• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Ahoj, zdravím všechny čerstvé těhulky, taky se hlásím, u nás to zatím vypadá na 6. února. Ale raději nechci nic zakřiknout, je to strašně brzy.... :grinning: My už máme doma holčička, a ta pořád jen opakuje "mimi, mimi" Tak hlavně aby jí to nadšení vydrželo :grinning:
2. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kirkee a Pattie vítejte.
U nás teď taky frčí mimi, ale malá ještě netuší která bije. Uvidíme jak se bude chovat až bude mimi doma.
el 267: mě taky dělala doktorka ultrazvuk pokaždé. Už se těším na první fotečku. Tedy hlavně nic nezakřiknout. :wink:
2. čer 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, vy ste se vcera pekne rozjeli:slight_smile: vitam nove prichozi, me bylo vcera tak blbe, ze jsem nebyla schopna ani udelat veceri natoz zapnout pocitac :confounded: bojuji s nevolnostmi docela dost a bricho me poboliva defakto neustale, dnes jsem si ale zopakovala test a ta druha carka se objevila ihned a je to takovy tloustik ze me to az pobavilo:slight_smile:

no a nam dle cinskeho kalendare vychazi holcicka...anicka :slight_smile:
3. čer 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tehulky.no u nás je to podľa toho čínskeho kalendára tak na 50/50.Malého sme spravili na moju 30ku,asi 5min.po polnoci,tak teraz neviem,či mám pozerať 29r.alebo 30r :unamused: .ak 30,tak nm vychádza dievčatko,keď 29,tak chlapček.tak sa necháme prekvapiť.ale známy,čo o tom vedie,si myslia,že čakám dievčatko.

mne je dnes akosi podozrivo dobre.aj včera.
3. čer 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janette4 tak to jsme na tom velice podobně. My se kolem ovulace snažili 2x a jednou mi bylo 24 a jednou 25
3. čer 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
myisiska :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, našla jsem na testu dvě čárky 24.5., den před mými 25 narozeninami :slight_smile:) Jsem z Karlových Varů a těšíme se na první miminko. Zítra 4.6. jdu na kontrolu, tak snad bude vše v pořádku. V prosinci jsem prodělala potrat, tak mám hrozný strach :frowning2:(
3. čer 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle internetu mi vychází termín konec ledna - začátek února, tak uvidíme :slight_smile:)
3. čer 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
vitam espanolku :slight_smile: a drzime palce...koukam 25, pekna mladice:slight_smile: kolik vam vlastne je? me 28 :wink:
3. čer 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Děkuji :slight_smile:
3. čer 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: s kirkee sme tu tuším najstaršie...zatiaľ :grinning:
3. čer 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky tak ja sa možno pridám :dizzy_face:
no asi budem najstaršia mám31
3. čer 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
espanolka ty si 25.5 :astonished: sme narodené rovnaký deň
3. čer 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimina321: tak dodatečně přeji vše nej :slight_smile:
3. čer 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. čer 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky :slight_smile:
Už jste pokukovali po kočárkách?
3. čer 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme síce kočík po malom,klasiku 4kombináciu,ale chceli by sme ho predať a kúpiť niečo skladnejšie do auta.tento je moja srdcovka:
http://www.vasekociky.sk/vasekociky/eshop/1-1-Detske-kociky/79-3-CAMARELO
3. čer 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 no tak ten je fakt super:slight_smile: ja si takoveto veci jeste zakazuju...vitam mimino321 :wink:
3. čer 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky pridam..chtela sem se zeptat jestli uz mate nevolnosti?jsem v 6 tydnu a dneska sem nemohla ani vilizt z postele:frowning2:
3. čer 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vítám nově příchozí.
imzadi mě je 29.
My jsme kočárek trošku řešili. Nevím jestli koupit sourozenecký kočárek.
Holky co budete mít mimča brzy po sobě nepřemýšlíte o něm taky?
3. čer 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda nam se to tady rozrusta:slight_smile: super..

@bruffinka ja mam uz tyden a je to peklo, momentalne ziju na merunkach:slight_smile: nic jineho nedavam...tesim se na vikend jak na smilovani, prospim ho:slight_smile:
3. čer 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočárek Camarelo se líbí manželovi. Já se zamilovala do Casualplay s4 reverse. Taky se mi celkem líbí Firkon Verano. Cena je velmi dobrá.
K nevolnostem - také mám často žaludek jak na vodě a nejen ráno, často i po celý den.
3. čer 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi..a ty si v kolikatym tydnu...bo myslis tyden po oplodneni..?ja mam nastaesti pracovni dobu jakou si urcim takze dneska polezim v posteli celej den
3. čer 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všem co už to mají potvrzené gratuluji!

Chtěla jsem jít taky dnes k doktorce, ale pak jsem se rozhodla, že půjdu až příští chtěla bych už vidět srdíčko.

Ještě jsem se chtěla zeptat jestli z Vás někdo kojí?

Mě je 23

u nás ten čínský kalendář nefumgoval, vycházela nám holka a máme Šimonka a myslela jsem si to celou dobu, že to bude kluk a teď vychází chlapec a já si myslím, že to bude holka.

a zkoušeli jste tohle http://www.jasanek.webpark.cz/plzak.html
3. čer 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bruffinka dle kalkulacky jsem 5+4, kontrola me ceka az pristi ctvrtek:slight_smile:

@espanolka take pekny kocarek, ja jsem ale pro 4 kolku, takovou tu co ma predni kola bliz u sebe :wink:
3. čer 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi ten Firkon je čtyřkolka :slight_smile:)
Já jdu v sobotu do 6 týdne....
3. čer 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!! Tak sa to tu pekne rozrasta!!! Ja mam 28 rokov a kociky uz tiez obkukavam aj na ulici aj na nete!Mam asi styroch favoritov a je dost tazke vybrat si. Ale este mame cas, do februara to urcite stihneme :grinning:
3. čer 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak je to vlastne s jidlem? je neco, co by tehotna mela zacit jist? priklad, ja vubec nejim mlecne vyrobky a dnes pritel vyrukoval s tim, ze kvuli vapniku mam zacit jist aspon jogurty, ale to ja nedam:slight_smile: zatim beru vitaminy calibrum pro 1.trimestr ale jinak nic...co radite?
3. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi určitě hodně ovoce, zeleniny :slight_smile: a mléčné výrobky. Já si dávám každý den Pribiňák :slight_smile: a beru Femibion...
3. čer 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek