• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@marhulka13 to je normalne, ja som manzelovi noc pred svadbou povedala, ze mne sa nechce sa vydavat, ja som bola taka vycerpana, ze som na svadbu ani netesila, ale potom to bolo super... len si musis povedat, ze je to tvoja svadba a ty si ju budes uzivat, lebo nakoniec ake pocity mas na svadbe, take si ich budes pamatat...
10. zář 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi mi mame teda taky 3 pokoje, ale ten treti je tak metr na metr, takze tam se nic nevejde, jen postylka a mozna prebalovak :grinning:
10. zář 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce mame malej domecek, ale fakt malej:slight_smile:
10. zář 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame jednoizbak :wink:
10. zář 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooj
tak som doma z nemocky a som vytešená,že konečne doma.....dúfam,že sa tam vrátim až ked bude TP
popozerám zbežne čo nové
10. zář 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky....Práve sme sa dozvedeli že čakáme dievčatko :slight_smile:)).Máme 14cm a 263gr :slight_smile:)))Všetko vyzerá byt v poriadku.Na morf.USG sme objednaný na 29.9.Už sa nevieme dočkáááááťťťť :slight_smile:))))
10. zář 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 Gratulujem k dievčatku,to je skvele,ze Vám povedali aj jej presne miery :wink: Tak začínas s nakupovanim a vymyslanim mena pre baby?
10. zář 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 ďakujeme :slight_smile:))Meno už máme- Eleny a s nakupovaním ružových vecí ešte trošku počkám...:slight_smile:
10. zář 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 - super, tak gratulujem. Ja dúfam, že my sa dozvieme pohlavie na sone 24. 9. :slight_smile:
10. zář 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 gratulujem :slight_smile: ,uz aj ja by som chcela vediet co to bude,ale este musim chvilku cakat .tiez dufam,ze na najblizsej prehliadke sa to dozviem
10. zář 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 blahopreju k holcicce, ja bych jeste s ruzovou taky pockala, aby se z toho nevyklubal klucik :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce blahozelam k dievcatku!
10. zář 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 ale ja jeste nevim, co budeme mit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehuľky, chcela by som sa s Vami o niečo podeliť.... V každom časopise, ktorý čítam sú príbehy, kde nevesty píšu a sťažujú sa na to, aké strašné sú ich svokry.... ale ešte som nečítala článok, kde by neveste robil peklo zo života svokor, tak neviem, či som jediná, alebo sa o tom nehovorí... Bývame v 3-izbovom byte ja, manžel, svokor, svokra a manželová 34 ročná slobodná sestra. Svokra je celkom fajn, pomáha mi ako sa len dá, veľmi si s ňou rozumiem a naozaj sa s ňou môžem porozprávať o všetkom. So svokrom som si teda nerozumela nikdy, nikdy sme akosi nevedeli nájsť spoločnú reč, ale niekedy keď si vypil tak sa dokázal rozrečniť. No asi 2 roky dozadu mu zistili rakovinu a ja som tá najhoršia nevesta na svete, všetko čo urobím je zlé, celé dni nič iné nerobím, len sa točím v kuchyni, aby bolo navarené, upratané ale aj napriek tomu som stále nemožná, jeho dcéra chodí stále niekam s frajerom a všetko je doma na mne a na svokre, no namiesto ďakujem počúvame len aké sme namožné, zvrátené a neviem, čo všetko, snažím sa na to nereagovať, pretože keď niečo poviem, tak vždy na mňa nareve, že si mám ísť papulovať k rodičom, všetci sa mu snažíme vyhovieť, všetci sa mu prispôsobujeme, ale aj tak sme tí posledný o ktorých má záujem. Raz ked mi bolo naozaj dosť zle a chcela som si isť ľahnuť, tak na mna vyskočil, že ked si pojdeme všetci ľahnúť, tak kto bude robiť, tak som sa musela postaviť a ísť do kuchyne. .... a takéto vesi by som mohla písať od rána do večera. Najviac mi je toľúto kvoli manželovi, on si ma vždy zastane a potom sa hádajú, ale manžel pri mne stojí a ja som mu za to veľmi vďačná....No viem, že ho to potom trápi. Bojím sa, že keď sa narodí maličké, tak to bude len horšie, sme s manželom nasáčkovaní v jednej malej izbe, ked sme si chceli vymeniť izbu s nimi, kvoli babatku aspon kým sa nám nepodarí odsťahovať, tak nám povedal, že sa nám nikto prispôdobovať nebude..... Bojím sa, že sa prestanem ovládať, svokra, ked ma vidí, že kvoli tomu plačem, tak plače so mnou, ja už niekedy neviem ako s ním ďalej, ...........
10. zář 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zabudla som napísať, že svokor nerobí celé dni nič iné, len sedí v obývačke pred televízorom a ked nám príde návšteva, tak s ňou musíme byť v kuchyni.... Máme malého psa, do ktorého len neustále kope ako do handry, a ked to vidia jeho vnúčatá a so slzami v očiach na neho kričia: Dedko prestaň!!! on sa vráti a kopne ho ešte raz.... Viem, že by bolo najlepšie sa odsťahovať, ale neviem, či by sme to zvládli po finančnej stránke.....
10. zář 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amarelka23 on takovej je a bude vzdycky, on se nezmeni. Co vam jediny chybi je se odtsehovat, jine reseni nevidim :wink: je mi to lito, ale je to blbej sobec
10. zář 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amarelka23 muzete se odtsehovat jen do jednopokojoveho bytu, to vam bude bohate stacit a uvidis jak budete stastni, ja bych s nim nebydlela ani minutu
10. zář 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amarelka23 tiez by som uvazovala nad stahovanim,neverim,ze ak manzel pracuje,nezvladnete jednoizbak.a na zaciatok vam bude stacit.ale budes mat pokoj a to je na nezaplatenie.ja si s mojimi rodicmi velmi dobre rozumiem,ale neviem si predstavit,ze by som s nimi mala znovu byvat...to by nebolo dobre.uz 9 rokov byvame samy s priatelom a je to fakt super :wink:
10. zář 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
preji vsem hezky vikend :wink:
10. zář 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evulik82 ahoj,no bola som v tom okolo 12. tyzdna. tak merali malinke a vraj sme pozadu tyzden. urcite nie cely,lebo ja nie som poctivka v znaceni si mrchy,takze o cosi sa moze posunut ten termin. a pohyby este necitim,zatial ma male len kope do bedrovej kosti :sweat_smile:

@arrett jeej,tak to maly krasne rastie :slight_smile: ked este budes mat chut upratovat,tak mozes prist k nam :grinning:

a ahojte :slight_smile: ja som rada,ze som uz doma.mi je dnes nie prave najlepsie :unamused:
10. zář 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 gratulujem k dievcatku :slight_smile: aj my chceme :grinning:

@amarelka23 no aspon nie som jedina,co ma lepsiu svokru ako svokra. nastastie tam nie sme,tak je klud. ale viem ako sa citis,no nic ine ako odstahovanie nepomoze. nemusite ist do trojizbaku,staci nieco mensie,len nech tam mate sukromie a klud. lebo este ti bude chodit nadavat,ze babo ti reve :rolling_eyes:
10. zář 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 krasa, zo srdca blahozelam :slight_smile:
10. zář 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amarelka23 urcite radim odstahovat sa a to co najskor, my sme odisli nedavno od nasich a to som mala problem s vlastnou mamou, platime sice podnajom, ale sme v pohode a klude, neda sa to porovnat, nechces predsa stresovat aj babetko, drzim palce
10. zář 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amarelka23 - podľa toho čo píšeš, tak pomôže naozaj len to, keď sa odsťahujete.My sme mali jednoizbový byt a bývali sme v ňom, kým mal Romanko mesiacov a stačilo nám to. Dôležité bolo, že sme boli samy. Dieťatko potrebuje kľud a nie ušomraného starého chlapa, ktorému všetko vadí. A Ty tiež potrebuješ kľud a nie sa stresovať.
10. zář 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ďakujem za rady, ja si tiež myslím, že jediné riešenie je len odsťahovať sa a našťastie je aj manžel toho názoru.... takže budeme niečo hľadať a hadam sa nám pošťastí, ozaj včera som bola u môjho ženského a keď som mu povedala, že už cítim pohyby normálne na mňa vypleštil oči, že to ešte nie je možné, že to začína byť cítiť až tak od 20 týždňa, normálne mi neveril, ja to nechápem, .......
10. zář 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amarelka23 ak ti mozem poradit tak sa odstahujte a co mozno najskor... chapem ze sa hadat so svokrom ktory je navyse chory nie je najlepsia volba ani pre neho ani pre vas ani pre babatko... my napriklad byvame v jednoizbovom byte takpovediac velkosti meter x meter zial si zatial nic lepsie nemozme dovolit no aspon sme sami... drzim palce :wink:
10. zář 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, mne sa akosi nechce spat...

@amarelka23 ja citim pohyby od 17tt a tiez tomu ani sama neverim, ako je to mozne. Vsade pisu, ze prvorodicky tak od 20tt. :confused: Ale som rada, ze mojho drobca citim, som ovela kludnejsia, po tych vsetkych stresoch.... :slight_smile: Inak aj jednoizbovy byt je v pohode do takeho roka...bez problemov. Vzdy lepsie, ako zit vkuse v strese. A ked svokor dokaze kopat do psa :angry: , ako sa potom bude spravat k babatku?
11. zář 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja zase este necitim pohyby ale moje babo je trosku mensie nez vase co som si citala :slight_smile: ale hlavne ze vsetky testy dobre dopadli... :wink:
11. zář 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 blahozelam ku babene vybrali ste naozaj krasne meno drzim palce :wink:
11. zář 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ohojte kocky,
my sme celu noc spali asi 3 hodiny. Simonko sa budil každú hodinku. Sople, kasel... Hroza:frowning2: Moj malicky, aj som si s ním poplakala:frowning2: Sme všetci chorucky, nechce sa mi dnes totálne nič. Som ako mŕtvola:frowning2: Este že môj uzasny Manzel ráno vstal, postaral sa o simonka, urobil čaj a raňajky. Simonko už zasa spinka, bože, nech je už zdravý....
11. zář 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek