• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@henri001 kedze este chodim aj do roboty do posledneho dna je to akosi na poslednu chvilu a cas leti nejako strasne rychlo, uz len chcem aby sme boli na slovensku nic viac :slight_smile:
20. zář 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky

ja uz taky normalne nakupuju :grinning: , uz mame skoro vsechno :sweat_smile:
20. zář 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
No... Dnes mám zasa raz upratovaciu maniu. Čiže, ukladanie, skladanie, vysavanie, utieranie a normálne mám z toho radosť:grinning: Keby sa mi stále tak chcelo. Asi to robí to slniecko. Tak pekný deň tehule:slight_smile:
20. zář 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
krasny den kinderkaaa :dizzy_face: @arrett nemas nahodou chorobu Moniky gelerovej z priatelov :confused: :grinning: :grinning: :grinning: ja mam dnes velky ULTZ. poobede, veeelmi sa tesiiiiim ..uvidime ci malej nedorastol pipik nahodou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2010 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa ja uz mam kupeny koci. vcera sme uplnou nahodou kupili a to sme vobec neplanovali a ani som sa v tom este nevyznala.
@lubinka26 ja by som velmi chcela kolisku, ked nezdedim, tak asi kupime. vraj do 6 mesiaca. ale zalezi aj ake je. z niektorej sa ti dieta moze prevratit, ze sa nedaju zaseknut, ine v pohode...zalezi aj aku budes mat.
@denisa287 my tiez radsej teraz postupne kupujeme, lebo od konca novembra bude vsade haldy ludi a po novom roku uz asi velmi vladat nebudem a moze sa prihodit, ze aj skor porodim.....takze takto sa mi to zda pohodlne a rozumne
@kkiki
@henri001 baby len piste, ja som moc zvedava na nazory skusenych mamiciek. inak asi nie som typicka mamina, snazim sa byt v pohode, aj ked nie vzdy sa to dari a jem vsetko co mi chuti, okrem tatraku.
@mimina321 dve kamaratky porodili na 7 mesiac a tiez to tak riesili...telefon a cela rodina ficala :slight_smile: a hlavne nemam po kom podostavat veci tak sa snazime postupne kupovat, aby sme potom nemali velke financne naroky
20. zář 2010 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte tehulky,tak ste ma navnadili,po velkom ultrazvuku ,ktory ma už konečne čaka buduci tyzden utorok ,začinam asi aj ja nakupovat,aspon niečo.Baby ja som taka stastna,dnes rano mi priniesol poštár pristroj na pocuvanie srdiečka babatka,je to skvelé,užasné,takto veselo sa mi zacal tyzden,že som si popočuvala drobčeka.Odporučam a stalo to 20 euro.Este vecer prekvapím manzela,lebo o tom nevie :dizzy_face:
20. zář 2010 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte. Ja zacnem nakupovat az v 7. mesiaci, cize az niekedy v polovici novembra. Buduci pondelok by som mala nastupit do prace, ale cim viac sa to blizi, tym viac mam dilemu, ci nastupit, ci sa nechat vypisat do konca tehu. :unamused: Moja mama ma strsane ukecava, nech ostanem a pridala sa k nej aj svagrinina mama, tak sa do mna teraz cez vikend pustili, ze len nech ostanem doma...Ale na druhej strane tak vyzera, ze budem mat len 14 hodin do tyzdna, peniaze potrebujeme teraz velmi a este sa mi to aj bude zaratavat do materskej, ked mi ju budu vyratuvat... :confounded:
20. zář 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta: ja bych sla. 14 hodin neni moc a kdyz ti nebude dobre, tak vzdycky muzes zustat doma :wink:
20. zář 2010 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce aj ja si myslim, aspon budem medzi ludmi a pridem na ine myslienky...Byt vkuse doma mi uz trosku lezie na mozog :sweat_smile: Aj ked mam vychadzky a chodim aj von, ale ked je clovek medzi ludmi je to predsa len lepsie. Mama sa boji, aby som medzi deckami nedostala nejaku chripku, alebo co, ze zacina byt chripkove obdobie...A este sa jej nepozdava cesta autom tam 20minut, naspat 20 minut...Priznam sa, ze niekedy ma po soferovani boli brucho, ale ked zvladaju ine mamy, zvladnem aj ja, nie?
20. zář 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta uvidis jak ti bude, vzdycky muzes jit znova na neschopenku :wink: . ja bych to zkusila :wink:
20. zář 2010 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj baby, no dnes ma aspon to slnieckovske pocasie potesilo.
trapia aj vas take hrozne bolesti chrbta a rebier?? daju sa dat na to aj nejake tabletky?? u mna je problem aj v tom, ze prednedavnom som mala dolamane rebra a chrbticu som uz mala tiez zlomenu, mam tam to tam aj trochu zdrátované pri kostrči, no nikdy mi to nerobilo problémy, ale teraz ma ide urvať.. nic sa mi neda dlho robit, ani sediet, ani stat, no v stoji je to o cosi lepsie :unamused:
20. zář 2010 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce diky za podporu, aspon niekto :wink:
20. zář 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 tak to se musis domluvit s doktorem, chudinko, to nezavidim, ale me zada taky boli :confounded:
@sharlotta pokud se na to citis, je to na tobe :wink:
20. zář 2010 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce ked ja si pripadam jak frankenstein, cela som pozasivana a zdratovana...kazdemu som sa vzdy chvalila, ze to ani necitim, no teraz si pridem jak 90 rocna babka...zajtra idem k lekarovi, na nejake merania, ci co sa to robi po 20 tt, tak uvidime, ako bude
20. zář 2010 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 tak se ho na to zeptej, ale to vis, ted se telo strasne meni a roste ti deloha, ktera tlaci na kostr, tak te bude asi bolet :cry:
20. zář 2010 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce ved to nejak prezijem, uz sme v polke, tak sa to bude dat vydrzat... navyse nechodim ani do prace, mnozem cely den skoro nic nerobit :slight_smile:
20. zář 2010 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta v polovici novembra? juj, toho sa ja tak trosku bojim, lebo tu v BA bude sialenstvo predvianocne a to ja nemam na to nervy chodit po obchodoch....
14 hodin to mas fajn a aspon nebudes obmedzena vychadzkami :slight_smile:
20. zář 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
baby chcela som sa spyta, ze ked sa vas ludia pytaju v ktorom ste mesiaci, tak ktory hovorite? lunarny? lebo ja som aj doma rodicom povedala lunarny a vysvetlila ako to je a doslova ma vysmiali :frowning2: len potom neviem ako si vypocitat ten kalendarny :frowning2:
20. zář 2010 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 ja som mala kolegynu, ktora v 7. mesiaci prisla o babatko ... :frowning2: Takze ja skor urcite nic kupovat nebudem. Zatial si presondujem, co chcem kupit a potom to pojdem rovno kupit. Co sa oblecenia tyka, nemienim toho nakupovat nejak vela, Ved babu to obleciem tak max. 2x...tak naco plne skrine. Okrem toho, babky sa uz postaraju o to, ze budem mat toho kopy :sweat_smile:
20. zář 2010 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 - ja som sa pri prvom a aj pri tomto tehotenstve stravujem tak ako píšeš. Jem všetko čo mi chutí - akurát sa vyhýbam plesňovým syrom - a tatarák som ja v živote nejedla - ja také niečo nemusím.
20. zář 2010 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 to som tiez riesila...nezainteresovani tomu nerozumeju a pozeraju na mna ako na sisi...Nezainteresovanym hovorim kalendarny a pocitam to podla datumu poslednej MS. vtedy zdy pocitam, ze zacinam novy mesiac.
20. zář 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 ja hovorim, v ktorom som tyzdni, nech si to kazdy sam rata ako chce :grinning:
20. zář 2010 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta to sa moze stat hocikedy :frowning2: nechcem strasit, ale okolo seba teraz pocuvam, ze aj tesne po narodeni....co sa ma stat tak to sa stane. ale ja verim, ze vsetko bude v poriadku.

@leginca ja takemu nakladanemu hermelinu neodolam :slight_smile: ale zas to neprehanam a nie vzdy to aj maju, ale ked viem, ze niekde robia dobri a slinky mi tecu....a preco sa plesnovy syr nemoze?
@denisa287 a kde si to počuvadlo objednala? :slight_smile:
@sharlotta - ja si tiež myslím, že práca Ti len prospeje. Tých 14 hodín je úplne v pohode a chrípku môžeš dostať aj v nákupnom centre alebo na prechádzke. :grinning: Presne ako píšeš - netreba toho zbytočne veľa - hlavne z tých maličkých veľkostí deti veľmi rýchlo vyrastú. :grinning:
@sharlotta cize teraz podla kalendarneho si tiez v 5 mesiaci?
@kwetinka1 koli riziku nakzenim sa listeriozou
20. zář 2010 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 ano, ja to pocitam vzdy od 12. v mesiaci.
20. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta citam o tej listerioze. ako sa da zistit ci ju tehotna ma alebo mala? ved tie priznaky su take, ze vsetko mi sedi....
20. zář 2010 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ted je to jednoduchy, ted muzes rikat, ze jsi v polovine :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2010 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek