• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahoj vsem, vitam nove prichozi a gratuluji potvrzenym:slight_smile: a diky za podporu, snad ta pokuta nakonec neprobehne...kazdopadne mam dnes jiny dotaz, zmenila se vam moc? ja byla rano docela vydesena, jak je tmava...je to normalni? dnes me silene boli podbrisek vpravo, bojim se, snad je vse ok :confused:
18. čer 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 uz si prisla o babatko? ro musela byt tazke.... vidis niekto si dava pozor a nie a nie donosit a niekto, komu je to jedno nema ziadny problem
18. čer 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nam se to podarilo tak nahodou, napoprvy

S ditetem jet k mori muzes, jen je to hodne baleni, planovani a tak. My minuly rok nebyli, ale letos si myslim, ze si to i Ani uzije vic

Imzadi: to je dobre, ze ta pokuta je zazehnana.

18. čer 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 už 2x,tak ty a lubka ste šťasné ženy :dizzy_face: že sa vám to podarilo hned :dizzy_face:
18. čer 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved to sa mi zdalo nespravodlivé,volakto sa správa takto nezodpovedne a má zdravé bábo a volakto dáva pozor na všetko a nedopadne to.....
ale verím že tentoraz to musí výsť
18. čer 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 ja viem, nie kazdy to ma tak ako my.... ale dufam ze dotretice sa to vsetko dobre skonci :slight_smile: uz si to malicke zasluzis.... a dufam ze vsetkym babam co cakame takto spolu sa narodia zdrave deticky :slight_smile:
18. čer 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi fan že pokuta nebude,také stresy nech ťa obchádzjú :dizzy_face:
18. čer 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. čer 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi tak to je dobře, že je zažehnáno.
Co se týká moči, já ani nevím. Chodím totiž v noci min.3x na záchod. Přes den taky pořád.
Mě taky ještě občas píchá na vaječníku a bolí břicho.
18. čer 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj maminky, moc zdravím další nově příchozí...Mám nový problémek...už mi vadí spát na břiše :frowning2: takže mám hooodně velkej problém s usínáním.
@imzadi záleží, kolik vypiješ tekutin
18. čer 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Tak dej urcite vedet, jak jsi dopadla na utz a co bylo videt... ja bych mela jit az tak za dva tydny, to budu cca 5tt+5, tak doufam, ze uz by mohlo byt srdicko a doktor by mi to potvrdil... ale moc se bojim, po minulem IVF jsem taky mela //, ale pak jsem zacala krvacet a slo to pryc... tak si rikam, ze kdyz vydrzim ty dva tydny, mohlo by to byt uz nadejne... tak mi drzte palce, tehulinky. :wink:
18. čer 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myisiska1 malo:( nejak mi to nejde :sweat_smile: vcera tak 1,5l max
18. čer 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@imzadi tak to bude tím :wink:
18. čer 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. čer 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 ja uz taky dvakrat prisla o mimi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to nam to jeste nejde, jedine s IVF.... tak snad do tretice!! :dizzy_face: :dizzy_face:
18. čer 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cabalkova držíííím, neboj, ted to výjde....Takových, co o jedno mimi přišli je nás tu víc. Víc smůly v jedné diskuzy být nemůže, takže se tu budou vyskytovat jen samé dobré zprávy o úspěšných kontrolách
18. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myisiska1 Tak jo, beru te za slovo a do dalsich tydnu hledim s nadeji... ale stejne jsem magor... kdyz me zaboli bricho (coz je normalni), tak se letim divat na zachod, jestli nezacinam krvacet... a kdyz me neboli (jako treba ted), tak zas mirne panikarim, jestli je vsechno v poradku... Ale kdo se mi muze po predchozich zkusenostech divit, ze jo? Taky verim, ze to tentokrat klapne az uplne do konce... :slight_smile: Mysi, a kdy jsi byla na utz, kdy jsi mela srdicko??
18. čer 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova urcite sa to malinke udrzi. budem mysliet na teba :slight_smile: no neviem ci zajtra nieco uvidi, asi nie.... ale ked mi kazal prist, pridem :slight_smile:
18. čer 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ahojky, ja si myslim, ze kdyz s tim seknout nemuzues tak to hooodne omez to koureni, protoze telo je na to zvykle (to je muj nazor), vim, ze hodne holkam se to bude pricit, ale kdyz prestavas kourit tak telo se bouri, protoze ten nikotyn potrebuje, je na to zvykly, takze si myslim, ze by to bylo horsi pro mimi stresove, nez kdyby jsi kourila.

ale zkus se domluvit s doktorem, samozrejme ti rekne, abys prestala, jako kazdy doktor
18. čer 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cabalkova já dělám to samé, nic si z toho nedělej....Na utz jsem byla v 5+6tt a srdeční akce se začínala teprve ukazovat, prý kdybych přišla za pár dní, tak určitě by byla. Jen neměla místo a musela bych tam sedět, než bude mít čas. Tak jsme se domuvili na další kontrole 28.6. což jsem úplně nadšená, protože to je zrovna datum naše výročí svatby.
Při prvním těhu to bylo trochu komplikované. Mimčo se pořád ne a ne ukázat. Chodila jsem tam každý týden a najednou tam Honza byl i se srdíčkem, ručičkama a byla jsem v 9tt. Nikdo nechápe, kde se schovával...
18. čer 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myisiska1 Tak to jsi mela minule taky pekny drama... mne se nechce verit, ze jsem opravdu tehu, dokud mi to nepotvrdi doktor (a snad do te doby nezakrvacim - ono u tech IVF se to celkem casto stava), tak to zatim beru s rezervou a cekaji me kazdopadne dooost narocne dva tydny. Mozna bych mela pockat o par dnu dyl, abych mela rovnou klid, ze to mame i se srdickem.
18. čer 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja byla az v sedmem tydnu a srdicko bylo:slight_smile: ted mam jit na kontrolu az 9.7. a asi se do te doby zblaznim... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cabalkova jestli to o těch pár dnů dýl vydržíš, tak si myslím, že by to bylo možná dobře...Ikdyž jistotu budeme mít až na porodním sále
18. čer 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova presne, akoby si hovorila o mne! Ja mam take stresy, ale uz sa aj zacinam upokojovat. Len keby moja mama nebola taka sikovna a nevykecala to uz celej rodine :angry: A ja to este ani potvrdene nemam a keby nieco, tak tym i***om budem musiet vysvetlovat, tak neskutocne som nahnevana teraz, ze by som si niekam kopla!
18. čer 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sharlotta mě taky už chodí sms s gratulací, že jsou rádi, že se nám zadařilo tak rychle po potratu (o tomhle jsem řekla jen mámě a ví o tom celá rodina!!! :angry: ) Takže tě chápu
18. čer 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharlotta: neblazni, maminka ma velikanskou radost,z e bude babou :wink: , vis cokoli se muze stat i v pozdejsim stadiu, to nejak neovlivnis :wink: Raduj se z toho, ze budes maminkou :slight_smile:
18. čer 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic, Honzík mi usnul, takže já jdu taky a zkusím dohnat něco z noci....Po obídku se tu zase ukážu
18. čer 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Sarlotko, ja to pri minule IVF rekla vsem, ze na to jdeme, takze se me vsichni ptali, tak co, jak to probiha, v jake jsi fazi, pak jestli uz jsem delala test, pak kdyz byl pozitivni, tak byli vsichni nadseny... no a trvalo to jen par dnu a slo to do haje... takze tentokrat jsem to nerekla (az na par kamosek a tady na konikovi) nikomu, takze to nevi ani moji, ani manzelovi rodice, a rozhodne chci pockat aspon tak do devateho, desateho tydne nez jim to reknu, protoze pak uz by mohla byt sance, ze se to udrzi... ale zase kdyz to budou dvojcata, tak to asi bude videt driv a budu muset priznat barvu... ja se dvojcat nejdriv bala, ale ted bych je i brala, protoze chceme dve deti, tak bych pak znovu nemusela vsechno to martyrium kolem IVF podstupovat... tak uvidime, kolik se jich tam vylihne. :dizzy_face:
18. čer 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy to fakt vela pisete. moje priatel je cely bez seba a kazdemu to truby a rozprava a ked mam trosku horsiu naladu, tak sa staci na neho pozriet alebo mu zavolat a hned jeho optimizmus prejde aj na mna.

cmyisiska ani ja uz nemozem spavat na bruchu a to som doteraz vzdy len tak zaspavala. bolia ma prsia a brucho do toho :frowning2: no co ine nam zostava, uz len horsie to bude :slight_smile: ale o to radostnejsie

zvierata - ja mam doma macku a bude aj druha, cistim jej zachod, dokonca sa jej vcera prilepilo hovienko na srst tak som jej to cistila. poznam vela zien, ktore boli tehotne a zili normlane s mackou a starali sa onu. toxplazmozu najcastejsie zena chyti zo zle umyteho ovocia alebo zelenimy, tam je velmi vysoka pravdepodobnost. Potom je to zo zle spracovaneho mesa a vajicok a az potom prichadzaju na rad zvieratka a to je vraj mimimalne. lebo ta macka by musela byt nakazena. rozpravala som sa aj s veterinarom, ze si nepametaju pripad, kedy vysli pozitivne vysledky u maciek pri testovani na toxoplazmozu a aj u volne zijucich maciek. a keby aj macka bola nakazena, co je mala pravdepodobnost, tak to sa siri trusom, v ktorom sa tie cervy, ci co to je liahnu po 24 hodinach a musia sa dostat do traviaceho traktu cloveka. dost som o tejto teme citala, ked som si kupovala macku.
18. čer 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, mohla bych se přidat? Vypadá to, že v únoru budu mít mimčo i já:slight_smile: Zatím jsem z toho lehce v šoku. K doktorovi jdu 29, tak aspoň třeba dostanu rovnou iprůkajdu. Jinak co jsem si zpočítala já, tak mi termín vychází na 8.2. :slight_smile:
18. čer 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek