TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
pattie
2. čer 2010
Ahoj, zdravím všechny čerstvé těhulky, taky se hlásím, u nás to zatím vypadá na 6. února. Ale raději nechci nic zakřiknout, je to strašně brzy.... 😃 My už máme doma holčička, a ta pořád jen opakuje "mimi, mimi" Tak hlavně aby jí to nadšení vydrželo 😃
lotysek
2. čer 2010
Kirkee a Pattie vítejte.
U nás teď taky frčí mimi, ale malá ještě netuší která bije. Uvidíme jak se bude chovat až bude mimi doma.
el 267: mě taky dělala doktorka ultrazvuk pokaždé. Už se těším na první fotečku. Tedy hlavně nic nezakřiknout. 😉
imzadi
3. čer 2010
jeee, vy ste se vcera pekne rozjeli🙂 vitam nove prichozi, me bylo vcera tak blbe, ze jsem nebyla schopna ani udelat veceri natoz zapnout pocitac :-S bojuji s nevolnostmi docela dost a bricho me poboliva defakto neustale, dnes jsem si ale zopakovala test a ta druha carka se objevila ihned a je to takovy tloustik ze me to az pobavilo:)

no a nam dle cinskeho kalendare vychazi holcicka...anicka 🙂
janette4
3. čer 2010
Dobré ránko,tehulky.no u nás je to podľa toho čínskeho kalendára tak na 50/50.Malého sme spravili na moju 30ku,asi 5min.po polnoci,tak teraz neviem,či mám pozerať 29r.alebo 30r :-| .ak 30,tak nm vychádza dievčatko,keď 29,tak chlapček.tak sa necháme prekvapiť.ale známy,čo o tom vedie,si myslia,že čakám dievčatko.

mne je dnes akosi podozrivo dobre.aj včera.
myisiska1autor
3. čer 2010
@janette4 tak to jsme na tom velice podobně. My se kolem ovulace snažili 2x a jednou mi bylo 24 a jednou 25
janette4
3. čer 2010
myisiska 😃 😃 😃
espanolka
3. čer 2010
Ahojky, našla jsem na testu dvě čárky 24.5., den před mými 25 narozeninami 🙂) Jsem z Karlových Varů a těšíme se na první miminko. Zítra 4.6. jdu na kontrolu, tak snad bude vše v pořádku. V prosinci jsem prodělala potrat, tak mám hrozný strach 😞(
espanolka
3. čer 2010
Podle internetu mi vychází termín konec ledna - začátek února, tak uvidíme 🙂)
imzadi
3. čer 2010
vitam espanolku 🙂 a drzime palce...koukam 25, pekna mladice🙂 kolik vam vlastne je? me 28 😉
espanolka
3. čer 2010
😉 Děkuji 🙂
janette4
3. čer 2010
Mne 30 :-p s kirkee sme tu tuším najstaršie...zatiaľ 😃
mimina321
3. čer 2010
kočky tak ja sa možno pridám x-)
no asi budem najstaršia mám31
mimina321
3. čer 2010
espanolka ty si 25.5 :-o sme narodené rovnaký deň
espanolka
3. čer 2010
mimina321: tak dodatečně přeji vše nej 🙂
mimina321
3. čer 2010
@espanolka aj tebe :-x
espanolka
3. čer 2010
díky 🙂
Už jste pokukovali po kočárkách?
janette4
3. čer 2010
my máme síce kočík po malom,klasiku 4kombináciu,ale chceli by sme ho predať a kúpiť niečo skladnejšie do auta.tento je moja srdcovka:
http://www.vasekociky.sk/vasekociky/eshop/1-1-D...
imzadi
3. čer 2010
@janette4 no tak ten je fakt super🙂 ja si takoveto veci jeste zakazuju...vitam mimino321 😉
bruffinka
3. čer 2010
Ahoj holky pridam..chtela sem se zeptat jestli uz mate nevolnosti?jsem v 6 tydnu a dneska sem nemohla ani vilizt z postele😞
lotysek
3. čer 2010
Ahoj holky, vítám nově příchozí.
imzadi mě je 29.
My jsme kočárek trošku řešili. Nevím jestli koupit sourozenecký kočárek.
Holky co budete mít mimča brzy po sobě nepřemýšlíte o něm taky?
imzadi
3. čer 2010
teda nam se to tady rozrusta🙂 super..

@bruffinka ja mam uz tyden a je to peklo, momentalne ziju na merunkach🙂 nic jineho nedavam...tesim se na vikend jak na smilovani, prospim ho:)
espanolka
3. čer 2010
Kočárek Camarelo se líbí manželovi. Já se zamilovala do Casualplay s4 reverse. Taky se mi celkem líbí Firkon Verano. Cena je velmi dobrá.
K nevolnostem - také mám často žaludek jak na vodě a nejen ráno, často i po celý den.
bruffinka
3. čer 2010
@imzadi..a ty si v kolikatym tydnu...bo myslis tyden po oplodneni..?ja mam nastaesti pracovni dobu jakou si urcim takze dneska polezim v posteli celej den
janeczka
3. čer 2010
Ahoj holky, všem co už to mají potvrzené gratuluji!

Chtěla jsem jít taky dnes k doktorce, ale pak jsem se rozhodla, že půjdu až příští chtěla bych už vidět srdíčko.

Ještě jsem se chtěla zeptat jestli z Vás někdo kojí?

Mě je 23

u nás ten čínský kalendář nefumgoval, vycházela nám holka a máme Šimonka a myslela jsem si to celou dobu, že to bude kluk a teď vychází chlapec a já si myslím, že to bude holka.

a zkoušeli jste tohle http://www.jasanek.webpark.cz/plzak.html
imzadi
3. čer 2010
@bruffinka dle kalkulacky jsem 5+4, kontrola me ceka az pristi ctvrtek🙂

@espanolka take pekny kocarek, ja jsem ale pro 4 kolku, takovou tu co ma predni kola bliz u sebe 😉
espanolka
3. čer 2010
@imzadi ten Firkon je čtyřkolka 🙂)
Já jdu v sobotu do 6 týdne....
alienocka
3. čer 2010
Ahojte!! Tak sa to tu pekne rozrasta!!! Ja mam 28 rokov a kociky uz tiez obkukavam aj na ulici aj na nete!Mam asi styroch favoritov a je dost tazke vybrat si. Ale este mame cas, do februara to urcite stihneme 😃
imzadi
3. čer 2010
holky jak je to vlastne s jidlem? je neco, co by tehotna mela zacit jist? priklad, ja vubec nejim mlecne vyrobky a dnes pritel vyrukoval s tim, ze kvuli vapniku mam zacit jist aspon jogurty, ale to ja nedam🙂 zatim beru vitaminy calibrum pro 1.trimestr ale jinak nic...co radite?
espanolka
3. čer 2010
@imzadi určitě hodně ovoce, zeleniny 🙂 a mléčné výrobky. Já si dávám každý den Pribiňák 🙂 a beru Femibion...

Začni psát odpověď...

Odešli