• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Och jaj ,dnes ma strašne páli. :frowning2:
16. zář 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
těhulky bolí vás někdy břicho jakobyste to mely dostat? a sice je to blba otazka..ale jak chodite na velkou?dobre ci spatne? ja mam zacpu
16. zář 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa mavam take bolesti akokeby mam dostat mrchu. dnes ma napriklad bolelo nad pupkom. niekedy akokeby vajecniky. a zapcha? to je fakt desne. stane sa, ze aj tyzden nejdem na velku a to potom umieram, ale ked mam nejaky stres tak sa hned po... :slight_smile:
16. zář 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa aj mna tak bolieva brucho. V poslednom case ma boli pod rebrami tak na pravo, myslim, ze je to zlcnik. Ale citala som na internete, ze teraz uz moze maternica na vselico tlacit...takze nejak tomu neprikladam vahu. A dost casto ma bolia aj krize. Ani neviem, ci mam zapchu, ani predtym som nechodila na velku nejak casto, takze to neviem posudit.
16. zář 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa no, mna az niekedy trhne, ze som dostala MS, co ma tak bolieva brucho... no nie casto, hlavne, ked dlhsie sedim a ked stojim, mam pocit, ze sa zospodu rozletim, take divne pocity...zapchu zatial nemam, pijem kavu a ta na mna vzdy posobila ako saratica :grinning:
16. zář 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pre zainteresovane - uz mam hotovy ten svadobny album :grinning: :grinning:
16. zář 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a kde ho máš?nie som síce zainteresovaná,ale tiež som zvedavá. :wink:

@neelaa bruško ma bolieva často a so zápchou problém našťastie nemám,skôr opačne.ale vraj je zápcha v tehu normálna.
16. zář 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ako dopadla poradňa?
16. zář 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Tak poradňa dopadla dobre. Moc negatívny, tlak 150/70, krcok negatívny, srdiecko nám krásne bilo. Pytala som sa na to, akú max. váhu by sme mali dvihat, tak 5kg. Simon Ma 10:grinning: Takze tak. Postazovala som sa aj na bolesti podbruska a bolesti pindule - ako keby som pomilovala celé futbalové družstvo, povedal že v pohode, je to normálne:slight_smile: Takze zasa o mesiac:slight_smile:
16. zář 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá,

nám sa páčia chlapčenské mená Matúš a Adam. :slight_smile:

Ja tiež mávam také bolesti brucha a tiež mávam aj zápchu. :slight_smile:
16. zář 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju za odpovědi..to jsem ráda, že nemám něco, co vy vůbec neznáte xD jsem hned klidnější, když vím, že to co mě ,trápí, znáte i vy:slight_smile: no a když už konečně jdu na velkou tak si připadám jako zajíc xD doufám, že chápete, jak to myslím
16. zář 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Práve čítam, že ten môj tlak je tak trochu vyšší:slight_smile: no nič to, dám si decko a hneď budem kludnejsia
16. zář 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa ja velmi zle,ale prave mi vcera pisala sesternica,ze ona zje dve tri mrkvy denne a ze odvtedy to je radost chodit na wcko.Priznám sa este som to neskusala,ale zajtra si nakupim tej mrvy aj na cely vikend
16. zář 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett prave pozeram, ze budete mat dievcatko a bude Daska :slight_smile: :dizzy_face: Gratulujem! Malo by to byt s kratkym a, ale asi ti to zapisu aj s dlhym, ked budes chciet...stretla som sa uz aj s dlhym a...sice len raz, ale...
16. zář 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Kde si sa to dočitala?
@arrett Gratulujem k dievčatku,super budete mat do páru :sweat_smile:
16. zář 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Aha uz som zistila,kde si sa dočitala,ze Arrett caka dievčatko :grinning:
16. zář 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baby, nechcete ist na vikend pre tehosky do limbachu?
http://www.patlistok.sk/gravidvikendB.html
16. zář 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Dakujeme:slight_smile: Zatial i a na 80% dievčatko. Ešte sa to môže zmeniť ako pri Simonkovi. No, mohlo by ostať, mali by sme párik:slight_smile: No a ani meno nie je iste:slight_smile: manžel furt niečo špekuluje. Ach jaj.
@denisa287 Vdaka:slight_smile:
16. zář 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko Tehule:slight_smile:
Dnes tak na 1% zavidim Vam, čo môžete doma spať:slight_smile: Tak by som dnes ostala v posteli, podriemkavala, prebalovala sa:-/ Ale ten môj malicky fufnacik už na mna kričí z izbicky, takze chceš-nechces musím vstat. Hodín teplu kavu a fungujem do večera:slight_smile:
17. zář 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

presne ako píše @arrett - dnes je počasie akurát na spanie a oddychovanie. Som mala riadny problém ráno vstať - budík mi zazvonil 5:40, ale vstala som až 6:05 - našťastie som všetko v pohode stihla. Dnes to bude pre mňa v práci strašné - nakoľko sa mi neuveriteľne točí hlava. :frowning2:
17. zář 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labutka To moze byt fantastickééé,škoda,ze nie som na Slovensku. :confounded: Ty ides?
17. zář 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko. Dnes pridu nasi doniest bratovi kocik a pozriet malu...taaaak sa mi nic nechce, ale musim im pozehlit obliecky a aj tu upratat :confounded: Este si davam teraz chvilku pri kavicke a snad sa do toho prinutim nejak.
17. zář 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky..nemam vas precitane,bo len cez mobil nakukam..v noci som nespala pre tie krize..ale zato som dostala prvy riadny kopanec od drobca..vcera som si aj poplakala,priatel mal uprimne okienko,ze sa v sikovnosti ani zdaleka nechytam na jeho byvalu zenu..tak mi to prislo luto
17. zář 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja nerozumiem, preco takyto chlapi vzdy natrafia na dobre zeny....Preco mne nikdy taky neprisiel do cesty???? Ja by som mu dala sikovnost, by mal vybavene! :angry: :angry: :angry:
17. zář 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka kuki foto mám tam maličku
17. zář 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: @denne73 je prenaaadhenaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja idem k dr v utorok, strasne sa tesiiiiim , som zvedava ako podrastla :dizzy_face: @arrett :grinning: :grinning: :grinning: ty futbalove muzstvo :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a takze mozeme dvihat 5 kg :confused: moj maly ma skoro 13 ...ale ja si myslim ze to mozeme , pretoze sme to bezne dvihali este pred tehu, sme zvyknute, nie je to ze by sme teraz zrazu zacali dvihat take kila, no nie ? :sweat_smile: :zipper_mouth: ...inak ja som smutna , prisla som o mliecko :pensive: a malinky cucka kazdy vecer aj rano :cry: ..uz som napisala aj anaq , len asi nema cas poradit ...@marhulka13 a kde mas ten albumcek , rada by som kuk :slight_smile: majte sa krasne ...
17. zář 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denne neda sa mi cez mobil kukat..sharlotka no byvali sme spolu u jeho rodicov a pre mna cudzi dom a ludia..ja z izby ani nevychadzam ked nemusim..aj dnes som tu a radsej prcham do mesta ako tu byt..nemam zaujem sa im do niecoho miesat tak radsej nerobim nic..ale toto mi prislo dost luto
17. zář 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka samozrejme, ze to pride cloveku luto a je logicke, ze sa v cudzom dome predsa nepojdes pretrhnut. Mne len raz mm ohrnul nos nad tym, co som navarila a odvtedy nevarim a to uz bolo asi pred 5 rokmi, este sme ani svoji neboli. Uz sa mi odvtedy vela krat ospravedlnil, ze on to tak nemyslel, ale ja od vtedy varim vynimocne a ak, tak len pre seba a poviem mu, ze ked chce, nech si da....A co sa svokry tyka, tak v ich dome nerobim nic. Ona sa rozhodla, ze chce dom a zahradu...Ja si zijem kludne v panelaku...Kto si ako urobi, tak ma. Ja na ich majetok nie som zvedava, ani mi k zivotu nechyba.
17. zář 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

@mafynka ty si isla k nemu spat byvat?
17. zář 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 Prave na Teba som včera myslela že ako s mlieckom. No môj si cuca raz za dva dni. Teraz je chorý tak nechce vôbec, lebo nemôže dychat. Ponukam mu každé ráno, ale len pooblizuje a to je všetko. Takze mliecko sa tiež stráca. No prikladam stále. Keď chce, potiahne, keď nie, tak ho nenutim. Uvidíme čo bude.

@mafynka Jaj bože. Veď žiadna nie sme dokonalá, ale nemôže porovnávať. Jasne že ani ja by som v cudzom nerobila. My chodíme ku svokre a ani prstom tam nepohnem. Má dalších dvoch synov a oni taký lenivy, že pokial nebudú oni, vonkoncom nebudm ja. Môj mm raz skritizoval že má zle poparovane čierne ponožky. Odvtedy keď ich dám dole z balkóna, skladá si ich on. Chce-nechce musí. Pretože ak ja robím zle, nech si to teda robí sám:slight_smile:
17. zář 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek