• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kwetinka - to som rada že ti volala :slight_smile: mne nevolal tak hádma ok :wink:

Inak čo sa týka tej zimy, tak v neskoršom štádiu nám bude ešte horko :slight_smile: Kedže termoregulácia bude pracovť za dvoch :slight_smile:

A videla som pekný film Záložný plán- teraz to beží v kinách - o tehotenstve s Jenifer Lopez, tak sme sa nasmiali, odporúčam ak máte čas a môžte vybehnúť s manželom alebo priateľom :slight_smile: ešte kým niesu deti tak si užívajte spoločný čas max. mimo domu :slight_smile:)) potom to už bude náročnejšie :slight_smile:))) a je tam aj vtipná scéna s tehotenským vankúšom :slight_smile:)))
9. zář 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta
@labudka take bolesti aj ja mam, ale vraj je to normalne :slight_smile:
inak mne je teplo, ale zas v praci mi je zima, lebo mam debilneho kolegu, ktory okrem toho, ze smrdi, otvara okno stale a pusta klimu. ide ma potrhat od zlosti, lebo mne je zima na krize potom a bolia ma.
dik za tip na film, uz dlho som nebola, tak dufam, ze na to pojdem...
9. zář 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby :slight_smile: som tu nova a rada sa k vam pridam :slight_smile:
9. zář 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evulik82 - vitaj

@kwetinka1 - tak na najbližší sviatok pekne kolega dostane voňavku :slight_smile: alebo aspoň deodorant, a chudák možno sa aj sám cíti a preto furt otvára okno, chlapi niekedy dokážu neuveriteľne smrdieť, ešte že ten môj je macko mýval, sprchuje sa častejšie než ja :grinning:
a klíma to je to najhoršie čo môže byť ja som z nej vždy ochorela, keď som robila tak som radšej mala otvorené okno ako zapnutú klímu, vždy ma z nej boleli kríže alebo krk
9. zář 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta - myslím že si niečo takéto minule spomínala, tak možno ti to pomôže :slight_smile:
9. zář 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
aké to je maličke, no musím to prerobiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, sa tu stazujete, ze vam je v bytoch zima...ja pred chvilou poplatila vsetky šeky a faktúry a pot ma zalieva, ked sa pozriem, koílko penazi to vsetko stalo, brrr
9. zář 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 :grinning: tak z tohto bude teplo aj nam :grinning:
9. zář 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav pojdem si aj ja ukradnut bankomat :grinning:
9. zář 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava :slight_smile:
9. zář 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha to je zas rozmazané, no dúfam že to aspoň niekomu pomôže keď už to sem dávam takto na tri krát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no rozmazané rovnako tak sa ospravedlňujem ale dá sa to prečítať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
9. zář 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 - no mne tento mesiac prišla posledná výplata a od bud. mesiaca som len na rod. príspevku, tak to začne potenie nám :rolling_eyes:
9. zář 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka ja som nezamestnana uz 3 mesiace a tiez to bol skrt cez rozpocet..no ja dostanem prve peniaze uz asi iba matersku
9. zář 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 - to je dobre že ti víde materská mne pri prvom nevyšla a tak som bola od začiatku na rodičovskom tom zníženom, ale pri tomto bábu som si platila, tak by mi to malo vísť aj ten zvýšený rodičovský, no hádam to nezrušia :confused:
Nespomínala si náhodou že si doktorandka???????
9. zář 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka ja si tiez platim dobrovolne nemocenske poistenie..no, pisem dizeratcnu parcu, ale nie pre seba, pre inych, tak si trochen privyrabam
no aj svoju som mala pisat, ale nechala som to tak
9. zář 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaaj kocky,,si akurat farbim vlasy,,no to ste mali vidiet ten cirkus co mamina robi,,,ze si zabijam dieta tym smradom,,a ze ako to skodi :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: co vy na to??
9. zář 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja si idem farbit vlasy zajtra, no mna jedine upozornili na to, ze mi nemusi dobre chytit farba..tak neviem
9. zář 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 - ja som mala akurát v júni dizertačnú skúšku a teraz som si dala na rok voľno a uvidím či nastúpim podľa okolností, no mne sa ta moja práca vôbec nechce písať ale hádam ma to nejako začne baviť, ale už sa cítim nevyužitá a hľadám si v petržke nejaké kurzy angličtiny, alebo niečo čo by som mohla po večeroch robiť, ale do tej práce sa mi vôbec nechce :slight_smile:

@mafynka - no hlavne si pusť ventilátor v kupelke ak máš, nech nedýchaš tie výpary, ja som rozmýšlala nad šampónom ale neviem či mi chytí a včera keď som povedala manželovi aby mi išiel kúpiť farbu na vlasy tak povedal že to bábätku škodí a bola som vybavená :slight_smile:)) podľa mňa už nie su farby také toxické ako boli za čias našich mám, hlavný problém môže nastať v tom že ti tá farba chyti úplne inak ako by si chcela,
9. zář 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka boze tak to by som nemohla byvat ani pri 4prudovke,,,bo plyny stale dycham,,,jooooj porazi ma,,,ale ved tolko tehuliek sa farbi,,,a keby to bolo nebezpecne, predsa by bolo aj na krabicke napisane,ze nevhodne pre tehotne,,ja uz neviem,co si mam mysliet
9. zář 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka mna skor nebavi cela moja skola, co som studovala, nechce sa mi ani v tej oblasti pracovat, preto mi to prislo zbytocne sa o nieco pokusat
9. zář 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - ja som nepovedala, že si nemáš farbiť vlasy, len že si máš pustiť ventilátor :slight_smile: aby ti z toho smradu neprišlo zle, a hlavne už si v 5 mesiaci a podľa mňa je najväčšie riziko ak vôbec je tak v prvom trimestri
9. zář 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 - úplne s tebou súhlasím, je to náročné ak ťa to čo musíš robiť vôbec nebaví tak radšej s tým seknúť a robiť niečo iné.
9. zář 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka to mamina tu robi cirkus koli tomu farbeniu
9. zář 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to nechcem vediet, ked si zacnem na balkone lakovat nechty, co tu bude
9. zář 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - ja som bola na melíri pred 6-timi týždňami. Rozprávala som sa o tom s kaderníčkou - povedala, že melír nejde úplne od korienkov a určite to dieťatku neškodí. Tento týždeň som farbila svokru a v pohode. Neboj nič, teraz sú tie farby omnoho šetrnejšie ako boli niekedy a dieťatku určite neuškodia. :slight_smile:
9. zář 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca vsak ja viem,,ved cele tehu som sa nefarbila,,,na zaciatku som urcite nechcela,,ale uz mam moooc vyrastene a ludia sa cudne kukaju,,,keby som mala rovnaku farbu ako mam svoje vlasy, tak by mi ten prechod nevadil,,lenze ja mam spinavo blond vlasy a farbu mam skoro az ciernu,,tak to moc divne vyzera,,ale vies,,mamina stara skola,,
9. zář 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - aj keď sme tehotné chceme byť pekné :slight_smile:
9. zář 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca zachvilku pojdem do roboty,,musim pred tymi ludmi nejak vyzerat :grinning:
9. zář 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa tiez farbim kazdy mesiac a vzdy mi dobre chyti farba a ani ten smrad mi nevadi,mne to skor vonia,tie farby uz niesu take drasticke ako kedysi :wink: a mimochodom som kadernicka :grinning:
9. zář 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek