• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
děkuji zapříspěvky:slight_smile:určitě se na to půjdu optat, už pro náš klid a pohodu:slight_smile:
15. zář 2010 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte kocky..ja uz na tie krize neviem co mam robit..uz mi je do placu z tej bolesti..dnes ma picha aj spodok brucha a celkovo sa citim cudne..a mam taky zlty vytok..stale vlhko na nohavickach..k dokimu mam ist buduci tyzden,no ak to neprejde,pojdem uz zajtra
15. zář 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka joj, to je mi luto, mne pomaha na krize tepla flasa, vies taka ako sme volakedy pouzivali z umelej hmoty a naplnis ju horucou vodou ... a co sa toho vytoku tyka, vraj v druhom semestri je vytok intenzivnejsi, ako v prvom, ja to mam tiez, ale ja som iny pripad kvoli mojmu krvacaniu...
15. zář 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka aj mna strasne bolia krize a vcera a dnes aj brucho :confounded: aj mi je zle na zaludku...
15. zář 2010 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte @mafynka zlty vytok je v tehu normalny, daj si intimku, nemusis sa plasit, krize bolia aj mna, riesit to lahnutim na tvrdu podlozku a ked nepomoze, tak si dam termofor :wink:
15. zář 2010 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka07 ďakujeme, ďakujeme :dizzy_face:
15. zář 2010 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko nič sa neboj, ja som aj tak nakukovala -spočiatku pre ukľudnenie- ku Vám-pretože som s termínom najprv 31.1. oproti ostatným januárovkám-pohybmi zaostávala :grinning: :grinning:
ale prišlo to, a teraz kope odušu :grinning:
niekedy až príliš hyperaktívne..
nebojte, všetko príde, aj kopančeky! :dizzy_face:
15. zář 2010 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@gumimacko ďakujem, už rozmýšľame nad vhodným princom a tromi úlohami :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2010 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce si zlatá, ďakujeeem! :wink:
15. zář 2010 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@cinamon7 čakanie je najpomalšie práve v deň ultrazvuku, to sa vlečieeeee ..ale dočkáte sa, nebojte :dizzy_face:
15. zář 2010 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolittka tak co jmeno, uz mas nejake vybrane :grinning:
15. zář 2010 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
cutce, jeeeejda, tak to teda nemáme!!! :grinning: :grinning: tak nám treba, keď my sme len pidíkatého štuplíka doteraz čakali! :grinning:
ale už sa začíname prehrabávať v kalendári :grinning:
15. zář 2010 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolittka a zatim nic te netuklo, ze by se ti libilo? co treba Monicka, to je moje jmeno, a me se strasne libi, nikdo mi na nej nemuze nadavat :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2010 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolittka dakujem za povzbudenie, ja som na pohyby čakala trpezlivo, len neviem, či je normálne, že najprv kopká a potom pár dní nič, prestane. je to normálne? nemalo by to byť tak, že keď začne kopkať, tak už bude aspoň pár krát za deň? Dievčatá ma zatiaľ všetky upokojujú, tak dúfam, že je to naozaj ok. Chcela som ísť dnes na pohotovosť, ale dáko som to vydržala a ak do zajtra nič, tak zavolám doktorovi a uvidíme. Možno je len drobček nejak dovnútra otočený a tam tie kopančeky tak necítiť, no ktovie... :sweat_smile:
15. zář 2010 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte :slight_smile: konecne aspon troska casu si oddychnut a napisat vam. aj ked este musim pozehlit a navarit na zajtra :confounded: a vobec sa mi nechce,lebo v praci je toho dost a chodim dost znicena.este aj male ma zacalo zlostit,tak v praci toho moc nevladzem robit.uz nech je vikend.aj ked zajtra sa tesim trocha von s babami :grinning:

marhulka-gratulujem ku svadbe :wink: svokru si nevsimaj,vzdy bude vsetko porovnavat a so vsetkym bude nespokojna

lolittka-gratulujem ku dievcatku :slight_smile: aj ja chcem :grinning: lebo to male inac,ako bambulka uz ani nevolam :grinning:

idem si dat sprchu a potom cosi spravit,pekny vecer :wink:
15. zář 2010 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
@dijefcatko vieme pohlavie,ale chceme si to nechať pre seba :dizzy_face:
@lolittka gratulka k dievčatku :slight_smile:
15. zář 2010 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolittka - blahoželám k dievčatku

@mimina321 - tak super, že máš výborné výsledky

@dijefcatko - my sme mali s manželom v auguste 7-me výročie svadby a náš vzťah je stále krásny. Pred manželstvom sme spolu chodili 2 roky. My sme sa tiež brali z lásky a na vzťahu treba stále pracovať. :slight_smile:
15. zář 2010 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
No čo baby, kde ste???
My sme ešte stále chorucky. Simonko veelmi kasle, chudatko moje. Nás zajtra čaká poradňa u gynekologa, tak som zvedava:slight_smile: Jaaj baby, mna to moje mimco teda už riadne kopancuje. Sú to fakt riadne buchnaty a cítiť ich aj do vnútra:slight_smile: Uz sa neviem dočkať kopancov do rebier. Ak to takou intenzitou bude pokračovať, tak neviem, neviem
15. zář 2010 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett to ma mrzí, že ste ešte choručkí :frowning2: ale tie kopance ti úprimne závidím, čo by som teraz za to ja dala? aby ma trošku upokojili...
15. zář 2010 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko Neboj sa. Prídu. Ja cítim od 16tt ako druhorodicka a kedže simi má len 10 mesiacov, tak som presne vedela čo mám cítiť. Ako prvorodicka som začala v 19tt, ale strašne slabulinko. Neboj sa, ešte si ich uzijes, najmä v 35 vyššie:slight_smile:
15. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko ani ja necitim nic obcas akoby mrvenie v brusku ale obcas mam pocit ze si to sama predstavujem
15. zář 2010 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett dufam ze sa z toho coskoro dostanete a budete uz v poriadku, neviem si ani predstavit ako to musi byt tazke ked je male babatko chore :frowning2: drzim palce nech je to coskoro za vami
15. zář 2010 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimina321 super, ze vite pohlavi a vse je v poradku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2010 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ráno Tehule:slight_smile:
tak, ide sa na to:slight_smile: Na další krásny deň pred nami. Deň s našimi babatkami:slight_smile:
No nič, idem volať do skumavky, prebalit posrateho simonka a variť:slight_smile:
16. zář 2010 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,

ja mám zo dňa na deň silnejšie pohyby - až ma niekedy zabolí ako sú silné. :slight_smile:
16. zář 2010 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@leginca Hmm.. A mala si take v tomto obdobi aj pri prvom? Lebo ja nie.
16. zář 2010 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett a ake si mala pohyby?
16. zář 2010 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav Ahoj. Tebe som zabudla zablahozelat k pohybom:slight_smile: Gratulujem:slight_smile: Neboli take intnzivne ako teraz.
16. zář 2010 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett dakujem - ale na moj vkus su este malo intenzivne - je to len take obcasne "kopnutie" - no snad sa dockam aj viacej :wink:
16. zář 2010 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav pockaj o 3 týždne :grinning:
16. zář 2010 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek