• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta nahodou aj ucitelia si obcas dobre ziju :slight_smile:
9. zář 2010 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@moniciak ja som mala na hlave uz vselico, ale pred tou rysavou som mala blond, inak aj povodne mam blond a pouzivam teraz posledne od L'Oreal casting Creme Gloss, co mi takmer nechyta...a predtym som pouzivala od Palette - odtien Fenix, tie take nove, co je tam zena na fotke aj s chlapom a najlepsie, co som mala bolo od L'Oreal Feria - odtien mango
9. zář 2010 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
9. zář 2010 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
no baby tak ja by som zjedla aj slona keby išiel okolo :slight_smile:
9. zář 2010 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta noooo anglicko a tak :wink:
9. zář 2010 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja by som jedla vkuse strapacky s kyslou kapustou. To je jedine, co mozem bez obmedzenia a polievky. Tak sa snazim aspon to.
9. zář 2010 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta no tazko,,vcera som mala napriklad chut na tlacenku s cibulkou,,,zjedla som a hned som sla grckat,,,no preto,ze nemam hlad a ani niekedy chut,,tak preto jem malo,,ale casto,,,rano si nieco dam no niekedy len cistu sunku, syr, papriku a paradajky,,tie by som jedla stale,,,potom za hodinu nejake jablko,,alebo banan,,,potom okolo dvanastej si dam polievku,,ale kedze nie som polievkova,tak to naozaj nasilu,,,potom nieco sladke,,a okolo druhej hlavne jedlo,,potom zasa nejake ovocie,,a vecera tiez tepla,,,tak zasa nehladujem,,ale neviem sa najest az tak,ze by som mala pocit,ze som prejedena
9. zář 2010 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta ja som zas pocula ze tie od loreal chytaju uzasne... fakt ma asi kazdy uplne ine vlasy... :wink:
9. zář 2010 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta ja by som stale jedla mekac,,gulas, a cinske blbosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@labudka presne tak :grinning:
@moniciak nas je v praci dokopy 10 internych ucitelov a co sme tam zeny, tak vsetky maju muzov, co lepsie zarabaju, lebo inak by nikto z nas nevyzil a co mame 4 chlapov, tak maju strasne vela hodin a este kopu aktivit pomimo, aby sa ako-tak uzivili a 2 z toho su slobodni a ked sa ozenia nad skolstvom ani neuvazuju. Ved aj ja som zvyknuta, ze v robote koncim o 14. 30 a potom dalsia sichta vo firmach, jazykovkach, doucovanie doma...a koncim tak okolo 7 vecer. A najradsej mam, ked niekto povie, ako je ucitelom dobre, ked maju tolko prazdnin. Kto si tu robotu neskusil, tak nepochopi...nikdy. Ucitelia na SK maju nizsiu hodinovu mzdu, ako pomocnici na stavbe bez maturity.
9. zář 2010 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta - tak teraz si mi akú nehoráznu chuť urobila na strapačky, že mňam no tak zajtra sú na obed :slight_smile:
@moniciak - :grinning:

9. zář 2010 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka vezmem si od teba priklad a asi si spravim taky harmonogram...a budem si to kontrolovat.
9. zář 2010 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta a teraz este chodis do roboty ci si na rizikovom???
9. zář 2010 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@moniciak som PN do konca septembra, ale potom pojdem do prace, aj ked sa mi velmi nechce....Nie koli praci, ale koli ludom...
9. zář 2010 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta kazdy mame kolektiv aky vyfasujeme... ale ja som rada ze chodim do prace lebo moj snubenec chodi kazdy den rano o siestej do presova do roboty a chodi vecer o pol osmej domov lebo robi 12- ky a tak aspon nie som cele dni sama... som zvedava ako to bude s babom... ale peniaze potrebujeme takze nech robi :grinning:
9. zář 2010 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@moniciak no ved, aj ja by som isla do prace koli peniazom a aj koli tomu, ze uz mi doma trosku zasibava :sweat_smile:
9. zář 2010 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta ved mas manzela ktory sa o teba urcite obetavo stara :wink:
9. zář 2010 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@moniciak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jak ja by som chcela vidiet Presov.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale najskor to vyzera na taky maj-jun... :frowning2: Aj som rozmyslala, ze by som isla rodit do PO, nech je moje dieta vychodnar...ale asi by to bolo prilis komplikovane...
9. zář 2010 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@moniciak mam, ale cloveku chybaju ludia a tak...a ja mam svoju pracu velmi rada, takze mne chyba aj praca... :sweat_smile:
9. zář 2010 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta ja budem urcite rodit tu v snv ... obaja so snubencom sme odtial nech sa aj babky tesia :grinning:
9. zář 2010 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
to co tu tak tisko??
9. zář 2010 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@evulik82 ahoj,pozeram,ze mame rovnaky termin porodu :slight_smile: len mne ho vyratali na 3.3. po sone,no ja stale ratam s 25. :grinning:
@mafynka neboj,neuskodi ti to. ja som farbila cez vikend,najprv blond,z ktorej bola rysava len na mojej povodnej farbe a zvysok nic,lebo mi odrasta melir. a na dalsi den som davala syto cervenu a uplna pohoda,to mam dlhe vlasy,takze pekne dve balenia sli. a pracujem s chemikaliami a myslim,ze je len zopar,s ktorymi nemozem robit,inac nie je zaiden problem. takze sa nemusi bat a tie reci si nevsimaj. nase mamy si mozno nefarbili,ale kolko ich chodilo na trvalu aj pocas tehotenstva a sme tu.
9. zář 2010 ve 23:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko tehule:slight_smile:
zasa všetky spite??? Ha? Vstavat a cvičiť, slniecko už vyšlo:slight_smile:
10. zář 2010 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes má Simonko 10 mesiacov:slight_smile: Narodil sa 6,25 ráno. No a ja som bola ešte o takomto čase na porodnom stole:slight_smile: Xi,o chvíľu má dajú na izbu a prinesú drobceka:slight_smile:
10. zář 2010 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett tak o 2m oslavujete prvy rocik :wink:
10. zář 2010 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav No to ano:slight_smile: Tak rýchlo to uteká..
10. zář 2010 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett Dobre rano arett,tak ja by som vedela natiahnut paplon na hlavu a spat vééélmi dlho,ale uz zajtra je sobota,tak sa vytesujem.Je dobre si takto zaspominat,co kedy ako bolo,aj ja som taka.
10. zář 2010 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte babulky,tri veceri pustam babatku hudbu Ben od MIchaela Jacksona a uz som vycitala celu rozpravkovu knizku :dizzy_face: .Som zvedava,ked sa babatko narodi a bude plačkavé,ci ho ta hudba ukludni,co často pocul v brusku a aj rozpravky.Jéééj a prave som pocitila jemnulinko drobceka,urcite sa dava do pohodlnej polohy a bude spinkat dalej.
10. zář 2010 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
vcera som si stiahla film Založny plán,film ktory spominala niektora z vás ,neviem presne. Nakukla som don a je uzasny,dnes si ho pozriem.Je anglicky a ma česke titulky.
10. zář 2010 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek