• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@imzadi gratulujem k svadbe, ja som s atiez stihla tento mesiac vydat, tak okrem podobneho terminu, budeme mat aj podobny datum vyrocia svadby :grinning:
20. zář 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc diky:slight_smile: a uzili jsme si to paradne, prselo nam i svitilo, ale vsechno vyslo vyborne a nevesta, ikdyz uplne mrtva sla spat az v pul jedne...manzel se pridal po treti a do ctyr jsme si povidali, proste nadherna svatebni noc :grinning:
@marhulka13 :grinning: taky gratuluju!!
@cutce preco posledny??
20. zář 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 marhulka, a fotky zo svadby nemas?
20. zář 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes ma akosi nezvycajne boli brucho...uz som si zobrala 2 magnezia a lezim skoro cely den, ale staci, ze sa len trochu pohnem a zacne ma boliet brucho, akoby som isla dostat kramy :confounded:
20. zář 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to nevim, tak kdyz je asi vse v poradku, tak asi nemusi se delat UTZ, nevim
20. zář 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Mna vcera bolelo,som si lahla na lavy bok,pohladkala trosku,polezala a potom bolo dobre.Mna vacsinou vtedy boli,ked mam plny mechur,idem cikat a potom ma chyti taky krč :unamused: .Tak dufam,ze sa ti ulaví a bude ti čoskoro lepšie
20. zář 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá, tak s úľavou som dnes zistila, že triple test máme v poriadku, veľmi sa tešíme :dizzy_face: ale váha zasa išla hore a opäť raketovým tempom, to nás teší menej. Proste zo dňa na deň mám kilo hore, nechápem :unamused: a dva týždne som si držala rovnakú váhu, takže rovných 5 kíl je už hore. Ale drobčeka cítim čoraz častejšie a to teší veeeľmi veľmi :dizzy_face:
20. zář 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko blahopreji a s vahou si tak starosti nedelej, holt kazda budeme pribirat :wink:
20. zář 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce s priberaním som aj počítala, ale snažím sa predsa len nepribrať príliš veľa a 5 kíl v 20tt je už asi dosť veľa, no neviem. Vieš, bojím sa toho, aby som si tak neuhnala problémy s tlakom alebo s kĺbami, lebo na tie som náchylná, inak by mi váha bola ukradnutá.
20. zář 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko netrap sa s priberanim, teraz je dolezite babo. a ty si od zaciatku tehu do teraz pribrala 5 kg? ak ano, tak sa s tym vobec netrap lebo je optimalne. vsade sa pise 5 - 7 kg do kocna 20tt
20. zář 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 hovorím, to ako vyzerám, je mi jedno, len si nechcem zbytočne zdravotné problémy uhnať. A nemáš náhodou link na nejaký taký článok o priberaní v tehu? lebo ja fakt neviem, čo je v pohode a čo je už veľa...
20. zář 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko skus pozret aj tu je taka tema ze priberanie v tehu...niekde som citala ze vlastne jeden mesiac jedno kilo ale to je mozno blbost...ja som teraz zacala 6 mesiac a pribrala som zatial 5,5 kg :wink:
20. zář 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko no podla mna v 20tt 5kil ja akurat :wink: :wink: . ja som v 22tt a pribrala som presne 5kg
20. zář 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko no tak ja si od teba nejake kilecko vezmem :grinning: :grinning:
@denne73 ahooj :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ahoj milačku neboj aj na teba sa nalepi . na mna sa začalo len teraz nedavno :grinning: :grinning:
20. zář 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 dufajme :grinning:
20. zář 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka a ty sa ako mas?,,uz prisli vysledky??,,bola si aj na tom cukrovkovom teste??
20. zář 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73
@mafynka aj ja som len nedavno zacala priberat. dovtedy nic. skor som chudla a teraz za poslednych par dni sup 3kg hore a to ani neviem ako. vraj by sa malo pribrat tak 9 - 15 kg zalezi od toho aka si postava. chudsie vraj viac preberaju a pevnejsie menej. ale nie je dobre malo pribrat su s tym spojene dost velke problemy, od predcasneho pordu atd. inak moja doktorka ma na toto dost spravny nazor podla ktoreho sa aj ja drzim, kazde tehotenstvo je individualne a tabulky su len na orientaciu, ale zas netreba ist do extremov....
20. zář 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 :grinning: :grinning: :grinning: ja uz si pisem sama so sebou :grinning: :grinning: :grinning: to patrilo tebe,,ze co mas nove,,a ako dopadli tie vysledky :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka juj mafy vysledky dopadli super malinku mám v albume
20. zář 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 jaaj no idem kuknut,,,inak ja som mala tam poznamku na tie tripple,,ze na zaklade veku je riziko na downov syndrom vyssie 1:1400,,, kompelty vysledok je 1:11000 to je normalne?? a na cukor si bola?
20. zář 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to je naozaj veeeeeeeeeelmi malinke riziko neboj sa :wink:
20. zář 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak dufajme,,,a co ta hodnota 1:1400?? bojim sa,lebo ked mi naznacil chlapca, tak my v rodine mame postihnutie,,tak trochu sa toho obavam

@denne73 jeeeeej paradaaaa,,,,malinka je aka kraaaasna :grinning: :grinning: :grinning: uzasna nadherna,,a ako vsetko pekne vidiet :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka poviem ti to tak... naco sa stresaovat ved v zivote nic nie je bez rizika a keby aj aj tak to nezmenime ak ti tvoj gynekolog nepovedal ze je to nejake riziko alebo co tak sa jednoduch nemas coho bat... mojej mame ked ckala moju sestricku povedali ze tie testy vysli tak ze by jej odporucil umele prerusenie a dnes je aninka tu a je uplne zdrava tie testy su dost nespolahlive... :wink:
20. zář 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nie to su dobre vysledky neboj a dakovam :wink: :wink: :wink:
20. zář 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 mam, len sa tu nedaju dat cisto fotky zo svadby, musia tam byt aj nejake fotky tykajuce sa babatka a tie ja nemam
20. zář 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Ahoj 2-3 fotky kludne mozes vlozit,to pisu aj v pravidlách.Vsak uz si na svadobnej fotke tehu :dizzy_face:
20. zář 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky :slight_smile: tak po vcerajsom trapeni sa,male dnes bolo velmi dobre. len ja som hned svoje nohavice ofrkala,ale co uz,ked mam taku pracu a vyprat sa to nebude dat. esteze neboli extra drahe.
ja som sa este nevazila..ale v sobotu sa odvazim a dam vediet,ze kolko kil sa na mna nalepilo.zatial mam pocit,ze by to mohlo byt menej ako 5kg. ale clovek nikdy nevie :grinning:

@imzadi gratulujem neveste,peknucka si bola :dizzy_face:

@mafynka hodnoty nad tisic patria medzi nizke rizika. pokial nemas 1:200,tak sa nemas coho bavat a aj tak nie vzdy povedia testy pravdu. lebo my co sme dostali papier,tak ani to,ze mas nizke riziko neznamena,ze problem nie je. ale na sone to vidia pekne,takze sa nie je coho obvat.zatilok(ci ako as to vola) ak je pod 4mm,tak je to v poriadku :wink: to mi vysvetloval doktor doma :slight_smile:

neviem,kto tu mal vysledky..tak sa tesim,ze vysli dobre triple testy a aj ku chlapcekovi :slight_smile:
20. zář 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek