• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
dobre ranko..no aj tiez uz dlho nespim, lebo mam dnes toho veeela :confounded: zajtra sa teda vydavam, no mne sa tak strasne nechce, vsetci mi lezu na nervy a vsetko si rodicia robia podla seba, akokeby to ani nemala byt nasa svadba ale ich....len sa mi nechce tak tesne pred svadbou sa s niekym pohadat, ale nervy mam na dranc
10. zář 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 no neviem čo je na Tom pravdy, ale ja som simonovi pustala vážnu hudbu pre deti, mám take cd a pustam mu doteraz. Stále mi pri nej zaspal. Vlastne keď ju pocuje, vie zesa ide spinkat:slight_smile:
10. zář 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 neboj nič, všetko to dobre dopadne. Nenechaj si pokazit svadbu. Urob si tak, ako máš vysnivanu. Ja som si tak urobila, bez ohľadu na rodičov a vseci boli nakoniec spokojní. No a ja mám iba tie najkrajšie spomienky:slight_smile:)
10. zář 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jéééj to je super,tiez by som chcela naucit tak nejak svoje dietatko.Pocula som,ze vázna hudbu pustaju vacsinou babatkám.
10. zář 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Aj ked sa netesis na svoju svadbu,tak uvidis dopadne to cele dobre,tak to zvykáva bit.Hlavne si to uži,nevsimaj si nikoho a nic.Som zvedava na tvoje pocity,potom nám sem napíš.Krásny den,pá
10. zář 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, aj vam sa zda, ze niekto vypustil do vzduchu nejaku nebezpecnu latku, co ludom posobi na mozgy??? Lebo ja uz si to inak neviem vysvetlit...Alebo nam niekto nieco pridava tajne do jedla? :confused:
10. zář 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta :grinning: a co sa stalo? :wink:
10. zář 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav No...dost vela toho...mojej spoluziacke prisiel domov list s nejakym takymto znenim: " V ramci setrenia Vasich financnych prostriedkov Vas ziadame, aby ste odstupili od studia, nakolko nesplnate naroky na studium." A to nema len jednu skusku, na ktorej bola len na jeden termin a este si ju moze dorobit. :astonished: Moju tehotnu svagrinu idu prepustit z nemocnice s tlakom 165/100 a este jej doktor povedal, ze "Ked budete mat tlak nad 140, tak chodte hned na pohotovost..." :astonished: A este mi dnes volala kolegyna ake dostali rozvrhy....Ja proste nechapem...O co tu ide? :confused:
10. zář 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta :frowning2: tak to je smutne.
10. zář 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jeeej, čo je to za hudba pre detičky? môžeš napísať názov? dakujem :wink:
10. zář 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

@sharlotta teda to jsou zpravy to je des. byt svagrovou, tak z ty nemocnice neodejdu, nemuzou ji prece vyhodit jen tak a to k tomu ma stale vysoky tlak :angry:
10. zář 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá.

ja som hore už od 6-tej, ale skôr som sa sem nedostala. :wink:

Ja som veľmi rada, že sa dobre cítim a teda, že môžem chodiť do práce. Predsa peniažky treba a aspoň sa doma nenudím. Ale rýchlo to beží a ani sa nenazdám a bude tu december. Ja budem chodiť do práce do 23. 12. - potom čerpám dovolenku a od nového roka už pôjdem na materskú. :slight_smile:
10. zář 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá, v utorok som bola na psychofyzickú prípravu na pôrod a tam nám pani, ktorá to vedie, povedala, aby sme nejedli teplé jedlá, lebo to vraj spôsobuje pálenie žáhy. Počuli ste už o tom?
10. zář 2010 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 ahoj, no ja zatiaľ musím poklopať, klop klop klop, ale ja neviem, čo je to pálenie záhy, zatiaľ som to nezažila našťastie a dúfam, že ani nezažijem. Ja milujem teplé jedlá, hlavne v zime, neviem, čo by som bez toho robila :unamused:
10. zář 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ani ja s tým nemám problém :slight_smile: , ibaže ma zarazilo, že teplé jedlá v tehotenstve to spôsobujú. aj ja jem teplé jedlá každý deň. chcelasom len vedieť, či to niektorá z vás nepočula?
10. zář 2010 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 ktovie, ako sa to presne myslí. lebo veď teplé jedlo denne je dôležité. možno to len nemá byť príliš horúce...
10. zář 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 na akom sone si bola,este necites pohyby,ci ano?lebo co som bola ja,tak mi nic nepovedala,lebo zevraj druhy termin sa rata podla pohybov
10. zář 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko Vola sa to baby music:slight_smile: Moj Manzel mi to zohnal. resp. navštívil internet a tam to našiel.
10. zář 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mám dnes znova syndróm hniezdenia. Všetko upratujem, dezinfikujem, periem, po 4 umyvam podlahu v každom rohu a kutiku a už nevladzem :slight_smile: asi mi dnes zasibava:slight_smile:
10. zář 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak taky syndrom by sa mi zisiel :grinning: ja mam doma binec a vôbec sa mi nechce riešiť to :sweat_smile: síce mám výhovorku, som chorá, ale k niečomu by som sa priprieť mala.
10. zář 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 vitaj, ja mam tiez termin neskoro vo februari...
10. zář 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, musim se pochlubit, zacli jsme delat pokojik, prvni fotecky mam v albu, co na to rikate?:slight_smile:
10. zář 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 teda promin, ale takovou kravinu jsem jeste teda neslysela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 - ahoj, ja som o tom tiež ešte nepočula. Mňa záha pri prvom tehu nepálila vôbec a teraz tiež nie. Hovorí sa, že keď páli záha - bude mať dieťatko veľa vlasov. Náš Romi, keď sa narodil - mal na hlave asi 3 vlásky. :grinning:
10. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi koukala jsem, hezky jste mu to tam udelali a kde je postylka??? :grinning: :grinning: :grinning: co me nejvice potesilo je tvuj pupik. mam uplne stejnej, takovej dole a ne kulaty. Kdyz koukam na nejakou tehuli, tak ma tak krasnej pupik uprosted briska a pekne kulatouckej a ja ho mam takovy sveseny :confounded: :grinning:
10. zář 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce postylka bude v loznici, nebudu mit silu na to vstavat a jit vedle do pokoje:slight_smile: aspon prvni pulrok...

a to bricho, takhle je to desny, ale kdyz to dam do tehu kalhot, tak to vypada vcelku dobre:slight_smile: hlavne me bavi ho vystrkovat :grinning:
10. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi tak ja budu asi chodit vedle uvidim, preci jenom manza bude potrebovat spinkat :sweat_smile:
10. zář 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce no taky to tak mozna u nas dopadne, pak budeme muset do pokojiku presunout rozkladaci gauc z mistnosti pro hosty:slight_smile:
10. zář 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi kolik mate pokoju? :sweat_smile: :grinning:
10. zář 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce :grinning: no to uz je vsechno, loznice, pokojik, pokoj pro hosty, ktery se zmeni na detsky pokoj, kdyz to druhe bude holcicka:slight_smile:
10. zář 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek