• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@dijefcatko ono je to ako taky krc, ale bez bolesti. Maternica sa tak akoby zhrnie dokopy a stvrdne.
22. zář 2010 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta ja rozmyslam nad havaldom, niznanskou - no uvidim.
hej, TP mame podobny - dame si tam rande :slight_smile:
22. zář 2010 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
a vadi ked mi brucho tvrdne ale vzdy len na chvilu?
22. zář 2010 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 vraj nie, pokial je to do 10-15x denne, nasad si magnezium 3x 500mg. Uz som sondovala po vsetkych moznych strankach. :wink:
22. zář 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta mne gynekolog pred dovolenkou kazal davat si magneb6 1x denne, musim pozriet kolko to ma magnezia
22. zář 2010 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 ja som to MagneB6 vymenila za obycajne magnezko, koli tomu vitaminu B6 a to mozes max. 2x denne. Magnezia to ma priblizne rovnako. Tusim 490mg.
22. zář 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta a tie tabletky su aj volnopredajne ci iba na lekarsky predpis?
22. zář 2010 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ja beriem magneb6 2krat denne,,uz cele tehu
22. zář 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta ma to 480mg magnesium laktatu a to zodpoveda 48mg Mg.... ty mas 500mg toho magnesium laktatu alebo 500mg horcika?
22. zář 2010 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 volnopredajne, su v takej modrej krabicke a vnutri je taky biely teglik s modrou nalepkou.
22. zář 2010 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 tiez som tomu celkom nerozumela, ale vraj je to priblizne rovnaka davka....Mne v nemocnici davali toto obycajne magnezium, tak som si ho kupila aj teraz na doma. Na pohotovosti mi odporucali Magne B6, ale mam taky pocit, ze to maju nejaky marketingovy tah teraz...ze sa to vsade presadzuje a ked ja potrebujem brat 3x denne, tak musim toto obycajne, lebo magne B6 sa neodporuca viac, ako 2x denne, koli vitaminu B.

Inak si dajte pozor a nezabudenite ho vysadit tak v 7. mesiaci!!!! Lebo potom neporodite ani do Velkej noci :sweat_smile:
22. zář 2010 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
a magnerot nie je na volno ? ja som brala ten ... to je cisto len magnezium a v davkach akurat pre tehotne ...
22. zář 2010 v 11:38  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
magnezium je dobre uzivat aj vtedy ak nahodou dostavate krce do noh, hlavne v noci, to je taky znak ze ho je malo no a potom aj to brusko tvrdnutie ...
22. zář 2010 v 11:39  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta
@mafynka zas jeho kamarati a teraz pre istotu verzus aj moji. ze sa na mna len seru a ja na nich a ze len doma sedim a ze on sa svojim bude venovat....a kopec dalsich veci :frowning2:
22. zář 2010 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta a pokiaľ bruško netvrdne, teda podľa toho, ako si to opísala som zatiaľ tvrdnutie necítila, je potrebné brať magnézium? ja momentálne neberiem nič, občas ak si spomeniem, tak Femibion, nie som si však istá, či nerobím zle, keď tu všetky niečo beriete :sweat_smile:
22. zář 2010 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko ja tiez neberiem nic, radsej sa cpem ovocim a zeleninou, ale ma zaujimalo, naco je dobre to magnezium, keby daco :wink:
22. zář 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko ked ti brusko netrvrdne, tak neber nic. Ja beriem Femibion kazdy 2. den.
@kwetinka1 ja tiez sedim doma cely cas a ani nejak nemam chut sa stretavat s kamaratmi, ked mam pravdu povedat....Ja spim uz o 9 a je mi vkuse zima...ani pivo si dat nemozem.... :confounded: Moj muz sedi so mnou doma, tak max. ideme spolu sa prejst a dokonca predtym, nez si ide dat pivo sa ma opyta, ako sa citim a ci si moze dat pivo, ze keby nieco...
22. zář 2010 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 a to on takto planuje byt stale prec s kamaratmi aj ked sa babo narodi? ja som sa strasne tesila, keby mm pride z roboty, nie este aby mi potom rovno siel von.
22. zář 2010 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,

ja neberiem nič, len to magnézium 1 x denne a samozrejme v noci, keď dostanem kŕč - tak po vypití magnézia mi do 5-tcih minút prejde. Mám doma ešte Gravimilk - ale ten užívam tak raz za týždeň ak si spomeniem.

@mafynka - nejdem brať nič ako prevenciu - jedávam viac ovocia. Ak by som aj chytila nejakú virózu - zostanem na 2 týždne doma na PN, aby som sa preliečila. :slight_smile:
22. zář 2010 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta
@slavkav ja ani sama neviem preco nemam chut sa tak stretavat s kamartkami. kazdy druhy vikend idem k rodicom a raz do tyzdna som s kamaratkami. nejako akokeby nevlazdem a nechce sa mi alebo ani skratka to vysvetlit a pomenovat neviem. akokeby chcem byt sama so sebou.
prave toho sa bojim, co bude ked sa to babo narodi :frowning2: a neviem si predstavit, ze takto by sa spraval. aj dnes ide domov, lebo tam ma nejake povinnosti a chce si porobit veci, ale ze chce byt sam :frowning2:
vobec nic nemame poriesene, byvanie, financovanie...nic.
a takto stale nieco a ja sa dost trapim a potom prichadzaju vycitky, ze ublizujem tomu nevinnemu babu
22. zář 2010 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 aj ja sedim stale doma,,,len v piatok,ked idem za priatelom,,tak idem busom rano,,,sadnem si na obed do jednej restiky,kam rada chodievam,,,a to mi staci,,,nejake behanie mi vobec nechyba,,no niekto ani po 30tke nedospeje
22. zář 2010 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 mas to tazke moja,,,a pritom ja ani zdaleka nemusim riesit to co ty,,,len sa velmi netrap
22. zář 2010 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 no ja sa tiez nejako velmi nestretavam s kamoskami - ale tu ani zo skoly nemam, ja som sa pocas MD zoznamila a s tymi sme sa stretavali pocas dna a robili sme si doma MC. tak ja to neviem posudit, moj mm tiez nie je typ chodiena velmi von. mna to len tak napadlo - ze ako to bude potom - lebo to bude tiez riadna zmena. narodenie baba. drzim palce, nech sa to nejako dobre vyriesi - aby si sa velmi netrapila :wink:
22. zář 2010 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 ja si myslim, ze ja som inde trosku, ako moji kamarati teraz.Vsetci su slobodni a nikto necaka babo...Isla by som cez den niekam na kavu...ale nechce sa mi po veceroch niekde sediet...Zvaz si, ci ti stoji za to byt s takym chlapom a ci by si to nezvladla aj sama. Naco ti je clovek, ktory ti nepomaha, netesi sa s tebou, len ti robi starosti...A pochybujem, ze sa to zmeni po narodeni babatka. :confounded:
22. zář 2010 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta tak tak myslenie bezdetnych je uplne ine ako tych s detmi. proste oni sa nemusia nikomu prisposobovat.
22. zář 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav veru,,aj moje kamosky su inde ako ja,,,aj ked niekedy mam chut do obeda skocit na zmrzku alebo na kavu,,proste nie je s kym,,,bud su v skole,,,alebo su v praci,,,tak uz ked mam chut niekoho vidiet, tak zajdem ku kamoske do obchodu,trochu pokecat,,,ale inak si vystacim aj sama,,,ja si aj sama sadnem na kavu,,alebo sa napapat,,alebo sa len tak prejdem mestom,,nieco male pre drobca kupim,,a z toho mam vacsiu radost, nez vysedavat niekde po veceroch vonku,,,
22. zář 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka
@slavkav
@sharlotta dakujem vam za podporu. tiez nejako nemam chut chodit kade tade sa flakat. ako na kavu ist je fajn. poobede sa ist do prirody alebo niekam presjt je tiez fajn, ale nie behanie po baroch a flakanie sa. tiez som uz niekde inde ako moje kamaratky a kamarati, mam ich velmi vela, ale vsetko je to povecsine slobodne a riesia uplne ine veci ako ja. co maju rodiny, tak tiez na mna vela casu nemaju, lebo maju ine priority a zvycajne sa stretneme na obede, alebo len tak na chvilu rodinna navsteva.
ja neviem co robit. bojim sa zvladnutia financnej situacie. v zivote som si an inepomyslela, ze sa do takejto situacie dostanem a uz vobec neviem ako to riesit
22. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka neboj, pocas MD si urcite najdes kopec znamych maminiek s detickami :wink:
22. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav no a hlavne oni si daju 1-2-3 piva a fajcia a mna to nebavi tam sediet...a pocuvat pripitych ludi. Nie zeby ja som nikdy nic nepila, ale ...nebavi ma to. Inak strasne som sa nastvala na moju kamaratku, ked som bola v 3. mesiaci a sedeli sme v centre na terase a ona si zapalila cigaretu, ze sak co, ved sme vonku... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: A cely cas som ju upozornovala, ze do mna ide dym, tak sa este nastvala, ze si mam odsadnut, ked mi to tak vadi.
22. zář 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta hm fajciari - tak to je ina tema ... :unamused: este som nestretla tolerantneho fajciara ... hm, tak to potom nie je kamoska - ked ti povedala to co ti povedala
22. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek