• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@hrozienko11 ja sa vazim len na poradniach lebo musim :grinning: ale za to sa fotim kazdy zacinajuci tyzden od 13tt a len jeden som vynechala, ked som bola na dovolenke :D
19. zář 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no ja neviem... mne robi ultrazvuk stale...
19. zář 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no mna odvazili len pri prvom objednani,co bolo este koncom jula. odvtedy nic a doma mam pritom vahu. by som si mala dat zavazok a cosi s tym spravit,lebo vy tu mate tolko fotiek a mne sa taaak nechce :grinning:
19. zář 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 ani ja nemam este ziadnu fotku s bruskom..ta moja tehu kamoska ma minule videla na nakupoch..tak sa cudovala,ze uz mam brucho a hned reakcia,ze isto nie je daco v poriadku ked mam take velke brusko,ze to moc skoro aby bolo daco vidiet..ale nech len pekne rastie..ozaj uz ste si merali obvod bruska?
19. zář 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ona nie je normalna, ze?
ja som si nemerala a ani sa nechystam. vsak odpadnem :grinning:
19. zář 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no asi nie je..keby som dala na jej rady,tak doteraz asi chodim napasovana v povodnych rifliach..tehu gate uz nosim asi 3tyzdne..ja uz predsa nic nezapnem od 12tt..a taka stiahnuta ako ona nechcem chodit..inak som kukala vecicky co mam..56ky uz kupovat nejdem,to uz mam asi dost..aj 62mam nieco,ale este daco malo dokupim..minule som kupila68 body a svetrik..do akej velkosti sa chystate kupovat? Tento mesiac sa asi zameriam na plienky a teplu ciapku..mozno aj vanicku,videla som peknu za 8euro..
19. zář 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mafynka..já už mám teda taky pěkně velké bříško,už to na mě každý pozná a taky mě občas potká nějaký ten blb, který řekne: teeda to máš už takový břicho joo? no ještě aby ne,když sem v 5 měsíci aspoň vím, že tam miminko je:slight_smile:
19. zář 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz som pisala, ze som pribrala 14 kg tak si viete predstavit.... :unamused:
ja skoro vsetko dostanem od kamosiek. zatial mam len monitor dychu a vanicku kupila minule mama na robenie calamady :grinning: ale toto budem riesit az ked sa dozviem pohlavie. a nakupovat pojdem asi do madarska. zevraj tam vsetko vyjde lacnejsie. kocik budem kupovat spod ruky.
19. zář 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja sice este nosim normalne nohavice,ale len preto,ze su elasticke a nevadia mi.no uz mam tehu kupene.kedze u nas sa do prace rifle nenosia.
ta baba musi byt vadna.ved treba mysliet na male a nie na to,aby to nebolo vidno :confused:

@lubinka26 my mame aj troska vacsie cisla.ale musim spisat,kolko coho mam a potom dokupim.hlavne nejaky svetrik a hrubu ciapocku.a este do nemocnice nic nemam.plus kociar treba,vanicku a kozmetiku a plienky.dalej ma nic nenapada.jaaj,este postielku :sweat_smile: a potom sa uvidi co dalej.hracky mam uz nakupene :slight_smile:
19. zář 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
My chodime do madarska stale..bola som aj v budapesti v tom centre s vecickami..no ratala som ratala ale uz ani kurz nie je moc dobry
19. zář 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka kamoska mi odporucila nejake nakupne stredisko auchan sa to tusim vola. tak neviem. bola som pred dvomi tyzdnami v polsku a aj tam mali kopu veci a aj dost lacne. no a vtedy ma kamoska upozornila, ze v madarsku ma to vyjde tak isto a nie je to tak daleko. tak neviem.
19. zář 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ake farby mate teraz nakupene alebo ste podostavali? a co hovorite na biele oblecenie?
19. zář 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 ja som pri prvom kým som nevedela,čo to bude,kupovala biele,žlté,béžové,prípadne do zelena.to sú také neutrálne farby,ktoré môžte dať chlapcovi aj dievčatku.a do pôrodnice som si brala čisto bielu sadu,bol v tom jak bábika.
19. zář 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jěště když jsem nevěděla co to bude, jsem kupovala neutrální barvy (žlutou, bežovou, bílou) teď mám pro prcka hodně modré a barevné věcičky:slight_smile:
19. zář 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam kupene do porodnice bielu supravu..56ky mam vacsinou biele..dupacky mam oranzove,zelene aj modre..aj zlte aj bezove mam vecicky..a posledne co sa mi pacilo slabulinko zelene body..ciapocky mam jednu modru a jednu zelenkavu..
19. zář 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
těhule a už máte vybraný kočárek? já už ho mám i koupený, protože mi bylo řečeno v obchodě, že jich je málo
19. zář 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa aky mas? Ja som rozhodnuta pre tako warrior2010,.akurat farba,ktoru som chcela sa mi nazivo nepaci
19. zář 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, co si myslite o koliske? do kedy v nej moze babo spinkat?
19. zář 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som rada,ze to mate farebne,lebo som dostala dost farebnych veci. tiez uvazujem nad bielou do porodnice.
tu maju hlavne bielu,hnedu,ruzovu a modru. taka oranzova by sa mi tiez pacila,ale nie je tu.

@neelaa my sme vcera obzerali a asi vezmeme z mothercare xcursion.len neviem,ci svetlu farbu alebo jeansovu. nebude v lete prilis palit na tmavu farbu?
19. zář 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 toho sa aj ja bojim,ze v tmavej sa mi upecie
19. zář 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 vsade maju pisane,ze tak do 6. mesiaca

@mafynka tak nie som sama,co ma tie obavy :confused: niektore tmave sa mi viac pacia ako tie svetle.
19. zář 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mafynka...já mám atlantic 2010 modrý
19. zář 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 mne sa paci aj cierny s bielymi vzormi..ale leta v nom sa obavam
19. zář 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
podívejte se do mého fotoblogu http://www.modrykonik.cz/fotoblog/neelaa/
19. zář 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no my mame na vyber len dve farby z toho modelu,co sa nam paci. dzinsova albo pieskova. pieskova ale nie je az taka zaujimava.

@neelaa peknucky mate :slight_smile: taka svieza farba
19. zář 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa mne sa velmi paci :slight_smile: ked budem mat chlapca, tak aj ja chcem taku farbu :dizzy_face: kolko stal?

@hrozienko11 a to je aky? daj link alebo foto
aj
@mafynka daj link :slight_smile:
19. zář 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 a nie su ine farby len tieto dve? lebo ta bleda je pekna, ale to budes mat stale spinave a budes musiet casto prat. zasa ten tmavy... no neviem, ako to bude v lete. :unamused:
19. zář 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby tak Vy už takto nakupujete? Ja este vobec nič.
19. zář 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 len tieto dve. ta dzinsova je nazivo velmi pekna ale ta svetla az tak nie. nevadilo by mi caste pranie. uvidime,este chvilku pockame a potom sa rozhodneme. musime vyberat tak,aby sa dobre skladal
19. zář 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek