• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kwetinka1 ...ja mam na to paradnu vec...kupila som si to odpocuvadlo na srdiecko...a vzdy vecer kontrolujem ci zije :grinning: :grinning: :grinning: ...je to parada pocuvat ako mu tlcie srdiecko...hned ma prejde stres...lebo ked necitim este pohyby, tak s nim nemam este ziadny kontakt :(
17. zář 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj Vam byvalo zo zaciatku tak velmi zle?? ja som myslela ze umieram,cele 4 mesiace som vracala,este som aj schudla..nic mi nechutilo jest..a vonku boli hrozne horucavy,tak som to niesla este horsie..vyvratila som aj vodu..teraz mi je uz konecne fajn,koncim 17 tyz.a pribrala som 2kg..chutia mi hlavne syry,mlieko a cele tehotenstvo ficim na caji s mliekom..to jedine zo mna neslo von :grinning: som aj na pn,pre tie nevolnosti a mavala som aj bolesti,tak budem vypisana cele tehotenstvo...uz si zacinam pripadat ako zakliata princezna,cele teh.zatvorena doma...
17. zář 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebyvam s nim..len som ostala bo vybavujem v meste dake veci..ale pondelok idem domov
17. zář 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ...ja som tiez toho nazoru ze jedz co ti chuti...ja ked som prve tri mesiace iba vracala tak som tiez vela zdraveho nepojedla...bud som nejedla vobec nic...alebo hot-dog...to jedine akosi vo mne vzdy ostalo...aspon dlhsie ako ostatne :grinning: ...mne doktor povedal ze je to podla toho co si to babo pyta...ked mas malo vitaminov...(ako ja)...tak mas chut na ovocie :slight_smile: ...no a ked mas vsetkeho prebytok...tak si zase mozes dopriat aj tie nezdravosti...to je taka rovnovaha asi :grinning:
17. zář 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverina ...juuj a nemas ani vychadzky povolene? Ja som vracala tiez cele 4 mesiace...a nonstop...od rana do vecera :( ...este aj teraz obcas vraciam...ale iba tak asi 2x do tyzdna....doktor povedal ze kym nevraciam 10x za den je to normalne...nechcel ma dat ani na PN...a to popri tom chodim do prace..takze si vies predstavit...z kazdej porady som si musela ist odgrcnut a tak...no katastrofa :( ...ale tiez som nakoniec ked to bolo najhorsie skoncila na 3tyzdne na PN...prave ked boli tie horucavy v lete...to som sa od zachodu ani nepohla...sa to nedalo vydrzat :(
17. zář 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda vy jste se tu ale rozkecali, nez doctu, mate nadrbane dalsi radky :sweat_smile:
17. zář 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku vychadzky nastastie mam 2 krat denne po2hod.
na PN budem cele tehu,aj tym,ze su to dvojicky..lekar povedal,ze babatka su dolezitejsie ako praca..
tej budem mat este dost :slight_smile:
17. zář 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku presne tak isto som bola na tom aj ja. ale nebola som vobec PN a taaaak velmi som chcela byt. boli dni, kedy som vsetko vyvratila co som zjedla, aj colu, ale uz je to za mnou :slight_smile:

17. zář 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku to by sa zislo aj mne, lebo len stresujem tymto sposobom :slight_smile: co to stalo? a kde sa to da kupit?
17. zář 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodievate na nejake tehotenske cvicenia, pralavanie, brusne tance alebo nieco podobne pre tehotne?
17. zář 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka aha. a jemu robi dobre, ked ti ublizuje? uz ublizuje aj vasmu babatku, nielen tebe. ale chapem ta, aj ja som bola v jednom vztahu, kde som si myslela, ze nemozem bez neho zit a teraz spatne, podla mna som ho ani nelubila. prajem ti vela sil, nech to vsetko zvladnes.

@kikaku ze odpocuvadlo. zaujimave, ze take nieco vies doma pouzivat a tak pocut babatko. ja som mala v pondelok pradnu a opytala som sa mojej uz teraz byvalej gyndosky, ci nebudeme pocuvat srdiecko. a ona na to, ze to este nie je pocut :angry: a aj kvoli tomu je uz byvala.
17. zář 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverina ja som jedna z mala, co nemala ziadne nevolnosti :slight_smile: som rada, ze ti to uz preslo. ja si to neviem ani predstavit.
17. zář 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverina jasne ze babatka su dolezitejsie ako hocico :slight_smile: ...jeej tesim sa s tebou...mne vyvestila vestica dvojicky, ale daako jej to nevyslo :grinning: ...aj ked brusko mam strasne velke...a zo zaciatku si aj doktor myslel ze ich bude viac :slight_smile:
...ked je deti viac, tak sa asi automaticky dava na rizikove nie? uz len pre ten pocet...a aj to tehu je asi narocnejsie
17. zář 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ...stalo ma to 20eur ...kupovala som to cez Ebay a prislo mi to cca do 1,5 tyzdna....je to uplne super...vola sa to Angelsounds...fakt paradna vecicka....ale u nas to predavaju strasne draho...tak cca 60eur
...oplati sa to mat...pocujes nielen srdiecko ale aj pohyby babatka :slight_smile:
17. zář 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ...ja som sa prihlasila na gravidjogu a pilates....a musim povedat ze ta gravidjoga je uplne perfektna! - odporucam ....bola som aj na jednej hodine brusnych tancov...ale to ma dako nechytilo...ale mozno to bolo aj tym, ze to nebola bohvieaka lektorka :slight_smile:
17. zář 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chci taky zacit chodit bud na jogu a nebo to pilates, ale nevim, v cem je rozdil a co je lepsi
17. zář 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku ja som prihlasena na gravidjogu, tak som zvedava :slight_smile: a teraz pozeram aj dalsie aktiviy.... nejake plavanie alebo cvicenie na fitlopte
17. zář 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ...no srdiecko sa da pocut od 10tt...a pohyby aj ovela skor...inak tie gyndosky a gyndovia...to by som ti aj ja vedela rozpraavat...ten moj je zase uz asi senilny, lebo kym mu nepoviem ze uz by bolo treba ma poslat na sono, alebo zobrat krv, tak by o tom asi ani nevedel....tiez ho planujem vymenit...na druhom sone som bola v 17tt a to ma tam hned zdrbali ze preco tak neskoro chodim...a s krvnimi testami to dopadlo obdobne :( ...proste aby som si to este kontrolovala....co som doktor?
17. zář 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ta gravidjoga je uplne super vec....bola som tam uz 3x a je to stale lepsie a lepsie...vela sa tam dycha...som si najprv myslela ze to bude taka flakarina...ale celkom sa tam aj unavim :grinning: ...a precvicuju sa tam tie svaly porodne...no proste parada....aj kolektiv je tam uzasny
17. zář 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku ved to, ze niektori lekari si myslia, ze k nim chodia vystudovani medici. mna chcela poslat na morfo v 22tt. tak som sa nahnevala a zavolala mojmo ex-gyn. a tiez mi sestricka potvrdila, ze to je neskoro. a ked som sa pytala starej sestricky, ci sa ten morfo nerobi v 20tt povedala, ze co??? morfo? ze to je obycajny ultrazvuk a ze to nevadi. esteze som nabrala odvahu a zavolala byvalemu dr. urcite vymen aj ty, ked mas taketo problemy.

ja sa nechystam na ziadne tehuaktivity :frowning2:
17. zář 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ja som prihlasena na oboje...a ta gravidjoga je lepsia si myslim...ale zase aj ten pilates je na nieco dobry....najlepsie mat oboje :grinning:
17. zář 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja som tiez na morfo objednana v 22tt. to je neskoro? ved na nete som citala, ze sa robi medzi 19tt - 23tt
17. zář 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 vies, ja uz naozaj neviem. citala som, ze je dobre ho robit v 20tt. potvrdila mi to aj sestricka u noveho gyn. mne to bude vychadzat presne 20+0.
17. zář 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku aka aktivna buduca mamina :slight_smile: super
Ahoj holky chci se zeptat netvrdne Vám některé břicho?
co si myslite o vyprazanom plesnivom syre? myslela som, ze vydrzim, ale mam na to neskutocnu chut. zaviazala som sa dodrzat aspon zakladne potraviny, ktore sa nesmu - plesnive syry a nepasterizovane vyrobky, surove maso - aj ked klobasku som si uz raz dala, zmrzlinu - esteze ju viem nahradit nanukami a vnutornosti.
17. zář 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no....tak ja ani neviem co to morfo je :grinning: ...a moj gyndos asi tiez kedze ma o takom dacom neinformoval...to je hroznee...este som mu musela pripomiinat ze ci naahodou nebude potrebovat robit krvne testy aj mojmu priatelovi kedze som Rh neg....a on iba ze: ...ahaa...ano mate pravdu, mabuduce urobime ....som tam skoro odpadla! ...idem na OP teraz v pondelok...davam mu poslednu sancu :grinning: ...ak nic tak beriem kartu a idem asi do Procare...za 90eur sa mi to oplati...lebo tito statny lekari to je katastrofa..a to uz ani nehovorim o tom kolko sa nacakas v cakarni :(
17. zář 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ono sa pise, ze ked tie syry prejdu varom tak je to v pohode...ale neviem ako je to pri vyprazani :slight_smile: ...nemali by sa jest len cerstve....v omackach a spracovane v jedle sa mozu
17. zář 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 nakladany hermelin alebo daco podobne, mnamky, jasne ze som jedla :slight_smile: taktiez som jedla klobasky a aj vnutornosti. toto sa vsak nesnazim prehanat, ale ked mam chut tak si dam. vraj to nemoze uskodit. doktorka mi povedala, ze s mierou mozem vsetko okrem suroveho mesa ako je tatarak.
17. zář 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku fu, tak to je este horsi pripad ako ta moja :unamused: morfologicky ultrazvuk je specialny ultrazvuk, kde sa meria babatko. podla mna sa to nerobi obycajnym ultrazvukom, ale nie som si ista.
17. zář 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek