• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka jéééj to je super, a aku hudbu počuvas?Stale tu istu?Zevraj po narodeni babatko rozozná hudbu,ktoru casto poculo v brusku a upokojí sa na nu,alebo aj pri nej zaspí.Ja si tak vela nehladkám bruško :confounded:
13. zář 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ale musim s tym zacat.A este si čitam kazdy vecer modlitbičku za tehotné zeny,to sa mi velmi zapačilo.O prve babatko sme prisli,tak si teraz uzivam tehotenstvo a venujem sa uz teraz babatku :sweat_smile:
13. zář 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa blahozelam ku chlapcekovi :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 vacsinou tu istu,,ked chcem zaspat a male sa moc v noci mrvi,,pustim si pesnicku na mobile a po chvilke stichne
13. zář 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 jeej to je pekné, mohla by si tu modlidbičku hodiť na MK nech si ju skopčíme :grinning:
13. zář 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 Moj pane daj mi radost ,odvahu a silu aby som dala svetu novy zazrak.Daj nech som hrda a vedoma si ,ze som najbohatšia zo vsetkych stvoreni ,Mama svojho dietata.Svata Maria,matka najsladsia daj mi svoje srdce,tak plné lasky a pokory a ukáž mi aka moze byt štastná rodina,ako si bola ty v mastalke v Betleheme.Pane daj mi svoju lásku,aby som ju mohla davat svojmu dietatku ,čoskoro narodenému.Potom dieta,ktoré sa narodí bude vytužené a milované a vo svojom zivote sa bude snazit niest moju lásku ludom tejto zeme.Amen
13. zář 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 Ďakujem, už aj vytlačená.

13. zář 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 niet zač,mne sa velmi páči
13. zář 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa jeste ne, ale doufam, ze pristi tyden v patek se to dozvim :grinning:
13. zář 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inač byby, tie ktoré pracujete, už ste oznámili svoje tehotenstvo zamestnávateľovi aj oficiálne? Ja som min. týždeň oznámila vedúcej, že čo a ako , tak jej padla sánka, keďže 2 týždne dozadu odyšla na materskú moja kolegyňa. Ale už mam aj list, že to dam riaditeľovi aj oficiálne, nech som chránená..
13. zář 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 nad tim taky premyslim, jen tak jednoduchy prebalovak, ale co pak s nim a slysela jsem, ze moc nevydrzi, tak nevim :unamused:
@fialka12 oznamila som pred tyzdnom - tiez pisomne :wink:
ja uz jsem to oznamila strasne dlouho :grinning:
13. zář 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav takže ako to chápem správne, tak by sme potom na vyšetrenia spojené s tehotenstvom mali mať priepustky ešte navyše k tým na ktoré máme práve teraz...?
13. zář 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 aj ja som to uz oznámila, tu sa pracuje 11 tyzdnov do porodu.Takze este par tyzdnov prace ma čaká.
13. zář 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 ja to tiez tak chapem :slight_smile: a aj sa to chystam vyuzit :wink:
13. zář 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 tak to budeš mať viac času na prípravy.... :slight_smile:
13. zář 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no veď aj ja sa chystám, kolegyňa vravela že aj tie, ktoré sa týkajú preventívky u zubára prípadne EKG, že je to spojené s tehotenstvom, tak mám na to upozorniť. K zubárovi sa chystám budúci mesiac, teraz som bola na dentálnej, tak dúfam že mi to moje zúbky trošku zregenerovalo, lebo cítim že ich mám citlivejšie...
13. zář 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 no tak to mi budeme tie posledné februárovky, ktoré sa budú tešiť a budeme to mať za sebou až koncom februára :wink:
13. zář 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 - ja som to oznámila v 10tt, keď som už mala v rukách tehotenskú knižku. :slight_smile:
13. zář 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 vsak ja tiez tak podobne :wink:
13. zář 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 ahoj chcela by som sa ti dodakovat ze si tu hodila tu modlitbu. :wink: musim sa priznat ze ja som sa predtym modlila len velmi malo ... az teraz som si uvedomila, ze taketo veci cloveka upokoja a zacala som sa modlit pravidelne...tak nech nas vypocuje a budeme mat vsetky zdrave babatka :wink:
13. zář 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak Modlitbičku som nasla tu na MK,velmi sa mi zapačila.Chodievala som sa modlit aj do kostola za babatko,lebo o prve sme prisli v 12tyzdni,tak odkedy ju mám tak si ju poviem vecer pred spanim pohladkám si brusko a idem pokojnejšie spat. :slight_smile: Tiez dufam,ze nás vypocuje a budeme mat zdrave babatka.Dufam,ze sa to uz koncom septembra dozviem.
13. zář 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 myslis pohlavie???
13. zář 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak Aj pohlavie ale hlavne aj to,ci je zdrave a ci sa pekne vyvija.Idem na ultrazvuk 28.9 po 9 tyzdnoch :confounded:
13. zář 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 ale uz ti robiili AFP testy ci nie??? ja som bola na ultrazvuku pred 2- ma tyzdnami fakt je to nezabudnutelny zazitok ked to uz nevyzera len ako taka bodka :grinning:
13. zář 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak Ja zijem v zahranici v Uk,tu sa chodi malo k lekarovi,bola som v 12t na ultrazvuku a teraz idem v 21t.Ziadne testy, nic sa tu nerobi.V 10t mi vzali 4 ampulky krvi a vypisali sme plno papierov.Tak ale dufam,ze bude vsetko ok.Na svk by som chcela ist aj na 4D.Ake su to testy AFP?
13. zář 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 takze aj manzel je anglican??? :wink: nie nie to su tie na vrodene chyby a downov syndrom... ale to sa robi v 16. tyzdni mne nastastie vysiel v poriadku ale vraj su velmi nespolahlive takze niektore zeny ho odmietaju...
13. zář 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak nie nie je angličan.Aha,takze som aspon prisla o jeden stres čakajuc na vysledky.V rodine nemáme ziadne take choroby,tak dufam,ze to obíde aj nase babatko. A nevideli ste pohlavie babatka?Ja som uz taka zvedava,nedočkava,ze kto sa mi skryva v brusku.
13. zář 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce já na něm přebalovala dlouho, pak sloužil na hračky, M. na něj furt leze, teda nahoru už ne ,to jsem jí zatrhla :grinning: a drží pevno stále, použijeme ještě na dvojky a pak se s ním rozloučíme :grinning:
@denisa287 to je hezký, jsem si to taky skopčila.

13. zář 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek