• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
dobrý večer,chtěla jsem se zeptat, zda existuje nějaký zákon, který umožňuje styk otce s dítětem,ale nikdy ne na noc? prostě aby si ho vzal odpoledne na pár hodin,ale nikdy ne přes noc? mohla bych ještě teď (než se malý narodí) udělat něco s tím,aby konečně někdo věděl,jaký psychický teror mi dělá:(prostě chci,aby si malýho nikdy nemohl brát a když už tak jen se mnou a nikdy ne na noc.
14. zář 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Svadba sa nerobi preto,aby sa partner zmenil,bol laskavejsi a pozornejsi.Uzžza takeho sa treba vydat :dizzy_face: Takto mame rovnake priezviska,tvoríme jeden celok,jedno telo,jedno dušu a hrozne sa mi pači,ze uz ho mozem nazvat manzelom a nie priatelom.A vzdy,vlastne uz od detstva som snivala,ze sa vydavam a budeme tak uplná rodina s rovnakymi priezviskami. :wink:
14. zář 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko!
čakáme dievčatko! ..ani z jednej strany žiadny "pindík" :unamused: :grinning:
...nafotené, zdokumentované..nedá sa tomu neveriť... :wink:
takže ideme uvažovať nad menom.. fuuuha :fearful:
hehe, tak nám treba, doteraz sme len chlapčenské vyberali :grinning:
..a poopravili nám termín o štyri dni v pluse ..sme okašľali časopriestor :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2010 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno
@lolittka gratuluji k holčičce :slight_smile:
15. zář 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolittka Blahoželám k babatku,joooj to je skvelé,ze už viete pohlavie.A ake mená diev. sa ti zatial pozdávaju?
15. zář 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolittka gratulujem k dievčatku! aj ja by som chcela babu, ak by som si mohla vybrať...
ja sa začínam fakt báť, dievčatá, žiadne pohyby necítim, mám obrovský strach, že drobátku sa niečo stalo :frowning2:
15. zář 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ale urcite sa mu nic nestalo ved v tomto tyzdni niektore este ani necitia...
15. zář 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak viem, ze niektore baby este pohyby necitia, ale ja som si myslela, ze ked ich raz ucitim, tak budu silniet, nie ze ustanu :frowning2: asi hystercim, ale fakt netusim, co je normalne a co nie
15. zář 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa ahoj, no neviem ake zakony platia v CZ ale moja sestra mala synceka o ktoreho uz od narodenia jeho otec nejavil zaujem, bol to len prizivnik tak ho vykopla z domu no a samozrejme ze nechcel platit vyzivne, takze s tym musela na sud, tam uviedla aj to, ze uz parkrat prisiel k malemu s tym ze mal vypite a ze nesuhlasi aby bez jej pritomnosti bol sam pri malom, sud nakoniec okrem vyzivneho rozhodol aj o navstevach, takze mu stanovili hodiny na kazdu druhu nedelu na dve hodiny a vylucne len v pritomnosti matky dufam, ze som aspon troska pomohla. Moja sestra inac nemala ziadneho pravnika, to sme si nemohli dovolit, len povedala sudkyni aky je, ze sa o maleho vobec nestara ani nezaujima plus to o alkohole a na zaklade toho rozhodla
15. zář 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A este sa pochvalim, napisala som to aj do albumu, dnes rano sme citili prve kopance nasho babatka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: som sa zobudila a citila ze sa nieco deje v brusku, dole na lavej strane tak som chvilku cakala a odrazu bum kopanec :grinning: a potom druhy, tak som hned zobudila priatela len tak sepotom ani som sa nepohla aby som malinke nevyrusila :slight_smile: on si prilozil ruku na brusko a v tom dalsie dva silne kopance a este zopar slabsich :slight_smile: uy som chvilku bola nervozna ze sa mi nechce spat a budem cez den unavena ale teraz som velmi stastna ze som nespala, stalo to za to, juj ako sa tesim :dizzy_face:
15. zář 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ak ta to potesi, ja som minuly tyzden citila take mravencie a potom asi 3-4 dni skoro vobec. tiez som uz panikarila - a vcera vecer ma pekne koplo :wink: ono sa to este toci, cize to nemusis citit poriadne. a mozno sa vrti v noci, ked spis - len ta to este nezobudi :wink:
15. zář 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolittka blahozelam k dievcatku, bude mala princeznicka :slight_smile:
15. zář 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav dakujem za povzbudenie, dobre padne. teraz som mala trošku pocit, že sa mrví, tak počkám ešte do večera a ak nič, tak možno večer alebo ráno s tým určite pre istotu pôjdem. síce si o mne budú myslieť, že mi šibe, ale radšej zbytočne ako neskoro :sweat_smile:
15. zář 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ono to moze byt tak ako uz niektore pisali, ze si bude kopkat den dva a potom si da tri dni pauzu, alebo si mozno kopka v noci ked ty spis, takze ziadne obavy, urcite je vsetko ok :wink:
15. zář 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko skus si dat cokoladu alebo nieco sladke - to vraj prebudza babo - ale nevem ci je to pravda :wink:
15. zář 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
@neelaa to vubec netusim, treba ho nepis jako otce na rodny list nevim, zkus se poradit s nejakym pravnikem, atto mas legalne overeny
@lolittka moc gratuluji k holcicce :grinning:
15. zář 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa a takisto ako pisala cutce nedavaj ho na rodny list, neviem ci ste manzelia, moja sestra nebola vydata a ni ho tam nedala mozno aj to pomohlo, lebo na sude povedala ze on dostal na matrike papier na to aby s tym siel na sud potvrdit otcovstvo, lebo bez toho by ho tam nezapisali ale niekto bol lenivy takze nakoniec nebolo jeho meno na rodnom liste :slight_smile:
15. zář 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
gumimacko.....děkuju,on prostě zájem vůbec nejeví, řekl mě, že pokud nebudu chtít peníze a pak alimenty,tak to bude v pohodě,ale prý jak po něm toto budu chtít bude chtít dítě do péče aby nemusel platit. s tímto mě stále vyhrožuje, pak přišlo i na to, že se chce malého zříct, ale pak zase, že ne. za celý 4 měsíce se na ničem nepodílel a také semnou nekomunikuje. Je to flákač a hulí trávu a domov mají v hrozném stavu, takže rozhodně nechci, aby si malého pak bral bez mého dozoru. Uvidíme, jak to dopadne,třeba se ho ještě rád zřekne, což já bych byla v tomto případě ráda...
15. zář 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a k tomu rodnému listu....on si pak může zažádat o testy DNA a otcovství by se potvrdilo, takže tímto bych si asi nepomohla, kdybych ho tam vůbec nezapsala..je to hrozná situace
15. zář 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa muzu se jen zeptat na neco? To jsi to nevedela driv ze je takovy nez jsi otehotnela? Proc jsi s nim zustavala?
15. zář 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa ale me se zda, ze ty bys to musela odsouhlasit. pokud bys nesouhlasila, musel by si o to zazadat soudne
15. zář 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
cutce....tohle je naše 1.dítě, čili já jsem nemohla ani tušit, že se takto zachová, náš vztah byl jinak až na nějaké hádky dobrý
15. zář 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, to je strasny jak se takhle zmenil a on miminko nechce?
15. zář 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
cutce..a když sem otěhotněla, tak řekl, že se bude starat, ale prostě nikdy to neudělal, prostě žádný zájem, nic..ale já mám hroznou podporu v mamce, takže to s miminkem zvládneme,jen se prostě bojim o to až mimčo bude a co on začně dělat...
15. zář 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
cutce....popravdě ho vůbec mimčo nezajímá, ale jak jsem řekla něco o alimentech, tak řekl, že mě na ně sere a že jestli je po něm budu chtít, bude chtít dítě do péče abych ty alimenty platila já jemu,ale proste jinak se vůbec o mimčo nezajímá
15. zář 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolittka gratulujem a tesim sa s vami, my si musime pockat do konca septembra :slight_smile:
15. zář 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa to mi je strasne luto,tiez som si presla niecim podobnym, prajem ti vela sil a energie, ty to zvladnes urcite :slight_smile:
15. zář 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa myslim ze ak uvedies na sude tieto okolnosti tak by ti to malo vyjst, pokial ma sudca rozum tak si nevezme na svedomie ze by babatko bolo v takych podmienkach unho. takisto spomen aj to akosa ti vyhrazal uz pocas tehotenstva, niektori chlapi su riadne svine...poznam to z vlastnej skusenosti co sa mojej sestry tyka takze viem presne o com hovoris...drz sa :wink:
15. zář 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa s rodnym lisotm je to tak ze pokial o testy nepoziada este pred vydanim rodneho listu tak oni ho tam nezapisu, na rodnom liste by bol zapisany jedine v pripade, ze by ste este predtym ako sa babatko narodi isli obaja na vasu matriku a vyplnili formulare o uznani otcovstva, pokial tak neurobite na rodnom liste bude iba tvoje meno. keby ze aj neskor siel na testy ohladom otcovstva tak tym dosiahne len to, ze bude ti musiet platit na dieta ale rodny list uz nezmeni bez tvojho suhlasu. myslim ze rodne listy sa uz nedaju zmenit, len vo vynimocnych pripadoch keby to sud dovolil. myslim ze ked spomenies vsetky okolnosti ohladom toho ako zije, tak by ti sud mohol rozhodnut mozno rovnako ako v pripade mojej sestry ze mu len da navstevne hodiny a za tvojej pritomnosti. neviem ci mate nejaku nap.online poradnu na nete v CZ s pravnikom kde by si sa mohla opytat, v niektorych pripadoch mozno pomoze aj to ked zena zajde za psychologom ze nevies co ma robit pretoze sa jej byvaly vyhraza a si tehotna, co vobec neprospieva tebe ani tvojmu babatku,a on by to tiez mohol dokladovat ze si pri nom bola s takym problemom. neviem, naozaj len tolko z vlastneho...
15. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 ja jdu taky na UTZ az pristi tyden v patek, uz se strasne moc tesim :slight_smile:
15. zář 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek