• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@minnehaha2005
@potokin kamaratka mi prave predvcerom hovorila, ze si robila masaz hradze kazdy den a aj tak sa nakoniec cela potrhala. Od krcka, az po konecnik. Ja som prave citala v clankoch, ze je to take 50:50...
@mimina321 aj ja som nad tym uvazovala... :unamused:
22. zář 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 a co zas? :confused: Inak aj mna skriabe v hrdle, mam plny nos(co je vraj v tehotenstve normalne) a aj kycham. :confounded:
22. zář 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta snazim sa mysliet pozitivne ja viem ze to nemusi pomoct ale ked moze preco sa nepokusit :slight_smile:
22. zář 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky, uz som tu riadne dlho nebola. boli na na Krete, bolo vynikajuco a pred tyzdnom sme sa vratili. nejako som mala toho vela, som nestihala sem ist. co mate noveho?
22. zář 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin no jasne, skusit mozes...
22. zář 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,,citam,ze pisete o porode,,o natrhnuti a tak,,presne toho sa aj ja obavam,,a hlavne ako sa to potom bude hojit
22. zář 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, je tu neco noveho? :slight_smile:
22. zář 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak tento vikend sa mi narodila neter Nelka, svagrinu nastrihli, ale malej isla dlho von hlavicka, tak sa cela potrhala aj ked bola svagrina bola nastrihnuta. ono asi sa to neda velmi ovplyvnit, zavisi to od mnohych veci
22. zář 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka prezili ine, prezijeme aj my...prirodzeny porod je oproti cisaraku nic...Ja som sa prave pozastavila nad tym, ako ma toto tehotenstvo zmenilo. Ja som k lekarom vobec nechodila a uz vobec som si nedala vziat krv...Ihly su pre mne horsie, ako jedovaty had...A teraz mi je vsetko jedno, po skusenostiach, ktore mam...Len nech je zdrave a nech je ok a co bude so mnou mi je jedno...Nejak to uz len prezijem, ale neprezijem, ked sa mojmu dietatu nieco stane.
22. zář 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mas pravdu,,,,a myslis,ze cisarak je horsi ako prirodzeny?
22. zář 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka urcite...dlhsie sa hoji a viac boli.
22. zář 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata, ja som taky posero z prirodzeneho porodu, ze ja radsej dobrovolne pojdem na cisarak.
22. zář 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocky porodu sa nebojte , nasa predstava o bolesti je horsia ako samotny porod ... priroda je mocna carodejka :wink: cmuk
22. zář 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja som si tiez myslela, ale po tom, co absolvovala prave svagrina...dakujem, neprosim...dufam, ze budem rodit prirodzene... :sweat_smile:
22. zář 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja som ten CS mala asi fakt davno, ked nanho nemam zle skusenosti :grinning: .
@henri001 dcerka mala 4570g - to si teda neviem predstavit porodit prirodzene. no uvidime. ale ja to este neriesim. nechavam to tak volne plynut
22. zář 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja to tiez tak vnimam,
mne mamicky hovoria, ze im je lepsie po cisaraku, ako ked mali normalny porod, aspon tam dole si nezmenena :slight_smile:
22. zář 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta s priatelom, rano ak odchadzal do prace mi stihol ublizit, slovne :frowning2: toto je prechladnutie alebo chripka co mam, klby, vsetko ma boli, plus horucka....asi zavolam vseobecnej lekarke, len neviem ci vobec nieco mozem :frowning2: ale mozno ma vypise, aj ked priatelovi sa to moc nepaci, lebo si mam vraj do narodenia splatit dlhy co mam a z PN moc nevyzijem
22. zář 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 uff, tak to teda nie je pekne jednanie :unamused:
a dovolenku uz nemas, ze by si si teraz zobrala tu a vyliecila sa? lebo to je fakt najlepsie, zvlast v tehu
22. zář 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav tak ty zrejme pojdes aj 2x na cisarak, ked si bola na prvom...Zvycajne to tak robia, co som pocula. Svagrina hovorila, ze uz bola 2x na laparoskopickej operacii, ale ze to bolo nic, oproti cisaraku. Vravela, ze priserna bolest, dostala asi 3 infuzie a aj tak nepomohlo. A teraz ma problem s kojenim... :confounded: Tak neviem....A ja osobne sa bojim narkozy viac, ako prirodzeneho porodu...Nech bude, ako bude, nejako len bude...
22. zář 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 urcite sa nechaj vypisat. A nebolo by ti lepsie bez neho?
22. zář 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no neviem - ja by som sa aj potesila :grinning: ale to tusim robia, len ked je druhy porod rychlo po prvom. a to ja teda nie som. no uvidim. ja este ani netusim, koho si na antolskej zazmluvnim. ja som bola tiez na laparke a aj na CS - co je pravda, to s kojenim je horsie - ale moje naprd prsia - by tusim strajkovali aj po prirodzenom porode.
@kwetinka1 co ti zas povedal??

@slavkav aj ja by som radsej sla cisarskym,,brusko nech sa mi hoji kolko chce,,stehov sa nebojim,,ale tam dole,no z toho mam strach,,mne zasa kamoska,co rodila cisarskym, tak si nevie vynachvalit,,,ze uz inak pri druhom ani nepojde,,,zas druha,co rodila normalne, tak ju zle zasili, ze sa zapalila,,a musela chodit na presitie znova
@mafynka ono isto vsetko zavisi od mnohych okolnosti - oba porody :unamused: no uvidime, vsak nejako prezijeme, hlavne nech su baba zdrave :wink:
22. zář 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievčatá, možno blbá otázka, ale ako sa prejavuje tvrdnutie bruška? ja mám spodnú časť stále takú pevnejšiu, nie je tam tolko sadielka ako na vrchnej, tak vlastne neviem, ako by sa tvrdnutie prejavilo. či to bolesťou?
22. zář 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja ked som sa po narkoze prebrala, vzdy som chcela znova :grinning: :grinning: :grinning: aj domov som si chcela zabalit :grinning: :grinning: :grinning:
@dijefcatko - mňa tak ako spomínaš bolelo brucho v pondelok poobede, ale potom mi to prešlo.

No, čo sa týka chrípky - tak tej sa obávam aj ja - u mňa v práci je už veľa ľudí a každý druhý kýcha. Vetrám o 106, ale potom mi je zase zima. :frowning2:
@dijefcatko nie je to blba otazka,,,ja mam stale pocit, ze na dotyk mam tvrde brusko,,tak neviem,ci budem vediet rozoznat,kedy to naozaj tvrdnutie pride,,
22. zář 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne svagrina povedala, ze tie bolesti su zvladnutelne, ze cakala, ze to moze byt aj horsie. ale ze jej to stacilo aj tieto bolesti. ale ked som ju videla ako sa tesila z malickej, stoji vsetka ta bolest urcite za to :wink:
22. zář 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca ides aj nieco brat ako prevenciu??,,lebo ja chytim vsetko, co sa len o mna niekto obtrie
22. zář 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav tak to sa mozno na tej Antolskej stretneme :grinning: Ja si zazmluvnim Bertoldovu. Ale aj Havalda je vraj dobry. Oni su tam v podstate vsetci... :wink:
22. zář 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek