TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
hrozienko11
17. zář 2010
@lubinka26 jeej,peknucke to je.hned by som brala 🙂
inac,my sme robili nakup detskeho oblecenia a jedna ciapocka,trosicka hrubsia nas stala 10eur :-S

@arrett no mozno neskor zacete.hlavne je,aby vam to vyhovovalo.a nie vzdy sa da.
lubinka26
17. zář 2010
@hrozienko11 baba co to predava je tiez z NZ, takze by som ani postovne nemusela platit. len ci tie bodynkam s kratkym rukavom vyuzijem :-S
hrozienko11
17. zář 2010
@lubinka26 vyuzijes. tiez mam a si myslim,ze ked budes doma,tak nemusi byt extra naobliekane,ked bude teplo. navyse sa to este prikryje,ak to bude spinkat a staci. aspon moj nazor. tu odporucaju deti otuzovat a niektore mamky to prehanaju,ze len pancusky,ked vonku mrzne 8-(
lubinka26
17. zář 2010
dakujem pekne
@hrozienko11 za nazor . uz som jej napisala 🙂
hrozienko11
17. zář 2010
@lubinka26 neni zac 🙂 a vsetko,co sa zachova,bude pre dalsie 😃
lubinka26
17. zář 2010
alebo pre kamoskyne 🙂 ja chcem len jedno dieta lebo moj priatel ma 2 deti a ja to beriem tak, ze kedykolvek sa mozu ocitnut u nas a neviem, ci by som sa zvladla postarat o viac deti. a mala ma len 6 rockov 😉
mafynka
17. zář 2010
Arrett hej na bruchu..jednu nohu skrcim a tak spim..na chrbte ked som,tak ma po 5minutch desne bolia krize..na boku tiez nie bohvieco
lubinka26
17. zář 2010
velmi mi chutia pistacie. myslite, ze su ok? ja viem, vsetko sa moze, ale s mierou, ale ja mieru pri pistaciach nepoznam 😞
denisa287
17. zář 2010
@lubinka26 to som počula aj ja,takze fakt to moze byt pravda??
denisa287
17. zář 2010
My tiez vela nesexujeme |-| Prve tri mesiace sme nemohli,lebo som uzivala hormon na udrzanie tehotenstva a lekar neodporučal,kedze som prve potratila a teraz nejako mi nie je do chuti, ach tie hormony 😃 Ale manzel je velmi zlaty a trpezlivy :-p
denisa287
17. zář 2010
@hrozienko11 Ty si Novozámčanka?
neelaa
17. zář 2010
dobrý večer těhulky, můžete mi prosím poradit? asi už 3 hodiny mě šíleně bolí břicho jako kdybych měla mít šílený průjem, padají ze mě ale jen maličké bobečky divné barvy a nemůžu se vůbec vyprázdnit. Nemáte některá z vás s tímto zkušenosti? moc děkuju
hrozienko11
17. zář 2010
@lubinka26 no alebo pre kamosku 🙂
pistacie sa mozu,pokial nejes mandle,tak je dobre.ale pistacie su len slane.

@denisa287 ja som z vychodu,ale momentalne som v londyne.kde teraz zijeme a este chvilku budeme :-N

@neelaa skus rascovy caj,pripadne feniklovy.pomaha pri naduvani a bolesti a neskodi vobec 😉
janette4
17. zář 2010
@neelaa prípadne skús ešte sušené slivky.

janette4
17. zář 2010
@lubinka26 ja som si nie moc istá,či sa ti to oplatí.tie bodynká sú s krátkym rukávom.jasné,že otužovať áno,ale nie uprostred zimy v krátkych rukávikoch. :-|
denisa287
17. zář 2010
@kikaku V tomto momente som si aj ja objednala angelsounds aj s gelom cez amazon.co.uk,cena je 20 libier,tak skoro 20 eur,super cena,strasne sa tesim a uz sa neviem dočkat,kedy to vyskušam.A to fakt,tak pocut srdiečko a este aj pohyby dietatka?
minnehaha2005
18. zář 2010
Dobre ranko!
baby, pozrite si tuto super vecicku

http://www.holo-sa.co.za/
alexis13
18. zář 2010
ahojte tehulky..tak uz som konecne doma z egypta bolo supis supis... 😎 😎 😎 budem mat co robit aby som precitala co vsetko ste noveho napisali 😃 😃 😃
inak sa mame dobre babatko posluchalo....teda opalovat na bruchu som sa nemohla lebo ma hned zacalo kopcovat 😉 ale inak poslucha krásne kople každý den 😉
mafynka
18. zář 2010
Ahojte..alexis vitaj doma..tak si sa mala dobre,to som rada..a drobec uz kopcuje,parada
moniciak
18. zář 2010
@alexis13 jooooj musela byt parada my tu mame neskutocnu zimu ale nestazujem sa 😉
moniciak
18. zář 2010
@alexis13 ides teraz niekedy do poradne???
sharlotta
18. zář 2010
Ahojte, chcem sa opytat, lebo sa dost bojim...mam taky biely husty vytok, mavate taky aj vy? Urcite to nie je ziadna infekcia... :-| Nic nesvrbi, nezapacha...
neelaa
18. zář 2010
sharlotta....neměj strach, já mám výtok celé těhu,někdy slabší a někdy hodně silný, pokud tě nic nesvědí a výtok nijak nezapáchá, tak je to normální🙂
a těhulě jak jste na tom s pohybama?? já už miminko krásně cítím🙂
sharlotta
18. zář 2010
@neelaa aj ja mam vytok cely cas, ale nie taky husty... :-| a nie je velmi silny, tak priemerne...
denisa287
18. zář 2010
@alexis13 Ahoj,vitaj doma,to uz tak rychlo ubehlo 12 dní???
mafynka
18. zář 2010
Sharlotka biely husty vytok je v tehu normalny..ja som podla neho vedela,ze som tehu..mam ho doteraz
minnehaha2005
18. zář 2010
@sharlotta ako si na tom? s tym vytokom? ak je toho az moc, moc vela, ja by som sla k lekarovi, kamoska to mala v siednom mesiaci, a musela ist do nemocnice, lebo sa zacala otvarat, ale ona toho mala na vlozke hodne a huste, ale nechcem ta strasit, urcite to nic nieje v tvojom pripade ... biely vytok je znakom zdraveho tehotenstva. Tak sa nic neboj.
sharlotta
18. zář 2010
@minnehaha2005 nie je toho vela....
lubinka26
18. zář 2010
@denisa287 ahoj, ja som novozamcanka 🙂 teda teraz byvam par km od NZ, ale som skoro stale v NZ 🙂

@hrozienko11 preco sa mandle nemaju?
@janette4 dakujem pekne za nazor. uz som to odvolala, lebo som sa opytala aj kamosky a ta mi povedala, ze mi pozicia taketo vecicky. tiez ma februarove dieta a este k tomu chlapca, cize nebude problem ked sa mi narodi dievcatko 🙂

@minnehaha2005 to vyzera supeeeer. to by som mohla spat na bruchuuuu 🙂 to je klasicka nafukovacka?

@sharlotta ak je taky tvarohovy-hrudkovy, mohla by to byt mykoza. ja ju mam teraz, predvcerom som si dala taky krem, co posobi 5 dni, tak uvidim, co bude. nepalilo ma, nesmrdel. ale ak nie je hrudkovity, tak je to ok 😉

lubinka26
18. zář 2010
baby, ja budem mat pozicany tento pristroj. dufam, ze to zaberie. kamoska tvrdi, ze ano 🙂
http://babyplus.cz/