• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@slavkav Ano, na začiatku nejaký tam je. Len nieje tam žiadne telefónne číslo a ani nič ako by sa dala skontaktovat s majiteľom.
16. zář 2010 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett no co ja viem, tak nie je na predaj. tam sa vraj chystaju nastahovat, lebo oni sa rozisli, ale ta zena sa tam chysta nastahovat - vraj. pred rokom bol vedla mojej kamosky - aj my sme uvazovali, ale bol pre nas drahy. ale uz je predany
16. zář 2010 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett este ma napadlo, majitela si vies zistit cez portal katastra a potom nejako cez operatora zistit cislo :wink: ak samozrejme nema utajene. my sme to tak robili, ked sme chceli zistit rovno majitela a ist napriamo
16. zář 2010 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav Heh, to je dobrý nápad, vďaka:wink:
16. zář 2010 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett za malo :wink:
16. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
mi mame malynky domecek, je velky jak byt 3+1 a malou zahradku a jsem hrozne rada, tam dam kocar s prckem, tak snad tam bude spinkat
16. zář 2010 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce to je presne tak akurat :wink: to by aj mne stacilo
16. zář 2010 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav no ja bych chtel nejaky ulozny prostor, mi tu na nej nemame prostor, mame 2 pokoje a v kazde je vestavena skrin a to je vse. No a pak takovou komurku, tak metr na metr, ale z toho jsme ted udelali pokojicek
16. zář 2010 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce a pod strechou sa neda spravit?
16. zář 2010 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav tam se tezko dostavame, a je preplnenej :sweat_smile: . Myslela jsem neco jako skrin, na uteraky, rucniky, cistici pripravky a treba zimni veci a ty pak prehazovat s letnima a tak
16. zář 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Simon dnes už druhý x spí:slight_smile: Chcel, nechcel musel:slight_smile: Zaspal bez problémov. Hrozne Ma boli chrbát, podbrusko a pinda. Už ho asi tak často nemôžem brat na ruky.
16. zář 2010 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett: no ja uz bych ho nenosila, neni to pro tebe a to male dobre :wink: , tak si jdi taktez odpocinout :wink:
16. zář 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce Noo... Pokial sa nenauci chodiť tak budem musieť. Opytam sa dnes doktora, aký je limit:slight_smile:) Ja ležím v obyvacke na gauci. Už sme po obede, všetko poupratovane, nech mm nemá starosti. Akurát ešte pripravim olovrant pre simiho, dám sprchu, skulturnim sa a idem do poradne:slight_smile:
16. zář 2010 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett hodne stesticka at se vratis s krasnyma zpravickama :slight_smile:
16. zář 2010 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett - príjemnú poradňu a len samé dobré správy. :slight_smile:
16. zář 2010 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte dievčatá.Prečítala som vás len zbežne,lebo mám málo času.

Marhuľka gratulujem k svadbe a prajem krásny spoločný život plný lásky a porozumenia :slight_smile:

Riešili ste prebaľováky,kolísky a ohrádky.Ja som prebaľovák nemala,malého som prebaľovala na posteli posediačky,kým je bábo malinké,moc sa netrepe a keď sa začne pretáčať,prebaľovák je už podľa mňa dosť nebezpečný,lebo stačí sekunda nepozornosti a môže si ublížiť.Kolísky sa mi veľmi páčia,ale nemám po kom zdediť,škoda.a ohrádku sme mali,ale asi sme ju kupovali dosť neskoro,malý ju už moc nevyužil,ale keďže je hyperaktívny,keď som robila niečo,pri čom by si mohol ublížiť,šupla som ho tam,obhádzala hračkami a rýchlo si porobila.

@sharlotta myslím,že pochopí,dostane sa do obrazu,bude rád,ke´d pôjde na záchod nie to ešte do Paríža :grinning: Stoličku na jedenie do min.pol roka nepotrebuješ.tú môžeš kúpiť keď ju budete potrebovať,dieťa sa dá nakŕmiť aj na kolenách.
16. zář 2010 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta juj domček.náš nesplnený sen.teraz sme asi pol roka pozerali,kvôli svokrovcom sme sa chceli odsťahovať z mesta,ale nakoniec nič z toho nebolo.uvidíme,možno o tak o 5rokov,keď budú deti chodiť už do školy a budem aj ja zarábať.dovtedy budem len snívať. :frowning2:

Matúškovi sme zariadili izbičku,keď sa mal narodiť,máme 3izb.byt a dovtedy to bola len "bordelizba".mal tam hračky,skriňu,ohrádku,postieľku,ktorú sme mali požičanú od známych.v tej spával cez deň.Všetky veci potrebné k prebaľovaniu a kúpaniu som mala v jednej krabici od topánok a tú som mala vždy poruke pri posteli.v spálni na nočnom stolíku som mala vždy náhradnú plienku,krémik na zadoček a vlhčené utierky.Maťa sme presťahovali do svojej izby už aj na noc keď mal necelé dva roky a myslím,že to bolo dosť neskoro,druhé presťahujem určite skôr.aj keď sa poriadne nachodím,lebo on ešte stále neprespí celú noc.
16. zář 2010 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett a simonko je ešte stále chorý :confused: chúďatko,prajem mu skoré uzdravenie. :wink:

@cutce ono takémuto malému dieťaťu sa ťažko vysvetľuje,že už sa nemôže toľko pestovať.Môj je raz tak starý ako
@arrett Simonko a stále nechápe,že ho nemôžem pestovať.Teraz má dokonca mamičkovské obdobie,keď je na mne stále zavesený.keď mu poviem,že ma bolí bruško,že ho nemôžem zobrať na ruky,pohladká ma po brušku,povie ahoj bábo dá pusu a už sa na mňa liepe.

Do toho Hlohovca by sme chceli ísť aj my.boli sme v pondelok na morfologickom sone,ale bábo bolo veľmi živé,nedalo sa zistiť pohlavie.ale mne sa v jednom momente zazdalo,že vidím trčať pindíka aj dr.vravel,že sa mu zdá,ale nevie mi to potvrdiť,lebo sa veľmi trepe.bola to síce len stotina sekundy,ale ja som presvedčená,že je to chlapec.a ja tak veeeľmi túžim po dievčatku :frowning2: Bábinko je ok,je trochu väčšie,ale všetko ešte v norme.
16. zář 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
jaká jména máte na chlapečky??
16. zář 2010 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa Ahoj,mne sa velmi páci Nicolas a Patrik
16. zář 2010 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
caute nemate nejaky dojem zeby sa vam zhorsila kvalita vlasov??? predtym mi stacilo zeby som si umyla raz za 3 dni ale teraz mam uz po dvoch mastne ako keby som si tyzden neumyla... okrem toho som zvyknuta na sampon s kondicionerom ale asi to musim zmenit...
16. zář 2010 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
denisa.....to jsou pekna jmena,me se libi Marek a David
16. zář 2010 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa ja jednoznacne Samuel, super nam pasuje k priezvisku :grinning:
@moniciak ja mam celkovo horsiu kvalitu vlasov, no teraz papam vitaminove doplnky na vlasy, ktore mi odobril aj gyn., takze sa mi zase vlasy dostali do povodneho stavu :wink:
16. zář 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
marhulka...Samulek je taky mooc pekny:slight_smile:kdyz ono tech jmen jeee xD
16. zář 2010 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
*Samuel
16. zář 2010 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
My v rodine máme samych chlapcov,ktory maju vsetci podla mna pekné mená.Krstny synovia sa volaju David,Samko,Adamko.Sestraniciní synovia Patrik a Adrian,dalšej sestranici syn sa volá Marek,takze bud vymyslím nejaké pekné dalšie,alebo budu v rodine dve rovnaké mena,ale to podla mna nie je taky problem.Este sa mi páci Daniel. Mne sa velmi tie moderné mená alebo seriálové velmi nepáčia ako Damian,Ricardo..
16. zář 2010 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte baby
tak ja som u gyndosa a je tu jak nasrate tých ľudí. Vidím to dnes na 2 hodinky minimálne. Ach jaj
16. zář 2010 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett ty blaho 2 hodky? :astonished: , ty jsi nebyla objednana?
16. zář 2010 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce Prave že som, ale niekde to zastalo:slight_smile: Medzitym zoberie nejaký surny prípad a je to. No pozerám, že je tu nejaká iná sestricka, tak to bude možno aj v Tom:slight_smile: No nevadí. Manzel zobral malého, takze ja si tu teraz odpociniem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2010 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett jen odpocivej :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2010 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek