• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ja este ziadne pohyby necitim :frowning2:
18. zář 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 - tak vitaj doma. Určite ste si výborne oddýchli. :slight_smile:
18. zář 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Ja som tiez z Nz z Vajanského,len teraz uz stvrty rok zijem v Uk . Tiez citim len slabulinké pohyby a to som v 20tyzdni,takze este to je normalne,ze v 18tom necitiš.
18. zář 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 no my sme sa pred dvomi rokmi prestahovali do Palarikova :slight_smile: ale vyrastala som na Cyrilometodskej, takze uz chapem, preco ta nepoznam ani z videnia :slight_smile: aj manzel je z NZ? tiez mi nie je povedomy.
budes rodit v UK?
ja viem, ale uz by som taaak chcela :sweat_smile:
18. zář 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Manzel je z Dvorou.Ano budem rodit tu,lebo chceme byt spolu ako rodina.Nechcem byt bez manzela doma na svk s dietatkom.Moje 4 kamaratky tu rodili a nestazovali sa a nemali ziadne problemy.Dufam,ze to tak bude aj u mna.
18. zář 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Z Palarikova som mala 4spoluziačky a aj kadernička sa mi tam prestahovala
18. zář 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 kadernicka denisa? tiez k nej chodim :grinning:
18. zář 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 jéééjda,ano aj ja chodim k nej.Je to manzelova rodina.Uz davnejsie k nej chodim pár rokov,aj svadobny uces mi ona robila.Chodievas k nej domov,alebo k Bonoze?
18. zář 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 heej, rodina? to viem, ze je ona z Dvorov :slight_smile: ak si dobre pamatam, tiez chcu babatko, ze?
tiez k nej chodievam roky, najprv do Fuboru a teraz do bonozy :slight_smile:
18. zář 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach bolia ma cele usta a vobec neviem z coho je to zrejme bolest zuba ale nikde nemam kaz ved som bola pred mesiacom u zubarky a ani som si ziaden nenasla... ktovie co to je ale asi zub mudrosti co mi prave rastie nemate niekto skusenosti ci to moze tak nenormalne boliet??? :confused:
18. zář 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak to som rada, potom to nie je vazne, oddychuj a odpocivaj
18. zář 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 jasne...je to super...ale kym ti to pride, uz ho asi budes aj citit...teda uz by si mala citit pohyby v brusku...je to dobre hlavne na zaciatku....ale urcite vyuzijes aj teraz, my pocuvame skoro stale :slight_smile:
18. zář 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak mne obidva vytrhla zubárka v 15tyzdni tehu
18. zář 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak mna bolia usta stale, hlavne dasna, ale to je v tehotenstve normalne...
18. zář 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 a pouzivas na to nejaku zubnu pastu???
18. zář 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 No teraz som s nou uz dlhsie nebola,odkedy som tu v Uk,myslim naposledy asi tak pred rokom.Boli sme ich pozriet v ich novom dome,je nadherny.Ano aj oni chcu babatko,chuda potratila v auguste ,potom ja v novembri minuleho roku. :frowning2: Len neviem,ci sa im este nepostastilo odvtedy.Teraz sa Denise moze stikutat,ju spominame. :sweat_smile:
18. zář 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 fuuu, tak to bol zly rok teda :frowning2: no neviem ti ani ja povedat, naposledy som bola u nej niekedy v lete :slight_smile: tak ju uz nechajem, pomaly to zacne vyzerat ako ohovaranie :sweat_smile:
@moniciak vobec netusim, co to moze byt :unamused:
18. zář 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Tak tak ,tak ju nechajme :dizzy_face: ,ale dufam,ze v oktobri sa mi k nej podari zajst.Ja som teraz chora,tak sme s manzelom doma a hrame flipera :grinning:
18. zář 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku No malo by mi to prist v pondelok,tak som velmi zvedava,ako to funguje :slight_smile:
18. zář 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak az 4.oktobra :frowning2:
vidis to som sa chcela opýtat ak chcem ist na sono staci ak poziadam doktora? ze by som chcela vediet pohlavie ci uz lepsie nevidno?
19. zář 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca jj oddýchli sme si ale bolo mi aj dlho 11 dni :wink: v pondelok mi začina skola taaaaak sa netesím :frowning2: idem dnes na nejake nakupy lebo rifle a nohavice mi dost tlacia na brusko tak kupim nieco s gumov alebo tehu rifle :wink:
19. zář 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 to nepockas 2 tyzdne??? :grinning:
19. zář 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ale mne 4.sono nebude robit lebo robili mi teraz v 20.týždni teraz je tusim najblizsie sono v 30 nie? tak ho chcem poprosit ci sa nekukne na babatko ci je ok tak neviem ci je to normalne a dovoli alebo nem...... :slight_smile: a spominal mi ze sa pojdem objednat na ten cukrovkovy test fuuuuuuj
19. zář 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 mandle obsahuju kyanid v malickom mnozstve a preto by sa malo jest len 5mandli denne :unamused: a to ja ich zboznujem

ahojte,my sme vcera kociare boli obzerat.mozno nakoniec kupime len dvojkombinaciu,bez vanicky. ale netusim,ci je dobre kupit tmavy kociar,ked budem v lete vela kocikovat. mame na vyber,bud jeansovu alebo pieskovu farbu.
19. zář 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, tak od dnes este 150 dni :slight_smile: uz sa neviem dockat
19. zář 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 aha, to som nevedela. dakujem za upozornenie :slight_smile:

@cinamon7 dobre ranko :slight_smile: no ja som na tom podobne, tiez sa toho neviem dockat a pri tom mi vsetky kamosky maminy hovoria, ze si tehotenstvo strasne uzivali a ze by vydrzali aj dlhsie. mozno je to tym, ze este necitim pohyby.
19. zář 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 neni zac :slight_smile:
inac,ja tiez este necitim pohyby. len ma obcas male kopne do kosti,to aby som vedela,ze tam je :sweat_smile:

@cinamon7 sa to pomalicky krati.
19. zář 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky,tak ja hlasim prve kilo navyse..juj tak sa tesim,konecne som nieco nabrala aj ja..
19. zář 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 fuu, tak ty citis aspon nieco :slight_smile: podla mna este necitim preto, lebo som vela pribrala :frowning2:

@mafynka gratulujeeem :slight_smile: dam ti aj z mojich, ked chces :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tesim sa s tebou,ze vaha konecne rastie.

@lubinka26 no niekedy si nie som ista,ci je to male.

si pripadam velmi nezodpovedna. vobec si nekontrolujem vahu,ani nerobim fotky bruska a ani sa nenatieram :fearful: som hrozne leniva v tychto veciach :confused:
19. zář 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek