• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett no dufam :wink:
16. zář 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - pri prvom som mala pohyby neskôr - po 20tt - a boli omnoho jemnejšie. :grinning:
16. zář 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
doré ráno :slight_smile:
@arrett tak sa rýchlo uzdravte :slight_smile:
@slavkav gratulka k pohybom :dizzy_face:
@cutce dakujeme :zipper_mouth: aj ostatným kočkám :slight_smile: no pámn dr.všetko dôkladne popozeral,to sa ani nedá porovnať s velkým utz čo mi robili v nemocnici,tam zmerali pár údajov a bolo vybavené-za 3 minúty
tu nás dr. zmeral na kopletku :grinning: pozrel chrbtičku,hornú peru,modzoček,srdiečko,žalúdok trvalo to skoro hodinu-samozrejme mezitým prestávky aby sa blška potočila ako potreboval........napísal kopec údajov a porovnal s tabulkami,všetko je v norme....... :slight_smile: :dizzy_face: je to úžasný zážitok,aj by som si to zopakovala :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 Dakujeme. Ty si bola v Hlohovci, že? Máš na nich nejakú stránku?
16. zář 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett hej, na hlohovec som aj ja citala chvaly - keby nejdem k Holanovi - tiez by som sla asi tam.
16. zář 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, mna dnes asi chytil syndrom hniezdenia, lebo rano sme s mm pobehovali po spalni s metrom a spekulovali sme, ako tu nasu spalnu prestahovat a prerobit, aby sa vsetko zmestilo. :grinning: Bude nam treba komplet novu spalnu skrine, podlahu, postel...okrem detskych veciciek...Len neviem odkial na to vezmeme peniaze :confounded: A paci sa mi tento prebalovaci pultik, ale v hnedom dreve, len ho este chcem vidiet nazivo http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/70167218 Inak som pozerala aj na stranku Ikei v Rakusku a tam je o 10 eur lacnejsi :unamused:
16. zář 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. zář 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som nemala a ani nechcem prebalivak. Podľa mna je to zbytočne. Je to iba na 4-5 mesiacov a to sa fakt neoplatí. Babo sa začne pretáčať a teraz keď lozi tak utekat. Ja prebalujem na posteli. Mám nepremokavu podlizku a to stačí. Keď bol ešte maly, tak som v jednej jrabicke mala pripravené veci pri jeho posteli, v izbe kde ho prebalujem a to mi stačilo. Teraz je ho prebalujem, hneď sa otočí a zdrha preč :slight_smile:))
16. zář 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett nebolel ta z prebalovania chrbat? ja som tiez nemala pri dcerke a straasne ma bolel chrbat, teraz chcem tu podlozku, co sa polozi na postielku. ked si mozem usetrit chrbat aspon chvilu - kazdy mesiac k dobru sa rata :slight_smile:
16. zář 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ani ja som nechcela prebalovak, ale kazdy hovori, ze ich bolel chrbat... :unamused: Tiez som chcela iba tu podlozku. Ale tak ci tak budem musiet kupit nejaku komodu na veci pre mimi.
16. zář 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, suhlasim s @arrett a videla som to aj na mojej kamaratke a druha mi to tiez takto odporucila, dokonca tu vraj ani chrbat velmi nebolel. Co zas mne sa velmi paci su kolisky. Len tiez je to do 6 mesiacov, ale o koliskach sa hovori, ze su putovne, tak mozno nejaku zdedime :slight_smile:
16. zář 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nie nebolel. Keď bol maly, tak som si v pohode sadla na posteľ a kľudne prebalovala. Teraz v Tom už mám prax, tak raz dva je prebaleny:slight_smile: Ked ho ovsem nenahanam:slight_smile: My sme skúšali prebalovat na komode, ale potom sa mi tam simon nevmestil rovno a keď som ho položil na bok, tak som ho prebalit nevedela. A keď ho kupem, tak dám tu podlizku fixis, na to malú plachtu (klasickú lanovu) a donesiem ho v takej veľkej pluenke - osuska. Takze nikdy mi ešte neprecikal. V jrabicke prichystane kremy a je to,
16. zář 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 kolisku sme mali aj my - super, bola som spokojna - ale mali sme tiez pozicanu. inak by som to nekupovala :slight_smile:
16. zář 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ináč, ja som sa ho bala prebalovat na komide. Stále som sa bala že sa otočí a spadne. A teraz aj keď sa otočí, tak Ma veeela miesta. A predsa menší úder z postele ako z prebalovaku. Ale každý si nájde spôsob. Možno keby som mala origos prebalovak, tak hovorím niečo iné.
16. zář 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no kedze moje dieta bolo kludne a do 8m len lezalo - tak sa na to pozeram tiez asi inak :grinning:
16. zář 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak ja som cely cas zastavala nazor, ze prebalovaci pult je zbytocnost a ze si kupim len tu podlozku. Potom sa tu hufne zacalo pisat, ze kazdeho bolel chrbat a ze pri druhom uz chce prebalovaci pult. Tak som prehodnotila svoj nazor a rozhodla sa pre ten pult a teraz znova naopak??? :sweat_smile: Tak ja uz neviem...
16. zář 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no uprimne, to co ti bude naozaj vyhovovat zistis az v realite :wink: aspon teda ja som zistila
16. zář 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no, prebalovaci pult sa da dokupit, ked si budem mysliet, ze prebalovanie na posteli mi je nepohodlne, nie? Ale aj tak si budem musiet nieco kupit, kam dam plienky, kozmetiku a detske veci a hracky... :unamused:

Ozaj, ako to riesite? Bude mat babo vsetko u vas v spalni, alebo mu zariadite aj detsku izbu, aj ked tam nebude spavat?
16. zář 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta jasne, prebalovaci pult sa da dokupit :wink: keby si si povedala, ze takto ti je to lepsie. my by sme ho ani nemali kam dat, tak som neriesila. ja som si vyprazdnila svoj nocny stolik a veci pre malu som mala tam. detsku sme riesili az neskor. ale mozno aj preto, ze neboli skor peniazky ... to je dost individualne
16. zář 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav aj ja tak pocitam, ze detsku poriesime az neskor, teda az ked bude mat rok, staci to? My mame dost velku spalnu, lebo povodne to bola obyvacka, takze tam sa mi v pohode zmesti vsetko. Len mat tak na to peniaze....A este by som chcela ohradku na hranie. Ja vlastne vobec nemam predstavu o tom, co take dieta vobec obnasa :astonished: ! Ved ja som sa doteraz zaujimala iba o seba... :sweat_smile:
16. zář 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Môj spava v detskej izbe od troch mesiacov. Všetko Mal tam od začiatku. Pár veci vo vreckaru na postielke. Na hračky mám taký Koš z ikei za tuším 2€, všetko mu tam nahadzem a mám pokoj. Jeden suflik v komide mám na plienky, podlozky a tu krabicku s kozmetikou. Keď idem prebalovat, po ceste vyberiem jednu plienku a je to.
Je to jeho izba, takze tam sa prebaluje aj hra aj spí, zvykal si hneď od začiatku:slight_smile: Druhy suflik na latkove plienky, osusky a plachty, tretí deku, zavinovacku a manducu a v dalších troch oblečenie komplet.
16. zář 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav do akeho veku si tam mala babo?

@sharlotta ja sa riadim toho, ze prax ukaze :slight_smile: toje najmenej potom dokupit. ale urcite kupim tu pogumovanu podlozku, lebo ked aj niekam pojdem k rodicom, tak to zoberiem zo sebou, cize to sa mi zrejme zide
16. zář 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta jasne, staci - my sme tiez robili az tak nejako, dcerka tam ma aj tak este aky docasny nabytok, ale k vianociam alebo narodkam uz riesime novy - tiez z Ikea - maju teraz krasny ruzovy :wink:
ohradka - vidis toto je vec, co sa mne vobec nepacilo a ani som to nepotrebovala, takze neplanujem to ani teraz - ja v tom nevidim velmi vyznam ... a niekto si to nevie vynachvalit ... kolko ludi tolko chuti. mozno ti niektora z dievcat napise ake to je super, vsak uvidime :slight_smile:
16. zář 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 kde som do akeho veku mala babo? v spalni? presuvali sme ju tusim v roku a pol - ked som mala pocit, ze ju manzel rusi chrapanim - zvykla si tam uplne v pohode - nemali sme s presunom ziadny problem. ja matka ustrachana som ju tam skor nechcela davat a okrem toho sa mi nechcelo behat cez cely byt, ak v noci vstala. ale ak je chora, tak manzel putuje do detskej a spi so mnou - aby som nemusela v noci 100x vstavat k fukaniu soplov a meraniu teploty
16. zář 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aj druhe babo das hned k simonkovi? nebudes sa bat, ze ho bude budit?
16. zář 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav a kde sa bude potom dieta hrat? A treba kupit aj tu stolicku detsku na jedenie? Chyta ma panika! A moj muz stale take fantazmagorie rozprava, ze kam my vsade pojdeme...A ja nanho pozeram ako puk, ci si mysli, ze s takym malym babom budeme chodit hore-dole ako doteraz.... :sweat_smile: Pojdeme do Pariza, pojdeme na dovolenku s kamaratmi k moru, pojdeme do Anglicka autom navstivit znamych....Myslite, ze to pochopi, ked sa babo narodi? :confused:
16. zář 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav myslela som v koliske, ako dlho bola :slight_smile: ale ja tiez tak planujem do 1,5 roka nechat pri mne dieta a potom do vlastnej izby...uvidim aka bude realita :slight_smile:
16. zář 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja planujem ze tak od 1 roka bude mat vlastnu izbu. My nemame prerobenu ani spalnu, ani detsku. V detskej nam treba stierky a podlahu a v spalni podlahu. Zatial tam mame len koberce a nabytok od nasich, co nam dali, ked rekonstruovali svoj byt a ten nabytok je taky z roku 5, takze nam bude treba vsetko nove a na 2 izby nemam peniaze ani nahodou...Takze detska bude musiet pockat....
16. zář 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Druhe bude pri nás, pokial sa nenauci prespat celu noc, aby sa navzájom nebudili.
Ja sommala namiesto ohradky cestovnú postielku. Potrebovala som ju, kedže mame dvojpodlazny byt. Stoličku na krmenie mám za 11€ z ikei a bohato stačí. Som rada, že som zbytočne nekupoval drahú.
16. zář 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta my sme sa hrali na koberci v obyvacke. ja som mala aj stolicku na jedenie - tu polohovatelnu, lebo vajce sme nemali, lehatko tiez nie a kedze nebola mala kojena a nesedela este, potrebovala som polohovatelnu. ja si ju planujem zaobstarat aj teraz asi.
cestovanie - ja som s tym mala problem, ale co viem, tak niektori chodia a v pohode ...
nabytok - my podobne, ked sme kupili byt, obrali sme rodicov a zvysny nabytok a postupne dokupujeme. doteraz nam chyba nabytok v detskej - ten chceme kupit teraz a skrina v chodbe ... vsak postupne kupime :wink:

@kwetinka1 - uff tazka otazka - kym sa ta zmestila :grinning: tak do 1/2 roka? mozno trosku dlhsie? fakt netusim
16. zář 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek