TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
lubinka26
17. zář 2010
@kikaku tak vyprazany v podstate prejde varom 😃 no uvidim, ci ma to do zajtra neprejde.

@kwetinka1 ty mas aspon dobru dr., moja sa ku skoro vsetkemu vzdy vyjadrila - neodporucam :-|

mafynka
17. zář 2010
Kocky ja sa uz desne nudim tu sama..a to som bola aj v meste..napapala som sa..dala si cajik..bola som kupit aj supravicku do porodnice a neodolala som a kupila som aj body a kosielku..potom som sla ku kamoske co ma obchodik so sminkamy..tak ma aj pekne namalovala..a uz som u priatela,len siel na masaz..uz nech zacnem od pondelka pracovat..aspon ma to zabavi..este mi nakoniec bude aj skola chybat..a ozaj videla som nazivo ten kocik co chcem..je v pohode,len musim prehodnotit farbu,bo ta zlta nie je az taka pekna ako na fotke
kwetinka1
17. zář 2010
@lubinka26 cestovanie autom v 10tt asi tak 900 km mi zatrhla, teda neodporucila, ale inak v pohode. kamoska tiez jedla vsetko a ma dve krasne zdrave deti, moja mama tak isto...a pravdu povediac volakedy vsetko jedli a teraz len citam a pocujem to nemozem hento nemozem tanto...to je uz miestami az chore...ale to je moj nazor
kikaku
17. zář 2010
@lubinka26 obycajnym asi nie...lebo teraz ked som bola naposledy na utz v 17tt a pytala som sa ake je babo velke, tak mi povedali ze sa to uz neda zmerat, ze uz uba po castiach...ze ruka, hlava...atd...asi sa uz nezmestilo na ten ich monitor 🙂 ...mozno preto ma zdrbali ze som prisla neskoro 😞
kikaku
17. zář 2010
@kwetinka1 ...ale tak to je preto ze kedysi si vsetko ludia dopestovali doma...aspon zcasti...a teraz mas vsetko presytene samymi E-ckami a zahustovadlami a kyselinami a neviem cim moznym aby to vydrzalo na pultoch aj pol roka a nesplesnelo 🙂 ...mam taku bio sialenu kamosku a odkedy som tehu tak aj ja obcas pozeram na obsahy vyrobkov...a je to brutus ...a potom sa nam rodia velke deti, lebo su geneticky upravovane uz od narodenia...ako v amerike 😃
kikaku
17. zář 2010
...sestre mojho priatela napr. doktor zakazal pocas tehu jest akekolvek cervene maso...lebo naberala strasne na vahe, mohla iba chude kuracie a rybky...a potom sa jej vaha zastavila a porodila normalne dieta ...zato moja mama jedla same vyprazane rezne atd ked cakala mojho brata a mal 4,9kg! ...takze nieco na tej strave asi aj bude 🙂
lubinka26
17. zář 2010
@kikaku presne, aj ja kukam ecka. a niekedy som dost v soku. napr. v ochutenych mineralkach som nasla uplne vsade okrem relaxu - etericky citron, smylne jalbko a sampanska jahoda. aj mi to velmi chuti, ale tak liter stoji 1€. este aj ochutena Lucka ma ecka. ale tak co uz. museli by sme byt milionarky, aby sme si mohli dovolit len bio potraviny. a nase deti aj tak budu musiet pchat to svinstvo do seba.

@mafynka uz vydrz 🙂 ved masaz netrva dlho. nezavidim ti, ale aspon si si pekny dnik v meste urobila 😉
kwetinka1
17. zář 2010
@kikaku napriklad mliecne produkty, doslova priamo od kravy pili mlieko a teraz sa idu vsetci zblaznit, keby to tehotna vypije. takze nemozem uplne s tebou suhlasit. a velke deti sa hlavne rodia preto, ze sa napchavame vitaminmy. kamoska co nejedla ziadne vitaminy, tak sa jej deti narodili 2,80 kg a druhe 3,10kg. napriklad aj ja som nebrala ziadne vitaminy az femibion v 3 mesiaci a babo bolo o 3 tyzdne mensie, ale doktorka ma ukludnila, ze je to vporiadku, ze to este nic neznamena...
labudka
17. zář 2010
Ahojte tak po obedňajšom spánku som späť 😎
@kikaku - čo sa týka toho spánku, teraz keď ešte máme iba brušinká tak môžeš spať ako ti je pohodlne, okrem spánku na bruchu a až potom keĎ už budeme mať brušiská taký 8 - 9 mesiac, je lepšie spať na boku, kôli cievnemu systému a prekrveniu maternice a taktiež aby sa ti ľahšie dýchalo, ale to všetko spoznáš sama na sebe najlepšie!!!!

kwetinka1 - ta gravidjoga znie super, pošli mi správičku a ak by mi to vyhovovalo, že by už bol manžel v tom čase doma pri malom, tak sa rada pridám 🙂
kikaku
17. zář 2010
@kwetinka1 ...kludne mozes aj to kravske vypit surove....len dnes nemas istotu ci tam nie je listerioza...napr. my mame kozu a milujem surove kozie mlieko a syry...ale tak zase ja viem ze je OK...keby som mala od niekoho ineho tak ho asi pre istotu prevarim 🙂 ...a s tymi vitaminami mas pravdu...ja tiez ziadne radsej neberiem...snazim sa to nahradzat radsej zeleninkou a ovocim
kwetinka1
17. zář 2010
@kikaku ja som si zacala davat odkedy mi doki povedala, ze mam male babo, ale max druhy trimester a potom uz nebudem do seba ziadne vitaminy ladovat.
mas rada kozie mlieko? brrrr. ja ziadne mlieko nemozem, ale mliecne vyrobky mam velmi rada. mnam. a taky fajnovy ostiepok. och, hned by som si dala
kikaku
17. zář 2010
@lubinka26 mas pravdu...tym eckam sa tak ci tak nevyhneme 🙂 ...bez nich ani to jedlo uz nema tu spravnu chut 😃 ...ale aspon u malych deti sa odporuca sa im ciastocne vyhybat...uz to nie je ako kedysi ked sme boli vsetci odchovani na horalkach a milach 😃
kwetinka1
17. zář 2010
@labudka poslala som ti moje aktivity do IP. to by bolo super, keby sa pridas
mafynka
17. zář 2010
Babky bavite sa o spanku..ja stale spim este na bruchu..inak ani neviem zaspat
kikaku
17. zář 2010
@labudka ja viem ze teraz na tom az tak nezalezi...ale ani inak spat moc neviem...na chrbte nevydrzim celu noc...a na brusku uz nemozem 🙂 ...ale vyskusam ten pravy bok....aspon budem mat modrinky dve 😃
kikaku
17. zář 2010
@kwetinka1 ja presne naopak 🙂 ...zboznujem mlieko, tavene syry, bryndzu...korbaaciky...proste vsetko mliecne...mam to po otcovi...vyrastal na dedine a tam kto nemal kravu mal aspon kozu..takze bol na kozom mlieku odchovany odmala...no a ja to mam po nom...chuti mi to...a je to navyse velmi zdrave 🙂
kikaku
17. zář 2010
@mafynka ja mam tiez rada spanie na bruchu...ale bojim sa odkedy som tehu...mam taky blby vnutorny pocit ze pucim vlastne dieta...ako uvedomujem si ze asi nie...ale psychika je psychika 🙂
edinka20
17. zář 2010
:-N ahojte. som tu nova a je fajn vidieť, že nie som sama, ktorá čaka vo februári. 396 stran nie je malo 🙂
lubinka26
17. zář 2010
ja som volakedy tiez zaspavala len na bruchu a odkedy som tehu to nejde. na zaciatku ma velmi boleli prsia a teraz ma tlaci mocak. minule som sa tu srontila na posteli, ze aspon na chvilku si lahnem na brucho a priatel ze co robis? zadusis nam babo 😃
kikaku
17. zář 2010
@lubinka26 😃 ...no tak ten moj ma problem aj s milovanim....sa boji ze to malemu ublizuje...ze ho to natriasa a tak...vraj bude mat traumu 😃 😃 😃
lubinka26
17. zář 2010
@kikaku 😃 😃 mojmu zasa toto vobec neprekaza 🙂 a citala som, ze ked ma zena orgazmus, aj babo ma strasne dobry pocit :-N
kikaku
17. zář 2010
@lubinka26 🙂 no tak to mu musim povedat...snad mu to pomoze 😃 ...ale napadol ma v suvislosti s tym jeden dobry for....ze uz viem ake je to mat sex v trojke 😃 😃 😃
lubinka26
17. zář 2010
@kikaku dobre sme sa zasmiali 😃 😃 😃
cinamon7
17. zář 2010
baby kde si kupujete tehu oblecko? mne pride vsetko take neforemne, skarede a fadne, dajte tipy, ja mam zatial len nohavice z HM a neodolala som ponuke z mimimo.sk
arrett
17. zář 2010
@mafynka Na bruchu??? A to ako? Ved pupok nepustí. Neviem si to už ani predstaviť
hrozienko11
17. zář 2010
ahojte. konecne je piatok a ja si mozem oddychnut. sa tu napchavat kolacom akurat,co vcera piekli v skole 😃 a dnes sme boli vyzobrat aj pre nas 😃
tesim sa,ze si pojdeme pozriet nejake nove obchody pre deticky,ktore som este nevidela. a hadam sa mi konecne podari najst a kupit pekne tehotenske nohavice. zatial som nasla jedny,ktore mam v zalohe,ze si kupim,uvidime,ci zozeniem lacnejsie.

no teeda,vy tu sexujete v trojke 😃 😃 😃 to ked poviem mojmu,tak sa ma ani nedotkne,lebo nase male male bude tatkov maznacik,uz teraz ma kope,ked si z polovicky robim srandu :-N

a ja stale spim na chrbte,obcas si lahnem na bok,ale najlepsie mi je na chrbte a cez den sa casto rozvalim na postel a lezim na bruchu :-N
hrozienko11
17. zář 2010
@arrett ja tiez som casto na bruchu,zrejme preto,ze u mna este nie je vidiet,ze som tehotna :-N nosim normalne oblecenie a male ma akurat tak kope do kosti.
lubinka26
17. zář 2010
podla vas sa mi oplati kupit tento balicek? zda sa mi, ze je to taka neutralna farba, kedze este neviem, co to v brusku rastie 🙂
http://www.modrykonik.sk/bazar/baliky-oblecenia...
leginca
17. zář 2010
@denisa287 - no stále mám v práci zimu -sedím tam vo svetri a ďalší sveter mám ešte okolo krížov.

arrett
17. zář 2010
@hrozienko11 My tiež nesexujeme. Poriadne už od februára 2009, keď som otehotnela so Simonom. Potom 5 mesiacov po pôrode sme sexovali asi 5x a keď som otehotnela zasa nič. Takze som si poriadne nezasulozila od februára 2009😃 hehe