• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lubinka26 jeej,peknucke to je.hned by som brala :slight_smile:
inac,my sme robili nakup detskeho oblecenia a jedna ciapocka,trosicka hrubsia nas stala 10eur :confounded:

@arrett no mozno neskor zacete.hlavne je,aby vam to vyhovovalo.a nie vzdy sa da.
17. zář 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 baba co to predava je tiez z NZ, takze by som ani postovne nemusela platit. len ci tie bodynkam s kratkym rukavom vyuzijem :confounded:
17. zář 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 vyuzijes. tiez mam a si myslim,ze ked budes doma,tak nemusi byt extra naobliekane,ked bude teplo. navyse sa to este prikryje,ak to bude spinkat a staci. aspon moj nazor. tu odporucaju deti otuzovat a niektore mamky to prehanaju,ze len pancusky,ked vonku mrzne :rolling_eyes:
17. zář 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem pekne
@hrozienko11 za nazor . uz som jej napisala :slight_smile:
17. zář 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 neni zac :slight_smile: a vsetko,co sa zachova,bude pre dalsie :grinning:
17. zář 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
alebo pre kamoskyne :slight_smile: ja chcem len jedno dieta lebo moj priatel ma 2 deti a ja to beriem tak, ze kedykolvek sa mozu ocitnut u nas a neviem, ci by som sa zvladla postarat o viac deti. a mala ma len 6 rockov :wink:
17. zář 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arrett hej na bruchu..jednu nohu skrcim a tak spim..na chrbte ked som,tak ma po 5minutch desne bolia krize..na boku tiez nie bohvieco
17. zář 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
velmi mi chutia pistacie. myslite, ze su ok? ja viem, vsetko sa moze, ale s mierou, ale ja mieru pri pistaciach nepoznam :frowning2:
17. zář 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 to som počula aj ja,takze fakt to moze byt pravda??
17. zář 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My tiez vela nesexujeme :pensive: Prve tri mesiace sme nemohli,lebo som uzivala hormon na udrzanie tehotenstva a lekar neodporučal,kedze som prve potratila a teraz nejako mi nie je do chuti, ach tie hormony :grinning: Ale manzel je velmi zlaty a trpezlivy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 Ty si Novozámčanka?
17. zář 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer těhulky, můžete mi prosím poradit? asi už 3 hodiny mě šíleně bolí břicho jako kdybych měla mít šílený průjem, padají ze mě ale jen maličké bobečky divné barvy a nemůžu se vůbec vyprázdnit. Nemáte některá z vás s tímto zkušenosti? moc děkuju
17. zář 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no alebo pre kamosku :slight_smile:
pistacie sa mozu,pokial nejes mandle,tak je dobre.ale pistacie su len slane.

@denisa287 ja som z vychodu,ale momentalne som v londyne.kde teraz zijeme a este chvilku budeme :sweat_smile:

@neelaa skus rascovy caj,pripadne feniklovy.pomaha pri naduvani a bolesti a neskodi vobec :wink:
17. zář 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa prípadne skús ešte sušené slivky.

17. zář 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja som si nie moc istá,či sa ti to oplatí.tie bodynká sú s krátkym rukávom.jasné,že otužovať áno,ale nie uprostred zimy v krátkych rukávikoch. :unamused:
17. zář 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku V tomto momente som si aj ja objednala angelsounds aj s gelom cez amazon.co.uk,cena je 20 libier,tak skoro 20 eur,super cena,strasne sa tesim a uz sa neviem dočkat,kedy to vyskušam.A to fakt,tak pocut srdiečko a este aj pohyby dietatka?
17. zář 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!
baby, pozrite si tuto super vecicku

http://www.holo-sa.co.za/
18. zář 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky..tak uz som konecne doma z egypta bolo supis supis... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: budem mat co robit aby som precitala co vsetko ste noveho napisali :grinning: :grinning: :grinning:
inak sa mame dobre babatko posluchalo....teda opalovat na bruchu som sa nemohla lebo ma hned zacalo kopcovat :wink: ale inak poslucha krásne kople každý den :wink:
18. zář 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte..alexis vitaj doma..tak si sa mala dobre,to som rada..a drobec uz kopcuje,parada
18. zář 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 jooooj musela byt parada my tu mame neskutocnu zimu ale nestazujem sa :wink:
18. zář 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ides teraz niekedy do poradne???
18. zář 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, chcem sa opytat, lebo sa dost bojim...mam taky biely husty vytok, mavate taky aj vy? Urcite to nie je ziadna infekcia... :unamused: Nic nesvrbi, nezapacha...
18. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharlotta....neměj strach, já mám výtok celé těhu,někdy slabší a někdy hodně silný, pokud tě nic nesvědí a výtok nijak nezapáchá, tak je to normální:slight_smile:
a těhulě jak jste na tom s pohybama?? já už miminko krásně cítím:slight_smile:
18. zář 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa aj ja mam vytok cely cas, ale nie taky husty... :unamused: a nie je velmi silny, tak priemerne...
18. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Ahoj,vitaj doma,to uz tak rychlo ubehlo 12 dní???
18. zář 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sharlotka biely husty vytok je v tehu normalny..ja som podla neho vedela,ze som tehu..mam ho doteraz
18. zář 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ako si na tom? s tym vytokom? ak je toho az moc, moc vela, ja by som sla k lekarovi, kamoska to mala v siednom mesiaci, a musela ist do nemocnice, lebo sa zacala otvarat, ale ona toho mala na vlozke hodne a huste, ale nechcem ta strasit, urcite to nic nieje v tvojom pripade ... biely vytok je znakom zdraveho tehotenstva. Tak sa nic neboj.
18. zář 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 nie je toho vela....
18. zář 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 ahoj, ja som novozamcanka :slight_smile: teda teraz byvam par km od NZ, ale som skoro stale v NZ :slight_smile:

@hrozienko11 preco sa mandle nemaju?
@janette4 dakujem pekne za nazor. uz som to odvolala, lebo som sa opytala aj kamosky a ta mi povedala, ze mi pozicia taketo vecicky. tiez ma februarove dieta a este k tomu chlapca, cize nebude problem ked sa mi narodi dievcatko :slight_smile:

@minnehaha2005 to vyzera supeeeer. to by som mohla spat na bruchuuuu :slight_smile: to je klasicka nafukovacka?

@sharlotta ak je taky tvarohovy-hrudkovy, mohla by to byt mykoza. ja ju mam teraz, predvcerom som si dala taky krem, co posobi 5 dni, tak uvidim, co bude. nepalilo ma, nesmrdel. ale ak nie je hrudkovity, tak je to ok :wink:

18. zář 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ja budem mat pozicany tento pristroj. dufam, ze to zaberie. kamoska tvrdi, ze ano :slight_smile:
http://babyplus.cz/
18. zář 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek