• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@denisa287 vyssie som pisala, ze este nic nemam a ani nekupujem :slight_smile: mam len pozicany monitor dychu :wink:
19. zář 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Aha,len som čitala kočky co teraz písali,ze maju uz aj kočik,aj oblečko pre drobcov.Ja zacnem az niekedy v januari asi :sweat_smile: .Zatial co mám tak to je rozpravkova knižka :grinning: a dufam,ze zajtra mi pride angelsound,ale to je skor pre mna ako pre babatko,aby som ho pocula a citila cez ten pristroj.
19. zář 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 ja len obzeram. kociar pozerame teraz,lebo potom asi nebudem vladat. a vela veci sme dostali,to co sme doma kupili,tak to preto,lebo tam pojdeme az po porode znova a niektore veci som chcela z domu mat. tu som vcera kupila len jedno tricko s dlhym rukavom a jedny body,lebo to bolo v akcii.inac,este ani pre seba nemam,kedze este v poho nosim normalne veci :grinning:
19. zář 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 Ja ani neviem,ci nieco podostavam,kedze nezijeme doma a zalezi aj od pohlavia,tu co mám kamaratky,tak maju dievčatka. No v oktobri ak sa podari tak chceme ist domov a mozno aj mna zachváti nakupna horucka,manzel aj vravel,ze aspon kočik by sme mohli kupit a potom by nám ho naši poslali zo slovenska.
19. zář 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prave sa chystam popozerat stranky kde kupit rozne tehu trička s roznymi napismi,chcela by som aspon jedno také :dizzy_face:
19. zář 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj len sa neviem rozhodnut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 no ja som hlavne take ao kremiky a caje doma kupit a ortopedicke nohavicky,plus plienky.inac,oblecenie je tu urcite lacnejsie. tricka s napismi su super,ale nemaju vsetky velkosti :confounded: kukni trebars matalan,tam maju napisy.
19. zář 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 a hracky sme doma nakupili :grinning: lebo tu su dost tazke,takze tam sme vyberali.

tazko sa rozhoduje.ale clovek si najde cosi nakoniec :slight_smile:
19. zář 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 aké kremiky a čaje si pokupila pre drobca?
19. zář 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 na zadocek.ja som spokojna s aviril znackou,tak mame aj olej tej znacky kupeny. plus na brusko kremik,ked naduva.bol mi odporucany nivea sos krem na zadocek,tak aj ten. caj feniklovy a harmancekovy,oba vhodne od narodenia(kupene v lekarni). kedze ja mam nejake zdravotne problemy,tak si chcem byt ista,ze male bude mat cajiky. tymto neverim velmi. sestra neskor kupovala hippo,tak to kupim tu.
19. zář 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 To je inak dobry napad kupit par slovenskych vyrobkov,hlavne nieco na brusko.Kamaratka ma problemy s malinkou,stale má krce a nekaká (má len mesiac) ,zavolali lekarke a vravela jej,ze nech malej da zriedenu pomarančovu stavu s vodu!!! Nič iné,ziadny čípok alebo čajík..
19. zář 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Link vam poslem az zajtra..cez mobil sa mi neda..ja drogeriu budem robit az ako posledny nakup
19. zář 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 my v rodine mame problemy s travenim,takze tomu som chcela predist.a radsej to nepouzit ako nemat.anglickym veciam neverim,hlavne co sa tyka po zdravotnej stranke.
pomarancovu stavu urcite nie,ved to je tak na alergie. radsej fenikel kupit a spravit cajik,ten sa dava detom.

@mafynka tiez by som nekupila,ale som mimo slovenska,tak preto. inac na kupanie kozmetiku aj tu.
19. zář 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
awojte tehulky...práve som sa vážila a za 10 dní som pribrala 1,8kg :astonished: :astonished: :astonished: wow.....dúfam,že nebudem až tak rýchlo priberat :astonished: Dnes ma moje mimi skoro vobec nekoplo :frowning2: ...asi cíti že je nedela a tak oddychuje :grinning: .Babenky,viem že sem už moc nepíšem,ale poctivo vás čítam.Vačšinou neviem,ako sa zapojit do témy :sweat_smile: ........
19. zář 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 ahoj,tak je dobre,ze aspon nieco islo hore :slight_smile: mna to male dnes priserne zlosti,uz neviem,co so sebou :confounded:
19. zář 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hrozienko11...děkujeme,ta barva se mi také velmi líbí
lubinka26...tent kočárek mě vyšel na 9 tisíc (korbička, sporťák i vajíčko do auta)
19. zář 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 No ved aj my sme boli zhrozené,co jej to ta lekarka poradila ze pomarancovu stavu riedenu s vodou mesačnému babatku ,tak si dala doniest z domova čajik a nejake kvapky,teraz je to uz lepsie.Ja sa tak velmi tesim na dietatko,ale mám aj obrovitánsky strach,ze co a ako zvladnem.Taky maly chrobácik bude len náš a bude od nás zavisly.
19. zář 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 tiez malo prispievam, ale citam s potesenim, kedze marodim doma, cakam uz druhe babo, tak niektore veci uz neriesim, ale velmi sa tesim :slight_smile:
19. zář 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 som na tom rovnako, aj ja neako podozrivo priberam :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale asi uz treba ...rastie placenta , zvacsuje sa bazenik s vodou :sweat_smile: ja pohyby miminka necitim neako pravidelne, ale ked ho citit chcem, tak si lahnem skrcena na bok na chvilku a potom zmenim polohu , lahnem na chrbat bez vankusa a vystriem nohy ...vtedy na 90 percent nieco pocitim :sweat_smile: mimi musi si najst novu polohu :slight_smile:
@cinamon7 tiez ako ty , mnohe temicky som preberala pred 2,5 r. ked som bola tehu so syncekom ..teraz uz sa nad mnohymi vecami len pousmejem a spominam ako som si vyrabala rozne teorie a ake som mala predstavy a porovnavam s realitou :wink: :grinning:
19. zář 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 tak visis a co mam pisat ja ked uz tretie :grinning: :grinning: :grinning: ja uz neriesim vobec nic :slight_smile: momentalne stavebny material a pribrala som 1kg ...
19. zář 2010 ve 21:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki moja zlata, ze 1 kg ...ale pri 2 drococh sa necudujem ze tak malo :grinning: no ja by som bola rada keby ste nasobne maminky prispievali tiez, ved aj my sa mozeme potesit :sunglasses: ja ked som bola tehu prvy krat strasne prisne som vsetko dodrziavala (az prehanala,) ani zrnko skorice, ziadny udeny losos , ziadne pomarance bo alergen atd atd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...a inak co stavias ? :confused: :dizzy_face:
19. zář 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
som vas pekne konecne docitala, my sme cely vikend balili a chystali veci, kedze sa buducu sobotu stahujeme. dufam ze sa nam to vsetko pomesti do auta, lebo ak nie tak neviem :unamused: prajem vas vsetkym krasny tyzden
19. zář 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 Aj ja som chcela dávať aviril, no nie je moc dobrý. Čím vodnatejsi olej, tým suchsia položka. Malicky mal úplne z avirilu duchu pokozku, doktor nám to kazal hneď vymeniť.
19. zář 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 co mam napisat, nicoho sa nemusite bat najpodstatnejsie pre vase dieta, je vasa spokojna psychika, byt vyrovnana, kludna, kludna a este raz kludna a nerozrusovat sa nad sprostostami, to dieta to vsetko spracovava svami a taky tvor z neho aj bude :slight_smile: deti mame pre radost a stastie a nie aby sme sa nervovali pocas tehu a potom zas .... nooooo

kilo no, ale na mne este ostalo vela s olina, tak si asi bralo z tuku, lebo zevraj som schudla :slight_smile:)) tak ale ved som jak vrtula , no a ideme stavat a len tak orientacne :slight_smile:
19. zář 2010 ve 22:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krasne ,strucne a pravdive , ale dufam ze este napises sem tam :grinning: :grinning: :grinning: ma porazi , ze este aj schudla :grinning: ja som chudla do 4 mesiaca , ked mi bolo tak strane blivno, ale teraz idem okolo jedla , ledva ho dam do pusy a mam ho na prdeli :angry: :grinning: :grinning: :grinning: @arrett aj ja som si predstavovala ze budem pouzivat aviril z nostalgie , potom ze johnson & johnson's ...no ked som si preluskala vsetky mozne "recenzie" a neskor aj skusila ...skoncili sme pri sebamede a klorane @potokin jaka vzorna , ja ked sa stahujeme alebo podobne, vsetko je napslednu chvlu :grinning: :grinning: :grinning: :confounded:
19. zář 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 fakt ja uz nic neriesim, kupila som si ten srdiecko pocuvac a vecer si pocuvame babo , take to je ukludnujuce :slight_smile: ale nie stale ze ci zije :slight_smile:))) to je stres, len tak aby sme nan nezabudali, bo nas uz je habadej :slight_smile:)) a takto to u nas vyzera , ty uz ju poznas tak pre ostatne, neni nad to ked je mama stastna, deti stastne :slight_smile: este aj muz je potom stastny ... :slight_smile:
19. zář 2010 ve 22:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 Tiez som si veľa veci ináč predstavovala:grinning: no drobec rozhodol. Uvidime, ako rozhodne druhé babo:slight_smile:
19. zář 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki no uuuuzasnaaaa je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: da sa pozerat donekonecna :sweat_smile: :slight_smile:
@arrett aj ja som velmi zvedava ake to bude teraz :grinning: :grinning: :grinning: strasne sa tesim na to vsetko , na tu vonu mimineckovsku ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: tak som vás dočítala :slight_smile: ja nakupujem o 106 nechcela by som zažiť to čo jedna holka ked som bola v nemocnici-v 36tt mala hrozne vysoký tlak a hned ju tam nechali a začali vyvolávať pôrod,ona dokopi nič kúpené tak mala kopec stresov a musela to riešiť cez telefon :unamused: zapojila celú rodinu.......
ja radšej skoro ako potom stresovať :sunglasses: dneska mi donesú další balíček už sa teším :dizzy_face:
kočiarik už mám vybraný,len čakám na poradňu a ked mi aj tam povedia také pohlavie ako na 3D tak už možno aj kúpim :sweat_smile:
20. zář 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá,

@mafynka - je úplne normálne, že Ti bruško už vidno, veď pomaly končíme 5-ty mesiac a dieťatko by už malo mať okolo 20 cm, tak potrebuje aj priestor. Mne za posledný mesiac bruško riadne vybehlo - ale teším sa z toho - v mojom albume mám najnovšie fotky bruška a tiež aj kočík, ktorý by sme chceli:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/leginca/album/nase-drobciatko/

My nakupujeme minimum - ale minulý týždeň sme kúpili vaničku a teraz cez víkend som povyberala oblečenie po Romankovi - už som si všetko poprala - aby som vedela, čo potrebujem dokúpiť. Tým, že Romi je májové dieťatko - tak potrebujem pokupovať teplejšie vecičky vo veľkosti 56 a 62.

@henri001 - ja si toto druhé tehotenstvo ani nestíham uvedomovať. Máme doma prváka -takže to, že som tehotná si uvedomím až vtedy, keď dostanem kopanec do bruška a samozrejme vďaka zväčšujúcim sa prsiam a brušku. Tiež sa s manželom veľmi veľmi tešíme na tú bábätkovskú vôňu. :grinning:
20. zář 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek