• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@veverina vitaj

@denisa287 ja by som ti ju prisla uvarit, mnam, spravila si mi chut, asi si ju spravim, ked pridem domov.
17. zář 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baby...mam na vas otazku...viete mi niektora vysvetlit, preco sa ma spat v tehu na tom lavom boku? ...vsade to citam dookola ale nikde nie je preco...a mne sa uz asi robia prelezaniny :grinning: ...teda...no dnes som si nasla taku fajnu modrinku na lavom stehne...ak tak mam spat do porodu tak budem cela fialova :grinning: :grinning: :grinning: ...ako spite vy?
17. zář 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku preco prave na lavom? to som este nepocula. ja som len citala, ze na chrbte sa neskor nema - lebo ze zvykne byt z toho nevolno. ja spim aj na pravom. :wink: a aj na chrbte
17. zář 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Dakujem za privitanie :slight_smile:
Tak to by bolo fajn,dufam ze si ma tu vsimne :slight_smile:
Je to moje prve tehotenstvo a hned budu dve,tak snad to zvlaaadnem.Preto som aj zabludila na tuto stranku,lebo som chcela najst nejaku mamicku (buducu)mamicku z Levic,alebo okolia...nikoho totiz v tomto meste nemam okrem manzela :slight_smile: vydala som sa sem z Blavy..
17. zář 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverina ahoj :slight_smile: ja som tajne dufala, ze tiez budem mat dvojicky, ale nevyslo :sweat_smile: gratulujem a tesim sa na tvoje fotky :slight_smile:

baby, mate strasne krasne fotky z toho 3D ultrazvuku. ja som sa rozhodla, ze tam nepojdem, ale taketo krasne fotky mi budu chybat .
a dodatocne gratulujem ku vsetkym ok kontrolam a k zisteniam pohlavia :sunglasses:
17. zář 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku to je zaujimave ja som zas niekde citala ze najlepsie je spat na pravom boku...ja ked lezim na lavom tak ma velmi rozboli prava strana v okoli rebra..ked sa otocim na tu bolavu stranu,bolest ma prejde...lekar bol z toho prekvapeny,povedal,ze ci to nie je predzvest zlcnikoveho zachvatu..no to by mi este chybalo..
ale myslim ze spat mozeme hocijako okram na brusku :slight_smile:
17. zář 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku uf, ani ja som to nepocula. spvam na oboch bokoch, aj na chrbte a dokonca sa parktra budim, ze aj na bruchu....
17. zář 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Dakujem pekne,dufam,ze choroba cez víkend zmizne.
17. zář 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca Dufam,ze choroba obíde.Este stále mate taku zimu v práci?
17. zář 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
podla mna zatial mozme spat akokolvek sa citime dobre. aspon tak som citala. babo je v bezpeci. neskor sa neodporuca na bruchu, ale podla mna by to pre nas bolo aj neprijemne. ja uz teraz neviem spat na brusku, lebo mi potom stale treba cikat. prevazne spim na chrbte.
17. zář 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav @kvetinka1 @veverina ...no ved ani ja som nevedela ze preco...len som to citala v tych "mudrych knizkach" a tak...ale googlila som a vraj je to dobre pre podporu prudenia krvi do maternice :slight_smile: a este to zlepsuje cinnost obliciek ...ja spim od zaciatku tehu na chrbte alebo na tom lavom boku...a je mi to aj najpohodlnejsie...akurat ze uz zacinam mat tie prelezaniny :grinning:
17. zář 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak ja som uspesne od rana viac-menej dozehlila...Este mi treba jednu obliecku na paplon, ale to budem riesit az vecer....Este mi treba utriet prach a vycistit kupelnu :confounded: Este poslem mm na nakup a hotovo. :sweat_smile:
@kikaku Ja som tiez citala, ze na pravom sa ma spat s mierne pokrcenymi nohami. Ale ja to pocas noci striedam. Zaspavam na chrbte a po case ma zacnu boliet krize, otocim sa na pravy bok a po case mi zacne trpnut lava noha, otocim sa na lavy bok a po case ma zacne boliet brucho...a ani babatku sa asi velmi nepaci, ked lezim na boku, lebo zvycajne ma zacne kopat, ked sa tak otocim :grinning:
17. zář 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 toto som aj ja citala, ze sa ma spat tak ako je zene najpohodlnejsie (a ze to co je prijemne zene je aj pre babo), a ze babo je v bezpeci.

baby. ja som sa za posledne 2 tyzdne tak hrozne rozozrala. stale by som len jedla a jedla. kolko ste uz pribrali. ja uz 4 kg
17. zář 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ty uz citis take silne pohyby??...ja len ked prilozim ruku na brusko vecer tak citim take jemne vlnky...ale cert vie ci to je moje baabo...ale tak dufam ze ano :slight_smile: ...snad sa uz rozhybe viac :slight_smile:
17. zář 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ...ja zatial len 2 kg...ale prave som vo faaze rozozierania sa...takze o tyzden budem mozno na tom rovnako ako ty :grinning:
17. zář 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja neviem, kolko som pribrala, lebo na tu nasu vahu sa neda poriadne spolahnut :angry: Ale tak ratam, ze za posledne 2 mesiace 2kg. Som si vytvorila novu haluz, ze co ked ma moje babo malo plodovej vody...tak sa mam na com stresovat :sweat_smile:
17. zář 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku no, vcera som sa az zlakla, lebo ma pumpovalo asi 6x po sebe stale do toho isteho miesta...tak som sa zlakla, ze co sa mu deje...
17. zář 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku mna to chytilo doslova, ze posledne 2 tyzdne a normalne sa za to hanbim. ale zatial nikde nie je vidno len na bruchu. a najhorsie je, ze vsetko mi chutia len take nezdravosti, ako vlasky salat, langose, hranolky a podobne....
17. zář 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta kde chodis na take haluze?
17. zář 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mam 14 kg hore :confounded: dufam, ze to pojde uz len pomalicky. o tyzden sa dozviem, ci mi dr. predpisala dobre tabletky a ci moja stitna zlaza uz dobre pracuje. potom by som uz nemala priberat. jem menej ako pred tehu, aka ironia.
17. zář 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja mam kamosku co pocas tehu pribrala 18 kg, vobec to na nej nebolo vidiet a uz do polroka po porode mala zhodenych 22kg...vraj mame papat vsetko co nam chuti a nemame sa obmedzovat. ale u mna je to tak, ze ked sa neobmedzujem a doslova sa navalam a mam vycitky ze to prehanam, potom zas sa snazim obmedzit a mam vycitky, ze to by som nemala robit, ze teraz je na prvom mieste babo. no tak ako si mam vybrat :slight_smile:
17. zář 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta nemalo štikutku? ked na tom rovnakom mieste si to tak citila
17. zář 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 do svojej hlavy :sweat_smile: A vcera, ked ma kopalo tak dlho do jedneho miesta, tak som zacala rozmyslat, ci sa mu neomotala pupocna snura okolo krku a ci sa nahodou nedusi, len neskor mi doslo, ze ono este nedycha, ze dostava kyslik cez placentu :grinning:
17. zář 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja vyberiem za teba. nerobi si vycitky a jedz co a kolko ti chuti :grinning:
17. zář 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
vraj primerane pribratie do 19tt je 6-7 kg :slight_smile: ale moja doktorka hovorila, ze sa nemam stresovat, ze to je uplne individualne....tak sa len upokojujem ked jem aj ked nejem :slight_smile:
17. zář 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta na com ficis? :slight_smile: takto toto ma fakt nenapadlo. mna chytaju zachvaty stresu, ze ci este zije a je vo mne, ale toto...pocuj, co ti tam pustaju ake plyny :slight_smile:

@lubinka26 co vsetko som uz dnes potlacila do sebe...ach jaj a este tu na mna kuka detska vyziva, hrozno, keksiky, zivanska v chladnicke (to do 18.00) zvladnem a potom doma, mnamky langose
17. zář 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no...ja presny opak...to skor pred tehu som si obcas dala dajake nezdravosti...obed v Mc´donald a tak :grinning: ...a milovala som sladkosti...tie som jedla stale...a teraz len salaty...banany...vsetko mozne ovocie...a POLIEVKY ...ja by som len poslievky jedla...asi mi chybaju tekutiny alebo co :slight_smile: ...ale som rada...vzdy lepsie ako keby som mala chut na klobaasu alebo dake mastnoty :grinning:
17. zář 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 dobre, co? :grinning: Aj ty by si chcela? :grinning: To preto, ze nechodim do prace a potom vymyslam taketo hovadiny...
17. zář 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no daj, snad aj nieco kreativne ma napadne pocas tejto mojej tehotenskej demencie. juj teraz som trosku pregooglila nejake veci, ze co tehotne maju jest. to by som nezvladla ani jeden den....

@kikaku polievku musim mat kazdy den :slight_smile: ale aj tie nezdravosti. ach jaj, teraz mam take vycitky :frowning2:
17. zář 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 jedz, co ti chuti...
17. zář 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek