• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@slavkav hehe no jasne to patrilo marhulke. nevadi možno aj tebe čoskoro budem blahoželať k chlapčekovi :wink: :wink: :wink:
22. zář 2010 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@denne73 uvidime snad v pondelok :grinning: mozno je to taka predzvest :wink:
22. zář 2010 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav to je rozumné.....a na čo som úplne alergická je ked sa ne návštevu k takému drobuliatku vybere niekto s virozou :angry: :angry: :angry: to som rozhodnutá aj od dverí vyhodiť :angry:
niekto ozaj nemá súdnosť,kamoška mi hovorila,že sa jej tak dotrepali s chrípkou,normálne som nechápala,že môže byť volakto taký bezohladný..... :angry:
22. zář 2010 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
22. zář 2010 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta najlepšie je ked zavoláš ako sa cítia a kedy budú príjmať návštevy....ony sami povedia a nič tým nepokazíš :dizzy_face:
22. zář 2010 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav pomoc asi nepotrebuju...ale zavolam pre istotu...
@denne73 aj tebe byva zle? teda bolieva ta brucho? Ja ked som vcera zaspavala, tak ma dost bolelo, aj mi 2x stvrdlo :frowning2: a dnes rano to pokracovalo...Ake mate pocasie?
22. zář 2010 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
baby moje musím ísť na nákup,ale ako sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2010 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimina321 no tak to uz fakt niektorym ludom nerozumiem :angry: MM sa vcera rozculoval, ze kazdy unho v kancelarii je chory a hneval sa, ze naco chodia do prace...Zamestnavatel im 100% preplaca PN-ku :angry:
22. zář 2010 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimina321 tak to s chorobou jednoznacne vyhodit - akoze sranda nesranda - ked nema rozum dospely clovek - tak snad si nenechas nakazit par tyzdnove dieta ... nic im neujde. ide o tvoje dieta predsa :wink: a na co som si ja davala pozor - aby si aj hned vsetci umyli ruky ked pridu a aby nebozkavali na rucky babo - lebo to ich ma furt v ustockach.
22. zář 2010 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta hehe - tak to by mna nik nedostal do roboty, keby mam 100% preplatenie PN :slight_smile:
22. zář 2010 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Masáž hrádze je hlúposť, sú z toho iba infekcie. Hradza sa prirodzene roztahuje podľa elasticity pokožky. Akékoľvek roztahovaniema za následok iba to, že sa po pôrode už nedá do pôvodného tvaru. Masirovanie hradz je účinne iba tesne pred pôrodom, kedy doktor tu hrádzi trsku ponatahuje. Ja som nemasirovala a mám smiešne 4 stehy, ktoré ani nie je vidieť.
@dijefcatko Pokial si už mala herpes, tak by to nemalo byt nebezpečne. Kúp si vitamin B.
@sharlotta neviem či niektoré nemocnice akceptuju klystir doma, sa poinformuj tam, kde chceš rodiť. Kúp si radšej glycerinove cipky, je to pohodlnejšie a účinok rovnaký.
22. zář 2010 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta no to mi hovor ja ti mám nejakú oslabenú imunitu a už som takto dostala 2x nádchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: potom to dostane aj mm a včera sa akurát vyhrážal,že každeho z nádchou kto k nám príde pošle od dverí :sweat_smile: v podstate má pravdu.......
no u mňa je to trochu komlikované,mám ešte jednu prácu vyžaduje si kotakt s ludmi a to už teraz lamentujú čo bude ked sa narodí bábo,a kolko chcem ,,nerobiť,, :unamused: niekedy neviem čo na to povedať :unamused:
22. zář 2010 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav vdaka za upozornenie budem číhať ako tigrica :wink:
naozaj sú niektoré veci,ktoré si ani nietko neuvedomí....minule som sprdla svokru mala herpes a boli tam aj vnúčata a ako ich boskávala tak ich boskávala-vôbec ju netrklo,že herpes je vysoko virulentný :confused: :rolling_eyes:
22. zář 2010 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta no mne tiež tvrdne ale nie brucho celé ale podbruško. ja si vteda vypijem šumive magnezko a prejde to.
22. zář 2010 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimina321 no, ja robim v skole :sweat_smile: takze moja mama hlavne nechce, aby som teraz nastupila do prace, ked je tam 200 ludi a kazdy 3 ma nadchu.
@slavkav oni su vsetci taki workoholici, ze si myslia, ze ked si zoberu par dni volna, ze vsetko prestane fungovat. z casti je to aj pravda...Aj mm ked je na dovolenke, tak aspon tak hodinu denne pracuje, lebo potom ma toho strasne vela naraz, ked sa vrati.
22. zář 2010 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@denne73 ja beriem magnezium uz 3. den 3x denne a nepomaha. :frowning2:
22. zář 2010 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
to magnezium, co tu viacere spominate, to su tie ruzove tabletky do vody???? :confused:
22. zář 2010 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 ano presne tieto
22. zář 2010 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta nepomáha?? joj. A to bruško ti ako tvrdne celé?? a na dlho?? alebolen tak na chvilku a nie často
22. zář 2010 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta no vsak cintorin je plny nenahraditelnych ludi :wink: ale nie. jasne, len je rozdiel pracovat hodinu z domu a popri tom lezat a potit sa - ako byt cely den v robote. zdravie je len jedno.
22. zář 2010 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta no to je ozaj hniezdo chrípky :confounded: ja byť tebou som radšej doma
22. zář 2010 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav No, to urcite, ale ja sama mam najmenej co hovroit :sweat_smile: Ja lezim doma len vtedy, ked uz fakt nevladzem zit, aj to max. len 3 dni.... :unamused: Vzdy si zoberiem len nahradne volno, lebo keby mi z toho mojho latu este aj strhli, tak to uz mozem ist radsej ulice zametat. Mozno by som aj viac zarobila. :sweat_smile:
@denne73 cez den neviem, nezsimla som si, ale hlavne vecer, ked si lahnem a ked zaspavam, tak ma aj rozboli brucho, aj mi zacne tvrdnut cele. A potom rano sa na to zvyknem zobudit. :confounded: Dnes rano som to pocitala, bolo to asi 30 sekund.
22. zář 2010 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 ja beriem take klasicke 500mg v modro-bielej skatulke, tabletky su take biele. To mi davali aj v nemocke. Sumive je slabe.
22. zář 2010 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta jasne, ja som sa tiez snazila chodit do roboty - lebo penazi nebolo nazvys. ale ked pises, ze maju 100% preplatenie PN, tak by som nevahala. ale ked som bola tehu, tak som sa veru liecila poctivo - ale fakt je, ze som si na to minula dovolenku. zial PN je PN - ale zas, ked sa inak neda.
22. zář 2010 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta no pokial to nie je častotak to asi bude oki. To aj mne tak tvrdne. nesmie tvrdnuť viac ako 20krat za den?? tušim je to tak. je tu aj tema na koniku. kuki tam sa dočitaš ako to je
@arrett ja som o masazi citala vela clankov, vsetky odporucaju masaz a potvrdzuju, ze prave kvoli masazi sa zeny menej potrhaju... v jedinom pripade sa masaz nema robit a to v pripade, ze zena ma herpes. Kedze ja nebudem nastrihnuta, chcem sa vyhnut potrhaniu, moja sestra mala velke babo, a nenastrihli ju a chuderka moja sa potrhala skoro az ku konecniku... Masaz sa ma aj tak zacat az okolo 35 tt.
no k tomu nastrihnutiu-je som pozerala to epino-nemáte niektorá z mamičiek skúsenosti?je tu aj taká téma tam to baby moc chvália
22. zář 2010 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@minnehaha2005 ja st ebou plne suhlasim co sa tyka masaze. co som citala nejake casopisy a lekarske rady tu v uk velmi odporucaju masaz hradze da sa dokonca kupit specialny gel aj ked vraj staci olivovy olej
22. zář 2010 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes mame poobede scan tak sa moc tesim ze konecne uvidime naseho maleho drobusika som zvedava ci sa aj dozvieme ci je to chlapcek alebo dievcatko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. zář 2010 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
pekny den,
ja som v noci prebudila na bolest hdrla a so soplami. a rano ma moj priatel za "prijemne" prekvapil. tak som sa zobrala pekne radsej isla do prace. juj, mna to tak nic....prve 3 mesiace taketo vobec neboli. mala som problemy s vracanim a podobne, ale teraz su ine problemy. ktore ma riadne rozhadzu....:frowning2:
22. zář 2010 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek