• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@denisa287 a kedy idete na SK?
13. zář 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 ja nevim, je to tezky, kdyz nevis, co ti bude vyhovovat :sweat_smile:
13. zář 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 No super,som rada,ze sa Vám zapačila tiez
13. zář 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta manzel ma zavodnu dovolenku koncom oktobra,tak vtedy by som chcela ist aj ja s nim to by sme boli tak 25 tyzdnoví.Chceli by sme zajst aj doma k doktorovi,na 4D,spravit si tehu fotky,navstivit kazdeho skoro po roku,plány su.
13. zář 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
A potom, ze na Slovensku je zla zdravotna starostlivost. Tu nas kontroluju kazde 4 tyzdne a 2x robia testy a rozne merania a kontroluju tlak a moc, vahu...Kamaratka, co byva v USA mi hovorila, ze tiez pocas tehotenstva krvacala a ze ked volala doktorovi, tak jej povedal, ze to je normalne a ze ked to neprejde do druheho dna, tak nech pride... :astonished: Mne sestricka povedala, ze ked budem spinit, alebo krvacat, tak mam hned prist...A ked som este len zacala spinit, tak ma doktorka zobrala, ako akutnu pacientku...
13. zář 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 Ja som len tu na Slovensku, ale polovicu rodiny som uz nevidela pekne dlho...Vzdy mam tiez kopu planov, ked idem domov... :grinning: A nakoniec aj tak nic nestihnem.
13. zář 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce jj přesně, každýmu vyhovuje něco jiného, já vůbec přebalák nechtěla, ale v restauraci jsme na něj narazili a pro mě prostě přesně na míru :grinning:

13. zář 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Sesternica je narovnako so mnou tehotna,nestacim sa divit,kolkoktrat sla k lekarovi a na rozne vysetrenia a ona sa ma stale pyta a ja stale odpovedam ,ze nic ,ja som nikde nebola.Tu su zastancom toho,ze netreba stresovat mamičky.Pokial by som zacala krvacat,alebo mat strasne bolesti,urcite by ma neodmietli.Mala som tu minuly rok v 12t spontanny potrat,ale to sa moze stat hocikde aj v Cine kebyze zijem.V nemocnici sa strasne starali o mna.Pri druhom tehu som v 10tyzdni mala velke bolesti tak ma vzali na early pregnancy clinic a spravili ultrazvuk dali mi vypocut srdiecko babatka,vtedy som sa ukludnila,tak odvtedy chvalabohu ziadne problemy.
13. zář 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Tak som velmi zvedava,co stihnem ja.Vzdy si napisem taky debilnicek a dovtedy si nedám pokoj ,pokial nie je vsetko vyskrtane.Este ze je ten skype aspon tak sa vidime a pocujeme s rodinou.
13. zář 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 No, neviem...ja by som bola v strese, keby som 9 tyzdnov nevedela nic...Ja by som najradsej chodila k Dr. kazdy tyzden :grinning: Aj tie 4 sa mi zdaju ako cela vacnost!!!
13. zář 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 Ja domov chodievam tak povacsinou na 3-4 dni a nestiham nic.
13. zář 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Tak ano je to hrozné,ze 9 tyzdnov nic,tiez sa mi to nepáci.Potom neskor sa uz aj tu ide častejsie k lekarovi,ale az tak casto zase nie :angry: Som kludna,lebo nemám ziadne bolesti,nespiním a citim babatko.A tie 2 tyzdne prejdu ako voda a uvidime si drobčeka.Som rozmyslala,ci poletim v tom 16tyzdni domov na to vysetrenie,ale potom som si to rozmyslela.
13. zář 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta No teraz mame v plane ist domov na 9 dni.Ja budem vacsinou vybavovat,lebo manzel bude urcite chudak vela robit na dome,Aspon cez Vianocne sviatky si oddychneme a budeme vela spolu.
13. zář 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak me to zase nevadi, ze male nevidim. presne bolesti nemam tak jsem v klidu. A pak se jde az ve 30 tydnu :wink:
13. zář 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 Mne uz to trosku aj lezie na nervy, lebo my kazde prazdniny, alebo akekolvek volno chodime domov a to musime ist k nasim a aj k svokre, tak tych par dni, co mame si este musime podelit a ked sme u svokry, tak mm vacsinou kosi a robi okolo domu, tak to vobec spolu nie sme. :angry: Uz som vela krat povedala, ze na dalsiu dovolenku ideme dakde len my dvaja...
13. zář 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Inak ten doktorát a vsetky skusky okolo toho skus,urcite to zvladnes,ked si uz dostudovala jednu vysku.Urcite ti este nezamrzli mozgove bunky :grinning: Moja kamaratka šalená vsetko zvladla pri 2 detoch ,ale mala velku pomoc od rodicov.Ty daleko byvas od rodneho kraja?
13. zář 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. zář 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Takze idem na ultrazvuk v 21 tyzdni a potom zase az o 9 tyzdnov??? uvidim babenko?? :angry: Myslim,ze medzi tym mam este midwife
13. zář 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce
@denisa287 a tej midwife mozete zavolat kedykolvek mate nejake otazky, ci ako?
13. zář 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no je to dost km. my aspon vianocne a velkonocne volná sme spolu.Uz ani koli tomu sa mi nechce ist domov na svk,ze tam je chaos,urcite by sme kazdu nedelu museli chodit k nasim alebo k svokrynym na obed,sobotne vecery k surodencom atd.Chválabohu,ze nam panbozko nadelil do cesty zahraničie.
13. zář 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, babetko prave ze vidis 12 tt, kde se delaji ty NT screening, pak toho 20 tt a pak 30 tt. Mezitim samozrejme chodis k midwife, rikali mi tak jednou do mesice :wink: . po tom 30 tt nevim, jaks e chodi
13. zář 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja ano mozem,mam uzasnu midwife,mala som ju aj pri prvom tehu.A potom chodi k tebe a k babatku 10 dni po narodeni baby kontrolovat a radit
13. zář 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ji jen tak zavolat nemuzu kdykoliv, ale jsou tu linky na ktere muzes zavolat a oni ti poradi
13. zář 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 Vies, ze by som niekedy velmi rada isla k mame v nedelu na obed??? Ale inak aj mne vyhovuje, ze sme daleko.
@cutce fu ja som v 12 tyzdni mala asi 2 minutovy ultrazvuk,tak dufam,ze vsetko popozeral.Povedal,ze na velkost som v 12 tyzdni,vytlacil mi fotku,dal mi utierku a sup sup von z ordinácie.Aj sa poplietol,vravel mi,ze mam ist za svojou lekarkou a dat si predpisat magnezium a malo to byt zelezo.Vtedy zakrocila midwife,ktora to cele skontrolovala,sa jej to nezdalo,ze preco magnezium
@cutce ja by som velmi uvitala nejaku taku linku, kde mozes zavolat a poradit sa. Niekedy ide mozno o blbost, ale cloveka to vystrasi a nevie co a ako...a nemuseli by sme s kazdou hlupostou ist hned za doktorom.
13. zář 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no niekedy zato aj ja,ale kazdu nedelu nie :sunglasses: Niekedy ,hlavne teraz v tehu ked som citlivka,tak mi chyba.Volavam jej často,lebo mame pevnu linku vybavenu tak,ze za 2 eura mozem lubovolny pocet minut volat na svk,tak jej zvyknem hovorievat mamiii daj si papuce a prid mi prosim ta spravit krupičnu kasu...Ale vtedy len zosmutnie,ze nemoze byt pri mne.Je to prve vnučatko,tak to preziva so mnou len cez fotky a telefon.
13. zář 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta No niektore veci su dobre doma a niektore veci tu v zahranici.Na svk vobec nie je taka linka?
13. zář 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 no, vlastne aj moja mama tak....Nasi tu boli v auguste a tak mi to dobre padlo, kede ja som musela len lezat a mamka vsetko porobila, ocko navaril... :slight_smile: Ale zase si neviem ani len predstavit, ze by sme spolu byvali, ako niektori ludia. ja by som hoci aj v garzonke pre socialne slabsie rodiny byvala, aj v unimobunke...len sami...
13. zář 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak som velmi rada,ze nieco ako MK a forum existuje,podelit sa s niekym inym o radost,informacie..A takto ze som zahranici je to uzasne a neviem si to vynachvalit.
13. zář 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek