• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@hrozienko11 asi 4 domy svokrovci,,,nasi 60km
21. zář 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Presne tak. Mama je mama. Svokra ee, fuj fuj:slight_smile: Pred mamkou som chodila nahá, aby sa mi stehy vetrali, dokonca mi na ne aj kukala keď sa mi roztrhol:slight_smile: hehe. Mamina nemôže prísť na pár dni?
21. zář 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka myslim,ze ked mamku poprosis,tak pride. 60km nie je az tak vela :wink:
ja mam tu svoju niekolkonasobne dalej a to neratam odtialto z uk :confused:
21. zář 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no asi nie,,kedze ledva budeme mat spalnu dokoncenu,,nie to este dalsie izby,,,tak moc miesta nebude kde prespat,,a predpokladam,ze priatel bude spat na gauci v obyvacke,ak male bude v noci moc plakat,,,ale ak nestihneme do porodu dom dokoncit, tak budem s malym u nasich,,,ja u svokry nebudem ani za ten svet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Ani ja by som nebola u svojej. Dokonca keď mi doktor kazal ležať, vydržala som tam 4 dni a radšej som cestovala 409 km domov k mame a ostala tam mesiac:slight_smile:
21. zář 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak sa neponahlaj s domom a po porode pekne ku rodicom :grinning: nech sa prietel snazi a cestuje za vami :grinning:
21. zář 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, vidim, ze riesite pomoc po porode. tak mne prisla pomoct svokra - ale zase ona je v tom super, ze sa nemontuje do toho, do coho ju nic - iba ked ju ja sama poziadam o pomoc. cize ona mi upratala, navarila kym som ja spala alebo bola na prechadzke :wink: . kojenie som s nou tiez nerozoberala, ale to by som ja ani s maminou - ja budem musiet isto zavolat laktacnu - po minulych skusenostiach. u mna sa vystriedali teda obe. a aj teraz to tak bude, kedze mm bude pracovat 100 km daleko.
22. zář 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

u nás hneď po pôrode, keď prídem s bábätkom domov - tak manžel bude mať 2 týždne dovolenku. Mal tak dovolenku aj pri prvom a bolo to úplne super. :slight_smile:
22. zář 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no, mne jedna mamicka povedala, ze holenie je hlavne v predu, nie tam dole a to kvoli tomu, ak by museli vykonat neplanovany cisarsky rez, ze je to tak hygienickejsie asi v tom nie co bude, len potom neviem, ci sa musi aj tam dole, lebo to moc vyznam nema...
22. zář 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca to je uplne najlepsie tak. snad sa to podari aj tomu mojmu vybavit v novom zamestnani :slight_smile:
22. zář 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko tehule:slight_smile:
tak ako sa dnes mame? Babatka kopkaju? Mna pre istotu kope aj Simonko, aby mi smutno nebolo:slight_smile: Dnes to o 5 vyzerá na krásny deň. Takze ide sa von:slight_smile:
22. zář 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano dievčata.Odkedy mame super vecičku na pocuvanie babatkovho srdiečka a pohybov,tak zboznujem tie naše krasne vecery v trojici.Lahneme si do postele a počuvame drobčeka.Zabavné na tom je,ze nám stále utečie :grinning: ,stale sa vtedy hmyri a kopká.
22. zář 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekné ránko kinderká.
22. zář 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005
Ahojte:slight_smile: Čítala som o holení pred pôrodom a je potrebné vyholiť si všetko, lebo na Slovensku veľmi radi nastrihávajú a následné zašívanie pomedzi chĺpky by bolo dosť problematické. V opačnom prípade je možné, že príde sestrička so žiletkou na sucho... :( to si neviem ani predstaviť.
22. zář 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 hmm, tak tam skusim dat dve tri fotky, snad ma nezrusia..inak dobre rano :slight_smile:)

vcera sme boli na kontrole, uz nam potvrdil, ze to bude chlapec, tak sa tešakujemem, lebo v rodine mame iba same baby, z nasej strany uplne, lebo mama je jedinacik, ja mam sestru, manzel ma tiez sestru a ta ma dve dievcata, takze chlapec bude prijemna zmena :grinning: teda dufam....7
este aj fotku sme dostali zadarmo, vraj ako odmenu za vsetko, cim si prechadzame.... no nie je to take hrozne a dalsia ko az o mesiac, co je prijemna zmena po tom kazdotyzdennom behani po lekaroch :grinning:
22. zář 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 super, blahozelam :slight_smile:
22. zář 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 - gratulujem k dobrým výsledkom z kontroly a samozrejme ku chlapčekovi. :slight_smile:

Tak mňa drobčiatko kopká, včera večer pri telke som nečakane dostala riadny kopanec - až som nahlas zaukla - čo som to nečakala. :grinning:
22. zář 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem baby...
inak citam tu, co vsetko a ako treba pre babo, no ja mam z toho riadne mindraky..mama je daleko, svokra tiez, manzel robi dvanastky, ja nehybem lavou rukou, no chyti aj mna panika, ze co ja s tym drobcom budem robit... :confounded:
22. zář 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. no, ja som sa rozpravala s kamoskou co rodila v zahranici, ja tiez budem a moj gynekolog povedal, ze pocas jeho praxe, cca 20 rokov, musel nastrihnut len zopar zien, teda preto nie je potrebne holit sa zdola... ze on to robi, ak uz vidi hlavicku a vidi, ze sa to inak nebude dat... inac prave kvoli tomu, aby sa zena nemusela nastrihnut, pripade potrhat, sa odporuca masaz hradze ... ale lekari, ktori nenastrihuju, maju prax v tom, ako zabranit roztrhaniu ... napr. prikladanim tepleho mokreho uteraka ku hradzi, aby sa prirodzene roztahovalo, to co sa roztiahnut ma... :slight_smile:
22. zář 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 blahozelam. :wink:

Ja uz sa citim ako keby som mala maniodepresiu :sweat_smile: Jeden den je dobre, aj naladu mam dobru, druhy den ma boli a tvrdne brucho a uz vstavam mrzuta a s depkou. :confounded:

@minnehaha2005 presne ako pise @ka.jo. , treba vsetko koli nastrihu hradze a naslednemu sitiu. ak moje babo bude take dobre a vydrzi az do terminu, tak ja si aj klystir urobim asi radsej doma. Da sa kupit v lekarni.
22. zář 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav aj ja blahoželám k synčekovi :wink:
22. zář 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak to sme dve :wink:
22. zář 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 to si sa asi pomylila - my este netusime, co cakame :slight_smile: to si asi myslela @marhulka13 :slight_smile:
22. zář 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky čakateľky :slight_smile: nás od rána bolí bruško a celkom slušne, hádam takto ešte ani nebolelo. a drobček sa tiež mrví jedna radosť, tak aspoň z toho sa teším. Včera sa mi zase vyhodil na pere herpes, našťastie nie rozsiahly, len taký malý? Máte s ním už niektorá skúsenosti v tehotenstve? Hľadala som info na nete a dosť sa rôznia. Vraj nebezpečný je len, ak ho máte prvýkrát, ale báť sa treba skôr pásového alebo genitálneho. Tak dúfam, že ten na pere je len dôsledok toho, že som bola chorá a mám oslabenú imunitu :unamused:
22. zář 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 teraz neviem, ci myslis tu maniodepresiu, ci...? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ahoj :slight_smile:
ja rozmýšlam,že by som návštevy minimálne 3 týždne zakázala.....no ale ako poznám niektorých z rodiny tak prídu aj tak :unamused: :rolling_eyes: švagriná sa presne na toto sťažovala,všetci sa tam nahrnuli hned ako prišla a malá bola z toho celá nervozna potom jej 2 dni preplakala :rolling_eyes: my sme najkôr zavolali kedy môžeme a potom sme išli.....
po pôrode chcem aby mi pomáhal mm,on sa ja na to teší
@mimina321 no my tiez navstevy az po 600 nedeli a mozu sa rozculovat kolko chcu. pustime jedine svokru a maminu - ked pridu na vypomoc :wink:
22. zář 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 no, presne nad tym ja rozmyslam. Svagrina prisla v pondelok z porodnice a rozmyslala som, ci neprideme cez vikend, ale asi ich radsej nechame, len dufam, ze sa neurazia, ze sme ani nedosli....Ja tu v BA aspon nikoho okrem brata nemam, takze nebudem musiet riesit...snad...Jedine by som chcela, aby si moja mama zobrala aspon tyzden dovolenku.
22. zář 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta jasne maniodepresiu :wink:
22. zář 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta vsak im zavolaj a spytaj sa, ci nepotrebuju pomoc :wink: ak budu, tak pridete a ked nie, tak nie
22. zář 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek