• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett To mi je luto :frowning2: Prajem skore uzdravenie...
11. zář 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky :slight_smile: konecne netrebalo vstavat do prace :slight_smile: len som taka nijaka

@arrett rychlo sa uzdravte
11. zář 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tebe prajem,aby ste si ten svadobny den poriadne uzili,ved je vas. a do manzelstva vela stastia a lasky :dizzy_face:
11. zář 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svetielkoand je blahozelam
11. zář 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett TAK PRAJEM SKORé UZDRAVENIE,MANžEL JE ZLATý :slight_smile:

@suzanna85 gratulka k dievčatku
my ideme v utorok na 3D do toho hlohovca už sa strášne teším a mm tiež :slight_smile: ked budú fotky jasné že hodím :dizzy_face:
11. zář 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - prajem skoré uzdravenie :slight_smile:
11. zář 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky..nemam vas precitane bo nakukam cez mobil..ale tie co spavate na chrbte,nebolia vas krize?mna uz neskutocne.a este som aj nachladnuta..
11. zář 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett drzim palce aby ste sa vsetci co najskor uzdravili :slight_smile: je skvele ze manzel tak pekne pomaha :slight_smile:
11. zář 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 gratulujem ku dievcatku my mame scan o necele dva tyzdne tak sa snad dozvieme aj my :slight_smile:
11. zář 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby ďakujem. Simonko je prvý krát chorý a je to strašne. S manželom sme sa dohodli, že ja mám službu v noci a on cez deň. Nemožné byt obaja hore. Simon sa budí každú pól hodinku, zle sa mu dýcha pre sopliky, ešte k tomu láske a Ma teplotu. Mne trochu hrdlo prechádza a Manzel je na Tom rovnako. Dnes som mala chuť zavolať svokre, nech si ho zoberu na pár hodín, aby sme si oddýchli. Simon cez deň malo spal, bol placlivy, nervózny, nechcel nič robiť... Bože, už nech to je za nami. Deti by nemali byt nikdy choré!
Ja som dnes skoro nič nezjedla, mám stiahnuty žalúdok. Pijem iba caje na litre. Viem, že je to obyčajná chripka, ale keď ho mám na rukách, kolisem nech si pospi aspoň pól hodinku, pozerám na neho, on na mna, ťažko dýcha... Bol krásny, zodvihol ruku a dotykal sa mojej tvare:slight_smile:) strašne ho milujem.
11. zář 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ja si fakt neviem predstavit zeby som teraz pri tej svojej unave mala na starosti este jedno dieta ktore je navyse chore... zelam vela sil a neviem ci som to pisala tebe ale velmi obdivujem zeny co maju druhe dieta tak skoro po prvom... myslim ze my si dame nacas pauzu :wink:
11. zář 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja spim na chrbte a zatial v pohode.
@arrett je toho dost teda,ked ani vy dvaja nie ste na tom najlepsie :confused: uz nech je to za vami

baby,ja som prave nasla kupon na plienky a to tu ten casak mam uz takmer dva mesiace :sweat_smile:
11. zář 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak Ved to, že som strašne unavena. Ale Simonko už hodinku spinka bez zobudenia, tak sa teším. Idem asi navarit obed na zajtra, nech Manzel nemusi
11. zář 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No baby, práve sme absolvovali studený kupel a cipok, malicky Ma 39 teplotu. Teraz zaspinkal. Som zufala, chce sa mi plakať, cítim sa taká bezmocna:frowning2:((((((
11. zář 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett och, drzim palce, neboj to prejde, dnes uz to bude lepsie
12. zář 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Zlatinko bud statocna ...je to neopisatelne ako sa trapime ked nam drobcekovia trpia :pensive: ...posielam ti vela vela objati a energie aby si to zvladla :dizzy_face: to ze pri nom si je najviac na svete , papa
12. zář 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - tá bezmocnosť pri chorobe je najhoršia. Náš Romi, keď mal teploty naposledy, tak sme mu ich tiež nešli zraziť niekoľko dní. Držím palce, aby ste sa vyzdraveli čo najskôr.

@mafynka - ja spávam väčšinou na boku - na chrbáte vydržím naozaj len chvíľku.
12. zář 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ráda se k Vám přidám čekám miminko také v únoru jako vy.Jsem poprvé těhotná a už se moc těším až budu maminkou.
12. zář 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky,ja som strasna truba..sme sa boli prejst a posmykla som sa a spadla som :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. zář 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Aako si spadla? Udrel si sa veľmi??? Babo by malo byt chrane v tvojom brusku.
12. zář 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mne sa podarilo spadnut uz 2x :frowning2: raz som sa zosypala na schodoch ale nastastie som si udrela len zadok a potom na prechode sa mi smyklo a skydla som sa na kolena nastastie som sa neudrela na brusko len som sa strasne prelakla. dufam ze si v poriadku
12. zář 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin , @mafynka baby,davajte si na seba pozor.
12. zář 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka och mna dnes priserne a to som iba navarila, napiekla a popratala :grinning:
12. zář 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helenka81 vitaj medzi nami tehulkami! :slight_smile:

@mafynka @potokin dávajte si na seba pozor, hoci to sa takto lahko hovori, sama neviem, kedy sa mi co moze prihodit ...
Ja som chorá už pár dní, najprv som nemala hlas, teraz nenormálny dusivý kašeľ, už ma to nebaví a bojím sa o bábätko, lebo ho pri kašľaní určite poriadne natriasa. Našťastie teplotu nemám... Drobček sa už ozýva slabými kopančekmi, najmä večer, včera ho už aj ocino cítil pod rukou :dizzy_face:
13. zář 2010 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bambuky :slight_smile:
tak dnes mám posledné atb,konečne mám z nich poriadne rozhádzaný žalúdok :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ešte aj mykozu :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no des...
@mafynka dávaj si pozor
@helenka81 ahoj :slight_smile:
13. zář 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

@arrett - no ako Simonko, uz lepsie? choroby - ja som prvu teplotu preplakala - ked som videla to bezvladne telicko. Veru, detske choroby je to najhorsie.
13. zář 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute vcera vecer mi prislo neskutocne zle a ani neviem z coho predtym mi bolo zle iba rano no sla som spat o pol deviatej s mokrymi vlasmi dufam ze to teraz nebude pravidelne :confused:
13. zář 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

@mafynka - dúfam, že Ti nie je nič vážnejšie. Treba si teraz dávať väčší pozor. Ja mám už teraz strach zo zimy a zo zle upravených chodníkov. :frowning2:

13. zář 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.dlhšie som tu nebola,ale poctivo čítam.

@arrett Simonkovi prajem skoré uzdravenie.je to hrozné,keď sú naše detičky choré,náš našťastie ani nebýva,pri psovi si vybudoval perfektnú imunitu,ale raz mal tiež takmer 40horúčky.to len ležal,plakal a spal.a ja revala s ním :cry: aj ste boli u dr.?je to len nejaká viroza alebo čo mu je?

my ideme dnes na morfologický ultrazvuk,sa veľmi teším,že zas uvidím svoje bábinko,snáď nám aj povedia,čo to je,resp.dobre povedia.ale aj tak chcem ísť potom ešte na 4D.

@helenka81 vitaj medzi nami. :slight_smile:
13. zář 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak,ja som pri Matúškovi spadla na začiatku 9mesiaca.bola som na prechádzke so psom a šmykla som sa na mokrej tráve.Dávala som pozor,aby som dopadla na zadok a chránila bruško,ale odvtedy mám problémy s plotničkou,aj keď tých faktorov je tam viac,ale myslím,že aj týmto som si dosť ju po...

Ja spávam väčšinou na boku,na chrbáte veľmi málo.za prvé mám veľmi veľké prsia,ktoré mi vadia,keď ležím na chrbte a navyše mávam aj otrasnú záhu,takže keď už tak skôr v takom polosede.ale väčšinou na boku alebo trochu na bruchu.ale v každej polohe vydržím len chvíľu,lebo mám hrozné bolesti z tej plotničky, :unamused:

baby,všetkým vám prajem skoré uzdravenie.
@dijefcatko neboj,keď kašleš,bábätku to nevadí,je chránené plodovou vodou.Mne sa pri prvom tehu veľmi zhoršila astma,dusilo ma takmer celé tehotenstvo,až ma boleli rebrá,ale bábu to vraj nevadilo.
13. zář 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek