• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@evulik82 tak vidis,,a robis v pohode s tym kazdy den,,no spodok vlasov som asi odflakla,,bo uz ma nebavilo pocuvat ten krik tak som zvedava, ked vysusim, ako budem vyzerat
9. zář 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka som kadernicka ale nerobim to,iba doma a par znamich,ale myslim,ze to nemoze nejak strasne skodit,ved skoro kazda zena si farbi vlasy.kamoska mi tiez teraz porodila a farbila sa kazdy mesiac a v pohodke
9. zář 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata,chcem sa spytat,ci aj vas bolieva zaludok,lebo mna skoro kazdy den a neviem ci je to normalne.
9. zář 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evulik82 tak si mi mohla opisat postup ako na to sama :grinning: :grinning: :grinning: lebo doteraz ma farbil priatel,,len dnes nie je po ruke,,,sakra, aspon na nieco ti chlapi su dobri :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evulik82 ja som len nahliadla, lebo aj ja mam februarove babo. mna bolel zaludok sialene. a casto.. ale to bolo tusim tak od 6.mesiaca vyssie. to ma uz babo tlacilo na zaludok, kazdu chvilu ma bolel. nemala som ani nutkanie na zvracanie, ani ziadne problemy, len bolest. aj lekar sa vyjadril, ze je to tym babatkom. potom sa pridalo palenie zahy. sialene opat. skoro som steny skriabala, co som proti paleniu mala, nic mi poriadne nezaberalo. ale pre istotu skoc na gyndu alebo k obvodnemu poradit sa, ze co to moze byt. stejne teraz v tehotenstve s tebou nebudu robit nic, pokial to nebude akutne, co verim, ze nie, ze si OK, len to babo si robi, co chce :grinning:
9. zář 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evulik82 tak ty musis tie farby cuchat asi castejsie :grinning: no, ja sa farbim hennou a ta mi smrdi viac nez normalne farby
9. zář 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja si farbim vlasy kazdy mesiac...A raz pocas toho, co som thu som so Savom vycistila celu kupelnu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@labudka dakujem za tabulku :slight_smile:
@kwetinka1 aj my sme mali takeho kolegu, co strasne smrdel, ale to som otvarala okno ja a stala som pri nom skoro celu prestavku, lebo som sa nemohla poriadne ani nadychnut. Inak kolegyna mojho brata mala casto zapaly mocoveho mechura a doniesla do prace potvrdenie, ze nemoze pracovat v prostredi, kde je pustena klimatizacia. Odvtedy robi vacsinou z domu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak to ano,vies ako sa farbim ja? :slight_smile: namocim si hlavu,vrchy si zafarbim stetcom a ostatne porozotieram po celej hlave a ako kedysom samponovala a vzdy je to dobre
9. zář 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 to ano,hena ani mne nevonia,ja som s nou farbila asi raz a to uz bolo strasne davno
9. zář 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak v pohode,,ukludnili ste ma
9. zář 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka aj ja si farbim vlasy sama uz cele roky. V predu si normalne zafarbim s takym velkym stetcom a potom v zadu uz len tak naslepo, ale uz si tu fabu len vmasirovavam do korienkov a potom zafabim ten zvysok, co mam dlhe vlasy po pramenoch. Tie pramene uz potom oddelujem rukami, nie hrebenom a som sklonena nad vanou. A tiez farbu nanasam prstami
9. zář 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik77 dufam,ze to neni nic vazne,pytala som si aj v lekarni nieco na to a ani mi nechceli dat,aj zaha ma pali a mam vela kyseliny,nechapem preco ma to az tak bolieva.
9. zář 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evulik82 ja som sa vzdy chvalila, ze ma uplne obisli nevolnosti v prvych troch mesiacoch a teraz mi je zle uz druhy den, mma pocit, ze sa kazdu chvilku povraciam
uff, snad sa mi to nepodari v sobotu pred oltarom, to by všetci čumeli :grinning:
9. zář 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby tak to som rada ze nie som sama co este necitim pohyby... hadam to uz pride :grinning: co sa tyka farbenia vlasov ja pouzivam ciernu farbu co vydrzi 24 umyti tak by to trebalo farbit troch castejsie no teraz si farbim tak raz za 2 mesiace... inak co sa tyka mojich vlasov hena slabo farbi a nemala som z nej dobry pocit... ale zase kolko ludi tolko chuti :wink:
9. zář 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som hladna a odhodlavam sa ist zjest to, co mi mm doniesol z restauracie. Kuracie prsia plnene sunkou a syrom. Verili by ste mi, ze ma z toho natahuje???? :angry: Kedy mne uz zacne chutit jest????
9. zář 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ja henu pouzivam len preto, lebo mam take rysavo blondate vlasy,m tak pouzivam cervenu henu na zjednotenie tonu a mne to dobre chyta
9. zář 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ved ako hovorim kazdemu ina farba sadne :wink: ale moze sa hena v tehotenstve???
9. zář 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak a nemala by sa??? ja neviem :unamused:
9. zář 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta u mna je ina otazka... kedy sa uz prestanem napchavat ??? :grinning:
9. zář 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja tiez nie ale zase asi su uz dnesne farby na dost vysokej urovni... ved pozri na google ked tak :wink:
9. zář 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak vies ake to je trapenie, ked citis, ze si hladna, ale nic ti nechuti a stoji ta to kopec namahy, kym sa presvedcis, ze aspon treba zacat? Ved mne sa jedlo uplne zhnusilo a to som predtym celkom rada jedla. :angry: A hlavne maso a teraz....ja uz nevladzem s tym bojovat. A najhorsie je, ze viem, ze skodim babu, ale ked ja nemozem.
9. zář 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no tak to ti velmi nezavidim a pribrala si aspon nieco od zaciatku tehotenstva??? a bola si uz teraz niekedy u lekara na AFP testy alebo tak??? ci ti nieco neodporucil...
9. zář 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak no, googlila som a vraj s aodporuca v tehotenstve henna a posobi proti vypadavaniu vlasov po porode, tak uvidim :grinning:
9. zář 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak podla poslednej kontroly pred 2 tyzdnami som pribrala 0,7kg...takze uz mam "uzasnych" takmer 51...Testy dopadly dobre, aj prve, aj druhe, to som rada...Ja jem ranajky, obed horko-tazko nieco zjem a na veceru bud nic, lebo sa citim plna, alebo maximalne tak chleba...Ja pevne verim, ze sa to zmeni. Uz coskoro.
9. zář 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta napodobne,,,ja ani hlad nikdy necitim,,snazim sa jest casto a v malych porciach,,ale skoro kazde dve hodiny zjem nieco,,,ale mnohokrat nasilu,,,a este ani kilo som nepribrala
9. zář 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak to mas uzasnu postavu!!! :wink: ked je aj tvoj manzel taky stihly tak sa vase babo moze tesit my so snubencov mame veru od stihlych dost daleko ( ale dajaka obezita zas az ne ) :grinning: inak ak sa mozem opytat tvoj manzel je tiez ucitel???
9. zář 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta a este jedna otazka... aku znacku farby pozivas??? ja som predtym tiez chcela cervenu ale nikdy mi az tak nechytila... ci si mala speroxidovane a tak???
9. zář 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evulik82 tak ale radsej si s tym zajdi k lekarom, nech mas istotu..
9. zář 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak Cosiiii a z coho by sme zili???? :sweat_smile: Moj muz je o 27 cm vyssi a 55kg tazsi... :grinning: David a Golias :grinning:

A oprava :"dopadli", uz mi sibe z cestiny asi...lebo dnes prepisujem...
@mafynka a ako sa nutis nieco zjest?
9. zář 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mne sa podarilo pribrat 4 kg, no celkovo mam teraz tendenciu strasne naberat, ved za rok som pribrala skoro 10 kg, nechapem :unamused:
9. zář 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek