• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@cutce dakujeeeem...no, fotecky nam este fotograf nedodal. ked budu, urcite pridam :slight_smile:
14. zář 2010 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 aj ja sa pripájam ku gratuláciám a teším sa na fotečky :dizzy_face:
14. zář 2010 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko dakujem mooooc pekne :wink:
14. zář 2010 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 nám sa blíži prvé výročie, tak som si tak zaspomínala, ako nám bolo fantasticky. ale mám pocit, že po svadbe je to ešte krajšie :dizzy_face:
14. zář 2010 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko cim sa to stava po svadbe krajsie?
14. zář 2010 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko a kedy mate vyrocie???v septembri byva tusim najviac svadieb :slight_smile:
14. zář 2010 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
baby ja som asi dostala kopanec a taky riadny, neviem ci to bolo babo alebo co to bolo, ale asi tak dvakrat za sebou. bolo to pod pupkom tak trosku na lavo. dokonca ten druhy som citila ked som si prilozila ruku. moze to byt ono? ako to zistim?
14. zář 2010 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 určite je to ono! gratulujem! ja som cítila presne to isté! :dizzy_face: črevá by si pod rukou určite necítila, ani keď poriadne bublú. a v tomto týždni to už nič iné nemôže byť :wink:

@marhulka13 až 10.10. ale nestíham sa čudovať, ako rýchlo ten rok prešiel :dizzy_face:
14. zář 2010 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko lahko zapamätatelny datum :grinning:
14. zář 2010 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte @marhulka13 aj ja gratulujem k svadbe a prajem vam vela, vela stastia a vsetko co vam treba :wink:
14. zář 2010 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca dakujem moc pekne :slight_smile:
14. zář 2010 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 to áno, bolo to o to krajšie, že naši sa tiež brali 10.10. takže mali práve výročie, čo starejší aj náležite využil a tú klasickú hru so zdvíhaním topánok sme robili vo štvorici :grinning:
14. zář 2010 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko teda, to ste si dobre naplanovali...no, ja nemam ani paru, co je to za hru so zdvihanim topanok :grinning:
14. zář 2010 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 pokúsim sa stručne :wink: nevesta a ženích sedia na stoličkách chrbtom k sebe. Obaja majú v rukách jednu svoju a jednu partnerovu topánku, ktoré dvíhajú podľa toho, či chcú odpovedať "nevesta" alebo "ženích". my sme napríklad od starejšieho dostali otázku: komu viac smrdia ponožky? samozrejme, ja som zdvihla manželovu topánku a manžel moju, takže sme to hodili na seba navzájom a hneď bola sranda. a takto sme dostali niekoľko otázok, či sa zhodneme. napr. kto bude hlava rodiny? kto viac míňa? kto začína sex? kto bude v domácnosti umývať riad? a podobne. a keďže naši mali výročie, tiež to hrali s nami, otočení chrbtom k sebe. bola to riadna sranda, akurát ja osobne som netúžila vedieť, kto u nich začína so sexom :sweat_smile: ale narehotali sme sa výborne. Takto to možno neznie vtipne, ale v tej situácii je to paráda :grinning:
14. zář 2010 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 asi takto to vyzerá, ale my sme mali niektoré otázky štipľavejšie :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=JNpUPLhV3dc&feature=related
14. zář 2010 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko mne to praveze znelo vtipne, no u nas sa take nerobi...hmm, keby som skor vedela o tejto hre, mohli sme sa aj my zahrat :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2010 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 my sme mali starejšieho z Detvy a ten toho toľko navymýšľal, že sme mali dosť bohatý program. aspoň nebola nuda. dokonca zachránil situáciu, keď nám väčšina chlapov zdrhla do krčmy, lebo Slovensko vtedy hralo nejaký kvalifikačný zápas na Majstrovstvá sveta. Našťastie to boli necelé dve hodiny a dokonca ma to ani nevytočilo, mali sme chvíľku dámsku jazdu :slight_smile:
14. zář 2010 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 100pro ,ze sa ti ohlásilo babatko
14. zář 2010 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko jéééj to fakt moze byt parada,pokial by som sa este raz mohla vydavat,ale to uz nehrozi :grinning: tak by som urcite chcela viac hier na svadbe.Ludia sa dobre pritom zabavia a nie len tancovanie a jedenie
14. zář 2010 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 jeeeej, tak aj ty si uz dostala kopanec! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Inak aj mne sa zda, ze je to po svadbe este krajsie. Ale asi to je individualne...Mne sa zda, ze po svade mame k sebe akosi blizsie a este viac sa lubime. :slight_smile:
14. zář 2010 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 hej, od piva zaspavam, ja zaspavam od akehokolvek alkoholu. Preto si na oslavach musim vzdy davat pozor, aby som pila pomaly a kontrolovat mnozstvo, lebo zrazu to na mna pride a neda sa s tym nic robit. Nic ma nezaujima iba to, ze chcem spat :grinning:
14. zář 2010 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
suhlasim s
@sharlotta a s
@dijefcatko ,vztah je este krajsí po svadbe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2010 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 cim je ten vztah krajsi? ze je tam papier. neberte to ako vrtanie, ale chcem to pochopit. ja nejako neverim, ze ten moj by sa po svadbe zmenil alebo by bol pozornejsi....neviem si to predstavit
14. zář 2010 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 ani ja tomu neverim...ked uz ma chlap 38, ci kolko a sprava sa ako male dieta a je taky sebec, tak uz sa nikdy nezmeni.
14. zář 2010 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
tak sme doma z 3D utz,zážitok úžasný a pán doktor v hlohovci je super,bambulky môžem odporučiť naozaj to stojí za tie peniaze :slight_smile: manžel bol úplne paf :grinning: ideme si pozrieť dvd a potom ešte nakuknem a dočítam :zipper_mouth:
14. zář 2010 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimina321 juuuuj, super, teším sa s vami? a čo pohlavie? či vy ste ho už vedeli?
14. zář 2010 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte -
@mimina321- to je super, že ste boli na 3D, aj my sme boli v Hlohovci ešte s prvým, bol to naozaj krásny zážitok.

@kwetinka1- Podľa mňa manželstvo nie je iba papier, pre mňa to bol dôležitý sľub a záväzok dôvery, ktorý som dala svojmu manželovi a ktorý dal on mne. Sme manželmi dva roky, chodili sme spolu 5 a viem,ž e sme sa v našom vzťahu za tie dva roky posunuli oveľa ďalej ako za tých 5 čo sme iba chodili, ale je to o tom že na našom vzťahu obaja pracujeme, niekedy je to naozaj náročné, ale zatiaľ sa nám to vypláca.
A taktiež si myslím, že samotné uzavretie manželstva vzťah nemení, je to o tom ako chcú tí dvaja vzájomne vzťah posúvať a pracovať na ňom a väčšinou ak muži nechcú na ňom pracovať tak s nimi ani manželstvo ani narodenie dieťaťa nepohne.
14. zář 2010 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 no ten tvoj bohuzial asi nie :pensive: my sme spolu chodili osem rokov, kym sme sa vzali a preskakali vselico. brali sme sa z lasky a netusili sme, ze po svadbe to bude iba krajsie, asi by sme to potom spravili uz davno. ale nie, vsetko ma svoj cas. je to naozaj pocit , ze niekomu patrim, ale tak naozaj, ved sa aj inak volam. okrem toho, takto uz naozaj treba na vztahu pracovat, neda sa z neho tak lahko vycuvat. nikto sa nemoze po hadke zbalit a buchnut dverami. a ked sa na mna manzel pozrie s laskou a povie: moooojaaa manzelka, tak by som ho zozrala :dizzy_face: dufam, ze toto napisem aj o desat rokov :grinning:
14. zář 2010 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@labudka suhlasim uplne. @kwetinka1 Ja nie som ani romantik, ani idealista, ale manzelstvo nie je pre mna iba papier. Je to pravny vztah so statom, okrem toho, ze ja som veriaca a bez toho si to neviem ani predstavit. Neocakavala som vobec, ze sa akoze tym ma nieco zmenit. Byvali sme predtym spolu 4 roky a uz pred svadbou sme mali spolocne financie. Ked mi ludia blahozelali , ze "Do noveho zivota..." alebo "Do spolocneho zivota..." tak som sa len nad tym smiala...Ze aky novy zivot a ten spolocny sme uz mali...Jedeho pekneho dna sme zamkli nas byt v BA isli sa zobrat do Presova a vratili sa do toho isteho bytu...Ale musim povedat, ze nas vztah sa naozaj zmenil. akoby sa dostal na vyssi level. A to nehovorim preto, ze mam ruzove okuliare....Ja som nikdy o svadbe nemala romanticke predstavy. Dokonca si myslim, ze je to chyba. Na veci sa treba pozerat realne a necakat, ze nieco sa samo od seba stane.
14. zář 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko No, ja sa s vetou, ze niekomu patrim nestotoznim nikdy. Tak mozno, ze K niekomu patrim...Ja mam aj meno nadalej svoje...Nepotrebujem niekomu patrit,. A osobne si myslim, ze dverami sa da buchnut stale....Ked ludia dlho ziju spolu, maju spolocnych znamych a priatelov, spolocny majetok, prezili spolu vela, tak to nie je lahke, ani ked nie su zobrati.
14. zář 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek