• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Isla by som spat, lebo som hore od 6, ale akosi sa mi neda...Keby som si aspon pivo mohla dat...
14. zář 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 zavolaj normalne, ze ta boli brucho, ze sa chces opytat, co by si mala robit, pripadne, ci mozes prist, aby ta pozrel.
14. zář 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja som teda skočila k lekárke, dostala som ATB, ale radšej stavím dnes a zajtra na ležanie a ak by to nepomohlo, tak potom ich začnem brať. len keby som už dnes nemusela do roboty :frowning2:
dievčatá, ako často cítite pohyby? ja som taká znepokojená, sorry :pensive:
14. zář 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko kedy ako. Niekedy niekolko hodin vobec nic a niekedy sa vrti-kruti. Dnes sa napr. takmer neozvalo.
14. zář 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta kde citite tie pohyby. teda v ktorej casti brucha?
14. zář 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta blahoprejem teta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 pod pupkom a je to take akoby mi pulzovala zila, ale je to len raz, taky pulz, alebo ked ti skace sval. Skus si doma lahnut v klude, polozit si ruku na brucho a skus, ci nieco neucitis. inak u prvorodiciek by mali byt pohyby citit az tak v 20tt.
14. zář 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce dakujem :wink:
14. zář 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, dlho som tu nebola a nedokazem vas uz docitat. musim aspon spatne par stran, aby som vedela co nove :slight_smile:
ale musim sa pochvalit, ze vcera som bola na poradni a vsetky tie testy mam v poriadku. a dnes som sa rozhodla prejst k inej dr. a som velmi stastna. dlho som naberala odvahu, ale konecne som to urobila :slight_smile: takze dalsiu poradnu a morfologicky ultrazvuk u noveho dr. budem mat 7.10. na moje narodky a rozhodla som sa, ze ak sa ukaze dievcatko, bude sa volat Eliška (meniny v ten den) a to budem presne v polovici tehotenstva, teda 20t+0d :dizzy_face:

@sharlotta moze to byt aj vedla pupku. dnes som presne take citila ako pises a potom o hodinku som take citila niekde vedla vajecnika
@dijefcatko nemozes odist z roboty??,,,daj si vecer cajik,,aj 3 citrony do neho vytlac,,,alebo si ich vytlac len do cistej vody,,sprav si cibulkovy cajik,,vypi nieco horuce,,lahni si a daj si na seba aj dve periny,,vypot sa,,ak ti nebude lepsie tak zacnes s ATB,,ja vzdy ked citim,ze daco sa blizi, tak nakupim citrony a nic ine cely den ani nepijem,,,alebo papam surovy cesnak,,vraj to je prirodne ATB,,,takto nas vzdy aj mama liecila,,a to je byvala zdravotna sestra,,,este nam davala mastnu handru na hrud a na chodidla,,a cibulove zabali pri teplote,,,co sa tyka pohybov,,tak cely den nic necitim,,,len rano,ked sa zobudim a este v posteli hladkam brusko,,,tak par stuchnuti zacitim,,,a vecer po kupani,to uz mame ritual,ze sa pri spravach hladkame,,a male vzdy ide za rukou a ked prestanem,tak kopancuje,,,inak cez den ked som v pohybe,tak necitim nic,,ani ked sedim nie
14. zář 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 nie je to stale na tom istom mieste, je to taka oblast od pupka dole, dakedy to citim aj uplne dole :sweat_smile:
14. zář 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 gratulujem v vysledkom :grinning: :grinning:
@kwetinka1 skus zjest nieco sladke a lazkaj si na chrbat na polhodinku,,,a mozno zacitis,,ja to citim na roznych miestach,,,vzdy tam,kde mam vydute brusko,,raz pod pupkom,,a niekedy aj nad pupkom,,niekedy aj naboku to trocha citim,,
14. zář 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka práveže som ešte v robote nebola, ale musím zbehnúť o jednej, ale potom sa hodím do postele a manželíčkovi nechám kopu riadu, chúďa moje :slight_smile: ale už začal zvažovať umývačku, tak uvidíme :slight_smile:
ja som si toto uhnala, keď bola minulý týždeň zima a ja som do tých schodov šlapala, už tak nevládzem ako predtým. Ale veď tebe o tých schodoch nemusím hovoriť :sweat_smile:
14. zář 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka skusala som a stale nic. snad som mu neublizila tym ako sa trapim a ako taketo nezhody prezivam :frowning2:
14. zář 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To moje babo vzdy prestane kopat a hybat sa, ked poviem mm, ze teraz nech si polozi ruku na brucho. :grinning: A akonahle ju tam polozi, tak babo prestane :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 gratuluji k vysledkom :wink:
14. zář 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko - ja šlapem schodami každé ráno s Romankom do školy a zo dňa na deň je to pre mňa náročnejšie a aj sa viac zadýcham. Keď sa snažím ísť po schodoch rýchlejšie, tak hneď dostanem od bábätka kopanec - tak potom hneď aj spomalím. :grinning: Za posledný týždeň mi riadne vybehlo bruško.
14. zář 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko jaaaj tie schody,,no nezavidim,,na statniciach som s bruskom ledva vysla,,,som este polhodinu lapala po dychu,,,darmo, uz to nie je co byvalo :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja som stresovala,ze som dva dni nic necitila,,a potom som dostala taky kopanec,ze az,,,neboj sa,,,neublizila si,,,ja som sa uz co naplakala,,aj stresy mala,,a male je zatial v pohode
14. zář 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ja vobec nestresujem, co sa pohybov tyka, ja nic necitim, ani bublinkovanie, ani nic, ale mam na to este stale kopu casu, je to u kazdeho individualne :wink:
14. zář 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Ahoj,gratulujem k neterke.To je super,ze más teraz v blizkosti malinké babatko.Tiez od piva zaspávas?Aj ja,ma vzdy uspavalo. Vsimla som si na sebe,ze uz zacinam viacej jest,ale tiez len par jedal,leco je teraz oblubene velmi.
14. zář 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Ja citim len vecer pohyby aj to len velmi kratko a napriklad vcera som malinké necitila.Manzel ma ukludnil,ze sa dobre najedlo večer a slo spat,kaslalo na mamu :dizzy_face:
14. zář 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Gratulujem k uspešne zvladnutej svadbe,vidís ako si ju nechcela a bolo ti dobre.Svokru si netreba všímat :grinning: Takze vitaj uz medzi nami vydatymi :sweat_smile: A svadbu,ze si ukončila o štvrtej ,to je uplne dobry čas.Aj ta obdivujem ,ze si to tak dlho vydrzala ako tehula.
14. zář 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Je mi luto,ze sa takto nervujes s tvojou polovičkou. :unamused:
14. zář 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 musim zvladnut, co ine my zostava. len ma to vzdy uplne rozhodi.
14. zář 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca mne dnes zase kolegyne povedali, že kam sa mi to bruško stratilo :unamused: tak ja neviem. Tak ty máš tých schodov tiež dosť, my máme tuším 167 alebo tak nejak. Počítali sme to ešte ako študenti, odvtedy pár prirobili, tak neviem :slight_smile:
inak dievčatá, ďakujem vám za vaše slová, je to fajn mať podporu. dakujem ešte raz.
14. zář 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 velikanska gratulace, a kde mas nejake fotecky :slight_smile:
14. zář 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 hihi, vadilo jej, ze to nemohla organizovat ona sama a furt porovnavala svadbu svojho najstarsuieho syna s tou nasou, ako ju to vtedy vyslo menej penazi..no to bolo pred desiatimi rokmi, tak je logicke, ze vtedy to bolo lacnejsie :slight_smile: no prezili sme a je to :slight_smile:
14. zář 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 mi hovor nieco, mna uz okolo polnoci porazalo, co mi skoro ten chrbat odletel od bolesti.... o stvrtej to sice skoncilo, no nez ponosili sme vsetko, bolo dobrych 5 hodin a kedze ani nebyvame v meste, kde sme sa brali, tak este cesta domov..nez sme zalahli spat, bolo nejakych sedem hodin prec
14. zář 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek