• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kikaku tak vyprazany v podstate prejde varom :grinning: no uvidim, ci ma to do zajtra neprejde.

@kwetinka1 ty mas aspon dobru dr., moja sa ku skoro vsetkemu vzdy vyjadrila - neodporucam :unamused:

17. zář 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocky ja sa uz desne nudim tu sama..a to som bola aj v meste..napapala som sa..dala si cajik..bola som kupit aj supravicku do porodnice a neodolala som a kupila som aj body a kosielku..potom som sla ku kamoske co ma obchodik so sminkamy..tak ma aj pekne namalovala..a uz som u priatela,len siel na masaz..uz nech zacnem od pondelka pracovat..aspon ma to zabavi..este mi nakoniec bude aj skola chybat..a ozaj videla som nazivo ten kocik co chcem..je v pohode,len musim prehodnotit farbu,bo ta zlta nie je az taka pekna ako na fotke
17. zář 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 cestovanie autom v 10tt asi tak 900 km mi zatrhla, teda neodporucila, ale inak v pohode. kamoska tiez jedla vsetko a ma dve krasne zdrave deti, moja mama tak isto...a pravdu povediac volakedy vsetko jedli a teraz len citam a pocujem to nemozem hento nemozem tanto...to je uz miestami az chore...ale to je moj nazor
17. zář 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 obycajnym asi nie...lebo teraz ked som bola naposledy na utz v 17tt a pytala som sa ake je babo velke, tak mi povedali ze sa to uz neda zmerat, ze uz uba po castiach...ze ruka, hlava...atd...asi sa uz nezmestilo na ten ich monitor :slight_smile: ...mozno preto ma zdrbali ze som prisla neskoro :(
17. zář 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ...ale tak to je preto ze kedysi si vsetko ludia dopestovali doma...aspon zcasti...a teraz mas vsetko presytene samymi E-ckami a zahustovadlami a kyselinami a neviem cim moznym aby to vydrzalo na pultoch aj pol roka a nesplesnelo :slight_smile: ...mam taku bio sialenu kamosku a odkedy som tehu tak aj ja obcas pozeram na obsahy vyrobkov...a je to brutus ...a potom sa nam rodia velke deti, lebo su geneticky upravovane uz od narodenia...ako v amerike :grinning:
17. zář 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
...sestre mojho priatela napr. doktor zakazal pocas tehu jest akekolvek cervene maso...lebo naberala strasne na vahe, mohla iba chude kuracie a rybky...a potom sa jej vaha zastavila a porodila normalne dieta ...zato moja mama jedla same vyprazane rezne atd ked cakala mojho brata a mal 4,9kg! ...takze nieco na tej strave asi aj bude :slight_smile:
17. zář 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku presne, aj ja kukam ecka. a niekedy som dost v soku. napr. v ochutenych mineralkach som nasla uplne vsade okrem relaxu - etericky citron, smylne jalbko a sampanska jahoda. aj mi to velmi chuti, ale tak liter stoji 1€. este aj ochutena Lucka ma ecka. ale tak co uz. museli by sme byt milionarky, aby sme si mohli dovolit len bio potraviny. a nase deti aj tak budu musiet pchat to svinstvo do seba.

@mafynka uz vydrz :slight_smile: ved masaz netrva dlho. nezavidim ti, ale aspon si si pekny dnik v meste urobila :wink:
17. zář 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku napriklad mliecne produkty, doslova priamo od kravy pili mlieko a teraz sa idu vsetci zblaznit, keby to tehotna vypije. takze nemozem uplne s tebou suhlasit. a velke deti sa hlavne rodia preto, ze sa napchavame vitaminmy. kamoska co nejedla ziadne vitaminy, tak sa jej deti narodili 2,80 kg a druhe 3,10kg. napriklad aj ja som nebrala ziadne vitaminy az femibion v 3 mesiaci a babo bolo o 3 tyzdne mensie, ale doktorka ma ukludnila, ze je to vporiadku, ze to este nic neznamena...
17. zář 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tak po obedňajšom spánku som späť :sunglasses:
@kikaku - čo sa týka toho spánku, teraz keď ešte máme iba brušinká tak môžeš spať ako ti je pohodlne, okrem spánku na bruchu a až potom keĎ už budeme mať brušiská taký 8 - 9 mesiac, je lepšie spať na boku, kôli cievnemu systému a prekrveniu maternice a taktiež aby sa ti ľahšie dýchalo, ale to všetko spoznáš sama na sebe najlepšie!!!!

kwetinka1 - ta gravidjoga znie super, pošli mi správičku a ak by mi to vyhovovalo, že by už bol manžel v tom čase doma pri malom, tak sa rada pridám :slight_smile:
17. zář 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ...kludne mozes aj to kravske vypit surove....len dnes nemas istotu ci tam nie je listerioza...napr. my mame kozu a milujem surove kozie mlieko a syry...ale tak zase ja viem ze je OK...keby som mala od niekoho ineho tak ho asi pre istotu prevarim :slight_smile: ...a s tymi vitaminami mas pravdu...ja tiez ziadne radsej neberiem...snazim sa to nahradzat radsej zeleninkou a ovocim
17. zář 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku ja som si zacala davat odkedy mi doki povedala, ze mam male babo, ale max druhy trimester a potom uz nebudem do seba ziadne vitaminy ladovat.
mas rada kozie mlieko? brrrr. ja ziadne mlieko nemozem, ale mliecne vyrobky mam velmi rada. mnam. a taky fajnovy ostiepok. och, hned by som si dala
17. zář 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 mas pravdu...tym eckam sa tak ci tak nevyhneme :slight_smile: ...bez nich ani to jedlo uz nema tu spravnu chut :grinning: ...ale aspon u malych deti sa odporuca sa im ciastocne vyhybat...uz to nie je ako kedysi ked sme boli vsetci odchovani na horalkach a milach :grinning:
@labudka poslala som ti moje aktivity do IP. to by bolo super, keby sa pridas
Babky bavite sa o spanku..ja stale spim este na bruchu..inak ani neviem zaspat
17. zář 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka ja viem ze teraz na tom az tak nezalezi...ale ani inak spat moc neviem...na chrbte nevydrzim celu noc...a na brusku uz nemozem :slight_smile: ...ale vyskusam ten pravy bok....aspon budem mat modrinky dve :grinning:
17. zář 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja presne naopak :slight_smile: ...zboznujem mlieko, tavene syry, bryndzu...korbaaciky...proste vsetko mliecne...mam to po otcovi...vyrastal na dedine a tam kto nemal kravu mal aspon kozu..takze bol na kozom mlieku odchovany odmala...no a ja to mam po nom...chuti mi to...a je to navyse velmi zdrave :slight_smile:
17. zář 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja mam tiez rada spanie na bruchu...ale bojim sa odkedy som tehu...mam taky blby vnutorny pocit ze pucim vlastne dieta...ako uvedomujem si ze asi nie...ale psychika je psychika :slight_smile:
17. zář 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: ahojte. som tu nova a je fajn vidieť, že nie som sama, ktorá čaka vo februári. 396 stran nie je malo :slight_smile:
17. zář 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som volakedy tiez zaspavala len na bruchu a odkedy som tehu to nejde. na zaciatku ma velmi boleli prsia a teraz ma tlaci mocak. minule som sa tu srontila na posteli, ze aspon na chvilku si lahnem na brucho a priatel ze co robis? zadusis nam babo :grinning:
17. zář 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 :grinning: ...no tak ten moj ma problem aj s milovanim....sa boji ze to malemu ublizuje...ze ho to natriasa a tak...vraj bude mat traumu :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku :grinning: :grinning: mojmu zasa toto vobec neprekaza :slight_smile: a citala som, ze ked ma zena orgazmus, aj babo ma strasne dobry pocit :sweat_smile:
17. zář 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 :slight_smile: no tak to mu musim povedat...snad mu to pomoze :grinning: ...ale napadol ma v suvislosti s tym jeden dobry for....ze uz viem ake je to mat sex v trojke :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku dobre sme sa zasmiali :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby kde si kupujete tehu oblecko? mne pride vsetko take neforemne, skarede a fadne, dajte tipy, ja mam zatial len nohavice z HM a neodolala som ponuke z mimimo.sk
17. zář 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Na bruchu??? A to ako? Ved pupok nepustí. Neviem si to už ani predstaviť
17. zář 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. konecne je piatok a ja si mozem oddychnut. sa tu napchavat kolacom akurat,co vcera piekli v skole :grinning: a dnes sme boli vyzobrat aj pre nas :grinning:
tesim sa,ze si pojdeme pozriet nejake nove obchody pre deticky,ktore som este nevidela. a hadam sa mi konecne podari najst a kupit pekne tehotenske nohavice. zatial som nasla jedny,ktore mam v zalohe,ze si kupim,uvidime,ci zozeniem lacnejsie.

no teeda,vy tu sexujete v trojke :grinning: :grinning: :grinning: to ked poviem mojmu,tak sa ma ani nedotkne,lebo nase male male bude tatkov maznacik,uz teraz ma kope,ked si z polovicky robim srandu :sweat_smile:

a ja stale spim na chrbte,obcas si lahnem na bok,ale najlepsie mi je na chrbte a cez den sa casto rozvalim na postel a lezim na bruchu :sweat_smile:
17. zář 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ja tiez som casto na bruchu,zrejme preto,ze u mna este nie je vidiet,ze som tehotna :sweat_smile: nosim normalne oblecenie a male ma akurat tak kope do kosti.
17. zář 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
podla vas sa mi oplati kupit tento balicek? zda sa mi, ze je to taka neutralna farba, kedze este neviem, co to v brusku rastie :slight_smile:
http://www.modrykonik.sk/bazar/baliky-oblecenia/ygof/balicek-litle-bear/
17. zář 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 - no stále mám v práci zimu -sedím tam vo svetri a ďalší sveter mám ešte okolo krížov.

17. zář 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 My tiež nesexujeme. Poriadne už od februára 2009, keď som otehotnela so Simonom. Potom 5 mesiacov po pôrode sme sexovali asi 5x a keď som otehotnela zasa nič. Takze som si poriadne nezasulozila od februára 2009:grinning: hehe
17. zář 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek