• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
leginca: vitej, tak to mas krasny valentynsky darecek :slight_smile:
18. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca: ahojky, tak moc gratuluju :slight_smile:
18. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takže asi tak: pokud máte chuť, tak si dejte cokoliv, ale všechno s mírou....ne? Aspoň tak to chápu já. Dřív se o takových věcech rozhodně nemluvilo a jaký jsme krásný a zdravý :wink:
18. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myisiska1 uplne s tebou suhlasim :slight_smile:
18. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, ďakujem za privítanie.
Bude to naše druhé dieťatko, máme doma 6-ročného syna.
Najbližšiu kontrolu u dr. mám dohodntutú na 13. 7. - pôjdem na prvé sono a odbery - to budem asi v 10 týždni - tak som zvedavá.

Ja som prvé tehu mala úplne bezproblémové, bez akýchkoľvek ťažkostí a toto druhé sa tiež javí rovnako. Jediným príznakom sú zväčšujúce sa prsia.

O týždeň ideme na dovolenku do Grécka - tak sa už veľmi veľmi teším. :slight_smile:
18. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se tu pekne rozrusdtame to mam eradost ja akotay prisla z nakupu a delam si o bidek uz mama hlad zacina mi smrdet cerstve maso jako predtim :grinning:
18. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Holky, s temi jatry vubec nejde o to, jak jsou nebo nejsou uvarena, ale o to, ze obsahuji vitamin A retinol a ten poskozuje plod. Takze tak.
18. čer 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jeste dotaz, boli vas brisko? Me treba vcera docela dost, tak jsem si rikala, jo, dobry, neco se deje... ale dneska nic, tak panikarim, jestli je vsechno ok. Jak jste na tom vy??
18. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova ano, vitamin a poskodzuje plod len vo vyssej davke, inak je neskodny. takze s mierou sa moze.
18. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova: taky jsem se chtěla pozeptat několikrát za den mě pobolívá v podbřišku, jak před MS, mělo by to být normální, snad :confused:
18. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova mna raz boli raz ma neboli. napriklad jeden den ma bolelo minimalne, ale dnes ma dot pobolieva a picha.
18. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mam take, strida se to + dnes se pridala i zada:(
18. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a píchání jakoby v konečníku je taky normální?
18. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
imzadi jsme na to m podo ben takymne boli zada u prni mne paji bolela hlava a palelazaha :angry:
tak sme se napapaly a pujdem se natahnout ted jeste poklidim abych zi tra mnela klid :grinning:
18. čer 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@damaska a si tehotna ci nie???
18. čer 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak: jj, 4. týden
18. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si zmen profil:slight_smile: a uz ti ho doktor videl aj na ultrazvuku??? ja mam ist dnes predtym len krvne testy a trosku mam z toho obavy ci je vsetko ako ma byt...
18. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj, děkuju, doktor ho na ultrazvuku viděl, ale ještě se čeká na srdeční akci za 14 dní
18. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Tak to jo, me dneska treba pupik neboli, ale vcera celkem dost... tak jsem rada, ze to mate taky tak... tak snad je zatim vse ok.
18. čer 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlastně neznám ještě termín porodu, tak neva, když zůstanu tak?
18. čer 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
o to nejde ale potesi ta to ked budes mat vycapene ze caka babätko uvidis:slight_smile:
18. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@damaska Jasne, jen si to nech takhle, ja si profil taky hned tak jeste menit nebudu!!
18. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca Tak já právě doufám, že to druhý těhu bude o dost lepší. První jsem prozvracela úplně celý, žádný první trimestr. V práci jsem s tím taky musela vyrukovat dost brzy, protože jak jsem pořád běhala přes celou kancelář na WCko, tak to každýmu bylo jasný. Jednou jsem to nestihla, na sedm bab jsme měli jen jeden záchod a byla fronta, tak jsemmusela jít na chlapi do umyvadla a hned pak jsem to řekla šéfovi

Já si teda profil změním, až mi to potrvdí doktor, doam to taky ještě říkat asi nebudeme, teprve až budu mít průkajdu:slight_smile:

Jak s eněkdo ptal na ultrazvuk ve 12tt, tak mě dělal oba způsoby vnitřní i vnější. Ale mám nadváhu, takže ten vnitřní dělal, že viděl mimčo líp
18. čer 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
damaska a leginca, vitajte a blahozelam vam :slight_smile: mna brucho nebolieva, skor krize ako pred kramami, ale aj to iba obcas... vobec sa necitim, ze by som bola tehotna.... akurat chodim casto cikat :slight_smile:
Těch 14 dní ještě vydržím, a pak se budu z toho radovat.
Pro dnešek se loučím, musím pro skoromanžílka do práce. Přeju všem krásný víkend. :wink:
@bambulka0406 ani ty??? mna kusok boli pravy vajecnik ale teraz uz skoro vobec a niekedy sa mi zdvihne zaludok inakNIC
18. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak myslim si ze to vsetko pride, aj ked bola by som rada keby sa mi neprijemne tehotenske priznaky vyhli.... poznam aj take mamicky :slight_smile: zatial je vsak skoro... aby som celu dovolenku nestravila nad zachodovou misou :slight_smile:
18. čer 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 a v ktorom tt si??? uz mas aj ultrazvuk???
18. čer 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
predpokladam ze vo 4tt a zajtra idem k lekarovi, tak neviem ci nieco uvidi. podla posledneho menzesu by to mal byt uz 6 tt, ale predpokladam, ze ovulaciu som mala na 27DC, ale tazko povedat, kedze teplotu som si zacala merat len tento cyklus
18. čer 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 boze ja sa strasne bojim ultrazvukuuuuuu :unamused:
18. čer 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek