• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kwetinka1 Zlatinko vydrz, chod si lahnut, pokus sa zaspat.
A so svojim milym si to zajtra vyries. Práve v tehu ti musí! Musí! Musí! Zdvihat telefón, pretože sa môže stať čokoľvek. Môj mangel mi dvihne nech je kdekoľvek. Minule sefke povedal, že musí volať a hotovo. Ach jaj. Dve facku by sommu dala aby sa začal ku tebe správať tak ako sa patrí. Ach jaj, prišla by som ti môjho mm:slight_smile:
no a sup do postele. Zatvoriť oči a mysli na bábätko ako ho vybozkas keď sa národi:slight_smile:
13. zář 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko dievčatá!
ráno ma tak vydusilo, že som normálne vyčerpaná. Kedy ten kašel už prejde? :unamused: Začínam sa už kvôli tomu veľmi báť o drobčeka, včera som ho takmer necítila, zato predvčerom sa už slušne predviedlo :slight_smile: naozaj mu to nemôže ublížiť? Navyše musím do roboty. Čo mám robiť? Musela som aj včera a teraz si to vyčítam, že som mohla tomu drobátku ublížiť :cry:
14. zář 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 :slight_smile:)) my tu mame slovenskeho lekara :slight_smile: aj ked povodom nie je slovak, ale mozno o to lepsie, milsieho dr som nestretla. Viacmenej chodim na kontroly rovnako ako na zaciatku, ale tak mi to vyhovuje :slight_smile: viac ich bude az na konci tehu, hlavne aby sme boli zdravi a bude vsetko ok :slight_smile:
14. zář 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 @minnehaha2005
no baby, uz som tu zasa... svadba napokon dopadla vcelku fajn az na moju svokru, ktora od zaciatku len frflala, ze to je najhorsia svadba na akej bola a kolko to este stoji, tak som jej povedala, ze ked sa jej nepaci, nech ide domov... a moja mama toooolko stresovala, ze sa ani z miesta nepohla, nic nejedla, tak bola jak v krci, no to mi prislo skor vtipne... a svadbu som tak nenapadne ukoncila okolo stvrtej, lebo ma tak brutalne bolel chrbat, že ma islo vyrutit...napokon som este sla k lekarovi, ze mam nachladnute oblicky a infekciu, tak sa teraz liecim....
14. zář 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 verim že už je všetko v poriadku. Hlavne ty a bábenko musite byť pokojne. Ja viem ľahko sa to rozpráva a myslím , že každá z nás riešime aj teraz vela problémov vid ja. Kvetinka neboj všetko sa urovná. No čo ti už ja napíšem. Chlapi, je to s nimi ťažké to je pravda su ako malé deti, ale bez nich? bez nich to tiež nejde. Určite hod s mm reč o tom že teraz ti telefon dvihanuť musi, aj keby bol pri samom prezidentovi. Neboj moja bude fajn a čoskoro sa ti maličké
prihlási. O tom som presvedčená. Tak moja pokoj a pohladkaj bruško :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :frowning2:
14. zář 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kwetinka1 - už Ti je lepšie. Mňa bolí hlava dnes od rána - ale neznesiteľne - ja si nedám žiadne lieky. Presne ako píše @denne73 - musíš byť hlavne v kľude a veľa oddychovať.

@dijefcatko - tak to mi je ľúto, že Ti kašeľ ešte neprešiel. Ja tiež len čakám, kedy ma to chytí - v práci máme zimu - sedím tu za PC v 2 svetroch a v hrubých ponožkách. :unamused:
14. zář 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca a nemyslíš si, že ten kašeľ môže bábätku ublížiť? Hlavne, keď nemôžem zostať v kľude, ale musím do roboty. Teplotu nemám a max. si dám Bioparox alebo cmúľacie cukríky :unamused:
14. zář 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
@dijefcatko no najlepšie by bolo behnúť k dr. a poležať si aspoň4-5dní......aby sa z toho nevyklul nejaký zápal ako u mňa a to ma už aj šupli do nemocnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kwetinka snád ti to prešlo a je lepšie
kočky ja mám dnes to 3D,teším sa ako decko neviem či sa pobedia aj dočkám :grinning: :grinning:
14. zář 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 gratulujem k svadbe :zipper_mouth: :zipper_mouth: čo tam po svokre,hlavne že sa svadbe páčila tebe a manželíkovi ved to bola vaša svadba :dizzy_face: a nie jej :slight_smile:
14. zář 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 tiež som nad tým rozmýšľala, že zbehnem k všeob. lekárke, ale čo mi môže dať? Teplotu nemám, antibiotiká by mi nedala, asi by som ich aj odmietla, tiež by mi len kľud odporučila. Hľadám info na nete a dočítala som sa, že kašeľ samotný by bábu nemal ublížiť a v podstate je to môj jediný problém. Snažím sa ležať keď som doma, aj teraz som v pokoji, ale do práce budem musieť skočiť. Tak veľmi dúfam, že to miláčikovi neublíži :unamused: Ako často by som teraz mala cítiť pohyby?
14. zář 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko - určite to treba vyležať, aby sa to nezhoršilo. Myslím, že kašeľ bábätku neublíži.
14. zář 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko no radšej behni.....a k pohybom no niekedy sa vrtí o 106 a niekedy má leháro,takže ako často ti neviem povedať :wink:
@leginca ja si tiež myslím,že trochu poležať :slight_smile:
14. zář 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 možno tam dnes zbehnem, ale bojím sa toho, či v čakárni nechytím niečo horšie, vírusové. Lebo u mňa to na vírus nevyzerá, tak aby som si iba horšie neurobila :unamused: Tie pohyby som tak myslela, že predvčerom to boli riadne šťuchance, včera len slabunko a dnes tiež... Môže takáto choroba, keď nemám teplotu nejak poškodiť bábätko? Ja viem, že som sa už pýtala, ale mám strach... :frowning2:
14. zář 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko neviem to ti lepšie poradí tá lekárka,ale myslím,že neliečený zápal je nebezpečný a to laik nevie rozoznať :unamused: ved tam nečakaj medzi chorími zavolaj jej aby ťa zobrala
14. zář 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko - kým neberieš lieky, ktoré sa v tehotenstve nesmú - tak nemáš dieťatku ako ublížiť. Ja som tiež pri prvom tehotenstve bola chorá - mala som kašeľ a strašnú nádchu - bola som doma 2 týždne na PN - ležala som a pila som čaj a všetko bolo v poriadku.
S tými pohybmi je to aj u mňa také, že niekedy ich necítim takmer vôbec a inokedy sú riadne intenzívne. :slight_smile:
14. zář 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
14. zář 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďakujem vám všetkým kočky za gratulácie:slight_smile:)))moc sa tešíme,že budeme mat doma malú princeznú...
@cutce dobré ránko:slight_smile:
14. zář 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, vcera som pozbierala sili a postarala sa o macku. chuda, bolo mi jej luto. potom mi vola spat, ze uz caka na taxik a prisiel o hodinu na to. uz som mala macku vycistenu a aj umytu kupelnu. potom som len lezala a bola ako klbo nervov. a odvtedy mam zvlastne bolesti pod bruchom a ako su vajecniky alebo ako to opisat. celu noc som nespala.
povedala som mu svoje a mozno aj viac ako bolo treba a teraz som zas ja na vine. ale co je vysledok? ze ved sa nic nestalo. aj som mu hovorila, ze mi musi teraz brat mobil, tak ze si ho da k uchu. to ako vysmech.
@marhulka13 gratulujem ku svadbe. a co svokre na tej svadbe tak vadilo?
@suzanna85 gratulujem k princeznicke
14. zář 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 tak ted z toho nevim ani hlavu ani patu. Asi jak jsem predesle nedocitala. Co se stalo s mackou?
14. zář 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce vcera sa do toho vsetkeho este macka posrala a ja som sa nevladala o nu postarat. to bol riadny smrad ...na predoslej strane to je
14. zář 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak jsem to docetla. Stale nevim, preco jsi s nim. On te akorat nervuje a ty nervujes to malinke
14. zář 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce to som si vcera najviac vycitala, ze to male nervujem. a potom ma napadaju fakt desne myslienky, hlavne ze to cele lutujem :frowning2:
14. zář 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja bych odesla hned jak by se mi vysmal do obliceje. Vis, zivot jemoc kratky na to, abych si ho kazila jednim clovekem, :wink:
14. zář 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,,,ako sa mate??,,ja dnes riesim daku bundu,,,bo uz strasna kosa mi je,,,este zatial obleciem moju zimnu bundu,,,ale zas taka hruba nie je,,rozmyslam,ze si ju este ponosim na jesen,,,a na zimu si kupim nejaky kabat,,,len neviem aky,,aby bol na cele tehu,,,bo mne vazne vsade strasna zima,, no a zacnu chripkove obdobia,,,ako idete riesit prevenciu??,,viacej ovocia a zeleniny,,alebo aj nejake vitaminy???
14. zář 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - no ani nehovor o chrípkovom období. Ja robím medzi ľuďmi a to tu každý druhý kýcha a kašle - tak som zvedavá ako to moja imunita zvládne. Ja budem jesť viac ovocia a zeleniny - tak hádam to pomôže. A ak by ma aj nejaká chrípka chytila - tak sa budem poctivo doma liečiť. :slight_smile:
14. zář 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 joj, moja, to je mi luto. Skoda, ze som tu vcera nebola, ja by som ti doniesla paralen minimalne. :confounded: A teraz ako sa mas? Lepsie? Si doma, ci v praci?

Inak sa musim pochvalit, ze uz som teta :dizzy_face: Svagrine robili dnes cisarsky, koli vysokemu tlaku, uz jej ani liecba nezaberala, takze sa rozhodli, ze to radsej takto ukoncia. Neter sa vola Natalka :slight_smile:
14. zář 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta moja dakujem, ale mal byt pri mne niekto iny. je zvlastne, ze skor iny ludia to precitia ako on. teraz som isla do prace, lebo uz nemam dovolenku, posledne 2 dni mam :frowning2: boli a picha ma brucho, tak dufam, ze vsetko je oki
gratulujem teta :slight_smile: to je krasne. uz mate radost :slight_smile: aspon sa vela poducis a bude pri tvojom zbehlejsia. super, taketo spravy mam rada :slight_smile:
14. zář 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 A nechces ist radsej k doktorovi? Ved na osetrenie mas zo zakona narok. Zavolaj minimalne svojmu lekarovi a porad sa. S takymi vecami nie su zarty. Tomu tvojmu by som dala po papuli (sorry), aby sa spamatal!!!! :angry:
Inak brat sa potom, ako doniesli malu a povedali nam, ze su obidve v poriadku rozplakal a dokonca aj ja som sa neudrzala...Hormony su svina! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca no veru,,ja chytim kazdu hlupost,,,a hlavne mne staci jedna noc u priatela v dome, a uz mam nadchu a skriabe ma hrdlo,,som desne zimomrava,,a neviem cim to je,ale v tom dome mam desnu alergiu,,,,pridem tam,,a to mi tecu sople,az som z toho zufala,,po vikende vyhadzujem za tasku servitok,,,,a pridem domov a nic,v pohode,,za cely tyzden neminiem ani jednu servitku,,,neviem cim to je,,,ani vonku nemam alergiu,,,ale v tom dome je to hrozne,,,
@sharlotta gratulujeeeem :grinning: :grinning: :grinning: zachvilku to aj nas caka,,,same taketo spravicky tu budu :grinning: :grinning: :grinning: tesim sa :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta hm. co poviem? ze som rozrusena a ze ma picha a boli brucho? Ano zaslusil by si preplesk. ale vies kto mu to vysvetli? jeho infantilna sestranica, co ma rozum na 15?
to je krasne, ale ja by som sa tiez rozplakala :slight_smile: inak toho mojho to dojalo na ultrazvuku, a teraz takto...to mam tu starostlivost o tehotnu zenu a jeho rozmaznavanie a lasku
14. zář 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek