• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta ja uz se taky nemuzu docakt a pristi bude asi az za 10 tydnu, pokud vse bude v poradku, ale uz bych mela zacit citit pohyby, tak budu vedet, ze je v poho
13. zář 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehule:slight_smile:
tak Simonkovi je už konečne lepšie. Horucky ustupili, aj sopliky, ostal iba kasel. Mne tiež teploty ustupili, mám iba mierne zvýšenú. Manzel je ako tak v pohode. Dnes ostal doma, aby mi pomohol. Dúfam, že to už mame za sebou.
Ďakujem Vam za podporu.
Tak ako sa máte:slight_smile: Kde je tabuľka aby sme vedeli koľko chlapcekov a princezniciek bude? Hmm?
13. zář 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett to je fajn,že sa polepšilo :slight_smile:
13. zář 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak to som rada, len sa pekne uzdravujete :wink:
13. zář 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett joj ja ani nedocitala, tak jsem nevedela, tak hlavne, ze horecky ustupuji :wink:
13. zář 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tabulku zatim delat nemuzu, protoze jeste nevim :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevím, pohlaví nevíme a vidět nebylo, dr. najel na první a povídá tohle je medvídek A tady má srdíčko a hezky si chrápe a tady je medvídek B, ten je takový chudák utlačovaný, A je dominanta :grinning:

@arrett přejeme brzké uzdraveníčko :wink:
13. zář 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne sa tak nic nechce...Asi by som si bud mala ist kupit nejaky obed, alebo nejaky obed navarit, ale kedze mne nic nechuti, ani neviem, co by to malo byt.... :unamused: A stale som este v pyzame a nechce sa mi ist sa obliect a ucesat a ist niekam, aj ked mam auto. Je toto mozne???? :confused: Pomooooc!
13. zář 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta když jsem čekala M. tak jsem zažila i dny kdy jsem se z pyžama převlíkla asi ve 3 odpoledne když jsem jeli nakoupit :grinning: úplně Tě chápu jak Ti asi je :wink:
13. zář 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 inak prisla som na to, ze uz ani nikam nemozem, lebo od 12-14 musim byt doma, v tom case nemam vychadzky :unamused: To je strasne, cim menej sa clovek pohybuje, tym je lenivejsi. Ja ked nastupim do prace, tak tam asi budem zaspavat na stole....
13. zář 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja bych radeji lenosila doma :slight_smile:
13. zář 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta :grinning: :grinning: :grinning: plně s Tebou souhlasím. Já si jdu pozapíjet všechny prášky a asi se natáhnu, manža složí dřevo a udělá prý obídek :dizzy_face:
13. zář 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - tak fajn, že ťa priateľ zachytil. :slight_smile:

@majka07 - tak super, že máš dobré výsledky a detičky sú v poriadku. :slight_smile:

Ja idem na kontrolu tiež na budúci piatok a mala by som ísť aj na sono.
13. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce uz mi z toho aj tak trosku zasibava...a dalsia vec je, ze tych par eur navyse potrebujem. :unamused:
13. zář 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta: no tech penez je vzdycky malo :confounded: . mi mame asi vtbrany prebalovak :grinning: , uplne neco jineho nez jsem chtela :grinning:
13. zář 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca tak ať dobře ko dopadne, no samo všem koho kontroly čekají, se roztrhne pytel s velkýma UTZ tak ať je vše v pořádku :wink:
@cutce tak to přesně znám, nějak končím většinou u toho jiného než jsem chtěla :grinning:
13. zář 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podarilo sa mi donutit sa navarit si aspon polievku. :slight_smile: Inak sa mi zda, ze moje babo nema velmi rado zvuk skvrkajuceho zaludka, lebo ked mi skvrka v zaludku, tak sa vzdy zacne mrvit. :grinning:
13. zář 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 koukni, je sikovny, je na zdi a kdo nema tolika prostoru jako mi, je idelani a za par let ho muzes sundat ze zdi a je to :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/cutce/album/co-by-se-nam-libilo-/5518468/
13. zář 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ikea?? Ty se mi líbí, jak zaberou málo místa :grinning: Mám je áda v marktech :grinning:
13. zář 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
ja neviem co je to dnes za den, ale som uplne mrtva. je mi zle a chyta ma brutalna migrena :frowning2: a co ma desi je, ze stale nic, ziadne pohyby necitim, ani to bublinkovanie, ci motilikovanie alebo co by to malo byt....a kazdu noc mam divoke sny, ze bud potratim, ale porodim mrtve babo....
13. zář 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 nestresuj se zbytecne :wink: , nektera to nemusi citit, kazda jsme jina :wink: . kdy jdes na kontrolu?
@majka07 nam se to libi, protoze mame vestavene skrine a nejaky supliky by se mi taky libily, ale kam to pak dat, pokojik je maly a mi chceme deti dve. :slight_smile:
13. zář 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Neboj, nie si jedina, co este neciti pohyby. kedy idesk Dr.?
13. zář 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ten prebalovaci pult vyzera super
13. zář 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav jj, moc se nam libi, az nebudes prebalovat tak ho sundas a je to, a vydrzi 25 kg. :slight_smile:
13. zář 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce len je dost drahy :unamused: tak pre nas nic.
13. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce
@sharlotta idem az 30.9. co je vlatne po 5 tyzdnoch.
13. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav drahy? u nas stoji £79, coz by melo byt kolem €70.

teda u nas prebalovaky se suplikama stoji ty kvalitnejsi kolem £400
13. zář 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce 60eur - to je mne vela - tak jasne, ze prebalovaky su so zasuvkami drahsie, ale tu som cakala nizsiu cenu - kedze tam dokopy nic nie je. :slight_smile:
13. zář 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav a co budes pouzivat?
13. zář 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce postel, alebo stol...Ja si kupim iba tu prebalovaciu podlozku
13. zář 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek