím niečo vymyslieť. Včera som si kúpila polohovací vankúš, myslím že sa to tu už rozoberalo, tak sme si užívali spoločnú noc....xixi....manžel si zo mňa uťahoval, že teraz bude odstavený na druhú koľaj.....:slight_smile:
9. zář 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek