• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kwetinka1 neboj, zvladnes...byt mas svoj, nie? Ci splacas? On neho dostanes vyzivne + materska a po roku a pol si najdes pracu.
22. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta toto sa stalo mne, ale s jeho kamaratkou. a vobec ju neupozornil, nic. potom sa to pravidelne stavalo aj s jeho kamaratom. ach jaj. ako nie som citlivka, ale dym mi vadi aj ked nie som tehu
22. zář 2010 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav ja som nikdy nefajcila a strasne mi to smrdi. Som velmi rada, ze sa s tym konecne zacalo nieco robit a je zakaz fajcit v podnikoch. Ked som este mala takych 24 a isli sme si niekam sadnut, tak fajcil moj brat, jeho priatelka, aj ten moj...A vsetci 3 do mna dymili ako kominy. :angry: Musela som chodit vonku, aby som sa mohla nadychnut. Niekedy som dostala taky zachvat, ze som si uz myslela, ze sa uz nikdy nenadychnem. :angry:
22. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta hypotek a uver na krku, lebo som prerabala svoj byt a teraz este aj pozicane vraciam, neviem si vytvorit ziadnu rezervu :frowning2: chcem pracovat do porodu, dufam, ze sa to aj da. budem mat strop materskej, ale to cele pojde na hypoteku, uver, poistky a poplatky a este mi to ani stacit nebude...:frowning2: do prace budem musiet ist asi po tych 9 mesiacoch :frowning2: ine my nezostane. len to dieta si to nezasluzi. chcela som rodinu a rada by som ju aj mala
22. zář 2010 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 nie lahka situacia. a vasi byvaju ako daleko? nedalo by sa ist byvat k nim a tvoj byt dat do prenajmu a z toho platit vsetky tie vydavky? nie je to idealne riesenie - ale v pripade krizy ...
22. zář 2010 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 a myslis, ze s takym clovekom sa da vytvorit ozajstna rodina? :unamused: Moja mama isla do prace po 6 mesiacoch, co som sa ja narodila a nemam z toho ani ziadnu traumu, ani nic. Vobec si to nepamatam a ani si nepamatam, zeby sa mi mama nejak malo venovala...
22. zář 2010 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta presne toto mi urobila aj moja kamoska,,,si pri mne zapalila,,a k tomu je aj ona tehotna,,nedajboze jej nieco povedat, ze by nemala fajcit
22. zář 2010 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta no ja navela,ked uz priatel chce ist na pivo,tak ideme k nim do krcmy,,,tam majitel postavil vonku pre fajciarov altanok,,tak dnu sa vobec nefajci,,to mi vobec nevadi,,tam celkom vydrzim byt,,,ale inde by som asi nesla
22. zář 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
No, my sme niekedy takto zili, ze vela kamaratov, chodenie po baroch do rana a kazdy vikend sme rano zapili pocitac a hladali sme, kam pojdeme...a uz nas nebolo. Ja som mm pripravovala na to, ze vsetko sa zmeni, aj okruh nasich znamych, lebo takto sa uz ako rodina fungovat neda. Nastastie mm to chape, ale vidim na nom, ze by isiel von, on je dost spolocensky...ale aj on vidi, ze ti nasi kamarati su uplne inde, ako my...
22. zář 2010 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Dievčatá,

my máme väčšinu známych s deťmi a je to super. Pre mňa je fantastický relax, keď ideme s Romankom von - on sa vybehá s kamarátmi a ja sa porozprávam s maminkami - je to super. :slight_smile:

Včera som bola posedieť s kolegyňami z práce - boli sme na koláčiku a na horúcej čokoláde - samozrejme v nefajčiarskej kaviarni. :slight_smile:

Ja som tiež nefajčiar a dym z cigariet mi odjakživa vadil.
22. zář 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
presne ako pise
@sharlotta tiez same zurky, party. sedela som doma, len ked som uz nevladala, alebo mi bolo riadne zle :slight_smile: ja tych mojich kamaratov za to neodcudzujem, ale u mne sa to zmenilo a tiez viem, ze sa zmeni okruh znamych a budem sa orientovat skor na znamych a kamaratov, co maju rodiny.

rodicia byvaju 150km a obaja pracuju, tak aby aspon vyzili. ist k nim byvat je tiez riesenie ale na 6 - 8 mesiacov davat byt do podnajmu sa mi neoplaca, lebo sa budem musiet vratit kvoli praci a mozno sa mi podari este aj popri materskej trosku si privyrobit, ked babo bude poslusne. budem na to sama. mozno sa za tych 6 - 8 mesiacov zas zadlizim, ale potom budem splacat. mam pracu, co si vyzaduje znacnu cast z cloveka, este som rozmyslala, ze si zoberiem nejaku au-pairku a ja budem pracovat....fakt neviem...
22. zář 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
baby, dnes je more nadherne, krasne modre a slnecno, tak vam posielam fotky, ktore som spravila z nasho balkona.
22. zář 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@minnehaha2005 jaaaaaaj, to je ale provokacia :grinning: nadheeeeeeeeerny vyhlad - zavidim :wink:
22. zář 2010 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav dakujem, ale radsej by som bola doma na Slovensku, keby sa to dalo. :slight_smile:
22. zář 2010 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@minnehaha2005 mate opravdu kransy vyhled, ale doma je doma, co :confounded:
22. zář 2010 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@minnehaha2005 tak to urcite :wink: ale mozes taketo fotky davat castejsie - vam tam teraz zacne leto - tak sa trosku pozohrievame :slight_smile:
22. zář 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka toto o tom fajceni... ja som mala strasny problem prestat ale do toho tretieho mesiaca som si zapalila denne jednu ale teraz uz vobec ale vazne... odvykanie si je strasne tazke pokial bol niekto tuhy fajciar... ale pri inej mamicke by som si urcite nezapalila :wink:
22. zář 2010 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte ja som v 18tt ktora je z okolia tt?
22. zář 2010 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@dzulia vitaj, ak do okolia TT beries aj SC, tak ja a @arret :slight_smile:
22. zář 2010 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
no aspon niekto sa mi ohlasil to je jedno aspon tak priblizne si predomnou vsetci z mojeho okolia rodia v decembri a ja nemam skym podebatovat .dufam,ze tu najdem niekoho z tt aby som vedela ako sa pripravuje na porod v trnavskej porodnici co som pocula tak nic moc
22. zář 2010 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@moniciak ja jsem taky kourila, ale prestala jsem pred 2 roky. kdybych doted kourila a byla tehotna, a mela na to chut, tak bych si zapalila :wink:
22. zář 2010 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 @zuzbel1
...mam celkom fajnu prihodu z pondelkovej poradne. Gyndos chcel pocuvat odozvi srdiecka ale nevedel ho nahmatat tym svojim pristrojcekom tak mi vravii ze je to normalne ze to niekedy neni pocut...a ja mu vravim...ale coby, ja ho pocuvam denne, ukazte, ja vam to nahmatam :grinning: ...som mu nahmatala drobca tym jeho dopplerom a zostal totaalne v soku, ze coo?? ...tak mu vravim, ze mam doma ten angelsound a prekvapeny sa ma pytal ze kolko som za to dala, lebo ze tie ich masinky stoja nekrestanske peniaze ...ked som mu povedala ze 20 evro, tak mi nechcel verit :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2010 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikaku odkial si si ho objednala?
22. zář 2010 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikaku myslis ze by som mohla pocut srdiecko fonendoskopom uz?
22. zář 2010 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikaku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: super príhoda.Skvelá mašinka,vobec nelutujem,ze ju mám.Ako často sleduješ drobca?Ja stalé po práci a vecer este s manzelom.Nevadí to ked sa to častejsie pouziva? ,nikde o tom nepisali,aspon som o tom nič nenašla
22. zář 2010 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikaku tak to je dobry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@kwetinka1 skus nad tym pouvazovat vsetkym...lebo s nim asi stastna nebudes :confounded: Ja viem, ze to nie je take lahke, ale pokoj a klud je na nezaplatenie...
@minnehaha2005 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aaaaaaaach moreeeeeeee, ja som toho roku nebola, mam abstak :sweat_smile:
@dzulia vitaj :wink:
@denisa287 ja jsem se ptala me midwife, jestli si ho poridit a ona mi to nedoporucovala, protoze to neni moc zdrave pro male, kvuli tem vlnam co vyvolava. takze kdzy poslouchat tak bych rekla, tak 1x tydne. Ale je to na kazdem :wink:
22. zář 2010 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka naozaj odporučam!!!!!!! ,normalne som na tom angelsounde závislá. :dizzy_face:
22. zář 2010 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce :frowning2: to je strašne málo.No ale tak to budem musiet obmedzit,predsa nechcem ublizit drobcovi.Nikde som sa o tom nedočitala ako časte moze byt pouzivanie
22. zář 2010 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek