• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@denisa287 nie, nie je :confounded: Ale ja som zvykla pisat do online gynekologickej poradne, ale tam mi aj tak vacsinou doktor napisala, ze mam ist k doktorke, alebo na pohotovost...
13. zář 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta To más pravdu,aj ja by som si radsej jednu izbu vybrala ale radsej sami .My sme s manzelom spolu 13 rokov,po 10 tich rokoch sme sa vzali (to sme boli za tu dobu bud u nasich,alebo u jeho rodičov ) a prisla som sem za nim do UK po svadbe,on tu uz pracoval rok.Je to fantasticke,ze po svadbe sme sa osamostatnili,vsetko som sa naucila,co sa domacnosti tyka a teraz mame s muzom fantasticky vztah,len jeden na druheho sa mozeme tu v diali spolahnut.
13. zář 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 No, ja som do BA odisla v 19, takze ja som sa velmi rychlo musela naucit vsetko sama :grinning: Ale mala som celkom slusne zaklady, aj ked doma som sa od roboty nepretrhla, ale predsa. teraz sa moja mama smeje, ze som este horsia, ako ona. S mm sme spolu 8 a pol roka a brali sme sa po 4 rokoch a celu tu dobu sme spolu byvali, lebo sme sa vlastne zoznamili ako spolubyvajuci. Ked sme ale isli domov, tak kazdy k svojim a to mi riadne liezlo na nervy. U mm som spat nemohla, lebo svokra je velmi nabozensky zalozena a ona od nasich byva 60km a ja som sa potom bala v noci chodit vlakom, tak som tam radsej ani nechodila.
13. zář 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Tak uz si dlhu dobu daleko od domova.To je pekne,ze ste spolu studovali s manzelom,alebo nestudovali,len byvali spolu dakde na private?TAk po svadbe sa uz svokre ulavilo,vsak? :grinning:
13. zář 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak ja som v Dubline,ale stazovat sa nemozem, tiez mam kontroly kazdy mesiac u dr, tiez mi vsetko kontroluje plus medzitym navstevy v nemocnici, akurat je to tu menej stresujuce ako doma si myslim lebo oni to beru tak normalne, nie ze musis v strese cakat na vysledky, vzdy ta upokoja ze vsetko je ok, ak mas nahodou pochybnosti tak mozes zajst do nemocnice aj bez objednania a oni ta v pohode vysetria akurat si troska pockas, lebo najprv vezmu tie co boli objednane, alebo viem ze ked zavolam svojmu dr tak ma tiez aj bez objednania vezme, akurat som nepocula o tych tripple ci akych testov, neviem ci sa to robi, uvidime, ale az tak ma to netrapi, ved ktora z nas by si dala vziat babatko keby jej povedali ze ma zle vysledky? aj testy sa mozu mylit, preto hlavne s kludom a vsetkopojde ok, kazda z nas sa niekedy zlakne, je to pre nas nove, nepoznane a hlavne u kazdeho je to individualne,vsetko bude ok len musime mysliet pozitivne :slight_smile: a tiez mame v nemocnici linku kde mozes kedykolvek zavolat ak mas problem a oni ti poradia co mas robit. Ja som tu velmi spokojna a tym ako to tu funguje, ale tiez je pravda ze kazdy lekar je iny aj kazda nemocnica, niekomu to iste vyhovuje, niekomu nie...
13. zář 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Este stale nemas chut do jedla?
13. zář 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumimacko tak idem sa stahovat do Dublina? :dizzy_face: Aj na zaciatku si chodila častejsie k lek?
13. zář 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monchili uz sme o tom pisali monchili, ja to mam tiez, a aj vela bab od nas februaroviek, je to ako vystrelovacia bolest vo vnutri vo vagine, nie je to nic vazne, ja som sa na to lekara pytala, a moc tomu nevenoval pozornost, ja som si tiez myslela, ze je to krcok, lebo som akurat krvacala a tak som sa bala, ze to mohlo byt vazne, ale to su len svaly ktore sa ti uvolnuju na porod, to je dobre, budes mat lahsi porod... telo sa uvolnuje 20x viac ako ked nie si tehotna....
13. zář 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 hej, ulavilo...a odvtedy jej chybam, ked k nim nepridem, ze napr. ja ostanem este jeden den u nasich a k nej ide len mm...tak mi minule volala, ci ju nemam rada...ale ze sme 4 roky predtym boli spolu a som k nej nechodila, tak to ju nijak extra netrapilo. A najviac ma nahnevalo, ked som akoze od nich mala ist vlakom o 22.00 a to by som musela v Kosiciach prestupovat a do Presova by som prisla okolo polnoci, to ma dost zarazilo, ze to by ju akoze netrapilo vobec...A uz mi celkom co-to chuti, ale je to obmedzene na asi 4 jedla, ktore by som jedla vkuse dookola. :sweat_smile:
13. zář 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc ste ma potesili, tie, co ste mi odpovedali, naozaj si to velmi cenim!
bolest presla, ked som si viac oddychla.
krasny vecer vsetkym a este raz vdaka!!! :wink:
13. zář 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta dakujem krasne! :wink:
13. zář 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka dakujem :wink:
13. zář 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby. ja neviem co je dnes za den, ale z prace som odisla lebo mi bolo zel a velke bolesti hlavy som mala. doma som nasla jeden paralen. viac nemam, iba silne tabletky na migrenu, ale tie neviem ci mozem zobrat. vraj v tehu len pod lekarskym dohladom a vynimocne. nemam ani dalsi paralen a neviem co robit. ten moj je teraz so sestranicou niekde na pive a nema ani koho poslat do lekarne. co myslite, mozem dat tie tabletky na migrenu alebo nemate nejake odporucanie ine? dakujeeeem
13. zář 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 nedavaj si radsej ine tabletky,,,nemas nahodou colu?,,alebo dusok piva,,skus sa vygrgat daj si obklad na celo a zhasni svetlo,,,a ten tvoj by mal naklusat hned k tebe :wink: musis len vydrzat,,bez lekara nic neskusaj nove
13. zář 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja som nebrala nic, tiez som trpela migrenami, ked som chodila do prace, teda cez vikendy, ked telo vyplo, nedala som si nic. vraj sa moze dat paralen,ale myslim,ze na migrenu je slaby. zacala som pit zazvorovy caj, vraj je dobry na bolest hlavy. chce to klud, ticho a ak je mozne zaspat. dufam,ze to rychlo prejde, drzim palce! poznam ten pocit, je to priserne.
13. zář 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka
@monchili dakujem baby. mavala som migreny pred tehu a na tie tabletky som zvyknuta. dokonca som ich brala este ked som nevedela, ze som tehu a uz sa toho fakt bojim.
z prace ked som prisla, tak som spala 4hodiny, paralen mi trosku pomohol, ze som dokazala zaspat, ale stale mi je blbo. colu a ani pivko nemam. nic.
mafy, ja mu nerozumie, vie ako mi je zle, ale asi mu je to jedno. nechcem mu pisat ani volat, lebo mi povie, ze nim manipulujem, ale fakt je....lebo je mi zle od rana a to som nevedela, ze s nou ide niekam von.
13. zář 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mame doma macku, ktora sa posrala. obcas sa to stava. hovienko sa jej prilepilo o chlpy a smrad v celom byte. naplo ma z toho a som sa povracala. tak som sa nedokazala o macku postarat a len som ju zatvorila do kupelne, ved nech tak nebeha po celom byte. mna trafi. teraz, ze co mi to smrdi a trosku hovna vedla pohovky. baby som zufala. nevladzem ani na nohach stat a este aj toto. volala som tomu mojmu a co myslite, ze mi to zodvihol. eee. neberie telefon
13. zář 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
13. zář 2010 ve 21:23 • mafynka
@kwetinka1 joooj tak to by bol u nas uz cirkus :wink: ked uz nic ine, aspon dvihat mi musi,,vsak nikdy nemoze vediet, ci ho nepotrebujes,,no nic,,ukludni sa a daj si obklad na celo,,,ale si masiruj spanky,,,,inak vcera spal s nami nas pes,,,a ten straaaasne ale straaaaasne prdka,,horsie ako stary chlap,,tak som len pocuvala ake supy pusta,,som sla na zachod a ked som sa vratila do izby,,,no na vracanie smrad,,,som okamzite otvarala balkon,,sice kosa strasna,,ale to sa nedalo dychat :grinning: :grinning: no ale co uz s nim,,ked musis,tak musis :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka dakujem za povzbudenie, ja som teraz odisla do splane lebo nemozem to cuchat, ale pre boha, vsak to musi niekto upratat a ta macka v kupelni chuda nemoze byt mnauci ako sisi a potom bude treba umyt aj dlazku. ja tych chlapove nechapem. toto si len tak za klobuk neda. a ja este s previnenim mu volam nech pride domov a on sa na mna serie. fakt sa moze cokovek stat....
13. zář 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ani ti nevolal spat??
13. zář 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. zář 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 nemam slov :frowning2:
13. zář 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka uz ma riadna depka chyta. a neviem udrzat slzy a hlava este viac boli....prapacte ze vas tu zatazujem, ale ste taka moja utecha
13. zář 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 chapem ta,,,ale nejak vydrz
13. zář 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala tiez migrenu, dva dni v kuse, dnes na poludnie prestala, dala som si panadol, a dost teda, skoro 8 tabletiek za 2 dni, ak liek obsahuje paracetamol, tak sa moze brat v tehotenstve, lebo neprechadza placentou, v lekarni mi povedali, ze mozem maximalne 2 na den, ale ta bolest bola neznesitelna... tak skus, ak mas doma panadol...
13. zář 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 hlavne sa moc netrap, babatinko to citi. dufam,ze to vsetko bude v poriadku, jak zdravicko, tak aj dusicka.drz sa!
13. zář 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka skus si dat studeny obklad, mne ale vzdy pomaha teply, alebo ak mas tak nejake kvapky do usi...aj to mi niekedy pomaha.
13. zář 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 to patri kwetinke :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no ved som to tak aj myslela :o)
13. zář 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek