• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@zuzbel1 ja som to objednavala na www.amazon.co.uk , vola sa to angelsound,na svk sa to da tiez urcite najst na nejakej stranke :dizzy_face:
20. zář 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Ahoj,tiez suhlasim s dievčatami,ze by si sa mohla vratit do prace.Bude to fajn,uvidíš :sweat_smile:
20. zář 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 Dakujem pekne za odpoved a pekny dnik prajem :slight_smile:
20. zář 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 neviem, to dokaze asi len doktor. :unamused:
20. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 teraz si v piatom mesiaci :slight_smile: od 17+6 az 22+1 ; siesty je 22+2 az 26+4 , siedmy 26+5 az 31+0 , osmy 31+1 az 35+4 a potooom je uz len deviaty :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@sharlotta asi aj aj by som isla este do prace,a skusila ako na tom budem psych ; a keby ma to stresovalo, sup vypisat :slight_smile: a moja nemysli na to co sa stalo kamaratke, strach o miminko budeme mat do konca zivota uz ...len si vzdy po kontrole u dr pekne nieco na pamiatku kup , uvidis budes presne vediet ked to budes drobatku obliekat kedy si to kupila a tak :dizzy_face: a veru, treba brat do uvahy aj vianocny osial v obchodoch, velakrat nie su velkosti , vsade plno ludi a my zadychaneeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: @marhulka panenko skakava :sweat_smile: chodis este na neake rehabilitacie ? pretoze cvicit trosicku asi budes musiet , na posilnenie svalstva a tak :confused: :slight_smile:
20. zář 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 dakujem za vysvetlenie :slight_smile: kde si to nasla?
20. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 daj mi tvoj mail, poslem ti tabulku
20. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ahojte bruska ako sa dnes mate?
ja od rana beham po meste bola som sa zapisat v skole, odfotit, v banke same papierovacky a poobede ma uz caka prve cvicenie....jaaaj tak sa mi nece do skoly :unamused:
vcera som si kupila prve tehu gate take cierne menzestrove s tou gumou na brusko je to fajnoveee konecne kludne mozem sediet a nic ma netlaci....co sa tyka nakupovania veci tak nejak extra sme s tym nezacali uvidim na dalsom ult ak mi povie na 100 pero co to bude zacneme hadam nieco kupovat.....
co sa tyka miminka tak brusko zacina koooonecne trosku vidno ved by sa patrilo som na zac.6.mesiaca a kazdi ze kde to mam :grinning: :grinning: miminko ma dost kope hlavne ked som v klude a do mechura takze vkuse chodim cikat :grinning:
tak prajem este pekny zvysok dna :wink:
20. zář 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky. Už vám rastú brušká? :slight_smile: My už máme teda poriadne. Chcem sa vás opýtať, či sa niektorej z vás robia strie a ako s tým bojujete, aby ich bolo čím menej? :slight_smile: pekný slniečkový dník
20. zář 2010 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 ja uz mam velky pandero, ale zatim musim zaklepat strie jsem jeste nevidela, tak snad ani nebudou, mazu se
20. zář 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 cely zivot chodim na rehabilitacie, inak by som bola uz asi ako paragraf... ja som mala tazky uraz, kde som sa fest zlamala, co sa len dalo, no zatial som s tym nemala problemy, co bolo priam obdivuhodne, ze ani pri zmene pocasia som to necitila, zato teraz sa mi to vracia aj s urokami

@silvika18 ja mam take mini brusko, ze zatial by mi ani nemali kde strie nabehnut, no mazem si brusko kremom na strie, je to aspon prijemna masaz
20. zář 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata, ja sem chodim tak malicko, dufam, ze sa vam pekne dari a babence veselo kopkaju... inak ani mne sa este strie neobjavili ziadne, ale tak nebola som ani predtym stihlunka, tak ktovie ako nakoniec dopadnem, dufam, ze to nebude moc zle...
20. zář 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, dufam ze sa citite dobre a mate sa fajn, napriek tomu sialenemu uzimenemu pocasiu..brr..tak ja som mala brusko uz skor a tehotenske nohavice nosim uz vyse mesiaca. teraz som si zaobstarala uz aj rifle, lebo v letnych mi bola zima. Mne za posledne 2 tyzdne brusko riadne narastlo, prvy tyzden z toho sme boli na dovolenke, takze som vacsinou chodila v plavkach a ked som si obliekla kratasy tak ma uz riadne gumicka tlacila, je to dost neprijemne, uz sa nevojdem do ziadnych nohavic ani tie co mi boli velkeee..ale co uz, len nech sme zdrave. Ja v sobotu idem na USG, tak dufam ze tiez budem vediet aj pohlavie ale meno nemame este z daleka vybrate. Ja sa natieram kazdy vecer, rano je to take odveci, kedze sa natriem a treba sa mi obliect do prace, teda po prve nechcem pomastit veci a po druhe, mam pocit ze telo akoby nedychalo ked je tam ten krem. A babo som zacala prvykrat citit len pred tyznom, teda presne 13.9. a som sa najprv zlakla ze co mi je ..svokra uz stresovala ze ci nemam ist k lekarovi..ale ked som uvazila ze to nie je take pravidelne, tak sa to bude uz asi ozyvat babo..ale smiala som sa ze cely tyzden sme boli s ocom a ked sme od neho odisli, tak zacalo kopat..chcela som aby bol pri tom, ale co uz ;)
20. zář 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce nejakým špeciálnym krémom?
20. zář 2010 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 - mne tiež bruško za posledné 2 týždne riadne vybehlo - presne ako píše @palesandra. Ja si bruško aj prsia natieram už od začiatku tehotenstva krémom, ktorý sa volá Mamastrie. Strie nemám žiadne - a nemala som ich ani pri prvom tehotenstve. :slight_smile:
20. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 no je na strie, podivej se do detskych olejicku, tam uroc neco bude :wink:
20. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 mne brusko teda rastie pekne uz dlho nemozem nic co som mala predtym a strie nemam ale zato sa snazim kazdy vecer poriadne natierat :slight_smile: uvidime ci sa nieco objavi
20. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcence, ja som citala, ze stacia bezne kremy, mlieka a detske oleje na natieranie, dobre su s mandlovym vytazkom. ja ich striedam, raz krem, raz mlieko, inokedy olej. Mam pocit ze tie pripravky specialne na strie su len predrazene, lebo maminy si ich kupia kedze chcu to najlepsie a mozno efekt je ten isty. Ja si este sem-tam robim píling bruska, ked sa sprchujem.
20. zář 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,tak ja uz konecne doma,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a zastavila som sa aj u dokiho,,,tak tripple testy v pohode,,,sono dnes vraj tiez v pohode,,a asi budeme mat chlapceka,,aspon tak tvrdi zatial doki,,ale este to nie je iste
20. zář 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka super, blahozelam :slight_smile:
20. zář 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka gratulujem ku chlapcekovi :slight_smile:
20. zář 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka blahozelam, hlavne ze ste zdraviii..a testy v poriadku
20. zář 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak uz jsem vdanaaaa:slight_smile: zdravim vas a diky vsem za podporu :wink:
@imzadi gratulujeeem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dekujeme:slight_smile:
20. zář 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi gratulujem. krasna nevesta bola z teba :slight_smile:
20. zář 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - tak super, že máš dobré výsledky

@imzadi - gratulujem :slight_smile:
20. zář 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka blahozelam mafy =D
20. zář 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi krásna nevestička
20. zář 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka super, ze jste v poradku :slight_smile:
@imzadi krasnoucka nevesta jsi byla, a uzili jste si to?

no ja se ted dozvedela, ze v patek bude asi muj posledni UTZ, teda pokud bude vse v poradku :astonished:
20. zář 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek