• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett áno boli sme v hlohovci maximálna spokojnosť,aj cena celkom fajn,volakde nevedia čo majú za to pýtať :unamused:
my budeme mať prebalovací pult od švagrinej,hovorila,ža nám ho požičia,ale radšej by som ho odkúpila keby sa náhodou niečo stane.....druhá švagriná pult nemala a veru sa sťažoavala na bolesti chrbáta
16. zář 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jasne, ked je poschodovy dom / byt - nie je o com - vsak preto hovorim - kazdy individualne. my mame tiez cestovnu postielku, ale dostali sme ju az ked mala mala 9m, takze na "ohradku" nebola zvyknuta, ale ja som to fakt nepotrebovala. byt sme mali prisposobeny jej, takze mohla ist hocikde. je pravda, ze teraz je to uz ine, mozno vyuzijem aj ja ...
16. zář 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 A kde to je? Majú nejakú www?

@slavkav Teraz ju aj ja využije, aby simon "neotravoval" babo:slight_smile:
16. zář 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak tak :slight_smile:
mne sa zda, ze uz nemaju stranku, ze len t.c.
16. zář 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav dakujem
ja stale hovorim, ze uvidim co prinesie zivot. mozno budeme vediet cestovat bez problemov a mozno nie. co sa tyka nabytku, tak plan je novy byt resp. dom. moj byt je komplet prerobeny, ale je len 2izbovy (a priatelov tiez, len neprerobeny), takze zatial nemozem uvazovat o vlastnej izbe. bude luto mi odchadzat z mojho prveho bytu, lebo je tam vsetko nove a podla mojich predstav, ale zrejme sa tomu nevyhneme ked zostaneme spolu.
16. zář 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no, my by sme chceli nizkoenergeticky domcek, ked bude druhe dieta, lebo ten nas byt je maly...Ale to je este vo hviezdach. Este ani nevieme, ci ostavame v BA.
16. zář 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 uff to ti verim, to by sa aj mne tazko odchadzalo. a nechceli ste oba byty predat a kupit napr. 3 izb?

@sharlotta domcek - super. aj my sme vzdy chceli, snad aj raz bude :slight_smile:
16. zář 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ak vsetko dobre dopadne a teda budeme spolu, tak buduci rok svadba a zacneme stavat tu v okoli BA, ale chceme pasivny dom. zatial sa len obhliadame a zistujeme co je najlepsie. minimalne do roka prcka chcem byt v mojom byte. som tam zvyknuta a nechce sa mi stahovat a riesti stavbu.
16. zář 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav predame jeden byt. asi jeho, lebo je dalej od centra a moj prenajmeme. juj, to mi bude praskat srdce a chceme domcke. pozerali sme aj 4-5 izbove mezonety blizko centra, ale je to velmi drahe a dom je dom. ja som vyrastala v dome, takze ma to tam taha.
16. zář 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja som panelakove dieta a ja nic stavat nebudem! To moj muz chce dom, tak som povedala, ze jedine pod tou podmienkou, ze bude na kluc, inak ostavam v bytovke!!!! A tak max. mala teraska, aby sme mali kde grilovat a to je vsetko. Ziadna zahrada! Ja by som najradsej kupila 4i byt...Keby bolo po mojom.
16. zář 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja teda som za dom nebola velmi, ale pri detoch sa mi to zda fajn, mat dvor. a aj dcerka pride od svokrovcov a uz sa vypytuje, kedy budeme tam dvor so zahradkou a psom :slight_smile: a aj manzel vzdy chcel, tak ma asi prehlasuju :grinning: ale ja nechcem nic velke, take akurat :slight_smile:
16. zář 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta :grinning: ja tiez nie velku zahradu - len take na domace pouzitie trosku
16. zář 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedine pól hodinu na nocniku a nič. Dám mu cistu plienku a posere sa:slight_smile: Neznasam mu umyvat osraty zadok... Mám hovienka až za nechtami... Hehe:slight_smile:))
My chceme domcek tu v Senci, no musím sa najprvvratit do práce. Byt do prenájmu určite dám, je to čistý zisk a z neho bude rovno na splátku do banky. No a ostane pre deti. 18 rokov a dovi dopo:slight_smile:
16. zář 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett :grinning: aj my sme pozerali domy tu v SC, ale tie ceny :frowning2: pred rokom sme skoro jeden kupovali, ale nejako sme nevedeli predat byt za taku cenu aby sa nam oplatilo do toho ist.
16. zář 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme obaja za dom :slight_smile: ale pokial som bola sama a bez dietata, tak mi vyhovoval byt blizkosti centra. ach jaj ako sa to vsetko meni...
16. zář 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skoro by som bola zabudla, dnes mame poradni u gyndosa:slight_smile: Nejako mi to vypadava z hlavy:slight_smile:
@arrett ja o tyzden :wink:
@slavkav no ja by som chcela montovany, taky do 120m2...A dalsia vec je, ze my potrebujeme pracovnu bezpodmienecne :unamused: Zatial ju mame v detskej, ale neviem si predstavit, ako to budeme riesit potom... :unamused:
@slavkav Ano, je to tu veľmi drahé:frowning2: Chceli by sme dom pri stifte, veľmi sa nám tam páči:slight_smile:
16. zář 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta spravite si pracovny kutik v obyvacke - aspon my tam mame pc. ak mate teda obyvacku dost velku

dom - hej, presne taka velkost je akurat
16. zář 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav co sme my pozerali byt aky by sme chceli v BA, tak tam cena bola 400-500tis eur a za to mame dom. Brutalne ceny...
16. zář 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett mam kamaratku tam - v tej radovej zastavbe - tam to maju perfektne, perfektny susedia ... bol tam pred rokom dom na predaj, ale stal tusim cez 6mil - tak to ani omylom :frowning2:
16. zář 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ved to. my sa ale asi budeme o tie 2r stahovat do NR, tam su tie ceny kus nizsie, tak uvidime, co bude o 2r
16. zář 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav v obyvacke nie je kde...Jedine ze potom nejak v spalni to urobime...Ale kde ja dam vsetky tie moje knihy a materialy, to netusim ani nahodou....
16. zář 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Presne tam. Akurát zahradka pre deti, na grilovanie, je to slepa ulica... Hmmm.
16. zář 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá - s tým prebaľovacím pultom je to individuálne. Ja som mala len tú gumenú podložku a chrbát ma z toho nikdy nebolel - vždy to bolo rýchle a naozaj keď je dieťatko už väčšie, tak sa snaží utiecť. :grinning:
16. zář 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta neboj, nieco vymyslite. my mame v obyvacke len taky stol a tam pc,
16. zář 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett hej hej - viem, ze jeden dom tam je este neobyvany ... ktovie co s nim bude. ale pytaju za to strasne vela. ale maju tam fakt super susedov, my tam chodime casto na navstevy :slight_smile:
16. zář 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no, mm je 3x do tyzdna v kancelarii a 2x je doma a potrebuje sa niekam zavriet a mat sukromie, pretoze vela veci riesi cez telefon a ja mam zase neskutocne vela knih, co sa VS tyka, ale aj pomocky a knihy na doucovanie doma a tak...Ale to budeme riesit potom....Ale ked budeme mat dom, tak s pracovnou urcite budeme ratat.

Moj muz by sa chcel vratit na vychod, ale ja velmi nie. Sice keby sme predali byt tu, tak tam mame dom, ale...ja neviem, ci by som tam este vedela zit. Na druhej strane by som chcela byt s rodicmi a pomoct im, lebo su tam chudatka sami, lebo aj moj brat je tu v BA. ale mne tento zivotny styl tu uplne vyhovuje...mozno ked budeme mat deti, tak zmenim nazor. :unamused: A neznasam kratkozrakych malomestiackych ludi :angry: Tu sa do mna aspon nikto nestara...
16. zář 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta aha, tak to je ine
16. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek