• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte kocky
@lubinka26 posli mi do IP :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett presne ako pises. ide mi o tu matersku. zvyseny RP by som mala mat, zivnost mam cez 3 roky, ktoru ukoncim ku koncu oktobra a od novembra TPP. takze poistenie bude trvat viac ako 2 roky.

@mafynka posielam :slight_smile:
21. zář 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 ja som zacala citi pohyby pred par dnami a to som bola 20tt. neboj sa, urcite pridu, ale tiez som sa tak stresovala.
inak vcera bolo moje male nejake divoke, kopalo ako blaznive. aj vas tak intenzivne obcas kope? den predtym vobec a vcera a dnes to riadne citim :slight_smile: tak to ma byt?

@arrett tak to s tym holenim je dobry napad. uz som tomu mojmu hovorila,ze to uz teraz nie je sranda sa holit a neviem si to predstavit neskor a jeho reakcia bola, ze ma v nemocnici oholia. tak uvidim, ci on mna bude chciet :frowning2:
21. zář 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 aj mje obcas tak vystraja, vcera bolo ako na Duracelkach :grinning: A co sa tyka toho holenia, tak ak nebude chiet on, tak si zober zrkadielko...Ja sa teraz holim pre istotu kazdy 2 den...po skusenostiach, ked sme tak casto chodili na pohotovost....Inak mam problem teraz aj z obuvanim a ked ma mm vidi, ako sa trapim, tak mi oblieka ponozky on :grinning:
21. zář 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta presne ak ona duracelkach :slight_smile: s obuvanim uz aj ja mam problem. som si nemyslela, ze to pride tak rychlo, ale zatial mi neponukol ziadnu pomoc, len sa vzdy pousmeje :slight_smile: ale zas zatial to zvladam, horsie bude asi neskor :slight_smile:
21. zář 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 zlatyyy...mm je hned pri mne, ked nieco potrebujem a vkuse sa ma pyta, ci mi ma pomoct, aj ked idem vybrat pradlo z pracky :slight_smile:
21. zář 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 vypocty su fajn,,len u mna moc nerealne

kocky bola som v obchode,,chcela som kuknut zavinovacku,,,ale mali taku s kokosovou vlozkou,ci co to tam bolo,,,a prislo mi to moooc umele,,a take hrube a neforemne,,,aky mate nazor???,,,sa mi skor pacia tie klasicke,ako sme my mali
21. zář 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes dosztanem ten babyplus, len kamoska stratila k tomu manual. nepouzivate to niektora? potrebujem vediet tie lekcie. hovorim o tomto
http://babyplus.cz/

@mafynka ja ti neviem povedat, ja este nic nepozeram :unamused:
21. zář 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - ja mám doma po Romankovi klasickú zavinovačku a na ňu dve obliečky. Ale rozmýšľam aj nad touto - ale mne sa páči z froté materiálu - predsa do kočíka bude dobrá - veď sa narodí vo februári a to je zima. :grinning:
21. zář 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - našla som tu na MK tému k zavinovačkám tak keď budeš mať čas si to prečítaj.
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/zavinovacka-vs-obycajna-perinka/

:slight_smile:
21. zář 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca frote?? to je aka?
21. zář 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - videla som ju v obchode pre deti v starom PRIORE - stála okolo 14 Eur. Tiež je spevnená - akurát materiál bol froté - taký úplne jemnučký ako uterák a mali aj rôzne farby. :slight_smile:
21. zář 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca pojdem kuknut,,
21. zář 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zavinovacky sú na prd. Dieťa z toho vypadava a odkope spodok. Nikdy viac, teraz kupujem klasika perinku. Pevná, dobrá, praktická
21. zář 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett porad nieco :grinning:
21. zář 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a ked sme pri tejto temy a asi to vyzera, ze budeme mat najskor kolisku (ale to je asi jedno) tak v com spinka babatko? v zavinovacke? je v noci nejako prikryte? pocula som, ze babatka nespavaju na vankusiku. je to pravda?
21. zář 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 to by aj mna zaujimalo??,,,co na to nase maminky?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja viem len tolko, ze do dvoch rokov sa nema davat vankus.
mne sa tiez tie nove zavinovacky nepacia. ja budem mat klasicku perinku

@kwetinka1 moja spala zo zaciatku v perinke a potom v spacom vaku. vankus nemala tusim do 2r
@slavkav a nebola nicim zakryta?
21. zář 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 myslis prikryt perinku alebo spaci vak? vidis, to si uz nepamatam - hlavne to ked bola v perinke. spaci vak je namiesto paplona. ale ked bola v perinke - asi nie - ale ona bola aprilova.
21. zář 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no ved prave. ja zatial neplanujem davat babo do perinky alebo zavinovacky. uvidim, co bude, mozno budem musiet a preto ma zaujima, ze co dokupit do tej kolisky. ci bude staci ten spaci vak.
21. zář 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 mne sa v perinke lepsie polohovala - aby nemala zlezanu hlavicku - ja som perinku pocas dna pouzivala minimalne - ale na spanie som davala. niektore deticky su radsej take stiahnute - tusim vtedy maju pocit z bruska este.
21. zář 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

ja som pri Romankovi mala klasickú perinku - presne ako píše @slavkav - hlavne na spanie som ho otáčala raz na jeden bok, raz na druhý bok a raz na chrbátik - aby mal peknú hlavičku.
21. zář 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca
@slavkav a v zavinovacke sa to neda alebo ked je bez zavinovacky resp. perinky? prepacte, ze sa tak mozno sprosto pytam, ale ja fakt neviem....
21. zář 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja som mala pocit, ze keby nema zavinovacku, tak by skor sklzlo dole - ale mozno sa mylim. a zavinovacka - malo by sa dat tiez - ale ja som mala pocit, ze sa mi bude v tom smykat. mna to nejako neoslovilo
21. zář 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ja som tiež za klasické zavinovačky, tie nové sa mi zdajú také len naoko :unamused:
Čítam, že ste písala o holení. Asi si budete myslieť, že som neandertálec, ale ja úplné holenie veľmi nepraktizujem. Iba oblasť bikín a zvyšok strihám mašinkou tak na 2mm. Holiť som skúšala, ale tie vyrážky a bolesti potom, tak to nie je pre mňa. Niekde som dokonca čítala, že nie je hygienické a zdravé ani nechať zarásť, ani úplne holiť, že dobrý je kompromis, takže ja takto. Myslíte si, že chodím k doktorovi takto "upravená", vyzerá to čudne? :unamused:
21. zář 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak, dala som si teraz dva bonbony cherissimo a normálne sa cítim ako pripitá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko vraj je lepsie si tam trosku tych chlpkov nechat kvoli infekcii a tak. uplne ta chapem a vobec nie si neandrtalec. len mne je rychlejsie to cele dat dolu a hlavne priatelovi sa to tak paci :slight_smile:
...ako piseme o tych zavinovackach ci perinkach, tak ma pochytil riadny strach a stres, ze ako to zvladnem, ze vobec neviem ako co pouzivat a co vobec mat pripravene a kupene...pomoooooc
21. zář 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko hihi,,,sa neopi v robote :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: s tym holenim tiez podobne,,ked sa do hladka vyholim, tak sa vyhadzem,,a hroza ako to vyzera potom,,tak tiez len s priatelovym strojcekom na vlasy,,,len to potom je take moc ostre,co je pre priatela neprijemne niekedy,,ale ked sa oholim do hladka tak sa zas hneva, ze budem vyhadzaja,,ze to mam radsej nechat tak dlhsie,,,ale mne je to potom pri dokim neprijemne :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek